www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 13/10/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale B

zaterdag 12/10/2019

18:00Betekom B-

Meerbeek

1-2
.

Rotselaar B

-Hoeilaart B5 -2
20:00

Bierbeek B

-Haasrode B5 -1

zondag 13/10/2019

15:00Moorsel-

Erps-Kwerps

0-1
.Berg-Op-KV Tremelo2 -2
.

Baal

-NV Keerbergen5 -2
.Haacht Statie-Tielt-Winge A2 -2
.

Tildonk

-Eendr.Eizer4 -0

zaterdag 19/10/2019

19:30Haasrode B5- 0Berg-Op-
20:00Hoeilaart B3- 4Haacht Statie-
.KV Tremelo6 -6Baal-
.Tielt-Winge A9-4Betekom B-

zondag 20/10/2019

15:00Meerbeek4-4Moorsel-
.Eendr.Eizer6-3Steenokkerzeel-
.NV Keerbergen6 -1Tildonk-
.Erps-Kwerps0-4Bierbeek B-
punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

9/32

1.Baal2010
2.Bierbeek B197.3
3.Tielt-Winge A*1810
4.Meerbeek*166
5.NV Keerbergen169
6.Haacht Statie155-1.(1)
7.KV Tremelo*134
8.Moorsel1342.
9.Rotselaar B139.-2(3)
10.Haasrode B*115
11.Tildonk*107
12.Eendr.Eizer*93.-4(3)
13.Erps-Kwerps*83
14.Betekom B73.1
15.Berg-Op724.
16.Steenokkerzeel*54-3.(3)
17.Hoeilaart B*33
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale B --> Tielt-Winge A

Tielt-Winge A

1.Wo-28/08/1920:00

Tielt-Winge A

-Erps-Kwerps0 -0119
2.Zo-01/09/1915:00Meerbeek-

Tielt-Winge A

0 -01211
3.Wo-04/09/1918:30Tildonk-

Tielt-Winge A

0 -1

3

58
4.Za-07/09/1920:00

Tielt-Winge A

-Hoeilaart B4 -1

3

84
6.Za-21/09/1920:00

Tielt-Winge A

-Eendr.Eizer2 -0

3

113
7.Zo-29/09/1915:00Steenokkerzeel-

Tielt-Winge A

1 -3

3

141
8.Za-05/10/1920:00

Tielt-Winge A

-Rotselaar B1 -0

3

172
9.Zo-13/10/1915:00Haacht Statie-

Tielt-Winge A

2 -21183
10.Za-19/10/1920:00

Tielt-Winge A

-Betekom B -.
11.Zo-27/10/1915:00Moorsel-

Tielt-Winge A

-.
12.Za-02/11/1920:00

Tielt-Winge A

-Bierbeek B -.
13.Zo-10/11/1914:30Berg-Op-

Tielt-Winge A

-.
14.Zo-17/11/1900:00

Tielt-Winge A

-Baal -.
15.Zo-24/11/1900:00NV Keerbergen-

Tielt-Winge A

-.
16.Zo-01/12/1900:00

Tielt-Winge A

-KV Tremelo -.
17.Zo-08/12/1900:00Haasrode B-

Tielt-Winge A

-.
18.Zo-15/12/1900:00Erps-Kwerps-

Tielt-Winge A

-.
19.Zo-22/12/1900:00

Tielt-Winge A

-Meerbeek -.
20.Zo-05/01/2000:00

Tielt-Winge A

-Tildonk -.
21.Zo-12/01/2000:00Hoeilaart B-

Tielt-Winge A

-.
23.Zo-26/01/2000:00Eendr.Eizer-

Tielt-Winge A

-.
24.Zo-02/02/2000:00

Tielt-Winge A

-Steenokkerzeel -.
25.Zo-09/02/2000:00Rotselaar B-

Tielt-Winge A

-.
26.Zo-16/02/2000:00

Tielt-Winge A

-Haacht Statie -.
27.Zo-01/03/2000:00Betekom B-

Tielt-Winge A

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Tielt-Winge A

-Moorsel -.
29.Zo-15/03/2000:00Bierbeek B-

Tielt-Winge A

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Tielt-Winge A

-Berg-Op -.
31.Zo-29/03/2000:00Baal-

Tielt-Winge A

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Tielt-Winge A

-NV Keerbergen -.
33.Zo-26/04/2000:00KV Tremelo-

Tielt-Winge A

-.
34.Zo-03/05/2000:00

Tielt-Winge A

-Haasrode B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Betekom B

1.Wo-28/08/1920:00Betekom B-Moorsel1 -40015
2.Zo-01/09/1915:00Bierbeek B-Betekom B2 -00016
3.Wo-04/09/1920:00Betekom B-Berg-Op3 -40016
4.Zo-08/09/1915:00Baal-Betekom B2 -21114
5.Za-14/09/1918:00Betekom B-NV Keerbergen3 -2

3

415
6.Za-21/09/1920:00KV Tremelo-Betekom B3 -00416
7.Zo-29/09/1918:00Betekom B-Haasrode B0 -40416
8.Zo-06/10/1915:00Erps-Kwerps-Betekom B1 -2

3

713
9.Za-12/10/1918:00Betekom B-Meerbeek1 -20714
10.Za-19/10/1920:00

Tielt-Winge A

-Betekom B -.
11.Za-26/10/1918:00Betekom B-Hoeilaart B -.
13.Za-09/11/1919:30Betekom B-Eendr.Eizer -.
14.Zo-17/11/1900:00Steenokkerzeel-Betekom B -.
15.Zo-24/11/1900:00Betekom B-Rotselaar B -.
16.Zo-01/12/1900:00Haacht Statie-Betekom B -.
17.Zo-08/12/1900:00Betekom B-Tildonk -.
18.Zo-15/12/1900:00Moorsel-Betekom B -.
19.Zo-22/12/1900:00Betekom B-Bierbeek B -.
20.Zo-05/01/2000:00Berg-Op-Betekom B -.
21.Zo-12/01/2000:00Betekom B-Baal -.
22.Zo-19/01/2000:00NV Keerbergen-Betekom B -.
23.Zo-26/01/2000:00Betekom B-KV Tremelo -.
24.Zo-02/02/2000:00Haasrode B-Betekom B -.
25.Zo-09/02/2000:00Betekom B-Erps-Kwerps -.
26.Zo-16/02/2000:00Meerbeek-Betekom B -.
27.Zo-01/03/2000:00Betekom B-

Tielt-Winge A

-.
28.Zo-08/03/2000:00Hoeilaart B-Betekom B -.
30.Zo-22/03/2000:00Eendr.Eizer-Betekom B -.
31.Zo-29/03/2000:00Betekom B-Steenokkerzeel -.
32.Zo-05/04/2000:00Rotselaar B-Betekom B -.
33.Zo-26/04/2000:00Betekom B-Haacht Statie -.
34.Zo-03/05/2000:00Tildonk-Betekom B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (6/16)

1Bierbeek B*1221:5+16
2Baal*1115:9+6
3Tielt-Winge A**107:1+6
4Rotselaar B*1014:10+4
5Haacht Statie*1015:12+3
6KV Tremelo**911:5+6
7Moorsel911:7+4
8NV Keerbergen**78:6+2
9Tildonk**612:3+9
10Eendr.Eizer**67:6+1
11Haasrode B***510:4+6
12Meerbeek***44:40
13Hoeilaart B***311:10+1
14Erps-Kwerps**37:10-3
15Betekom B*38:16-8
16Berg-Op**37:10-3
17Steenokkerzeel**18:18-10

alle wedstrijden (9/32)

1Baal2026:14+12
2Bierbeek B1933:16+17
3Tielt-Winge A*1813:4+9
4Meerbeek*1613:9+4
5NV Keerbergen1619:17+2
6Haacht Statie1520:18+2
7KV Tremelo*1323:15+8
8Moorsel1317:12+5
9Rotselaar B1323:19+4
10Haasrode B*1125:18+7
11Tildonk*1017:13+4
12Eendr.Eizer*910:15-5
13Erps-Kwerps*813:17-4
14Betekom B712:24-12
15Berg-Op718:33-15
16Steenokkerzeel*515:34-19
17Hoeilaart B*315:34-19

uitwedstrijden (6/16)

1Meerbeek129:5+4
2Baal*911:5+6
3NV Keerbergen911:110
4Tielt-Winge A*86:3+3
5Bierbeek B*712:11+1
6Haasrode B615:14+1
7Erps-Kwerps*56:7-1
8Haacht Statie*55:6-1
9KV Tremelo*412:10+2
10Moorsel**46:5+1
11Betekom B*44:8-4
12Tildonk*45:10-5
13Steenokkerzeel*47:16-9
14Berg-Op411:23-12
15Rotselaar B*39:90
16Eendr.Eizer*33:9-6
17Hoeilaart B04:24-20