www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 24/03/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Brabant : 2de Provinciale A

    speeldag 1

    zaterdag 01/09/2018

    19:30Haasrode A-

    Nossegem A

    2-3
    20:00Tielt-Winge A-

    Averbode-Okselaar A

    0-1

    zondag 02/09/2018

    15:00Bekkevoort A-Houtem-Oplinter A1-1
    .Binkom-

    KVC Haacht A

    0-1
    .RWL Sport A-

    Rotselaar A

    0-2
    .Holsbeek A-

    Keiberg

    0-1
    .

    Rap.Wezemaal A

    -Perk3-1
    18:00Butsel A-Out-Hoegaarden A2-2

    speeldag 2

    zaterdag 08/09/2018

    19:30Houtem-Oplinter A-Holsbeek A1-1
    20:00Keiberg-

    Rap.Wezemaal A

    2-3
    .

    Rotselaar A

    -Binkom2-0

    zondag 09/09/2018

    15:00

    Averbode-Okselaar A

    -Butsel A2-0
    .Out-Hoegaarden A-

    Bekkevoort A

    1-2
    .Nossegem A-

    Tielt-Winge A

    0-3
    .KVC Haacht A-

    Haasrode A

    1-2
    .

    Perk

    -RWL Sport A3-0

    speeldag 3

    zaterdag 15/09/2018

    19:30Haasrode A-

    Rotselaar A

    1-2
    20:00Tielt-Winge A-

    KVC Haacht A

    2-3

    zondag 16/09/2018

    15:00

    Butsel A

    -Nossegem A3-1
    .Bekkevoort A-

    Averbode-Okselaar A

    1-2
    .Holsbeek A-

    Out-Hoegaarden A

    2-3
    .Perk-Keiberg2-2
    .

    Rap.Wezemaal A

    -Houtem-Oplinter A6-2
    .RWL Sport A-

    Binkom

    1-4

    speeldag 4

    zaterdag 22/09/2018

    19:30Houtem-Oplinter A-Perk1-1
    20:00Keiberg-

    RWL Sport A

    1-4
    .Rotselaar A-Tielt-Winge A2-2

    zondag 23/09/2018

    15:00Nossegem A-

    Bekkevoort A

    0-1
    .KVC Haacht A-Butsel A3-3
    .Averbode-Okselaar A-Holsbeek A0-0
    .Out-Hoegaarden A-Rap.Wezemaal A2-2
    .Binkom-

    Haasrode A

    1-4

    speeldag 5

    zaterdag 29/09/2018

    20:00Keiberg-

    Houtem-Oplinter A

    0-1
    .

    Tielt-Winge A

    -Binkom3-2

    zondag 30/09/2018

    15:00

    Rap.Wezemaal A

    -Averbode-Okselaar A2-1
    .Perk-Out-Hoegaarden A0-0
    .

    Butsel A

    -Rotselaar A2-0
    .

    Bekkevoort A

    -KVC Haacht A3-1
    .Holsbeek A-Nossegem A1-1
    .

    RWL Sport A

    -Haasrode A5-2

    speeldag 6

    zaterdag 06/10/2018

    19:30

    Nossegem A

    -Rap.Wezemaal A2-1
    .

    Haasrode A

    -Tielt-Winge A1-0
    .

    Houtem-Oplinter A

    -RWL Sport A1-0
    20:00Rotselaar A-

    Bekkevoort A

    1-2

    zondag 07/10/2018

    15:00Binkom-Butsel A0-0
    .

    Averbode-Okselaar A

    -Perk5-2
    .

    KVC Haacht A

    -Holsbeek A2-1

    zondag 03/02/2019

    15:00Out-Hoegaarden A-Keiberg1-1

    speeldag 7

    zaterdag 13/10/2018

    19:30Houtem-Oplinter A-

    Out-Hoegaarden A

    0-1
    20:00Keiberg-

    Averbode-Okselaar A

    1-5

    zondag 14/10/2018

    15:00

    Rap.Wezemaal A

    -KVC Haacht A2-1
    .Perk-

    Nossegem A

    0-2
    .Butsel A-

    Haasrode A

    1-3
    .

    Bekkevoort A

    -Binkom3-1
    .Holsbeek A-

    Rotselaar A

    1-2
    .

    RWL Sport A

    -Tielt-Winge A4-1

    speeldag 8

    zaterdag 20/10/2018

    19:30

    Haasrode A

    -Bekkevoort A4-1
    20:00Rotselaar A-

    Rap.Wezemaal A

    1-3
    .Tielt-Winge A-

    Butsel A

    1-3

    zondag 21/10/2018

    15:00Binkom-Holsbeek A1-1
    .

    Averbode-Okselaar A

    -Houtem-Oplinter A4-0
    .Nossegem A-

    Keiberg

    2-5
    .

    KVC Haacht A

    -Perk2-1
    16:00

    Out-Hoegaarden A

    -RWL Sport A3-0

    speeldag 9

    zaterdag 27/10/2018

    19:30

    Houtem-Oplinter A

    -Nossegem A5-2
    20:00Keiberg-

    KVC Haacht A

    1-2

    zondag 28/10/2018

    15:00Rap.Wezemaal A-Binkom1-1
    .Perk-

    Rotselaar A

    1-2
    .Out-Hoegaarden A-

    Averbode-Okselaar A

    0-1
    .

    Bekkevoort A

    -Tielt-Winge A3-0
    .Holsbeek A-

    Haasrode A

    0-1
    .

    RWL Sport A

    -Butsel A2-0

    speeldag 10

    zaterdag 03/11/2018

    19:30Haasrode A-Rap.Wezemaal A2-2
    20:00

    Rotselaar A

    -Keiberg5-0

    zondag 04/11/2018

    14:30Tielt-Winge A-

    Holsbeek A

    0-1
    .Binkom-

    Perk

    1-2
    .Butsel A-

    Bekkevoort A

    2-3
    .

    Averbode-Okselaar A

    -RWL Sport A2-1
    .

    Nossegem A

    -Out-Hoegaarden A2-0
    .KVC Haacht A-

    Houtem-Oplinter A

    0-1

    speeldag 11

    zaterdag 10/11/2018

    19:30Houtem-Oplinter A-

    Rotselaar A

    1-4
    20:00

    Keiberg

    -Binkom3-2

    zondag 11/11/2018

    14:30

    Rap.Wezemaal A

    -Tielt-Winge A3-2
    .Perk-

    Haasrode A

    1-4
    .

    Averbode-Okselaar A

    -Nossegem A2-1
    .Holsbeek A-

    Butsel A

    0-3
    .RWL Sport A-

    Bekkevoort A

    2-4
    15:00

    Out-Hoegaarden A

    -KVC Haacht A2-0

    speeldag 12

    zaterdag 17/11/2018

    19:30

    Haasrode A

    -Keiberg6-1
    20:00Rotselaar A-Out-Hoegaarden A0-0

    zondag 18/11/2018

    14:30Tielt-Winge A-

    Perk

    1-2
    .Binkom-Houtem-Oplinter A1-1
    .

    Butsel A

    -Rap.Wezemaal A5-1
    .

    Nossegem A

    -RWL Sport A2-0
    .KVC Haacht A-

    Averbode-Okselaar A

    0-3

    zondag 31/03/2019

    15:00Bekkevoort A-Holsbeek A-

    speeldag 13

    zaterdag 24/11/2018

    19:30Houtem-Oplinter A-

    Haasrode A

    1-2
    20:00Keiberg-Tielt-Winge A1-1

    zondag 25/11/2018

    14:30

    Rap.Wezemaal A

    -Bekkevoort A3-2
    .Perk-

    Butsel A

    2-3
    .Averbode-Okselaar A-

    Rotselaar A

    2-3
    .

    Nossegem A

    -KVC Haacht A6-3
    .RWL Sport A-

    Holsbeek A

    2-3
    15:00

    Out-Hoegaarden A

    -Binkom5-0

    speeldag 14

    zaterdag 01/12/2018

    19:30Haasrode A-

    Out-Hoegaarden A

    1-4
    20:00Rotselaar A-

    Nossegem A

    1-2

    zondag 02/12/2018

    14:30Binkom-

    Averbode-Okselaar A

    1-3
    .

    Butsel A

    -Keiberg4-1
    .Holsbeek A-Rap.Wezemaal A2-2
    .RWL Sport A-

    KVC Haacht A

    2-6
    15:00Bekkevoort A-

    Perk

    1-2

    zondag 28/04/2019

    15:00Tielt-Winge A-Houtem-Oplinter A-

    speeldag 15

    zaterdag 08/12/2018

    19:30Houtem-Oplinter A-

    Butsel A

    1-2
    20:00Keiberg-

    Bekkevoort A

    1-3

    zondag 09/12/2018

    14:30Rap.Wezemaal A-

    RWL Sport A

    1-2
    .

    Perk

    -Holsbeek A3-1
    .Averbode-Okselaar A-

    Haasrode A

    1-2
    .Nossegem A-Binkom2-2
    .KVC Haacht A-Rotselaar A2-2
    15:00

    Out-Hoegaarden A

    -Tielt-Winge A2-0

    speeldag 16

    zaterdag 15/12/2018

    19:30

    Houtem-Oplinter A

    -Bekkevoort A5-3
    20:00

    Rotselaar A

    -RWL Sport A2-1
    .Keiberg-

    Holsbeek A

    1-5

    zondag 16/12/2018

    14:30Perk-Rap.Wezemaal A2-2
    .

    KVC Haacht A

    -Binkom2-1
    .Nossegem A-

    Haasrode A

    1-2
    .Averbode-Okselaar A-

    Tielt-Winge A

    0-4
    15:00

    Out-Hoegaarden A

    -Butsel A3-2

    speeldag 17

    zaterdag 05/01/2019

    19:30

    Haasrode A

    -KVC Haacht A3-1

    zondag 06/01/2019

    14:30Binkom-

    Rotselaar A

    1-3
    .RWL Sport A-Perk1-1
    .Rap.Wezemaal A-Keiberg3-3
    .

    Holsbeek A

    -Houtem-Oplinter A2-1
    .Butsel A-Averbode-Okselaar A0-0
    .Tielt-Winge A-

    Nossegem A

    0-3
    15:00

    Bekkevoort A

    -Out-Hoegaarden A4-2

    speeldag 18

    zaterdag 12/01/2019

    19:30Houtem-Oplinter A-Rap.Wezemaal A2-2
    20:00Rotselaar A-Haasrode A1-1
    .

    Keiberg

    -Perk3-2

    zondag 13/01/2019

    14:30KVC Haacht A-

    Tielt-Winge A

    0-2
    .

    Nossegem A

    -Butsel A2-1
    .Averbode-Okselaar A-

    Bekkevoort A

    2-3
    .Binkom-

    RWL Sport A

    0-3
    15:00

    Out-Hoegaarden A

    -Holsbeek A2-1

    speeldag 19

    zaterdag 19/01/2019

    19:30Haasrode A-Binkom1-1

    zondag 20/01/2019

    14:30Tielt-Winge A-

    Rotselaar A

    1-3
    15:00RWL Sport A-

    Keiberg

    0-4
    .Perk-

    Houtem-Oplinter A

    1-3
    .Rap.Wezemaal A-

    Out-Hoegaarden A

    0-2
    .Holsbeek A-

    Averbode-Okselaar A

    0-1
    .

    Bekkevoort A

    -Nossegem A3-1
    .

    Butsel A

    -KVC Haacht A3-0

    speeldag 20

    zaterdag 26/01/2019

    19:30

    Houtem-Oplinter A

    -Keiberg5-1
    .

    Haasrode A

    -RWL Sport A5-2
    20:00Rotselaar A-

    Butsel A

    2-3

    zondag 27/01/2019

    15:00Averbode-Okselaar A-

    Rap.Wezemaal A

    1-3
    .Binkom-Tielt-Winge A2-2
    .

    KVC Haacht A

    -Bekkevoort A4-0
    .Nossegem A-

    Holsbeek A

    2-3
    16:00Out-Hoegaarden A-Perk1-1

    speeldag 21

    zondag 07/10/2018

    15:00Keiberg-

    Out-Hoegaarden A

    1-6

    zondag 03/02/2019

    15:00Bekkevoort A-

    Rotselaar A

    1-5
    .Butsel A-

    Binkom

    2-3
    .Tielt-Winge A-

    Haasrode A

    0-1
    .RWL Sport A-

    Houtem-Oplinter A

    0-7
    .

    Perk

    -Averbode-Okselaar A1-0
    .

    Rap.Wezemaal A

    -Nossegem A3-1
    .

    Holsbeek A

    -KVC Haacht A2-1

    speeldag 22

    zaterdag 09/02/2019

    19:30Haasrode A-

    Butsel A

    1-3
    20:00Rotselaar A-

    Holsbeek A

    1-2

    zondag 10/02/2019

    15:00KVC Haacht A-

    Rap.Wezemaal A

    0-2
    .Nossegem A-Perk1-1
    .

    Out-Hoegaarden A

    -Houtem-Oplinter A4-3
    .

    Tielt-Winge A

    -RWL Sport A2-0

    zondag 03/03/2019

    15:00Binkom-

    Bekkevoort A

    0-2
    .Averbode-Okselaar A-

    Keiberg

    0-3

    speeldag 23

    zaterdag 16/02/2019

    19:30

    Houtem-Oplinter A

    -Averbode-Okselaar A2-1
    20:00Keiberg-

    Nossegem A

    0-3

    zondag 17/02/2019

    15:00Rap.Wezemaal A-

    Rotselaar A

    1-2
    .Holsbeek A-Binkom1-1
    .

    Bekkevoort A

    -Haasrode A2-1
    .Butsel A-Tielt-Winge A0-0
    .RWL Sport A-

    Out-Hoegaarden A

    1-4
    .

    Perk

    -KVC Haacht A3-2

    speeldag 24

    zaterdag 23/02/2019

    19:30Haasrode A-

    Holsbeek A

    2-3
    20:00Rotselaar A-Perk1-1

    zondag 24/02/2019

    15:00Tielt-Winge A-

    Bekkevoort A

    0-1
    .

    Binkom

    -Rap.Wezemaal A3-2
    .KVC Haacht A-

    Keiberg

    1-4
    .

    Nossegem A

    -Houtem-Oplinter A4-1
    .Averbode-Okselaar A-Out-Hoegaarden A0-0
    .

    Butsel A

    -RWL Sport A3-0

    speeldag 25

    zaterdag 16/03/2019

    19:30Houtem-Oplinter A-

    KVC Haacht A

    3-4
    20:00Keiberg-Rotselaar A2-2

    zondag 17/03/2019

    15:00

    Out-Hoegaarden A

    -Nossegem A5-1
    .

    Perk

    -Binkom3-0
    .Rap.Wezemaal A-

    Haasrode A

    1-4
    .Holsbeek A-

    Tielt-Winge A

    0-2
    .Bekkevoort A-Butsel A0-0
    .RWL Sport A-

    Averbode-Okselaar A

    0-4

    speeldag 26

    zaterdag 23/03/2019

    19:30Nossegem A-Averbode-Okselaar A0-0
    .

    Haasrode A

    -Perk4-3
    20:00Rotselaar A-

    Houtem-Oplinter A

    1-4

    zondag 24/03/2019

    15:00Tielt-Winge A-Rap.Wezemaal A-
    .Binkom-Keiberg-
    .KVC Haacht A-Out-Hoegaarden A-
    .Butsel A-Holsbeek A-
    .Bekkevoort A-RWL Sport A-

    speeldag 27

    zondag 18/11/2018

    14:30Holsbeek A-Bekkevoort A0-0

    zaterdag 30/03/2019

    19:30Houtem-Oplinter A-Binkom-
    20:00Keiberg-Haasrode A-

    zondag 31/03/2019

    15:00Out-Hoegaarden A-Rotselaar A-
    .Perk-Tielt-Winge A-
    .Rap.Wezemaal A-Butsel A-
    .RWL Sport A-Nossegem A-
    .Averbode-Okselaar A-KVC Haacht A-

    speeldag 28

    zaterdag 06/04/2019

    19:30Haasrode A-Houtem-Oplinter A-
    20:00Rotselaar A-Averbode-Okselaar A-

    zondag 07/04/2019

    15:00Bekkevoort A-Rap.Wezemaal A-
    .Tielt-Winge A-Keiberg-
    .Binkom-Out-Hoegaarden A-
    .KVC Haacht A-Nossegem A-
    .Holsbeek A-RWL Sport A-
    16:00Butsel A-Perk-

    speeldag 29

    zaterdag 01/12/2018

    19:30

    Houtem-Oplinter A

    -Tielt-Winge A3-1

    zondag 28/04/2019

    15:00Nossegem A-Rotselaar A-
    .Averbode-Okselaar A-Binkom-
    .Out-Hoegaarden A-Haasrode A-
    .Keiberg-Butsel A-
    .Perk-Bekkevoort A-
    .Rap.Wezemaal A-Holsbeek A-
    .KVC Haacht A-RWL Sport A-

    speeldag 30

    zondag 05/05/2019

    15:00RWL Sport A-Rap.Wezemaal A-
    .Holsbeek A-Perk-
    .Bekkevoort A-Keiberg-
    .Butsel A-Houtem-Oplinter A-
    .Tielt-Winge A-Out-Hoegaarden A-
    .Haasrode A-Averbode-Okselaar A-
    .Binkom-Nossegem A-
    .Rotselaar A-KVC Haacht A-

    26/30

    1.Haasrode A5164
    2.Out-Hoegaarden A*49105
    3.Bekkevoort A*48105
    4.Rotselaar A4554
    5.Averbode-Okselaar A4354
    6.Butsel A*4285
    7.Rap.Wezemaal A*4035
    8.Houtem-Oplinter A3864
    9.Nossegem A3774
    10.Perk3274
    11.Holsbeek A*3175
    12.KVC Haacht A*2935
    13.Keiberg*?2675
    14.Tielt-Winge A*?2275
    15.RWL Sport A*-1905
    16.Binkom*-1745
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    nog te spelen wedstrijden

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    26/30

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    1.Haasrode A5116+20622910
    2.Out-Hoegaarden A*4914+2855246
    3.Bekkevoort A*4815+849279
    4.Rotselaar A4513+15523210
    5.Averbode-Okselaar A4313+1343228
    6.Butsel A*4212+1750236
    7.Rap.Wezemaal A*4011+654254
    8.xHoutem-Oplinter A3811+756255
    9.xNossegem A3711-147215
    10.xPerk328-442203
    11.xHolsbeek A*318-333226
    12.xKVC Haacht A*299-1242255
    13.xKeiberg*267-2543265
    14.xTielt-Winge A*226-1130204
    15.xRWL Sport A*196-3433133
    16.xBinkom*173-2429182

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden