Limburg : 4de Provinciale B(2017-2018)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

24/34

1

2

3

4

5

6

1.Rosmeer6722+871105611
2.Vechmaal6521+74925911
3.Herderen-Millen4815+6192439
4.Jeugd Borgloon4815+2057216
5.Kortessem4613+1955288
6.Sporting Aalst4514+2770277
7.Jong St.Truiden4112+1852236
8.Veldwezelt4012+2461336
9.xHeis Sport3711+4187445
10.xVelm3310+1044204
11.xGingelom3310-161386
12.xPiringen299-664305
13.xKVV Hoeselt B278-1647294
14.xVroenhoven267-4144204
15.xHeur-Tongeren B175-4830131
16.xRiemst103-4026100
17.xVliermaalroot62-8134150
18.xKanne41-1481560

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gemaakte goals op verplaatsing

6

het aantal gewonnen uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Rosmeer242211110 : 23+8767
2.Vechmaal24212192 : 18+7465
3.Herderen-Millen24153692 : 31+6148
4.Jeugd Borgloon24153657 : 37+2048
5.Kortessem24137455 : 36+1946
6.Sporting Aalst24143770 : 43+2745
7.Jong St.Truiden24125752 : 34+1841
8.Veldwezelt24124861 : 37+2440
9.Heis Sport24114987 : 46+4137
10.Velm241031144 : 34+1033
11.Gingelom241031161 : 62-133
12.Piringen24921364 : 70-629
13.KVV Hoeselt B24831347 : 63-1627
14.Vroenhoven24751244 : 85-4126
15.Heur-Tongeren B24521730 : 78-4817
16.Riemst24312026 : 66-4010
17.Vliermaalroot24202234 : 115-816
18.Kanne24112215 : 163-1484