www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 13/10/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale B

zaterdag 12/10/2019

18:00Betekom B-

Meerbeek

1-2
.

Rotselaar B

-Hoeilaart B5 -2
20:00

Bierbeek B

-Haasrode B5 -1

zondag 13/10/2019

15:00Moorsel-

Erps-Kwerps

0-1
.Berg-Op-KV Tremelo2 -2
.

Baal

-NV Keerbergen5 -2
.Haacht Statie-Tielt-Winge A2 -2
.

Tildonk

-Eendr.Eizer4 -0

zaterdag 19/10/2019

19:30Haasrode B5- 0Berg-Op-
20:00Hoeilaart B3- 4Haacht Statie-
.KV Tremelo6 -6Baal-
.Tielt-Winge A9-4Betekom B-

zondag 20/10/2019

15:00Meerbeek4-4Moorsel-
.Eendr.Eizer6-3Steenokkerzeel-
.NV Keerbergen6 -1Tildonk-
.Erps-Kwerps0-4Bierbeek B-
punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

9/32

1.Baal2010
2.Bierbeek B197
3.Tielt-Winge A*1810-2.(0)
4.Meerbeek*166.-3(3)
5.NV Keerbergen169
6.Haacht Statie155.4
7.KV Tremelo*134
8.Moorsel134
9.Rotselaar B139
10.Haasrode B*115
11.Tildonk*1073.
12.Eendr.Eizer*93.1
13.Erps-Kwerps*83-4.(3)
14.Betekom B73
15.Berg-Op72
16.Steenokkerzeel*542.
17.Hoeilaart B*33.-1(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale B --> Rotselaar B

Rotselaar B

1.Wo-28/08/1920:30

Rotselaar B

-Berg-Op2 -2118
2.Zo-01/09/1915:00Baal-

Rotselaar B

3 -20112
3.Wo-04/09/1920:30

Rotselaar B

-NV Keerbergen1 -30114
4.Za-07/09/1920:00KV Tremelo-

Rotselaar B

4 -10115
5.Za-14/09/1918:00

Rotselaar B

-Haasrode B4 -2

3

414
6.Zo-22/09/1915:00Erps-Kwerps-

Rotselaar B

1 -6

3

711
7.Za-28/09/1918:00

Rotselaar B

-Meerbeek2 -1

3

109
8.Za-05/10/1920:00Tielt-Winge A-

Rotselaar B

1 -001010
9.Za-12/10/1918:00

Rotselaar B

-Hoeilaart B5 -2

3

139
11.Za-26/10/1918:00

Rotselaar B

-Eendr.Eizer -.
12.Zo-03/11/1915:00Steenokkerzeel-

Rotselaar B

-.
13.Zo-10/11/1914:30Tildonk-

Rotselaar B

-.
14.Zo-17/11/1900:00

Rotselaar B

-Haacht Statie -.
15.Zo-24/11/1900:00Betekom B-

Rotselaar B

-.
16.Zo-01/12/1900:00

Rotselaar B

-Moorsel -.
17.Zo-08/12/1900:00Bierbeek B-

Rotselaar B

-.
18.Zo-15/12/1900:00Berg-Op-

Rotselaar B

-.
19.Zo-22/12/1900:00

Rotselaar B

-Baal -.
20.Zo-05/01/2000:00NV Keerbergen-

Rotselaar B

-.
21.Zo-12/01/2000:00

Rotselaar B

-KV Tremelo -.
22.Zo-19/01/2000:00Haasrode B-

Rotselaar B

-.
23.Zo-26/01/2000:00

Rotselaar B

-Erps-Kwerps -.
24.Zo-02/02/2000:00Meerbeek-

Rotselaar B

-.
25.Zo-09/02/2000:00

Rotselaar B

-Tielt-Winge A -.
26.Zo-16/02/2000:00Hoeilaart B-

Rotselaar B

-.
28.Zo-08/03/2000:00Eendr.Eizer-

Rotselaar B

-.
29.Zo-15/03/2000:00

Rotselaar B

-Steenokkerzeel -.
30.Zo-22/03/2000:00

Rotselaar B

-Tildonk -.
31.Zo-29/03/2000:00Haacht Statie-

Rotselaar B

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Rotselaar B

-Betekom B -.
33.Zo-26/04/2000:00Moorsel-

Rotselaar B

-.
34.Zo-03/05/2000:00

Rotselaar B

-Bierbeek B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Eendr.Eizer

1.Wo-28/08/1918:30Eendr.Eizer-NV Keerbergen1 -20012
2.Za-31/08/1920:30KV Tremelo-Eendr.Eizer2 -10015
3.Wo-04/09/1918:30Eendr.Eizer-Haasrode B3 -2

3

312
4.Zo-08/09/1915:00Erps-Kwerps-Eendr.Eizer1 -2

3

610
5.Zo-15/09/1915:00Eendr.Eizer-Meerbeek0 -20611
6.Za-21/09/1920:00Tielt-Winge A-Eendr.Eizer2 -00612
7.Zo-29/09/1915:00Eendr.Eizer-Hoeilaart B3 -0

3

911
9.Zo-13/10/1915:00Tildonk-Eendr.Eizer4 -00912
10.Zo-20/10/1915:00Eendr.Eizer-Steenokkerzeel -.
11.Za-26/10/1918:00

Rotselaar B

-Eendr.Eizer -.
12.Zo-03/11/1914:30Eendr.Eizer-Haacht Statie -.
13.Za-09/11/1919:30Betekom B-Eendr.Eizer -.
14.Zo-17/11/1900:00Eendr.Eizer-Moorsel -.
15.Zo-24/11/1900:00Bierbeek B-Eendr.Eizer -.
16.Zo-01/12/1900:00Eendr.Eizer-Berg-Op -.
17.Zo-08/12/1900:00Baal-Eendr.Eizer -.
18.Zo-15/12/1900:00NV Keerbergen-Eendr.Eizer -.
19.Zo-22/12/1900:00Eendr.Eizer-KV Tremelo -.
20.Zo-05/01/2000:00Haasrode B-Eendr.Eizer -.
21.Zo-12/01/2000:00Eendr.Eizer-Erps-Kwerps -.
22.Zo-19/01/2000:00Meerbeek-Eendr.Eizer -.
23.Zo-26/01/2000:00Eendr.Eizer-Tielt-Winge A -.
24.Zo-02/02/2000:00Hoeilaart B-Eendr.Eizer -.
26.Zo-16/02/2000:00Eendr.Eizer-Tildonk -.
27.Zo-01/03/2000:00Steenokkerzeel-Eendr.Eizer -.
28.Zo-08/03/2000:00Eendr.Eizer-

Rotselaar B

-.
29.Zo-15/03/2000:00Haacht Statie-Eendr.Eizer -.
30.Zo-22/03/2000:00Eendr.Eizer-Betekom B -.
31.Zo-29/03/2000:00Moorsel-Eendr.Eizer -.
32.Zo-05/04/2000:00Eendr.Eizer-Bierbeek B -.
33.Zo-26/04/2000:00Berg-Op-Eendr.Eizer -.
34.Zo-03/05/2000:00Eendr.Eizer-Baal -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (6/16)

1Bierbeek B*1221:5+16
2Baal*1115:9+6
3Tielt-Winge A**107:1+6
4Rotselaar B*1014:10+4
5Haacht Statie*1015:12+3
6KV Tremelo**911:5+6
7Moorsel911:7+4
8NV Keerbergen**78:6+2
9Tildonk**612:3+9
10Eendr.Eizer**67:6+1
11Haasrode B***510:4+6
12Meerbeek***44:40
13Hoeilaart B***311:10+1
14Erps-Kwerps**37:10-3
15Betekom B*38:16-8
16Berg-Op**37:10-3
17Steenokkerzeel**18:18-10

alle wedstrijden (9/32)

1Baal2026:14+12
2Bierbeek B1933:16+17
3Tielt-Winge A*1813:4+9
4Meerbeek*1613:9+4
5NV Keerbergen1619:17+2
6Haacht Statie1520:18+2
7KV Tremelo*1323:15+8
8Moorsel1317:12+5
9Rotselaar B1323:19+4
10Haasrode B*1125:18+7
11Tildonk*1017:13+4
12Eendr.Eizer*910:15-5
13Erps-Kwerps*813:17-4
14Betekom B712:24-12
15Berg-Op718:33-15
16Steenokkerzeel*515:34-19
17Hoeilaart B*315:34-19

uitwedstrijden (6/16)

1Meerbeek129:5+4
2Baal*911:5+6
3NV Keerbergen911:110
4Tielt-Winge A*86:3+3
5Bierbeek B*712:11+1
6Haasrode B615:14+1
7Erps-Kwerps*56:7-1
8Haacht Statie*55:6-1
9KV Tremelo*412:10+2
10Moorsel**46:5+1
11Betekom B*44:8-4
12Tildonk*45:10-5
13Steenokkerzeel*47:16-9
14Berg-Op411:23-12
15Rotselaar B*39:90
16Eendr.Eizer*33:9-6
17Hoeilaart B04:24-20