Nationaal : 2de klasse B - vv(2020-2021)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

2/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Hades Hasselt62+891+56
2.Hoogstraten62+671+23
3.Hasselt62+351+23
4.Bocholt41+14001
5.Diegem41+131+12
Berchem41+131+12
7.Cappellen31+361+55
8.Lyra-Lierse 31030-11
9.Houtvenne 10-22001
10.Heur-Tongeren 10-310-30
11.Londerzeel10-51001
12.Aalst**0000000
13.Pepingen-Halle*00-120-12
14.City Pirates *00-11000
15.Wijgmaal00-510-40
16.Spouwen-Mopertingen00-620-11

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Hades Hasselt22009 : 1+86
2.Hoogstraten22007 : 1+66
3.Hasselt22005 : 2+36
4.Bocholt21104 : 3+14
5.Diegem21103 : 2+14
Berchem21103 : 2+14
7.Cappellen21016 : 3+33
8.Lyra-Lierse 21013 : 303
9.Houtvenne 20112 : 4-21
10.Heur-Tongeren 20111 : 4-31
11.Londerzeel20111 : 6-51
12.Aalst00000 : 000
13.Pepingen-Halle10012 : 3-10
14.City Pirates 10011 : 2-10
15.Wijgmaal20021 : 6-50
16.Spouwen-Mopertingen20022 : 8-60