www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 28/04/2017

vbal4

Nationaal : vfv - 2de Klasse A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 03/09/2016

19:30Sint-Niklaas-

Knokke

0-2
.

Torhout

-St.Eloois-Winkel2-0
20:00

RC Gent

-Temse3-1

zondag 04/09/2016

15:00Menen-

Halle

0-3
.Gullegem-

Izegem

1-2
.

Sparta Petegem

-Harelbeke1-0
.Olsa Brakel-Bornem1-1
.Westhoek-Aalst1-1

speeldag 2

periode 1

zaterdag 10/09/2016

20:00Temse-

Sparta Petegem

2-3

zondag 11/09/2016

15:00

Aalst

-Sint-Niklaas2-0
.Halle-

Westhoek

1-3
.

St.Eloois-Winkel

-Menen1-0
.

Bornem

-Torhout2-0
.Harelbeke-Olsa Brakel2-2
.Izegem-RC Gent1-1
.Knokke-Gullegem3-3

speeldag 3

periode 1

zaterdag 17/09/2016

19:30Westhoek-Sint-Niklaas0-0
.

Torhout

-Harelbeke2-0
20:00

RC Gent

-Knokke1-0

zondag 18/09/2016

15:00

Menen

-Bornem2-0
.Halle-

St.Eloois-Winkel

0-2
.Gullegem-

Aalst

1-2
.Sparta Petegem-Izegem1-1
.Olsa Brakel-

Temse

0-1

speeldag 4

periode 1

zaterdag 24/09/2016

20:00Temse-Torhout0-0

zondag 25/09/2016

15:00

Sint-Niklaas

-Gullegem3-1
.Aalst-

RC Gent

2-3
.

St.Eloois-Winkel

-Westhoek1-0
.

Bornem

-Halle2-1
.

Harelbeke

-Menen3-0
.

Izegem

-Olsa Brakel4-0
.Knokke-

Sparta Petegem

1-3

speeldag 5

periode 1

zaterdag 01/10/2016

19:30Torhout-

Izegem

0-3
20:00RC Gent-

Sint-Niklaas

1-2

zondag 02/10/2016

15:00Menen-

Temse

1-2
.Halle-

Harelbeke

0-1
.St.Eloois-Winkel-Bornem1-1
.Sparta Petegem-Aalst4-4
.

Olsa Brakel

-Knokke1-0
.Westhoek-Gullegem2-2

speeldag 6

periode 1

zaterdag 08/10/2016

18:00

Knokke

-Torhout2-0
19:30Sint-Niklaas-

Sparta Petegem

0-1
20:00

Temse

-Halle3-2

zondag 09/10/2016

15:00Aalst-Olsa Brakel2-2
.Gullegem-

RC Gent

1-4
.Bornem-Westhoek1-1
.Harelbeke-

St.Eloois-Winkel

1-4
.

Izegem

-Menen3-2

speeldag 7

periode 1

zaterdag 15/10/2016

19:30Torhout-Aalst0-0

zondag 16/10/2016

15:00Menen-

Knokke

1-2
.

Halle

-Izegem2-1
.

St.Eloois-Winkel

-Temse3-0
.

Bornem

-Harelbeke2-1
.

Sparta Petegem

-Gullegem3-2
.

Olsa Brakel

-Sint-Niklaas3-2
.Westhoek-

RC Gent

1-2

speeldag 8

periode 1

zaterdag 22/10/2016

19:30

Knokke

-Halle2-1
.Sint-Niklaas-

Torhout

3-4
20:00RC Gent-

Sparta Petegem

0-2

zondag 23/10/2016

15:00Temse-

Bornem

0-3
.

Aalst

-Menen3-0
.

Gullegem

-Olsa Brakel2-1
.Harelbeke-

Westhoek

1-2
.Izegem-St.Eloois-Winkel1-1

speeldag 9

periode 1

zondag 30/10/2016

15:00Halle-Aalst2-2
.St.Eloois-Winkel-Knokke1-1
.

Bornem

-Izegem1-0
.

Harelbeke

-Temse3-0
.

Olsa Brakel

-RC Gent3-1
.Westhoek-

Sparta Petegem

0-1

dinsdag 01/11/2016

16:00Menen-

Sint-Niklaas

1-2

woensdag 23/11/2016

20:00Torhout-Gullegem1-1

speeldag 10

periode 1

zondag 06/11/2016

14:30RC Gent-

Torhout

0-2
.

Aalst

-St.Eloois-Winkel2-1
.

Sparta Petegem

-Olsa Brakel5-3
.Izegem-

Harelbeke

1-4
15:00

Gullegem

-Menen3-1
.Temse-

Westhoek

0-1
.

Knokke

-Bornem2-0
.Sint-Niklaas-Halle0-0

speeldag 11

periode 2

zaterdag 12/11/2016

19:30

Torhout

-Sparta Petegem1-0
20:00Temse-

Izegem

0-2

zondag 13/11/2016

14:30Halle-Gullegem0-0
.

St.Eloois-Winkel

-Sint-Niklaas4-0
.Bornem-

Aalst

0-1
15:00Harelbeke-

Knokke

1-2
.Menen-

RC Gent

1-4
.Westhoek-Olsa Brakel1-1

speeldag 12

periode 2

zaterdag 19/11/2016

19:30

Knokke

-Temse2-0
.Sint-Niklaas-Bornem2-2
20:00

RC Gent

-Halle3-0

zondag 20/11/2016

14:30

Aalst

-Harelbeke3-1
.Sparta Petegem-Menen1-1
.

Izegem

-Westhoek3-1
15:00Gullegem-

St.Eloois-Winkel

1-3
.Olsa Brakel-

Torhout

0-1

speeldag 13

periode 2

zaterdag 26/11/2016

19:30Harelbeke-

Sint-Niklaas

2-3

zondag 27/11/2016

14:30Halle-Sparta Petegem1-1
.

St.Eloois-Winkel

-RC Gent2-1
.

Bornem

-Gullegem2-1
.Izegem-

Knokke

0-2
15:00

Temse

-Aalst2-1
.Westhoek-

Torhout

0-4
.Menen-

Olsa Brakel

3-4

speeldag 14

periode 2

zaterdag 03/12/2016

19:30Sint-Niklaas-Temse1-1
.Torhout-

Menen

2-3

zondag 04/12/2016

14:30

Aalst

-Izegem4-0
.

Sparta Petegem

-St.Eloois-Winkel3-2
15:00

RC Gent

-Bornem3-1
.Westhoek-

Knokke

1-3
.

Olsa Brakel

-Halle3-0
.Gullegem-

Harelbeke

1-4

speeldag 15

periode 2

zaterdag 10/12/2016

20:00

Temse

-Gullegem2-0

zondag 11/12/2016

14:30Halle-

Torhout

0-1
.

St.Eloois-Winkel

-Olsa Brakel3-1
.Bornem-

Sparta Petegem

1-2
.Izegem-

Sint-Niklaas

1-3
15:00

Harelbeke

-RC Gent1-0
.

Knokke

-Aalst3-0
16:00Menen-Westhoek2-2

speeldag 16

periode 2

zaterdag 17/12/2016

20:00

Harelbeke

-Sparta Petegem2-0
.

Temse

-RC Gent4-1

zondag 18/12/2016

14:30

Halle

-Menen1-0
.Izegem-Gullegem2-2
.Bornem-

Olsa Brakel

1-4
.

St.Eloois-Winkel

-Torhout3-0
.

Aalst

-Westhoek2-1
15:00

Knokke

-Sint-Niklaas4-0

speeldag 17

periode 2

zaterdag 07/01/2017

19:30

Torhout

-Bornem2-0
20:00RC Gent-Izegem1-1

zondag 08/01/2017

14:30

Sparta Petegem

-Temse4-0
15:00Westhoek-Halle2-2
.

Olsa Brakel

-Harelbeke2-0
.Menen-

St.Eloois-Winkel

1-4
.Gullegem-

Knokke

1-3

zaterdag 28/01/2017

19:30Sint-Niklaas-

Aalst

0-1

speeldag 18

periode 2

zaterdag 14/01/2017

19:30Sint-Niklaas-

Westhoek

3-4
20:00Temse-

Olsa Brakel

1-2

zondag 15/01/2017

14:30Bornem-Menen1-1
.St.Eloois-Winkel-

Halle

0-1
.

Aalst

-Gullegem2-0
.Izegem-

Sparta Petegem

1-3
15:00Harelbeke-Torhout1-1
.

Knokke

-RC Gent3-2

speeldag 19

periode 2

zaterdag 21/01/2017

19:30Torhout-

Temse

0-3
20:00RC Gent-

Aalst

0-3

zondag 22/01/2017

14:30Halle-Bornem1-1
.Sparta Petegem-

Knokke

1-3
15:00Westhoek-

St.Eloois-Winkel

0-3
.Olsa Brakel-

Izegem

2-3
.Menen-

Harelbeke

1-4
.

Gullegem

-Sint-Niklaas2-1

speeldag 20

periode 2

zondag 05/02/2017

15:00Sint-Niklaas-RC Gent0-0
.

Temse

-Menen1-0
.Harelbeke-

Halle

1-2
.Bornem-

St.Eloois-Winkel

0-2
.Aalst-

Sparta Petegem

1-2
.

Knokke

-Olsa Brakel3-1
.

Izegem

-Torhout2-0
.

Gullegem

-Westhoek4-1

speeldag 21

periode 3

zaterdag 11/02/2017

20:00RC Gent-Gullegem2-2

zondag 12/02/2017

15:00Torhout-

Knokke

0-6
.Olsa Brakel-

Aalst

0-2
.

Sparta Petegem

-Sint-Niklaas3-1
.Westhoek-

Bornem

1-2
.St.Eloois-Winkel-Harelbeke1-1
.Halle-Temse2-2
.Menen-

Izegem

1-3

speeldag 22

periode 3

zaterdag 18/02/2017

19:30

Knokke

-Menen4-1
.Sint-Niklaas-Olsa Brakel1-1
20:00RC Gent-

Westhoek

0-2
.

Temse

-St.Eloois-Winkel2-1

zondag 19/02/2017

15:00

Izegem

-Halle1-0
.Harelbeke-Bornem0-0
.

Gullegem

-Sparta Petegem2-1
.

Aalst

-Torhout1-0

speeldag 23

periode 3

zaterdag 04/03/2017

19:30Torhout-

Sint-Niklaas

1-2

zondag 05/03/2017

15:00Menen-

Aalst

1-3
.

Olsa Brakel

-Gullegem3-2
.Sparta Petegem-

RC Gent

0-4
.

Westhoek

-Harelbeke3-0
.Bornem-

Temse

1-2
.St.Eloois-Winkel-

Izegem

1-2
.Halle-

Knokke

0-3

speeldag 24

periode 3

vrijdag 24/02/2017

20:30

Aalst

-Halle2-1

zaterdag 11/03/2017

19:30

Sint-Niklaas

-Menen6-1
20:00

Temse

-Harelbeke2-0
.RC Gent-Olsa Brakel1-1

zondag 12/03/2017

15:00Knokke-St.Eloois-Winkel1-1
.

Izegem

-Bornem2-1
.

Gullegem

-Torhout2-0
.

Sparta Petegem

-Westhoek3-1

speeldag 25

periode 3

zaterdag 18/03/2017

19:30

Torhout

-RC Gent4-1

zondag 19/03/2017

15:00

St.Eloois-Winkel

-Aalst4-2
.Halle-

Sint-Niklaas

1-6
.

Menen

-Gullegem2-1
.

Olsa Brakel

-Sparta Petegem4-2
.Westhoek-

Temse

1-3
.Harelbeke-

Izegem

0-4
.

Bornem

-Knokke1-0

speeldag 26

periode 3

zondag 26/03/2017

15:00Sint-Niklaas-St.Eloois-Winkel1-1
.

Gullegem

-Halle2-0
.

Aalst

-Bornem2-1
.

Knokke

-Harelbeke2-0
.

Izegem

-Temse3-0
.Sparta Petegem-Torhout3-3
.Olsa Brakel-

Westhoek

1-2

maandag 17/04/2017

15:00

RC Gent

-Menen3-1

speeldag 27

periode 3

zaterdag 01/04/2017

17:30Menen-Sparta Petegem1-1
19:30Torhout-Olsa Brakel2-2
20:00

Harelbeke

-Aalst1-0
.Westhoek-

Izegem

0-3
.Temse-

Knokke

1-2

zondag 02/04/2017

15:00Bornem-Sint-Niklaas2-2
.St.Eloois-Winkel-

Gullegem

2-3
.Halle-RC Gent0-0

speeldag 28

periode 3

zaterdag 08/04/2017

19:30Sint-Niklaas-

Harelbeke

0-1
.

Olsa Brakel

-Menen5-0
20:00Torhout-

Westhoek

1-2
.

Aalst

-Temse2-1
.RC Gent-St.Eloois-Winkel1-1
.Gullegem-Bornem0-0

zondag 09/04/2017

15:00

Sparta Petegem

-Halle4-1
.

Knokke

-Izegem6-1

speeldag 29

periode 3

zondag 23/04/2017

15:00

Izegem

-Aalst2-1
.

Temse

-Sint-Niklaas2-0
.Harelbeke-

Gullegem

0-2
.Bornem-RC Gent1-1
.St.Eloois-Winkel-Sparta Petegem1-1
.Halle-

Olsa Brakel

2-6
.

Menen

-Torhout3-1
.

Knokke

-Westhoek3-0

speeldag 30

periode 3

zondag 30/04/2017

15:00Westhoek-Menen-
.Torhout-Halle-
.Olsa Brakel-St.Eloois-Winkel-
.Sparta Petegem-Bornem-
.RC Gent-Harelbeke-
.Gullegem-Temse-
.Sint-Niklaas-Izegem-
.Aalst-Knokke-

29/30

Knokke69121
2.Aalst5661
3.Sparta Petegem5561
4.Izegem5391
5.St.Eloois-Winkel5031
6.Olsa Brakel4371
7.Temse4231
8.RC Gent3861
9.Torhout3621
10.Harelbeke3461
11.Gullegem34101
12.Bornem3431
13.Sint-Niklaas3221
14.Westhoek?3161
15.Halle2311
16.Menen1641
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

29/30

1

2

3

4

5

6

Knokke6922+47702910
2.xAalst5617+1953236
3.xSparta Petegem5516+1559238
4.xIzegem5316+1253268
5.xSt.Eloois-Winkel5014+2454266
6.xOlsa Brakel4312+959314
7.xTemse4213-638165
8.xRC Gent3810+144255
9.xTorhout3610-1035175
10.xHarelbeke3410-736175
11.xGullegem349-745222
12.xBornem348-731132
13.xSint-Niklaas328-544246
14.xWesthoek318-1736237
15.xHalle235-2727143
16.xMenen164-4132111

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gemaakte goals op verplaatsing

6

het aantal gewonnen uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

Sparta Petegem268+11
2.St.Eloois-Winkel185+7
3.Bornem185+4
4.Knokke175+4
5.Aalst174+6
6.RC Gent165+1
7.Izegem154+4
8.Torhout1540
9.Harelbeke134+2
10.Westhoek133+1
11.Olsa Brakel123-4
12.Sint-Niklaas113-3
13.Temse103-10
14.Gullegem92-5
15.Halle82-4
16.Menen31-14

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

Knokke3010+21
2.St.Eloois-Winkel248+18
3.Aalst217+9
4.Sparta Petegem175+4
5.Olsa Brakel165+4
6.Temse165+1
7.Torhout1650
8.Izegem144-3
9.Harelbeke134+2
10.Halle133-4
11.RC Gent113-1
12.Sint-Niklaas92-8
13.Gullegem82-8
14.Bornem61-10
15.Menen61-11
16.Westhoek61-14

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

9/10

1

2

3

1.Izegem248+11
2.Knokke227+22
3.Aalstx186+4
4.Gullegemx175+6
5.Temsex165+3
6.Olsa Brakelx154+9
7.Westhoekx124-4
8.Sint-Niklaasx123+6
9.Sparta Petegemx1230
10.RC Gentx112+1
11.Bornemx102-1
12.Harelbekex82-11
13.St.Eloois-Winkelx81-1
14.Menenx72-16
15.Torhoutx51-10
16.Hallex20-19

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen