www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 21/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Limburg : 4de Provinciale B

    zaterdag 19/01/2019

    19:30

    Riemst

    -Piringen4 -0

    zondag 20/01/2019

    14:30

    Velm

    -Kanne7 -1
    .Inter Hasselt-

    Bilzen-Waltwilder B

    1 -11
    .Diepenbeek B-

    Jong St.Truiden

    1 -4
    .Heur-Tongeren B-

    Herkenrode

    0 -5
    .

    Vroenhoven

    -Gingelom7 -1
    .KVV Hoeselt B-

    Heis Sport

    1 -4
    .

    Jeugd Borgloon

    -Vliermaalroot2-1
    .

    Sporting Aalst

    -Jekervallei5 -0

    zaterdag 26/01/2019

    19:30Velm12- 7Bilzen-Waltwilder B-

    zondag 27/01/2019

    14:30Vliermaalroot3- 3KVV Hoeselt B-
    .Piringen8 - 4Vroenhoven-
    .Gingelom3-12Herkenrode-
    .Jong St.Truiden4-0Inter Hasselt-
    .Kanne7-10Sporting Aalst-
    .Jekervallei4 -9Jeugd Borgloon-
    .Riemst6-7Heis Sport-
    .Diepenbeek B9-4Heur-Tongeren B-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    23/34

    1.Herkenrode5412
    2.Sporting Aalst*528.3
    3.Jeugd Borgloon4994.
    4.Velm*46122.
    5.Diepenbeek B447-1.(3)
    6.Jong St.Truiden447
    7.Heis Sport437
    8.KVV Hoeselt B*423
    9.Bilzen-Waltwilder B417.-3(0)
    10.Piringen404
    11.Jekervallei323
    12.Vroenhoven257
    13.Riemst236
    14.Heur-Tongeren B202.-2(1)
    15.Kanne*140-4.(3)
    16.Vliermaalroot*83
    17.Gingelom30
    18.Inter Hasselt*30.1
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Limburg : 4de Provinciale B --> Jong St.Truiden

    periode 1

    12/12

    Herkenrode30
    2.Sporting Aalst28
    3.KVV Hoeselt B27
    4.Jeugd Borgloon26
    Velm*26
    6.Diepenbeek B23
    7.Piringen22
    8.Bilzen-Waltwilder B*20
    9.Jong St.Truiden19
    10.Heis Sport*18
    11.Jekervallei16
    12.Vroenhoven15
    13.Heur-Tongeren B14
    14.Riemst*9
    15.Vliermaalroot4
    Kanne4
    17.Inter Hasselt3
    18.Gingelom0

    periode 2

    11/11

    1.Jong St.Truiden25
    2.Herkenrode24x
    3.Sporting Aalst*24
    Heis Sport24x
    5.Jeugd Borgloon23x
    6.Bilzen-Waltwilder B21x
    Diepenbeek B21x
    8.Piringen18x
    9.Velm**17x
    10.Jekervallei16x
    11.KVV Hoeselt B*15x
    12.Riemst*10x
    Kanne*10x
    Vroenhoven10x
    15.Heur-Tongeren B6x
    16.Vliermaalroot*4x
    17.Gingelom3x
    18.Inter Hasselt*0x

    periode 3

    2/11

    1.Riemst4
    2.Velm3
    3.Heis Sport*1
    4.Herkenrode**0
    Sporting Aalst**0
    Jeugd Borgloon**0
    Jong St.Truiden**0
    Piringen**0
    KVV Hoeselt B**0
    Gingelom**0
    Heur-Tongeren B**0
    Vliermaalroot**0
    Kanne**0
    Bilzen-Waltwilder B*0
    Diepenbeek B**0
    Jekervallei**0
    Inter Hasselt**0
    Vroenhoven**0

    Jong St.Truiden

    1.Wo-22/08/1818:30

    Jong St.Truiden

    -Vliermaalroot3 -0

    3

    34
    2.Zo-26/08/1815:00Jekervallei-

    Jong St.Truiden

    1 -0039
    3.Wo-29/08/1819:30

    Jong St.Truiden

    -Kanne5 -1

    3

    66
    4.Za-01/09/1819:30Bilzen-Waltwilder B-

    Jong St.Truiden

    1 -1176
    5.Wo-05/09/1818:30Heur-Tongeren B-

    Jong St.Truiden

    1 -5

    3

    103
    6.Zo-09/09/1815:00

    Jong St.Truiden

    -Diepenbeek B1 -11117
    7.Zo-16/09/1814:30Inter Hasselt-

    Jong St.Truiden

    1 -3

    3

    145
    8.Zo-23/09/1815:00

    Jong St.Truiden

    -Velm1 -11155
    9.Zo-30/09/1815:00Sporting Aalst-

    Jong St.Truiden

    3 -20157
    10.Zo-07/10/1815:00

    Jong St.Truiden

    -Jeugd Borgloon1 -301510
    11.Zo-14/10/1815:00KVV Hoeselt B-

    Jong St.Truiden

    2 -211610
    12.Zo-21/10/1815:00

    Jong St.Truiden

    -Riemst2 -1

    3

    1910
    13.Zo-28/10/1815:00Vroenhoven-

    Jong St.Truiden

    0 -1

    3

    229
    14.Zo-04/11/1814:30

    Jong St.Truiden

    -Herkenrode3 -1

    3

    258
    15.Zo-11/11/1814:30Gingelom-

    Jong St.Truiden

    0 -4

    3

    287
    16.Zo-18/11/1814:30

    Jong St.Truiden

    -Piringen1 -30288
    17.Zo-25/11/1814:30Heis Sport-

    Jong St.Truiden

    2 -3

    3

    317
    18.Zo-02/12/1814:30Vliermaalroot-

    Jong St.Truiden

    1 -2

    3

    346
    19.Zo-09/12/1814:30

    Jong St.Truiden

    -Jekervallei4 -2

    3

    375
    20.Zo-16/12/1814:30Kanne-

    Jong St.Truiden

    0 -10

    3

    404
    21.Zo-06/01/1914:30

    Jong St.Truiden

    -Bilzen-Waltwilder B0 -30407
    22.Zo-13/01/1914:30

    Jong St.Truiden

    -Heur-Tongeren B1 -11417
    23.Zo-20/01/1914:30Diepenbeek B-

    Jong St.Truiden

    1 -4

    3

    446
    24.Zo-27/01/1914:30

    Jong St.Truiden

    -Inter Hasselt -.
    25.Zo-03/02/1915:00Velm-

    Jong St.Truiden

    -.
    26.Zo-10/02/1915:00

    Jong St.Truiden

    -Sporting Aalst -.
    27.Zo-17/02/1915:00Jeugd Borgloon-

    Jong St.Truiden

    -.
    28.Zo-24/02/1915:00

    Jong St.Truiden

    -KVV Hoeselt B -.
    29.Zo-10/03/1900:00Riemst-

    Jong St.Truiden

    -.
    30.Zo-17/03/1900:00

    Jong St.Truiden

    -Vroenhoven -.
    31.Zo-24/03/1900:00Herkenrode-

    Jong St.Truiden

    -.
    32.Zo-31/03/1900:00

    Jong St.Truiden

    -Gingelom -.
    33.Zo-07/04/1900:00Piringen-

    Jong St.Truiden

    -.
    34.Zo-14/04/1900:00

    Jong St.Truiden

    -Heis Sport -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Inter Hasselt

    1.Wo-22/08/1820:30Inter Hasselt-Piringen1 -70018-
    2.Zo-26/08/1815:00Heis Sport-Inter Hasselt16 -00018-
    3.Wo-29/08/1820:30Inter Hasselt-Vliermaalroot3 -2

    3

    313
    4.Zo-02/09/1815:00Jekervallei-Inter Hasselt4 -00314
    5.Wo-05/09/1820:30Inter Hasselt-Kanne1 -60316
    6.Za-08/09/1819:30Bilzen-Waltwilder B-Inter Hasselt6 -00316
    7.Zo-16/09/1814:30Inter Hasselt-

    Jong St.Truiden

    1 -30316
    8.Zo-23/09/1814:00Diepenbeek B-Inter Hasselt6 -30316
    9.Za-29/09/1819:30Heur-Tongeren B-Inter Hasselt5 -10316
    10.Zo-07/10/1814:30Inter Hasselt-Velm0 -40316
    11.Zo-14/10/1815:00Sporting Aalst-Inter Hasselt7 -10317
    12.Zo-21/10/1814:30Inter Hasselt-Jeugd Borgloon1 -120317
    13.Zo-28/10/1815:00KVV Hoeselt B-Inter Hasselt10 -00317
    14.Zo-04/11/1814:30Inter Hasselt-Riemst0 -5F10317
    15.Zo-11/11/1814:30Vroenhoven-Inter Hasselt13 -00317
    16.Zo-18/11/1814:30Inter Hasselt-Herkenrode1 -140317
    17.Zo-25/11/1814:30Gingelom-Inter Hasselt6 -30318-
    18.Zo-02/12/1814:30Piringen-Inter Hasselt8 -00318-
    19.Zo-09/12/1814:30Inter Hasselt-Heis Sport2 -90318-
    20.Zo-16/12/1814:30Vliermaalroot-Inter Hasselt3 -20318-
    21.Zo-06/01/1914:30Inter Hasselt-Jekervallei1 -100318-
    22.Zo-13/01/1914:30Kanne-Inter Hasselt -ST.18-
    23.Zo-20/01/1914:30Inter Hasselt-Bilzen-Waltwilder B1 -110318-
    24.Zo-27/01/1914:30

    Jong St.Truiden

    -Inter Hasselt -.
    25.Zo-03/02/1914:30Inter Hasselt-Diepenbeek B -.
    26.Zo-10/02/1914:30Inter Hasselt-Heur-Tongeren B -.
    27.Zo-17/02/1915:00Velm-Inter Hasselt -.
    28.Zo-24/02/1914:30Inter Hasselt-Sporting Aalst -.
    29.Zo-10/03/1900:00Jeugd Borgloon-Inter Hasselt -.
    30.Zo-17/03/1900:00Inter Hasselt-KVV Hoeselt B -.
    31.Zo-24/03/1900:00Riemst-Inter Hasselt -.
    32.Zo-31/03/1900:00Inter Hasselt-Vroenhoven -.
    33.Zo-07/04/1900:00Herkenrode-Inter Hasselt -.
    34.Zo-14/04/1900:00Inter Hasselt-Gingelom -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (13/17)

    1Herkenrode*3047:13+34
    2Sporting Aalst**2945:8+37
    3Heis Sport2662:17+45
    4KVV Hoeselt B*2647:17+30
    5Jeugd Borgloon**2626:9+17
    6Diepenbeek B**2561:18+43
    7Bilzen-Waltwilder B*2431:12+19
    8Piringen*2437:27+10
    9Velm***2331:6+25
    10Jekervallei**2030:22+8
    11Vroenhoven*1834:22+12
    12Jong St.Truiden**1822:17+5
    13Heur-Tongeren B*917:33-16
    14Kanne***810:30-20
    15Riemst***723:26-3
    16Vliermaalroot**413:51-38
    17Gingelom*314:56-42
    18Inter Hasselt**312:83-71

    alle wedstrijden (23/34)

    1Herkenrode5498:24+74
    2Sporting Aalst*5279:21+58
    3Jeugd Borgloon4960:28+32
    4Velm*4666:15+51
    5Diepenbeek B44100:43+57
    6Jong St.Truiden4459:30+29
    7Heis Sport4389:30+59
    8KVV Hoeselt B*4273:46+27
    9Bilzen-Waltwilder B4160:28+32
    10Piringen4066:50+16
    11Jekervallei3257:54+3
    12Vroenhoven2554:57-3
    13Riemst2344:46-2
    14Heur-Tongeren B2033:61-28
    15Kanne*1428:89-61
    16Vliermaalroot*824:96-72
    17Gingelom317:144-127
    18Inter Hasselt*322:167-145

    uitwedstrijden (13/17)

    1Jong St.Truiden*2637:13+24
    2Herkenrode**2451:11+40
    3Velm*2335:9+26
    4Sporting Aalst**2334:13+21
    5Jeugd Borgloon*2334:19+15
    6Diepenbeek B*1939:25+14
    7Heis Sport***1727:13+14
    8Bilzen-Waltwilder B**1729:16+13
    9Piringen**1629:23+6
    10KVV Hoeselt B***1626:29-3
    11Riemst1621:20+1
    12Jekervallei*1227:32-5
    13Heur-Tongeren B**1116:28-12
    14Vroenhoven**720:35-15
    15Kanne*618:59-41
    16Vliermaalroot**411:45-34
    17Inter Hasselt**010:84-74
    18Gingelom**03:88-85