www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 11/07/2019

vbal4

Brabant : 2de Provinciale A

zaterdag 31/08/2019

19:30Herent A-Houtem-Oplinter A-
.Haasrode A-Rap.Wezemaal A-
20:00Rotselaar A-Butsel A-
20:15Kessel-Lo 2000 A-Keiberg A-

zondag 01/09/2019

15:00Holsbeek A-Perk A-
.Averbode-Okselaar A-Elewijt A-
.Bekkevoort A-Zoutleeuw-
.KVC Haacht A-Veltem A-

0/30

1.Veltem A0
Herent A0
Bekkevoort A0
Haasrode A0
Averbode-Okselaar A0
Rotselaar A0
Butsel A0
Houtem-Oplinter A0
Rap.Wezemaal A0
Perk A0
Holsbeek A0
KVC Haacht A0
Keiberg A0
Zoutleeuw0
Elewijt A0
Kessel-Lo 2000 A0

Brabant : 2de Provinciale A --> Elewijt A

Averbode-Okselaar A

1.Zo-01/09/1915:00Averbode-Okselaar A-

Elewijt A

-.
2.Za-07/09/1920:00Keiberg A-Averbode-Okselaar A -.
3.Zo-15/09/1900:00Averbode-Okselaar A-Veltem A -.
4.Zo-22/09/1900:00Rap.Wezemaal A-Averbode-Okselaar A -.
5.Zo-29/09/1900:00Averbode-Okselaar A-KVC Haacht A -.
6.Zo-06/10/1900:00Kessel-Lo 2000 A-Averbode-Okselaar A -.
7.Zo-13/10/1900:00Haasrode A-Averbode-Okselaar A -.
8.Zo-20/10/1900:00Averbode-Okselaar A-Bekkevoort A -.
9.Zo-27/10/1900:00Rotselaar A-Averbode-Okselaar A -.
10.Zo-10/11/1900:00Averbode-Okselaar A-Herent A -.
11.Zo-17/11/1900:00Holsbeek A-Averbode-Okselaar A -.
12.Zo-24/11/1900:00Averbode-Okselaar A-Perk A -.
13.Zo-01/12/1900:00Houtem-Oplinter A-Averbode-Okselaar A -.
14.Zo-08/12/1900:00Averbode-Okselaar A-Butsel A -.
15.Zo-15/12/1900:00Zoutleeuw-Averbode-Okselaar A -.
16.Zo-05/01/2000:00

Elewijt A

-Averbode-Okselaar A -.
17.Zo-12/01/2000:00Averbode-Okselaar A-Keiberg A -.
18.Zo-19/01/2000:00Veltem A-Averbode-Okselaar A -.
19.Zo-26/01/2000:00Averbode-Okselaar A-Rap.Wezemaal A -.
20.Zo-02/02/2000:00KVC Haacht A-Averbode-Okselaar A -.
21.Zo-09/02/2000:00Averbode-Okselaar A-Kessel-Lo 2000 A -.
22.Zo-16/02/2000:00Averbode-Okselaar A-Haasrode A -.
23.Zo-01/03/2000:00Bekkevoort A-Averbode-Okselaar A -.
24.Zo-08/03/2000:00Averbode-Okselaar A-Rotselaar A -.
25.Zo-15/03/2000:00Herent A-Averbode-Okselaar A -.
26.Zo-22/03/2000:00Averbode-Okselaar A-Holsbeek A -.
27.Zo-29/03/2000:00Perk A-Averbode-Okselaar A -.
28.Zo-05/04/2000:00Averbode-Okselaar A-Houtem-Oplinter A -.
29.Zo-26/04/2000:00Butsel A-Averbode-Okselaar A -.
30.Zo-03/05/2000:00Averbode-Okselaar A-Zoutleeuw -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Elewijt A

1.Zo-01/09/1915:00Averbode-Okselaar A-

Elewijt A

-.
2.Zo-08/09/1915:00

Elewijt A

-Bekkevoort A -.
3.Zo-15/09/1900:00Rotselaar A-

Elewijt A

-.
4.Zo-22/09/1900:00

Elewijt A

-Herent A -.
5.Zo-29/09/1900:00Holsbeek A-

Elewijt A

-.
6.Zo-06/10/1900:00

Elewijt A

-Perk A -.
7.Zo-13/10/1900:00Houtem-Oplinter A-

Elewijt A

-.
8.Zo-20/10/1900:00

Elewijt A

-Butsel A -.
9.Zo-27/10/1900:00Zoutleeuw-

Elewijt A

-.
10.Zo-10/11/1900:00

Elewijt A

-Haasrode A -.
11.Zo-17/11/1900:00

Elewijt A

-Keiberg A -.
12.Zo-24/11/1900:00Veltem A-

Elewijt A

-.
13.Zo-01/12/1900:00

Elewijt A

-Rap.Wezemaal A -.
14.Zo-08/12/1900:00KVC Haacht A-

Elewijt A

-.
15.Zo-15/12/1900:00

Elewijt A

-Kessel-Lo 2000 A -.
16.Zo-05/01/2000:00

Elewijt A

-Averbode-Okselaar A -.
17.Zo-12/01/2000:00Bekkevoort A-

Elewijt A

-.
18.Zo-19/01/2000:00

Elewijt A

-Rotselaar A -.
19.Zo-26/01/2000:00Herent A-

Elewijt A

-.
20.Zo-02/02/2000:00

Elewijt A

-Holsbeek A -.
21.Zo-09/02/2000:00Perk A-

Elewijt A

-.
22.Zo-16/02/2000:00

Elewijt A

-Houtem-Oplinter A -.
23.Zo-01/03/2000:00Butsel A-

Elewijt A

-.
24.Zo-08/03/2000:00

Elewijt A

-Zoutleeuw -.
25.Zo-15/03/2000:00Haasrode A-

Elewijt A

-.
26.Zo-22/03/2000:00Keiberg A-

Elewijt A

-.
27.Zo-29/03/2000:00

Elewijt A

-Veltem A -.
28.Zo-05/04/2000:00Rap.Wezemaal A-

Elewijt A

-.
29.Zo-26/04/2000:00

Elewijt A

-KVC Haacht A -.
30.Zo-03/05/2000:00Kessel-Lo 2000 A-

Elewijt A

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (0/15)

1Veltem A00:00
.Herent A00:00
.Bekkevoort A00:00
.Haasrode A00:00
.Averbode-Okselaar A00:00
.Rotselaar A00:00
.Butsel A00:00
.Houtem-Oplinter A00:00
.Rap.Wezemaal A00:00
.Perk A00:00
.Holsbeek A00:00
.KVC Haacht A00:00
.Keiberg A00:00
.Zoutleeuw00:00
.Elewijt A00:00
.Kessel-Lo 2000 A00:00

alle wedstrijden (0/30)

1Veltem A00:00
.Herent A00:00
.Bekkevoort A00:00
.Haasrode A00:00
.Averbode-Okselaar A00:00
.Rotselaar A00:00
.Butsel A00:00
.Houtem-Oplinter A00:00
.Rap.Wezemaal A00:00
.Perk A00:00
.Holsbeek A00:00
.KVC Haacht A00:00
.Keiberg A00:00
.Zoutleeuw00:00
.Elewijt A00:00
.Kessel-Lo 2000 A00:00

uitwedstrijden (0/15)

1Veltem A00:00
.Herent A00:00
.Bekkevoort A00:00
.Haasrode A00:00
.Averbode-Okselaar A00:00
.Rotselaar A00:00
.Butsel A00:00
.Houtem-Oplinter A00:00
.Rap.Wezemaal A00:00
.Perk A00:00
.Holsbeek A00:00
.KVC Haacht A00:00
.Keiberg A00:00
.Zoutleeuw00:00
.Elewijt A00:00
.Kessel-Lo 2000 A00:00