www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 21/10/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale B

zaterdag 19/10/2019

19:30

Haasrode B

-Berg-Op4 -0
20:00Hoeilaart B-

Haacht Statie

1 -5
.KV Tremelo-Baal3 -3
.

Tielt-Winge A

-Betekom B4 -3

zondag 20/10/2019

15:00Meerbeek-Moorsel0-0
.

Eendr.Eizer

-Steenokkerzeel4 -1
.

NV Keerbergen

-Tildonk3 -2
.Erps-Kwerps-Bierbeek B2 -2

zaterdag 26/10/2019

18:00Rotselaar B9- 3Eendr.Eizer-
.Betekom B3- 0Hoeilaart B-
20:00Bierbeek B9 -9Meerbeek-

zondag 27/10/2019

15:00Moorsel6-8Tielt-Winge A-
.Berg-Op3-5Erps-Kwerps-
.Baal8-3Haasrode B-
.NV Keerbergen9 -4KV Tremelo-
.Tildonk6-3Steenokkerzeel-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

10/32

1.Baal2110
2.Tielt-Winge A*2110-4.(0)
3.Bierbeek B207
4.NV Keerbergen199
5.Haacht Statie187.2
6.Meerbeek*177
7.Haasrode B*147
8.KV Tremelo*142
9.Moorsel145.4
10.Rotselaar B*1391.
11.Eendr.Eizer*126
12.Tildonk*104-2.(0)
13.Erps-Kwerps*94
14.Betekom B733.
15.Berg-Op71
16.Steenokkerzeel*53.-1(3)
17.Hoeilaart B*33.-3(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale B --> Eendr.Eizer

Rotselaar B

1.Wo-28/08/1920:30Rotselaar B-Berg-Op2 -2118
2.Zo-01/09/1915:00Baal-Rotselaar B3 -20112
3.Wo-04/09/1920:30Rotselaar B-NV Keerbergen1 -30114
4.Za-07/09/1920:00KV Tremelo-Rotselaar B4 -10115
5.Za-14/09/1918:00Rotselaar B-Haasrode B4 -2

3

414
6.Zo-22/09/1915:00Erps-Kwerps-Rotselaar B1 -6

3

711
7.Za-28/09/1918:00Rotselaar B-Meerbeek2 -1

3

109
8.Za-05/10/1920:00Tielt-Winge A-Rotselaar B1 -001010
9.Za-12/10/1918:00Rotselaar B-Hoeilaart B5 -2

3

139
11.Za-26/10/1918:00Rotselaar B-

Eendr.Eizer

-.
12.Zo-03/11/1915:00Steenokkerzeel-Rotselaar B -.
13.Zo-10/11/1914:30Tildonk-Rotselaar B -.
14.Za-16/11/1918:00Rotselaar B-Haacht Statie -.
15.Za-23/11/1919:30Betekom B-Rotselaar B -.
16.Zo-01/12/1900:00Rotselaar B-Moorsel -.
17.Zo-08/12/1900:00Bierbeek B-Rotselaar B -.
18.Zo-15/12/1900:00Berg-Op-Rotselaar B -.
19.Zo-22/12/1900:00Rotselaar B-Baal -.
20.Zo-05/01/2000:00NV Keerbergen-Rotselaar B -.
21.Zo-12/01/2000:00Rotselaar B-KV Tremelo -.
22.Zo-19/01/2000:00Haasrode B-Rotselaar B -.
23.Zo-26/01/2000:00Rotselaar B-Erps-Kwerps -.
24.Zo-02/02/2000:00Meerbeek-Rotselaar B -.
25.Zo-09/02/2000:00Rotselaar B-Tielt-Winge A -.
26.Zo-16/02/2000:00Hoeilaart B-Rotselaar B -.
28.Zo-08/03/2000:00

Eendr.Eizer

-Rotselaar B -.
29.Zo-15/03/2000:00Rotselaar B-Steenokkerzeel -.
30.Zo-22/03/2000:00Rotselaar B-Tildonk -.
31.Zo-29/03/2000:00Haacht Statie-Rotselaar B -.
32.Zo-05/04/2000:00Rotselaar B-Betekom B -.
33.Zo-26/04/2000:00Moorsel-Rotselaar B -.
34.Zo-03/05/2000:00Rotselaar B-Bierbeek B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Eendr.Eizer

1.Wo-28/08/1918:30

Eendr.Eizer

-NV Keerbergen1 -20012
2.Za-31/08/1920:30KV Tremelo-

Eendr.Eizer

2 -10015
3.Wo-04/09/1918:30

Eendr.Eizer

-Haasrode B3 -2

3

312
4.Zo-08/09/1915:00Erps-Kwerps-

Eendr.Eizer

1 -2

3

610
5.Zo-15/09/1915:00

Eendr.Eizer

-Meerbeek0 -20611
6.Za-21/09/1920:00Tielt-Winge A-

Eendr.Eizer

2 -00612
7.Zo-29/09/1915:00

Eendr.Eizer

-Hoeilaart B3 -0

3

911
9.Zo-13/10/1915:00Tildonk-

Eendr.Eizer

4 -00912
10.Zo-20/10/1915:00

Eendr.Eizer

-Steenokkerzeel4 -1

3

1211
11.Za-26/10/1918:00Rotselaar B-

Eendr.Eizer

-.
12.Zo-03/11/1914:30

Eendr.Eizer

-Haacht Statie -.
13.Za-09/11/1919:30Betekom B-

Eendr.Eizer

-.
14.Zo-17/11/1914:30

Eendr.Eizer

-Moorsel -.
15.Zo-24/11/1915:00Bierbeek B-

Eendr.Eizer

-.
16.Zo-01/12/1900:00

Eendr.Eizer

-Berg-Op -.
17.Zo-08/12/1900:00Baal-

Eendr.Eizer

-.
18.Zo-15/12/1900:00NV Keerbergen-

Eendr.Eizer

-.
19.Zo-22/12/1900:00

Eendr.Eizer

-KV Tremelo -.
20.Zo-05/01/2000:00Haasrode B-

Eendr.Eizer

-.
21.Zo-12/01/2000:00

Eendr.Eizer

-Erps-Kwerps -.
22.Zo-19/01/2000:00Meerbeek-

Eendr.Eizer

-.
23.Zo-26/01/2000:00

Eendr.Eizer

-Tielt-Winge A -.
24.Zo-02/02/2000:00Hoeilaart B-

Eendr.Eizer

-.
26.Zo-16/02/2000:00

Eendr.Eizer

-Tildonk -.
27.Zo-01/03/2000:00Steenokkerzeel-

Eendr.Eizer

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Eendr.Eizer

-Rotselaar B -.
29.Zo-15/03/2000:00Haacht Statie-

Eendr.Eizer

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Eendr.Eizer

-Betekom B -.
31.Zo-29/03/2000:00Moorsel-

Eendr.Eizer

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Eendr.Eizer

-Bierbeek B -.
33.Zo-26/04/2000:00Berg-Op-

Eendr.Eizer

-.
34.Zo-03/05/2000:00

Eendr.Eizer

-Baal -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (6/16)

1Tielt-Winge A*1311:4+7
2Bierbeek B*1221:5+16
3Baal*1115:9+6
4KV Tremelo*1014:8+6
5Rotselaar B*1014:10+4
6Haacht Statie*1015:12+3
7NV Keerbergen*1011:8+3
8Eendr.Eizer*911:7+4
.Moorsel911:7+4
10Haasrode B**814:4+10
11Tildonk**612:3+9
12Meerbeek**54:40
13Erps-Kwerps*49:12-3
14Hoeilaart B**312:15-3
15Betekom B*38:16-8
16Berg-Op**37:10-3
17Steenokkerzeel**18:18-10

alle wedstrijden (10/32)

1Baal2129:17+12
2Tielt-Winge A*2117:7+10
3Bierbeek B2035:18+17
4NV Keerbergen1922:19+3
5Haacht Statie1825:19+6
6Meerbeek*1713:9+4
7Haasrode B*1429:18+11
8KV Tremelo*1426:18+8
9Moorsel1417:12+5
10Rotselaar B*1323:19+4
11Eendr.Eizer*1214:16-2
12Tildonk*1019:16+3
13Erps-Kwerps*915:19-4
14Betekom B715:28-13
15Berg-Op718:37-19
16Steenokkerzeel*516:38-22
17Hoeilaart B*316:39-23

uitwedstrijden (6/16)

1Meerbeek*129:5+4
2Baal*1014:8+6
3NV Keerbergen*911:110
4Haacht Statie*810:7+3
5Tielt-Winge A**86:3+3
6Bierbeek B*814:13+1
7Haasrode B*615:14+1
8Moorsel**56:5+1
9Erps-Kwerps**56:7-1
10KV Tremelo**412:10+2
11Betekom B*47:12-5
12Tildonk*47:13-6
13Steenokkerzeel*48:20-12
14Berg-Op411:27-16
15Rotselaar B**39:90
16Eendr.Eizer**33:9-6
17Hoeilaart B*04:24-20