www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 24/03/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Nationaal : 2de Nationale B

    speeldag 1

    periode 1

    vrijdag 31/08/2018

    20:30Spouwen-Mopertingen -

    Hasselt

    0-2

    zaterdag 01/09/2018

    19:30Hades Kiewit-Temse2-2
    20:00City Pirates-Turnhout2-2
    .

    Patro Eisden

    -Vosselaar1-0

    zondag 02/09/2018

    15:00

    Sint-Niklaas

    -Heur-Tongeren2-1
    .Duffel-Hoogstraten0-0
    .Hamme -

    Cappellen

    0-1

    zondag 16/12/2018

    15:00

    Berchem

    -Bocholt2-1

    speeldag 2

    periode 1

    zaterdag 08/09/2018

    19:30Turnhout-

    Hamme

    0-3
    20:00

    Hoogstraten

    -City Pirates1-0
    .

    Hasselt

    -Duffel2-0
    .Heur-Tongeren-

    Hades Kiewit

    0-2
    .

    Temse

    -Patro Eisden1-0

    zondag 09/09/2018

    15:00Cappellen-

    Berchem

    0-2
    .

    Vosselaar

    -Spouwen-Mopertingen 2-1
    .

    Bocholt

    -Sint-Niklaas2-1

    speeldag 3

    periode 1

    zaterdag 15/09/2018

    19:30

    Hades Kiewit

    -Bocholt4-1
    .Turnhout-Hoogstraten1-1
    20:00Sint-Niklaas-

    Cappellen

    2-5
    .City Pirates-

    Hasselt

    0-1
    .Patro Eisden-Heur-Tongeren2-2

    zondag 16/09/2018

    15:00Spouwen-Mopertingen -

    Temse

    1-2
    .Duffel-Vosselaar2-2
    .Hamme -

    Berchem

    0-1

    speeldag 4

    periode 1

    zaterdag 22/09/2018

    19:30

    Bocholt

    -Patro Eisden1-0
    20:00

    Hasselt

    -Turnhout2-1
    .Heur-Tongeren-

    Spouwen-Mopertingen

    0-6
    .Hoogstraten-Hamme 0-0

    zondag 23/09/2018

    15:00

    Temse

    -Duffel3-1
    .Cappellen-Hades Kiewit0-0
    .Berchem-Sint-Niklaas0-0
    .Vosselaar-City Pirates1-1

    speeldag 5

    periode 1

    vrijdag 28/09/2018

    20:30Spouwen-Mopertingen -

    Bocholt

    0-4

    zaterdag 29/09/2018

    19:30Turnhout-

    Vosselaar

    1-4
    .

    Hades Kiewit

    -Berchem1-0
    20:00Hoogstraten-

    Hasselt

    0-2
    .City Pirates-

    Temse

    1-3
    .

    Patro Eisden

    -Cappellen4-1
    .Hamme -

    Sint-Niklaas

    1-4

    zondag 30/09/2018

    15:00

    Duffel

    -Heur-Tongeren3-0

    speeldag 6

    periode 1

    zaterdag 06/10/2018

    20:00Cappellen-Spouwen-Mopertingen 0-0
    .

    Heur-Tongeren

    -City Pirates2-1
    .

    Temse

    -Turnhout5-3
    .

    Sint-Niklaas

    -Hades Kiewit3-2
    .

    Hasselt

    -Hamme 1-0

    zondag 07/10/2018

    15:00Berchem-

    Patro Eisden

    1-3
    .Vosselaar-Hoogstraten1-1
    .

    Bocholt

    -Duffel4-0

    speeldag 7

    periode 1

    zaterdag 13/10/2018

    19:30

    Turnhout

    -Heur-Tongeren1-0
    20:00City Pirates-

    Bocholt

    1-2
    .Hoogstraten-

    Temse

    1-3
    .

    Hasselt

    -Vosselaar3-0
    .

    Patro Eisden

    -Sint-Niklaas5-1

    zondag 14/10/2018

    15:00Spouwen-Mopertingen -

    Berchem

    2-3
    .Duffel-Cappellen1-1
    .Hamme -

    Hades Kiewit

    1-2

    speeldag 8

    periode 1

    zaterdag 20/10/2018

    19:30Hades Kiewit-Patro Eisden1-1
    .

    Bocholt

    -Turnhout2-0
    20:00Sint-Niklaas-

    Spouwen-Mopertingen

    3-4
    .Heur-Tongeren-

    Hoogstraten

    0-3
    .Temse-Hasselt1-1

    zondag 21/10/2018

    15:00Cappellen-

    City Pirates

    0-2
    .Berchem-

    Duffel

    0-2
    .Vosselaar-Hamme 2-2

    speeldag 9

    periode 1

    zaterdag 27/10/2018

    19:30Turnhout-Cappellen2-2
    20:00

    City Pirates

    -Berchem3-2
    .

    Hasselt

    -Heur-Tongeren1-0
    .

    Hoogstraten

    -Bocholt2-1

    zondag 28/10/2018

    15:00Vosselaar-

    Temse

    0-5
    .Spouwen-Mopertingen -Hades Kiewit3-3
    .Duffel-Sint-Niklaas1-1
    .Hamme -Patro Eisden1-1

    speeldag 10

    periode 1

    vrijdag 02/11/2018

    20:30

    Patro Eisden

    -Spouwen-Mopertingen 3-2

    zondag 04/11/2018

    14:30Bocholt-

    Hasselt

    1-2
    .Temse-Hamme 1-1
    15:00

    Cappellen

    -Hoogstraten1-0
    .

    Berchem

    -Turnhout2-0
    .

    Sint-Niklaas

    -City Pirates1-0
    .Hades Kiewit-Duffel2-2
    .Heur-Tongeren-Vosselaar1-1

    speeldag 11

    periode 2

    zaterdag 10/11/2018

    19:30Turnhout-

    Sint-Niklaas

    0-1
    20:00City Pirates-

    Hades Kiewit

    0-3
    .

    Temse

    -Heur-Tongeren2-1
    .

    Hasselt

    -Cappellen2-0
    .Hoogstraten-

    Berchem

    1-2

    zondag 11/11/2018

    14:30Duffel-

    Patro Eisden

    1-2
    .Vosselaar-

    Bocholt

    1-2
    15:00

    Hamme

    -Spouwen-Mopertingen 4-2

    speeldag 12

    periode 2

    zaterdag 17/11/2018

    19:30

    Hades Kiewit

    -Turnhout2-0
    20:00Heur-Tongeren-

    Hamme

    0-3
    .Sint-Niklaas-Hoogstraten1-1

    zondag 18/11/2018

    14:30

    Bocholt

    -Temse2-1
    .Spouwen-Mopertingen -

    Duffel

    0-2
    15:00

    Patro Eisden

    -City Pirates4-0
    .Cappellen-

    Vosselaar

    0-2
    .Berchem-

    Hasselt

    0-1

    speeldag 13

    periode 2

    zaterdag 24/11/2018

    19:30Turnhout-

    Patro Eisden

    0-1
    20:00City Pirates-Spouwen-Mopertingen 2-2
    .Heur-Tongeren-

    Bocholt

    0-4
    .Hoogstraten-Hades Kiewit0-0
    .Hasselt-Sint-Niklaas0-0
    .Temse-

    Cappellen

    1-4

    zondag 25/11/2018

    14:30Vosselaar-

    Berchem

    1-3
    15:00

    Hamme

    -Duffel3-0

    speeldag 14

    periode 2

    zaterdag 01/12/2018

    20:00Hades Kiewit-Hasselt2-2
    .Cappellen-

    Heur-Tongeren

    2-3
    .

    Sint-Niklaas

    -Vosselaar2-1
    .

    Patro Eisden

    -Hoogstraten3-1

    zondag 02/12/2018

    14:30Duffel-

    City Pirates

    0-1
    .

    Spouwen-Mopertingen

    -Turnhout3-0
    15:00Berchem-

    Temse

    1-2
    .Hamme -

    Bocholt

    0-6

    speeldag 15

    periode 2

    vrijdag 07/12/2018

    20:30Hasselt-Patro Eisden1-1

    zaterdag 08/12/2018

    19:30

    Turnhout

    -Duffel2-1
    20:00Hoogstraten-

    Spouwen-Mopertingen

    1-2
    .Heur-Tongeren-

    Berchem

    0-4
    .

    City Pirates

    -Hamme 2-1

    zondag 09/12/2018

    14:30

    Bocholt

    -Cappellen3-2
    .

    Vosselaar

    -Hades Kiewit4-2
    15:00

    Temse

    -Sint-Niklaas4-1

    speeldag 16

    periode 2

    zaterdag 01/09/2018

    19:30

    Bocholt

    -Berchem3-1

    vrijdag 14/12/2018

    20:30Hasselt-Spouwen-Mopertingen 1-1

    zaterdag 15/12/2018

    19:30

    Turnhout

    -City Pirates2-0
    20:00Temse-Hades Kiewit1-1
    .Heur-Tongeren-

    Sint-Niklaas

    0-5
    .Hoogstraten-

    Duffel

    0-1

    zondag 16/12/2018

    14:30Vosselaar-

    Patro Eisden

    1-3
    15:00

    Cappellen

    -Hamme 2-1

    speeldag 17

    periode 2

    zaterdag 22/12/2018

    20:00City Pirates-

    Hoogstraten

    1-2

    zaterdag 12/01/2019

    19:30Hades Kiewit-Heur-Tongeren3-3
    20:00Sint-Niklaas-Bocholt0-0
    .

    Patro Eisden

    -Temse3-1

    zondag 13/01/2019

    14:30

    Spouwen-Mopertingen

    -Vosselaar4-1
    .

    Duffel

    -Hasselt4-3
    15:00Berchem-Cappellen2-2
    .Hamme -

    Turnhout

    0-1

    speeldag 18

    periode 2

    zaterdag 19/01/2019

    19:30Bocholt-Hades Kiewit1-1
    20:00Hoogstraten-Turnhout1-1
    .Heur-Tongeren-

    Patro Eisden

    2-4
    .

    Temse

    -Spouwen-Mopertingen 3-1
    .

    Hasselt

    -City Pirates2-0

    zondag 20/01/2019

    14:30Vosselaar-Duffel1-1
    15:00

    Cappellen

    -Sint-Niklaas2-1
    .Berchem-Hamme 4-4

    speeldag 19

    periode 2

    zaterdag 26/01/2019

    19:30Hades Kiewit-Cappellen0-0
    .Turnhout-

    Hasselt

    0-2
    .Spouwen-Mopertingen -Heur-Tongeren1-1
    20:00

    Patro Eisden

    -Bocholt2-1
    .

    City Pirates

    -Vosselaar5-0
    .

    Sint-Niklaas

    -Berchem5-3

    zondag 27/01/2019

    14:30Duffel-Temse3-3
    15:00

    Hamme

    -Hoogstraten3-1

    speeldag 20

    periode 2

    zondag 10/02/2019

    15:00Temse-

    City Pirates

    2-3
    .

    Vosselaar

    -Turnhout5-0
    .Hasselt-

    Hoogstraten

    0-1
    .Berchem-

    Hades Kiewit

    0-2
    .Cappellen-

    Patro Eisden

    0-3
    .Bocholt-

    Spouwen-Mopertingen

    1-2
    .

    Heur-Tongeren

    -Duffel3-0
    .Sint-Niklaas-

    Hamme

    1-3

    speeldag 21

    periode 3

    zaterdag 16/02/2019

    19:30Hades Kiewit-Sint-Niklaas1-1
    .Turnhout-

    Temse

    2-3
    20:00

    Patro Eisden

    -Berchem2-1
    .

    City Pirates

    -Heur-Tongeren2-1
    .Hoogstraten-

    Vosselaar

    1-2

    zondag 17/02/2019

    15:00Spouwen-Mopertingen -

    Cappellen

    0-2
    .Hamme -

    Hasselt

    0-4
    .Duffel-Bocholt0-0

    speeldag 22

    periode 3

    zaterdag 23/02/2019

    19:30Hades Kiewit-

    Hamme

    1-3
    .

    Bocholt

    -City Pirates2-1
    20:00Temse-

    Hoogstraten

    0-3
    .Heur-Tongeren-

    Turnhout

    2-4
    .Sint-Niklaas-

    Patro Eisden

    0-2

    zondag 24/02/2019

    15:00Cappellen-

    Duffel

    1-3
    .Berchem-Spouwen-Mopertingen 1-1
    .

    Vosselaar

    -Hasselt2-0

    speeldag 23

    periode 3

    zaterdag 09/03/2019

    19:30

    Turnhout

    -Bocholt4-1
    20:00

    Hasselt

    -Temse4-1
    .City Pirates-Cappellen1-1
    .

    Patro Eisden

    -Hades Kiewit1-0
    .

    Hoogstraten

    -Heur-Tongeren2-0

    zondag 21/04/2019

    15:00Hamme -Vosselaar-
    .Duffel-Berchem-
    .Spouwen-Mopertingen -Sint-Niklaas-

    speeldag 24

    periode 3

    zaterdag 16/03/2019

    19:30

    Hades Kiewit

    -Spouwen-Mopertingen 3-1
    20:00Berchem-City Pirates1-1
    .

    Patro Eisden

    -Hamme 1-0
    .Heur-Tongeren-

    Hasselt

    0-3
    .Sint-Niklaas-Duffel1-1
    .Temse-

    Vosselaar

    0-1

    zondag 17/03/2019

    15:00

    Cappellen

    -Turnhout1-0
    .Bocholt-

    Hoogstraten

    0-1

    speeldag 25

    periode 3

    vrijdag 22/03/2019

    20:30

    Hasselt

    -Bocholt3-0
    .Spouwen-Mopertingen -Patro Eisden1-1

    zaterdag 23/03/2019

    19:30Turnhout-Berchem3-3
    20:00

    Hoogstraten

    -Cappellen1-0
    .City Pirates-Sint-Niklaas1-1

    zondag 24/03/2019

    15:00Duffel-Hades Kiewit-
    .Hamme -Temse-
    .Vosselaar-Heur-Tongeren-

    speeldag 26

    periode 3

    zaterdag 30/03/2019

    19:30Hades Kiewit-City Pirates-
    20:00Spouwen-Mopertingen -Hamme -
    .Sint-Niklaas-Turnhout-
    .Patro Eisden-Duffel-

    zondag 31/03/2019

    15:00Berchem-Hoogstraten-
    .Cappellen-Hasselt-
    .Bocholt-Vosselaar-
    .Heur-Tongeren-Temse-

    speeldag 27

    periode 3

    zaterdag 06/04/2019

    19:30Turnhout-Hades Kiewit-
    20:00Hamme -Heur-Tongeren-
    .Hoogstraten-Sint-Niklaas-
    .Hasselt-Berchem-
    .Temse-Bocholt-
    .City Pirates-Patro Eisden-

    zondag 07/04/2019

    15:00Duffel-Spouwen-Mopertingen -
    .Vosselaar-Cappellen-

    speeldag 28

    periode 3

    zaterdag 13/04/2019

    19:30Hades Kiewit-Hoogstraten-
    20:00Cappellen-Temse-
    .Sint-Niklaas-Hasselt-
    .Patro Eisden-Turnhout-

    zondag 14/04/2019

    15:00Spouwen-Mopertingen -City Pirates-
    .Berchem-Vosselaar-
    .Bocholt-Heur-Tongeren-
    .Duffel-Hamme -

    speeldag 29

    periode 3

    zondag 28/04/2019

    15:00Heur-Tongeren-Cappellen-
    .Temse-Berchem-
    .Vosselaar-Sint-Niklaas-
    .Hasselt-Hades Kiewit-
    .Hoogstraten-Patro Eisden-
    .Turnhout-Spouwen-Mopertingen -
    .City Pirates-Duffel-
    .Bocholt-Hamme -

    speeldag 30

    periode 3

    zondag 05/05/2019

    15:00Hamme -City Pirates-
    .Duffel-Turnhout-
    .Spouwen-Mopertingen -Hoogstraten-
    .Patro Eisden-Hasselt-
    .Hades Kiewit-Vosselaar-
    .Sint-Niklaas-Temse-
    .Berchem-Heur-Tongeren-
    .Cappellen-Bocholt-

    25/30

    1.Patro Eisden59105
    2.Hasselt5695
    3.Bocholt4235
    4.Temse*4136
    5.Hades Kiewit*3646
    6.Hoogstraten34125
    7.Sint-Niklaas*3236
    8.Cappellen3145
    9.Berchem*3036
    10.Vosselaar**30127
    11.City Pirates2735
    12.Duffel**2757
    13.Hamme **2667
    14.Spouwen-Mopertingen *?2526
    15.Turnhout-2375
    16.Heur-Tongeren*-1306
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    nog te spelen wedstrijden

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    25/30

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    1.Patro Eisden5918+3253227
    2.Hasselt5617+3045238
    3.xBocholt4213+1445235
    4.Temse*4112+950266
    5.xHades Kiewit*368+1040184
    6.xHoogstraten349+126155
    7.xSint-Niklaas*328-238173
    8.xCappellen318-630214
    9.xBerchem*308-139256
    10.xVosselaar**308-635144
    11.xCity Pirates277-831103
    12.xDuffel**276-629144
    13.xHamme **267-434214
    14.xSpouwen-Mopertingen *256-540254
    15.xTurnhout236-1930122
    16.xHeur-Tongeren*133-3922121

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden

    periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    Hasselt289+14
    2.Temse247+15
    3.Bocholt186+7
    4.Patro Eisden185+9
    5.Hades Kiewit174+6
    6.Berchem165+1
    7.Sint-Niklaas144-3
    8.Hoogstraten1330
    9.Cappellen133-2
    10.Duffel112-3
    11.Vosselaar112-5
    12.Spouwen-Mopertingen 82-3
    13.City Pirates82-4
    14.Hamme 71-4
    15.Turnhout61-12
    16.Heur-Tongeren51-16

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    Patro Eisden289+18
    2.Bocholt206+13
    3.Hamme 165+3
    4.Hasselt164+5
    5.Sint-Niklaas154+3
    6.Spouwen-Mopertingen 154+2
    7.Hades Kiewit153+5
    8.Temse1440
    9.City Pirates134-4
    10.Berchem113-1
    11.Cappellen113-4
    12.Duffel113-5
    13.Vosselaar103-5
    14.Turnhout103-10
    15.Hoogstraten92-5
    16.Heur-Tongeren82-15

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

    5/10

    1

    2

    3

    1.Patro Eisden134+5
    2.Hasselt124+11
    3.Hoogstraten124+6
    4.Vosselaar**93+4
    5.Turnhout72+3
    6.Cappellen720
    7.City Pirates610
    8.Duffel**51+2
    9.Hades Kiewit*41-1
    10.Bocholt41-6
    11.Hamme **31-3
    12.Temse*31-6
    13.Berchem*30-1
    14.Sint-Niklaas*30-2
    15.Spouwen-Mopertingen *20-4
    16.Heur-Tongeren*00-8

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing