www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 02/08/2020

vbal4

Limburg : 1ste Provinciale

speeldag 1

periode 1

zaterdag 05/09/2020

19:30GS Bree-Beek-FC Alken A-
.Eksel A-Herk-de-Stad A-
.Bregel-Helson Helchteren -

zondag 06/09/2020

15:00Bilzen-Waltwilder A -Torpedo Hasselt-
.Zepperen Brustem-Schoonbeek-Beverst-
.Herkol-Juve Hasselt A-
.Mechelen a/d Maas A-Achel-
.Zonhoven Utd.A-Herderen-Millen-

speeldag 2

periode 1

zaterdag 12/09/2020

19:30Achel-Zonhoven Utd.A-
20:00Juve Hasselt A-GS Bree-Beek-
.FC Alken A-Bregel-

zondag 13/09/2020

14:30Herk-de-Stad A-Zepperen Brustem-
15:00Torpedo Hasselt-Eksel A-
.Herderen-Millen-Bilzen-Waltwilder A -
.Helson Helchteren -Mechelen a/d Maas A-
.Schoonbeek-Beverst-Herkol-

speeldag 3

periode 1

zaterdag 19/09/2020

19:30GS Bree-Beek-Schoonbeek-Beverst-
.Eksel A-Zepperen Brustem-
.Bregel-Juve Hasselt A-

zondag 20/09/2020

15:00Bilzen-Waltwilder A -Achel-
.Torpedo Hasselt-Herderen-Millen-
.Herkol-Herk-de-Stad A-
.Mechelen a/d Maas A-FC Alken A-
.Zonhoven Utd.A-Helson Helchteren -

speeldag 4

periode 1

zaterdag 26/09/2020

19:30Achel-Torpedo Hasselt-
20:00Juve Hasselt A-Mechelen a/d Maas A-
.FC Alken A-Zonhoven Utd.A-

zondag 27/09/2020

14:30Herk-de-Stad A-GS Bree-Beek-
15:00Zepperen Brustem-Herkol-
.Herderen-Millen-Eksel A-
.Helson Helchteren -Bilzen-Waltwilder A -
.Schoonbeek-Beverst-Bregel-

speeldag 5

periode 1

maandag 02/05/2022

00:00Bilzen-Waltwilder A -FC Alken A-
.Torpedo Hasselt-Helson Helchteren -
.Herderen-Millen-Achel-
.GS Bree-Beek-Zepperen Brustem-
.Bregel-Herk-de-Stad A-
.Mechelen a/d Maas A-Schoonbeek-Beverst-
.Zonhoven Utd.A-Juve Hasselt A-
.Eksel A-Herkol-

speeldag 6

periode 1

dinsdag 03/05/2022

00:00Herk-de-Stad A-Mechelen a/d Maas A-
.Zepperen Brustem-Bregel-
.Herkol-GS Bree-Beek-
.Achel-Eksel A-
.Helson Helchteren -Herderen-Millen-
.FC Alken A-Torpedo Hasselt-
.Juve Hasselt A-Bilzen-Waltwilder A -
.Schoonbeek-Beverst-Zonhoven Utd.A-

speeldag 7

periode 1

woensdag 04/05/2022

00:00Bilzen-Waltwilder A -Schoonbeek-Beverst-
.Torpedo Hasselt-Juve Hasselt A-
.Herderen-Millen-FC Alken A-
.Achel-Helson Helchteren -
.Bregel-Herkol-
.Mechelen a/d Maas A-Zepperen Brustem-
.Zonhoven Utd.A-Herk-de-Stad A-
.Eksel A-GS Bree-Beek-

speeldag 8

periode 1

donderdag 05/05/2022

00:00Herk-de-Stad A-Bilzen-Waltwilder A -
.Zepperen Brustem-Zonhoven Utd.A-
.Herkol-Mechelen a/d Maas A-
.GS Bree-Beek-Bregel-
.Helson Helchteren -Eksel A-
.FC Alken A-Achel-
.Juve Hasselt A-Herderen-Millen-
.Schoonbeek-Beverst-Torpedo Hasselt-

speeldag 9

periode 1

vrijdag 06/05/2022

00:00Bilzen-Waltwilder A -Zepperen Brustem-
.Torpedo Hasselt-Herk-de-Stad A-
.Herderen-Millen-Schoonbeek-Beverst-
.Achel-Juve Hasselt A-
.Helson Helchteren -FC Alken A-
.Mechelen a/d Maas A-GS Bree-Beek-
.Zonhoven Utd.A-Herkol-
.Eksel A-Bregel-

speeldag 10

periode 1

zaterdag 07/05/2022

00:00Herk-de-Stad A-Herderen-Millen-
.Zepperen Brustem-Torpedo Hasselt-
.Herkol-Bilzen-Waltwilder A -
.GS Bree-Beek-Zonhoven Utd.A-
.Bregel-Mechelen a/d Maas A-
.FC Alken A-Eksel A-
.Juve Hasselt A-Helson Helchteren -
.Schoonbeek-Beverst-Achel-

speeldag 11

periode 2

zondag 08/05/2022

00:00Bilzen-Waltwilder A -GS Bree-Beek-
.Torpedo Hasselt-Herkol-
.Herderen-Millen-Zepperen Brustem-
.Achel-Herk-de-Stad A-
.Helson Helchteren -Schoonbeek-Beverst-
.FC Alken A-Juve Hasselt A-
.Zonhoven Utd.A-Bregel-
.Eksel A-Mechelen a/d Maas A-

speeldag 12

periode 2

maandag 09/05/2022

00:00Herk-de-Stad A-Helson Helchteren -
.Zepperen Brustem-Achel-
.Herkol-Herderen-Millen-
.GS Bree-Beek-Torpedo Hasselt-
.Bregel-Bilzen-Waltwilder A -
.Mechelen a/d Maas A-Zonhoven Utd.A-
.Juve Hasselt A-Eksel A-
.Schoonbeek-Beverst-FC Alken A-

speeldag 13

periode 2

dinsdag 10/05/2022

00:00Bilzen-Waltwilder A -Mechelen a/d Maas A-
.Torpedo Hasselt-Bregel-
.Herderen-Millen-GS Bree-Beek-
.Achel-Herkol-
.Helson Helchteren -Zepperen Brustem-
.FC Alken A-Herk-de-Stad A-
.Juve Hasselt A-Schoonbeek-Beverst-
.Eksel A-Zonhoven Utd.A-

speeldag 14

periode 2

woensdag 11/05/2022

00:00Herk-de-Stad A-Juve Hasselt A-
.Zepperen Brustem-FC Alken A-
.Herkol-Helson Helchteren -
.GS Bree-Beek-Achel-
.Bregel-Herderen-Millen-
.Mechelen a/d Maas A-Torpedo Hasselt-
.Zonhoven Utd.A-Bilzen-Waltwilder A -
.Eksel A-Schoonbeek-Beverst-

speeldag 15

periode 2

donderdag 12/05/2022

00:00Bilzen-Waltwilder A -Eksel A-
.Torpedo Hasselt-Zonhoven Utd.A-
.Herderen-Millen-Mechelen a/d Maas A-
.Achel-Bregel-
.Helson Helchteren -GS Bree-Beek-
.FC Alken A-Herkol-
.Juve Hasselt A-Zepperen Brustem-
.Schoonbeek-Beverst-Herk-de-Stad A-

speeldag 16

periode 2

vrijdag 13/05/2022

00:00Torpedo Hasselt-Bilzen-Waltwilder A -
.Schoonbeek-Beverst-Zepperen Brustem-
.Juve Hasselt A-Herkol-
.FC Alken A-GS Bree-Beek-
.Helson Helchteren -Bregel-
.Achel-Mechelen a/d Maas A-
.Herderen-Millen-Zonhoven Utd.A-
.Herk-de-Stad A-Eksel A-

speeldag 17

periode 2

zaterdag 14/05/2022

00:00Zepperen Brustem-Herk-de-Stad A-
.Eksel A-Torpedo Hasselt-
.Bilzen-Waltwilder A -Herderen-Millen-
.Zonhoven Utd.A-Achel-
.Mechelen a/d Maas A-Helson Helchteren -
.Bregel-FC Alken A-
.GS Bree-Beek-Juve Hasselt A-
.Herkol-Schoonbeek-Beverst-

speeldag 18

periode 2

zondag 15/05/2022

00:00Achel-Bilzen-Waltwilder A -
.Herderen-Millen-Torpedo Hasselt-
.Herk-de-Stad A-Herkol-
.Schoonbeek-Beverst-GS Bree-Beek-
.Juve Hasselt A-Bregel-
.FC Alken A-Mechelen a/d Maas A-
.Helson Helchteren -Zonhoven Utd.A-
.Zepperen Brustem-Eksel A-

speeldag 19

periode 2

maandag 16/05/2022

00:00GS Bree-Beek-Herk-de-Stad A-
.Herkol-Zepperen Brustem-
.Eksel A-Herderen-Millen-
.Torpedo Hasselt-Achel-
.Bilzen-Waltwilder A -Helson Helchteren -
.Zonhoven Utd.A-FC Alken A-
.Mechelen a/d Maas A-Juve Hasselt A-
.Bregel-Schoonbeek-Beverst-

speeldag 20

periode 2

dinsdag 17/05/2022

00:00FC Alken A-Bilzen-Waltwilder A -
.Helson Helchteren -Torpedo Hasselt-
.Achel-Herderen-Millen-
.Zepperen Brustem-GS Bree-Beek-
.Herk-de-Stad A-Bregel-
.Schoonbeek-Beverst-Mechelen a/d Maas A-
.Juve Hasselt A-Zonhoven Utd.A-
.Herkol-Eksel A-

speeldag 21

periode 3

woensdag 18/05/2022

00:00Mechelen a/d Maas A-Herk-de-Stad A-
.Bregel-Zepperen Brustem-
.GS Bree-Beek-Herkol-
.Eksel A-Achel-
.Herderen-Millen-Helson Helchteren -
.Torpedo Hasselt-FC Alken A-
.Bilzen-Waltwilder A -Juve Hasselt A-
.Zonhoven Utd.A-Schoonbeek-Beverst-

speeldag 22

periode 3

donderdag 19/05/2022

00:00Schoonbeek-Beverst-Bilzen-Waltwilder A -
.Juve Hasselt A-Torpedo Hasselt-
.FC Alken A-Herderen-Millen-
.Helson Helchteren -Achel-
.Herkol-Bregel-
.Zepperen Brustem-Mechelen a/d Maas A-
.Herk-de-Stad A-Zonhoven Utd.A-
.GS Bree-Beek-Eksel A-

speeldag 23

periode 3

vrijdag 20/05/2022

00:00Bilzen-Waltwilder A -Herk-de-Stad A-
.Zonhoven Utd.A-Zepperen Brustem-
.Mechelen a/d Maas A-Herkol-
.Bregel-GS Bree-Beek-
.Eksel A-Helson Helchteren -
.Achel-FC Alken A-
.Herderen-Millen-Juve Hasselt A-
.Torpedo Hasselt-Schoonbeek-Beverst-

speeldag 24

periode 3

zaterdag 21/05/2022

00:00Zepperen Brustem-Bilzen-Waltwilder A -
.Herk-de-Stad A-Torpedo Hasselt-
.Schoonbeek-Beverst-Herderen-Millen-
.Juve Hasselt A-Achel-
.FC Alken A-Helson Helchteren -
.GS Bree-Beek-Mechelen a/d Maas A-
.Herkol-Zonhoven Utd.A-
.Bregel-Eksel A-

speeldag 25

periode 3

zondag 22/05/2022

00:00Herderen-Millen-Herk-de-Stad A-
.Torpedo Hasselt-Zepperen Brustem-
.Bilzen-Waltwilder A -Herkol-
.Zonhoven Utd.A-GS Bree-Beek-
.Mechelen a/d Maas A-Bregel-
.Eksel A-FC Alken A-
.Helson Helchteren -Juve Hasselt A-
.Achel-Schoonbeek-Beverst-

speeldag 26

periode 3

maandag 23/05/2022

00:00GS Bree-Beek-Bilzen-Waltwilder A -
.Herkol-Torpedo Hasselt-
.Zepperen Brustem-Herderen-Millen-
.Herk-de-Stad A-Achel-
.Schoonbeek-Beverst-Helson Helchteren -
.Juve Hasselt A-FC Alken A-
.Bregel-Zonhoven Utd.A-
.Mechelen a/d Maas A-Eksel A-

speeldag 27

periode 3

dinsdag 24/05/2022

00:00Helson Helchteren -Herk-de-Stad A-
.Achel-Zepperen Brustem-
.Herderen-Millen-Herkol-
.Torpedo Hasselt-GS Bree-Beek-
.Bilzen-Waltwilder A -Bregel-
.Zonhoven Utd.A-Mechelen a/d Maas A-
.Eksel A-Juve Hasselt A-
.FC Alken A-Schoonbeek-Beverst-

speeldag 28

periode 3

woensdag 25/05/2022

00:00Mechelen a/d Maas A-Bilzen-Waltwilder A -
.Bregel-Torpedo Hasselt-
.GS Bree-Beek-Herderen-Millen-
.Herkol-Achel-
.Zepperen Brustem-Helson Helchteren -
.Herk-de-Stad A-FC Alken A-
.Schoonbeek-Beverst-Juve Hasselt A-
.Zonhoven Utd.A-Eksel A-

speeldag 29

periode 3

donderdag 26/05/2022

00:00Juve Hasselt A-Herk-de-Stad A-
.FC Alken A-Zepperen Brustem-
.Helson Helchteren -Herkol-
.Achel-GS Bree-Beek-
.Herderen-Millen-Bregel-
.Torpedo Hasselt-Mechelen a/d Maas A-
.Bilzen-Waltwilder A -Zonhoven Utd.A-
.Schoonbeek-Beverst-Eksel A-

speeldag 30

periode 3

vrijdag 27/05/2022

00:00Eksel A-Bilzen-Waltwilder A -
.Zonhoven Utd.A-Torpedo Hasselt-
.Mechelen a/d Maas A-Herderen-Millen-
.Bregel-Achel-
.GS Bree-Beek-Helson Helchteren -
.Herkol-FC Alken A-
.Zepperen Brustem-Juve Hasselt A-
.Herk-de-Stad A-Schoonbeek-Beverst-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

0/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Bilzen-Waltwilder A 0000000
Helson Helchteren 0000000
GS Bree-Beek0000000
FC Alken A0000000
Torpedo Hasselt0000000
Bregel0000000
Herk-de-Stad A0000000
Zonhoven Utd.A0000000
Schoonbeek-Beverst0000000
Achel0000000
Herkol0000000
Mechelen a/d Maas A0000000
Zepperen Brustem0000000
Eksel A0000000
Juve Hasselt A0000000
Herderen-Millen0000000

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

1.Bilzen-Waltwilder A 00
Helson Helchteren 00
GS Bree-Beek00
FC Alken A00
Torpedo Hasselt00
Bregel00
Herk-de-Stad A00
Zonhoven Utd.A00
Schoonbeek-Beverst00
Achel00
Herkol00
Mechelen a/d Maas A00
Zepperen Brustem00
Eksel A00
Juve Hasselt A00
Herderen-Millen00

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

1.Bilzen-Waltwilder A 00
Helson Helchteren 00
GS Bree-Beek00
FC Alken A00
Torpedo Hasselt00
Bregel00
Herk-de-Stad A00
Zonhoven Utd.A00
Schoonbeek-Beverst00
Achel00
Herkol00
Mechelen a/d Maas A00
Zepperen Brustem00
Eksel A00
Juve Hasselt A00
Herderen-Millen00

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

1.Bilzen-Waltwilder A 00
Helson Helchteren 00
GS Bree-Beek00
FC Alken A00
Torpedo Hasselt00
Bregel00
Herk-de-Stad A00
Zonhoven Utd.A00
Schoonbeek-Beverst00
Achel00
Herkol00
Mechelen a/d Maas A00
Zepperen Brustem00
Eksel A00
Juve Hasselt A00
Herderen-Millen00