www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op maandag 29/04/2019
2018-2019, Brabant-2A: NOSSEGEM A
Wedstrijden
1Za-01/09/1819:30Haasrode A -Nossegem A2 -3 333 
2Zo-09/09/1815:00Nossegem A -Tielt-Winge A0 -30 310 
3Zo-16/09/1815:00Butsel A -Nossegem A3 -1 0313 
4Zo-23/09/1815:00Nossegem A -Bekkevoort A0 -10 314 
5Zo-30/09/1815:00Holsbeek A -Nossegem A1 -1 1414 
6Za-06/10/1819:30Nossegem A -Rap.Wezemaal A2 -13 711 
7Zo-14/10/1815:00Perk -Nossegem A0 -2 3108 
8Zo-21/10/1815:00Nossegem A -Keiberg2 -50 109 
9Za-27/10/1819:30Houtem-Oplinter A -Nossegem A5 -2 01011 
10Zo-04/11/1814:30Nossegem A -Out-Hoegaarden A2 -03 139 
11Zo-11/11/1814:30Averbode-Okselaar A -Nossegem A2 -1 01310 
12Zo-18/11/1814:30Nossegem A -RWL Sport A2 -03 168 
13Zo-25/11/1814:30Nossegem A -KVC Haacht A6 -33 198 
14Za-01/12/1820:00Rotselaar A -Nossegem A1 -2 3228 
15Zo-09/12/1814:30Nossegem A -Binkom2 -21 238 
16Zo-16/12/1814:30Nossegem A -Haasrode A1 -20 238 
17Zo-06/01/1914:30Tielt-Winge A -Nossegem A0 -3 3268 
18Zo-13/01/1914:30Nossegem A -Butsel A2 -13 297 
19Zo-20/01/1915:00Bekkevoort A -Nossegem A3 -1 0298 
20Zo-27/01/1915:00Nossegem A -Holsbeek A2 -30 298 
21Zo-03/02/1915:00Rap.Wezemaal A -Nossegem A3 -1 0299 
22Zo-10/02/1915:00Nossegem A -Perk1 -11 309 
23Za-16/02/1920:00Keiberg -Nossegem A0 -3 3339 
24Zo-24/02/1915:00Nossegem A -Houtem-Oplinter A4 -13 368 
25Zo-17/03/1915:00Out-Hoegaarden A -Nossegem A5 -1 0368 
26Za-23/03/1919:30Nossegem A -Averbode-Okselaar A0 -01 379 
27Zo-31/03/1915:00RWL Sport A -Nossegem A3 -2 0379 
28Zo-07/04/1915:00KVC Haacht A -Nossegem A1 -0 0379 
29Zo-28/04/1915:00Nossegem A -Rotselaar A1 -30 379 
30Zo-05/05/1915:00Binkom -Nossegem A  -  .   
Rangschikking(29/30)
1Out-Hoegaarden A 59 17+4068348
 2Bekkevoort Ax55 17+1258289
 3Haasrode Ax54 16+20633010
 4Averbode-Okselaar Ax50 15+1551259
 5Butsel Ax49 14+2059266
 6Rotselaar Ax48 14+14573511
 7Rap.Wezemaal Ax45 12+1163264
 8Houtem-Oplinter Ax43 12+1162265
9Nossegem Ax37 11-550235
 10Perkx35 9-447213
 11KVC Haacht Ax34 10-1546275
 12Holsbeek Ax34 9-1436236
 13Keibergx34 9-2249306
 14Tielt-Winge Ax29 8-1035225
 15RWL Sport Ax23 7-3837143
16Binkomx18 3-3533212
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met vijf extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gemaakte goals in de uitwedstrijden en gewonnen uitwedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van BINKOM
1Zo-02/09/1815:00Binkom -KVC Haacht A0 -10 012 
2Za-08/09/1820:00Rotselaar A -Binkom2 -0 0015 
3Zo-16/09/1815:00RWL Sport A -Binkom1 -4 3311 
4Zo-23/09/1815:00Binkom -Haasrode A1 -40 312 
5Za-29/09/1820:00Tielt-Winge A -Binkom3 -2 0315 
6Zo-07/10/1815:00Binkom -Butsel A0 -01 414 
7Zo-14/10/1815:00Bekkevoort A -Binkom3 -1 0414 
8Zo-21/10/1815:00Binkom -Holsbeek A1 -11 515 
9Zo-28/10/1815:00Rap.Wezemaal A -Binkom1 -1 1615 
10Zo-04/11/1814:30Binkom -Perk1 -20 616-
11Za-10/11/1820:00Keiberg -Binkom3 -2 0616-
12Zo-18/11/1814:30Binkom -Houtem-Oplinter A1 -11 716-
13Zo-25/11/1815:00Out-Hoegaarden A -Binkom5 -0 0716-
14Zo-02/12/1814:30Binkom -Averbode-Okselaar A1 -30 716-
15Zo-09/12/1814:30Nossegem A -Binkom2 -2 1816-
16Zo-16/12/1814:30KVC Haacht A -Binkom2 -1 0816-
17Zo-06/01/1914:30Binkom -Rotselaar A1 -30 816-
18Zo-13/01/1914:30Binkom -RWL Sport A0 -30 816-
19Za-19/01/1919:30Haasrode A -Binkom1 -1 1916-
20Zo-27/01/1915:00Binkom -Tielt-Winge A2 -21 1016-
21Zo-03/02/1915:00Butsel A -Binkom2 -3 31316-
23Zo-17/02/1915:00Holsbeek A -Binkom1 -1 11416-
24Zo-24/02/1915:00Binkom -Rap.Wezemaal A3 -23 1716-
22Zo-03/03/1915:00Binkom -Bekkevoort A0 -20 1716-
25Zo-17/03/1915:00Perk -Binkom3 -0 01716-
26Zo-24/03/1915:00Binkom -Keiberg1 -11 1816-
27Za-30/03/1919:30Houtem-Oplinter A -Binkom5 -1 01816-
28Zo-07/04/1915:00Binkom -Out-Hoegaarden A0 -60 1816-
29Zo-28/04/1915:00Averbode-Okselaar A -Binkom3 -2 01816-
30Zo-05/05/1915:00Binkom -Nossegem A  - .    
Beste aanval
Out-Hoegaarden A68
 Rap.Wezemaal A63
 Haasrode A63
 Houtem-Oplinter A62
 Butsel A59
 Bekkevoort A58
 Rotselaar A57
 Averbode-Okselaar A51
Nossegem A50
 Keiberg49
 Perk47
 KVC Haacht A46
 RWL Sport A37
 Holsbeek A36
 Tielt-Winge A35
Binkom33
Beste verdediging
Out-Hoegaarden A28
 Averbode-Okselaar A36
 Butsel A39
 Haasrode A43
 Rotselaar A43
 Tielt-Winge A45
 Bekkevoort A46
 Holsbeek A50
 Houtem-Oplinter A51
 Perk51
 Rap.Wezemaal A52
Nossegem A55
 KVC Haacht A61
Binkom68
 Keiberg71
 RWL Sport A75
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.