voetbal Heur-Tongeren B

www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 13/08/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Limburg : 4de Provinciale B

    woensdag 22/08/2018

    18:30Jong St.Truiden-Vliermaalroot-
    .Inter Hasselt-Piringen-
    .Velm-Gingelom-
    .Sporting Aalst-Herkenrode-
    .Jeugd Borgloon-Vroenhoven-
    .Heur-Tongeren B-Kanne-
    19:00Diepenbeek B-Heis Sport-
    19:30KVV Hoeselt B-Riemst-
    .Bilzen-Waltwilder B-Jekervallei-

    0/34

    1.Herkenrode0
    Sporting Aalst0
    Jeugd Borgloon0
    Jong St.Truiden0
    Heis Sport0
    Piringen0
    Velm0
    KVV Hoeselt B0
    Gingelom0
    Heur-Tongeren B0
    Riemst0
    Vliermaalroot0
    Kanne0
    Bilzen-Waltwilder B0
    Diepenbeek B0
    Jekervallei0
    Inter Hasselt0
    Vroenhoven0

    Limburg : 4de Provinciale B --> Heur-Tongeren B

    periode 1

    0/12

    1.Herkenrode0
    Sporting Aalst0
    Jeugd Borgloon0
    Jong St.Truiden0
    Heis Sport0
    Piringen0
    Velm0
    KVV Hoeselt B0
    Gingelom0
    Heur-Tongeren B0
    Riemst0
    Vliermaalroot0
    Kanne0
    Bilzen-Waltwilder B0
    Diepenbeek B0
    Jekervallei0
    Inter Hasselt0
    Vroenhoven0

    periode 2

    0/11

    1.Herkenrode0
    Sporting Aalst0
    Jeugd Borgloon0
    Jong St.Truiden0
    Heis Sport0
    Piringen0
    Velm0
    KVV Hoeselt B0
    Gingelom0
    Heur-Tongeren B0
    Riemst0
    Vliermaalroot0
    Kanne0
    Bilzen-Waltwilder B0
    Diepenbeek B0
    Jekervallei0
    Inter Hasselt0
    Vroenhoven0

    periode 3

    0/11

    1.Herkenrode0
    Sporting Aalst0
    Jeugd Borgloon0
    Jong St.Truiden0
    Heis Sport0
    Piringen0
    Velm0
    KVV Hoeselt B0
    Gingelom0
    Heur-Tongeren B0
    Riemst0
    Vliermaalroot0
    Kanne0
    Bilzen-Waltwilder B0
    Diepenbeek B0
    Jekervallei0
    Inter Hasselt0
    Vroenhoven0

    Heur-Tongeren B

    1.Wo-22/08/1818:30

    Heur-Tongeren B

    -Kanne -.
    2.Zo-26/08/1815:00Riemst-

    Heur-Tongeren B

    -.
    3.Wo-29/08/1818:30

    Heur-Tongeren B

    -Bilzen-Waltwilder B -.
    4.Zo-02/09/1815:00Vroenhoven-

    Heur-Tongeren B

    -.
    5.Wo-05/09/1818:30

    Heur-Tongeren B

    -Jong St.Truiden -.
    6.Zo-09/09/1800:00Herkenrode-

    Heur-Tongeren B

    -.
    7.Zo-16/09/1800:00

    Heur-Tongeren B

    -Diepenbeek B -.
    8.Zo-23/09/1800:00Gingelom-

    Heur-Tongeren B

    -.
    9.Zo-30/09/1800:00

    Heur-Tongeren B

    -Inter Hasselt -.
    10.Zo-07/10/1800:00Piringen-

    Heur-Tongeren B

    -.
    11.Zo-14/10/1800:00

    Heur-Tongeren B

    -Velm -.
    12.Zo-21/10/1800:00Heis Sport-

    Heur-Tongeren B

    -.
    13.Zo-28/10/1800:00

    Heur-Tongeren B

    -Sporting Aalst -.
    14.Zo-04/11/1800:00Vliermaalroot-

    Heur-Tongeren B

    -.
    15.Zo-11/11/1800:00

    Heur-Tongeren B

    -Jeugd Borgloon -.
    16.Zo-18/11/1800:00

    Heur-Tongeren B

    -Jekervallei -.
    17.Zo-25/11/1800:00KVV Hoeselt B-

    Heur-Tongeren B

    -.
    18.Zo-02/12/1800:00Kanne-

    Heur-Tongeren B

    -.
    19.Zo-09/12/1800:00

    Heur-Tongeren B

    -Riemst -.
    20.Zo-16/12/1800:00Bilzen-Waltwilder B-

    Heur-Tongeren B

    -.
    21.Zo-06/01/1900:00

    Heur-Tongeren B

    -Vroenhoven -.
    22.Zo-13/01/1900:00Jong St.Truiden-

    Heur-Tongeren B

    -.
    23.Zo-20/01/1900:00

    Heur-Tongeren B

    -Herkenrode -.
    24.Zo-27/01/1900:00Diepenbeek B-

    Heur-Tongeren B

    -.
    25.Zo-03/02/1900:00

    Heur-Tongeren B

    -Gingelom -.
    26.Zo-10/02/1900:00Inter Hasselt-

    Heur-Tongeren B

    -.
    27.Zo-17/02/1900:00

    Heur-Tongeren B

    -Piringen -.
    28.Zo-24/02/1900:00Velm-

    Heur-Tongeren B

    -.
    29.Zo-10/03/1900:00

    Heur-Tongeren B

    -Heis Sport -.
    30.Zo-17/03/1900:00Sporting Aalst-

    Heur-Tongeren B

    -.
    31.Zo-24/03/1900:00

    Heur-Tongeren B

    -Vliermaalroot -.
    32.Zo-31/03/1900:00Jeugd Borgloon-

    Heur-Tongeren B

    -.
    33.Zo-07/04/1900:00Jekervallei-

    Heur-Tongeren B

    -.
    34.Zo-14/04/1900:00

    Heur-Tongeren B

    -KVV Hoeselt B -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Kanne

    1.Wo-22/08/1818:30

    Heur-Tongeren B

    -Kanne -.
    2.Zo-26/08/1815:00Kanne-Bilzen-Waltwilder B -.
    3.Wo-29/08/1818:30Jong St.Truiden-Kanne -.
    4.Zo-02/09/1815:00Kanne-Diepenbeek B -.
    5.Wo-05/09/1818:30Inter Hasselt-Kanne -.
    6.Zo-09/09/1800:00Kanne-Velm -.
    7.Zo-16/09/1800:00Sporting Aalst-Kanne -.
    8.Zo-23/09/1800:00Kanne-Jeugd Borgloon -.
    9.Zo-30/09/1800:00KVV Hoeselt B-Kanne -.
    10.Zo-07/10/1800:00Kanne-Riemst -.
    11.Zo-14/10/1800:00Vroenhoven-Kanne -.
    12.Zo-21/10/1800:00Kanne-Herkenrode -.
    13.Zo-28/10/1800:00Gingelom-Kanne -.
    14.Zo-04/11/1800:00Kanne-Piringen -.
    15.Zo-11/11/1800:00Heis Sport-Kanne -.
    16.Zo-18/11/1800:00Kanne-Vliermaalroot -.
    17.Zo-25/11/1800:00Jekervallei-Kanne -.
    18.Zo-02/12/1800:00Kanne-

    Heur-Tongeren B

    -.
    19.Zo-09/12/1800:00Bilzen-Waltwilder B-Kanne -.
    20.Zo-16/12/1800:00Kanne-Jong St.Truiden -.
    21.Zo-06/01/1900:00Diepenbeek B-Kanne -.
    22.Zo-13/01/1900:00Kanne-Inter Hasselt -.
    23.Zo-20/01/1900:00Velm-Kanne -.
    24.Zo-27/01/1900:00Kanne-Sporting Aalst -.
    25.Zo-03/02/1900:00Jeugd Borgloon-Kanne -.
    26.Zo-10/02/1900:00Kanne-KVV Hoeselt B -.
    27.Zo-17/02/1900:00Riemst-Kanne -.
    28.Zo-24/02/1900:00Kanne-Vroenhoven -.
    29.Zo-10/03/1900:00Herkenrode-Kanne -.
    30.Zo-17/03/1900:00Kanne-Gingelom -.
    31.Zo-24/03/1900:00Piringen-Kanne -.
    32.Zo-31/03/1900:00Kanne-Heis Sport -.
    33.Zo-07/04/1900:00Vliermaalroot-Kanne -.
    34.Zo-14/04/1900:00Kanne-Jekervallei -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (0/17)

    1Herkenrode00:00
    .Sporting Aalst00:00
    .Jeugd Borgloon00:00
    .Jong St.Truiden00:00
    .Heis Sport00:00
    .Piringen00:00
    .Velm00:00
    .KVV Hoeselt B00:00
    .Gingelom00:00
    .Heur-Tongeren B00:00
    .Riemst00:00
    .Vliermaalroot00:00
    .Kanne00:00
    .Bilzen-Waltwilder B00:00
    .Diepenbeek B00:00
    .Jekervallei00:00
    .Inter Hasselt00:00
    .Vroenhoven00:00

    alle wedstrijden (0/34)

    1Herkenrode00:00
    .Sporting Aalst00:00
    .Jeugd Borgloon00:00
    .Jong St.Truiden00:00
    .Heis Sport00:00
    .Piringen00:00
    .Velm00:00
    .KVV Hoeselt B00:00
    .Gingelom00:00
    .Heur-Tongeren B00:00
    .Riemst00:00
    .Vliermaalroot00:00
    .Kanne00:00
    .Bilzen-Waltwilder B00:00
    .Diepenbeek B00:00
    .Jekervallei00:00
    .Inter Hasselt00:00
    .Vroenhoven00:00

    uitwedstrijden (0/17)

    1Herkenrode00:00
    .Sporting Aalst00:00
    .Jeugd Borgloon00:00
    .Jong St.Truiden00:00
    .Heis Sport00:00
    .Piringen00:00
    .Velm00:00
    .KVV Hoeselt B00:00
    .Gingelom00:00
    .Heur-Tongeren B00:00
    .Riemst00:00
    .Vliermaalroot00:00
    .Kanne00:00
    .Bilzen-Waltwilder B00:00
    .Diepenbeek B00:00
    .Jekervallei00:00
    .Inter Hasselt00:00
    .Vroenhoven00:00