www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 14/10/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Limburg : 4de Provinciale B

    zaterdag 13/10/2018

    16:00

    Jeugd Borgloon

    -Diepenbeek B3 -2

    zondag 14/10/2018

    15:00KVV Hoeselt B-Jong St.Truiden2 -2
    .Riemst-

    Bilzen-Waltwilder B

    0-3
    .

    Vroenhoven

    -Kanne3 -1
    .

    Herkenrode

    -Jekervallei5 -1
    .Gingelom-

    Vliermaalroot

    1-2
    .Piringen-

    Heis Sport

    0-2
    .

    Sporting Aalst

    -Inter Hasselt7 -1
    .Heur-Tongeren B-

    Velm

    0-1

    zondag 21/10/2018

    14:30Inter Hasselt0- 4Jeugd Borgloon-
    15:00Kanne1- 6Herkenrode-
    .Bilzen-Waltwilder B3 - 0Vroenhoven-
    .Jong St.Truiden1-4Riemst-
    .Diepenbeek B6-4KVV Hoeselt B-
    .Velm6-0Sporting Aalst-
    .Heis Sport6 -4Heur-Tongeren B-
    .Vliermaalroot1-6Piringen-
    .Jekervallei4-0Gingelom-
    punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

    11/34

    1.Herkenrode2712.3
    2.Sporting Aalst276-3.(0)
    3.KVV Hoeselt B278-1.(1)
    4.Jeugd Borgloon2310.-2(0)
    5.Velm2212.-4(1)
    6.Heis Sport199
    7.Piringen194
    8.Diepenbeek B*176
    9.Bilzen-Waltwilder B*176
    10.Jong St.Truiden162
    11.Jekervallei165
    12.Vroenhoven1562.
    13.Heur-Tongeren B127
    14.Riemst115.1
    15.Kanne41
    16.Vliermaalroot44
    17.Inter Hasselt30
    18.Gingelom004.
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Limburg : 4de Provinciale B --> Jong St.Truiden

    periode 1

    11/12

    1.Herkenrode27
    Sporting Aalst27
    3.KVV Hoeselt B27
    4.Jeugd Borgloon23x
    5.Piringen19x
    Velm***19
    7.Bilzen-Waltwilder B**17x
    Diepenbeek B*17x
    9.Jong St.Truiden16x
    10.Heis Sport**15x
    11.Jekervallei*13x
    12.Vroenhoven*12x
    13.Heur-Tongeren B*11x
    14.Riemst(4*)6x
    15.Vliermaalroot4x
    Kanne4x
    17.Inter Hasselt3x
    18.Gingelom*0x

    periode 2

    3/11

    1.Riemst4
    2.Heis Sport**3
    Jekervallei**3
    Vroenhoven**3
    5.Heur-Tongeren B**1
    6.Herkenrode***0
    Sporting Aalst***0
    Jeugd Borgloon***0
    Jong St.Truiden***0
    Piringen***0
    Velm*0
    KVV Hoeselt B***0
    Gingelom**0
    Vliermaalroot***0
    Kanne***0
    Bilzen-Waltwilder B***0
    Diepenbeek B***0
    Inter Hasselt***0

    periode 3

    1/11

    1.Velm3
    2.Heis Sport1
    Riemst1
    4.Herkenrode*0
    Sporting Aalst*0
    Jeugd Borgloon*0
    Jong St.Truiden*0
    Piringen*0
    KVV Hoeselt B*0
    Gingelom*0
    Heur-Tongeren B*0
    Vliermaalroot*0
    Kanne*0
    Bilzen-Waltwilder B0
    Diepenbeek B*0
    Jekervallei*0
    Inter Hasselt*0
    Vroenhoven*0

    Jong St.Truiden

    1.Wo-22/08/1818:30

    Jong St.Truiden

    -Vliermaalroot3 -0

    3

    34
    2.Zo-26/08/1815:00Jekervallei-

    Jong St.Truiden

    1 -0039
    3.Wo-29/08/1819:30

    Jong St.Truiden

    -Kanne5 -1

    3

    66
    4.Za-01/09/1819:30Bilzen-Waltwilder B-

    Jong St.Truiden

    1 -1176
    5.Wo-05/09/1818:30Heur-Tongeren B-

    Jong St.Truiden

    1 -5

    3

    103
    6.Zo-09/09/1815:00

    Jong St.Truiden

    -Diepenbeek B1 -11117
    7.Zo-16/09/1814:30Inter Hasselt-

    Jong St.Truiden

    1 -3

    3

    145
    8.Zo-23/09/1815:00

    Jong St.Truiden

    -Velm1 -11155
    9.Zo-30/09/1815:00Sporting Aalst-

    Jong St.Truiden

    3 -20157
    10.Zo-07/10/1815:00

    Jong St.Truiden

    -Jeugd Borgloon1 -301510
    11.Zo-14/10/1815:00KVV Hoeselt B-

    Jong St.Truiden

    2 -211610
    12.Zo-21/10/1815:00

    Jong St.Truiden

    -Riemst -.
    13.Zo-28/10/1815:00Vroenhoven-

    Jong St.Truiden

    -.
    14.Zo-04/11/1814:30

    Jong St.Truiden

    -Herkenrode -.
    15.Zo-11/11/1814:30Gingelom-

    Jong St.Truiden

    -.
    16.Zo-18/11/1800:00

    Jong St.Truiden

    -Piringen -.
    17.Zo-25/11/1800:00Heis Sport-

    Jong St.Truiden

    -.
    18.Zo-02/12/1800:00Vliermaalroot-

    Jong St.Truiden

    -.
    19.Zo-09/12/1800:00

    Jong St.Truiden

    -Jekervallei -.
    20.Zo-16/12/1800:00Kanne-

    Jong St.Truiden

    -.
    21.Zo-06/01/1900:00

    Jong St.Truiden

    -Bilzen-Waltwilder B -.
    22.Zo-13/01/1900:00

    Jong St.Truiden

    -Heur-Tongeren B -.
    23.Zo-20/01/1900:00Diepenbeek B-

    Jong St.Truiden

    -.
    24.Zo-27/01/1900:00

    Jong St.Truiden

    -Inter Hasselt -.
    25.Zo-03/02/1900:00Velm-

    Jong St.Truiden

    -.
    26.Zo-10/02/1900:00

    Jong St.Truiden

    -Sporting Aalst -.
    27.Zo-17/02/1900:00Jeugd Borgloon-

    Jong St.Truiden

    -.
    28.Zo-24/02/1900:00

    Jong St.Truiden

    -KVV Hoeselt B -.
    29.Zo-10/03/1900:00Riemst-

    Jong St.Truiden

    -.
    30.Zo-17/03/1900:00

    Jong St.Truiden

    -Vroenhoven -.
    31.Zo-24/03/1900:00Herkenrode-

    Jong St.Truiden

    -.
    32.Zo-31/03/1900:00

    Jong St.Truiden

    -Gingelom -.
    33.Zo-07/04/1900:00Piringen-

    Jong St.Truiden

    -.
    34.Zo-14/04/1900:00

    Jong St.Truiden

    -Heis Sport -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Riemst

    1.Wo-22/08/1819:30KVV Hoeselt B-Riemst2 -2118
    19.Zo-26/08/1815:00Heur-Tongeren B-Riemst2 -21212
    20.Wo-29/08/1818:30Vroenhoven-Riemst2 -10214
    4.Zo-02/09/1815:00Herkenrode-Riemst3 -00215
    22.Do-06/09/1818:30Gingelom-Riemst0 -2

    3

    512
    6.Zo-09/09/1815:00Piringen-Riemst1 -00513
    24.Zo-16/09/1815:00Heis Sport-Riemst3 -31613
    8.Zo-23/09/1815:00Vliermaalroot-Riemst1 -11714
    9.Zo-30/09/1816:00Riemst-Jekervallei2 -21814
    10.Zo-07/10/1815:00Kanne-Riemst0 -2

    3

    1114
    11.Zo-14/10/1815:00Riemst-Bilzen-Waltwilder B0 -301114
    12.Zo-21/10/1815:00

    Jong St.Truiden

    -Riemst -.
    13.Zo-28/10/1815:00Riemst-Diepenbeek B -.
    14.Zo-04/11/1814:30Inter Hasselt-Riemst -.
    32.Zo-11/11/1814:30Velm-Riemst -.
    16.Zo-18/11/1800:00Sporting Aalst-Riemst -.
    17.Zo-25/11/1800:00Riemst-Jeugd Borgloon -.
    18.Zo-02/12/1800:00Riemst-KVV Hoeselt B -.
    2.Zo-09/12/1800:00Riemst-Heur-Tongeren B -.
    3.Zo-16/12/1800:00Riemst-Vroenhoven -.
    21.Zo-06/01/1900:00Riemst-Herkenrode -.
    5.Zo-13/01/1900:00Riemst-Gingelom -.
    23.Zo-20/01/1900:00Riemst-Piringen -.
    7.Zo-27/01/1900:00Riemst-Heis Sport -.
    25.Zo-03/02/1900:00Riemst-Vliermaalroot -.
    26.Zo-10/02/1900:00Jekervallei-Riemst -.
    27.Zo-17/02/1900:00Riemst-Kanne -.
    28.Zo-24/02/1900:00Bilzen-Waltwilder B-Riemst -.
    29.Zo-10/03/1900:00Riemst-

    Jong St.Truiden

    -.
    30.Zo-17/03/1900:00Diepenbeek B-Riemst -.
    31.Zo-24/03/1900:00Riemst-Inter Hasselt -.
    15.Zo-31/03/1900:00Riemst-Velm -.
    33.Zo-07/04/1900:00Riemst-Sporting Aalst -.
    34.Zo-14/04/1900:00Jeugd Borgloon-Riemst -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (7/17)

    1Herkenrode*1828:2+26
    2Sporting Aalst*1828:7+21
    3Jeugd Borgloon*1618:4+14
    4KVV Hoeselt B*1417:8+9
    5Heis Sport1331:11+20
    6Jekervallei*1314:11+3
    7Vroenhoven1213:15-2
    8Bilzen-Waltwilder B*1012:5+7
    9Piringen*108:11-3
    10Jong St.Truiden**811:6+5
    11Heur-Tongeren B812:17-5
    12Diepenbeek B***79:8+1
    13Velm(5*)610:0+10
    14Inter Hasselt**36:22-16
    15Riemst(5*)12:5-3
    16Kanne**13:11-8
    17Vliermaalroot**13:34-31
    18Gingelom03:33-30

    alle wedstrijden (11/34)

    1Herkenrode2749:9+40
    2Sporting Aalst2746:13+33
    3KVV Hoeselt B2730:14+16
    4Jeugd Borgloon2328:12+16
    5Velm2235:8+27
    6Heis Sport1937:16+21
    7Piringen1925:20+5
    8Diepenbeek B*1727:16+11
    9Bilzen-Waltwilder B*1718:7+11
    10Jong St.Truiden1624:15+9
    11Jekervallei1620:24-4
    12Vroenhoven1523:26-3
    13Heur-Tongeren B1221:28-7
    14Riemst1115:19-4
    15Kanne415:32-17
    16Vliermaalroot410:53-43
    17Inter Hasselt311:66-55
    18Gingelom04:60-56

    uitwedstrijden (7/17)

    1Velm1625:8+17
    2KVV Hoeselt B(4*)1313:6+7
    3Diepenbeek B***1018:8+10
    4Riemst1013:14-1
    5Herkenrode(4*)921:7+14
    6Sporting Aalst(4*)918:6+12
    7Piringen(4*)917:9+8
    8Jong St.Truiden***813:9+4
    9Bilzen-Waltwilder B(5*)76:2+4
    10Jeugd Borgloon(4*)710:8+2
    11Heis Sport(5*)66:5+1
    12Heur-Tongeren B(5*)49:11-2
    13Vroenhoven(5*)310:11-1
    14Kanne***312:21-9
    15Vliermaalroot***37:19-12
    16Jekervallei(4*)36:13-7
    17Gingelom(5*)01:27-26
    18Inter Hasselt***05:44-39