www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 21/01/2020

vbal4

Nationaal : 2de Nationale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Zwevezele-

Mandel United

0-2
.Oudenaarde-Sparta Petegem1-1
20:00Sint-Niklaas-

Gullegem

1-3

zondag 01/09/2019

15:00Harelbeke-Ronse2-2
.

Merelbeke

-Temse2-0
.Westhoek-

Knokke

1-4
.Hamme -

RC Gent

1-2
.Menen-

Dikkelvenne

1-2

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30

Gullegem

-Zwevezele2-1
20:00

Ronse

-Hamme 2-1
.Dikkelvenne-

Oudenaarde

0-1
.Mandel United-Merelbeke2-2
.

RC Gent

-Westhoek2-0

zondag 08/09/2019

15:00Sparta Petegem-

Harelbeke

1-2
.

Knokke

-Sint-Niklaas2-1
.

Temse

-Menen1-0

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30

Oudenaarde

-Harelbeke3-1
.

Westhoek

-Ronse2-1
20:00Sint-Niklaas-

RC Gent

1-3
.Dikkelvenne-Temse1-1

zondag 15/09/2019

15:00Hamme -

Sparta Petegem

1-3
.Merelbeke-Gullegem0-0
.Menen-

Mandel United

1-5
.Zwevezele-Knokke1-1

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Gullegem-Menen1-1
20:00

Temse

-Oudenaarde3-1
.RC Gent-Zwevezele1-1
.

Ronse

-Sint-Niklaas3-0
.Mandel United-Dikkelvenne1-1

zondag 22/09/2019

15:00

Knokke

-Merelbeke3-0
.

Sparta Petegem

-Westhoek1-0
.Harelbeke-Hamme 0-0

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

17:00Menen-

Knokke

1-4
19:30Dikkelvenne-Gullegem1-1
.

Zwevezele

-Ronse1-0
20:00

Sint-Niklaas

-Sparta Petegem2-0
.Temse-

Mandel United

1-4
.

Oudenaarde

-Hamme 3-2

zondag 29/09/2019

15:00Merelbeke-

RC Gent

0-2
.Westhoek-

Harelbeke

0-4

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

20:00

Mandel United

-Oudenaarde4-1
.

Ronse

-Merelbeke3-1
.

RC Gent

-Menen3-2

zondag 06/10/2019

15:00

Knokke

-Dikkelvenne3-1
.

Hamme

-Westhoek4-1
.

Gullegem

-Temse5-1
.

Harelbeke

-Sint-Niklaas2-1
.Sparta Petegem-

Zwevezele

0-3

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30

Oudenaarde

-Westhoek3-2
.Zwevezele-

Harelbeke

0-1
20:00

Temse

-Knokke2-1
.Sint-Niklaas-Hamme 2-2
.

Mandel United

-Gullegem3-1
.

Dikkelvenne

-RC Gent3-1

zondag 13/10/2019

15:00Merelbeke-

Sparta Petegem

1-4
.Menen-

Ronse

1-3

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30

Sparta Petegem

-Menen3-1
20:00Ronse-

Dikkelvenne

1-3
.RC Gent-Temse1-1

zondag 20/10/2019

15:00

Westhoek

-Sint-Niklaas1-0
.Hamme -

Zwevezele

0-3
.

Harelbeke

-Merelbeke2-1
.

Knokke

-Mandel United2-1
.Gullegem-

Oudenaarde

0-4

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30

Zwevezele

-Westhoek3-0
20:00

Oudenaarde

-Sint-Niklaas4-0
.Mandel United-

RC Gent

1-2
.Dikkelvenne-

Sparta Petegem

1-3
.Temse-

Ronse

0-1

zondag 27/10/2019

15:00

Menen

-Harelbeke3-0
.Gullegem-Knokke0-0
.Merelbeke-Hamme 4-4

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

14:30Westhoek-

Merelbeke

1-2
.

Ronse

-Mandel United1-0
.RC Gent-

Gullegem

0-1
.Hamme -

Menen

1-3
.

Sparta Petegem

-Temse3-0
.

Knokke

-Oudenaarde3-0
.

Harelbeke

-Dikkelvenne1-0
.Sint-Niklaas-

Zwevezele

0-4

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30

Oudenaarde

-Zwevezele3-2
20:00Mandel United-Sparta Petegem2-2
.Temse-

Harelbeke

0-2

zondag 10/11/2019

14:30Menen-Westhoek2-2
.Merelbeke-

Sint-Niklaas

0-1
.Dikkelvenne-

Hamme

1-3
15:00

Knokke

-RC Gent2-1
.Gullegem-

Ronse

0-4

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30

Zwevezele

-Merelbeke1-0
20:00Sint-Niklaas-Menen0-0
.Hamme -

Temse

0-2
.RC Gent-

Oudenaarde

2-3
.Ronse-

Knokke

0-1

zondag 17/11/2019

15:00Sparta Petegem-Gullegem2-2
.Harelbeke-

Mandel United

0-2
.Westhoek-

Dikkelvenne

1-3

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30

Oudenaarde

-Merelbeke4-3
20:00Temse-

Westhoek

0-1
.

Mandel United

-Hamme 4-0
.

RC Gent

-Ronse2-0

zondag 24/11/2019

14:30Menen-

Zwevezele

2-3
.Dikkelvenne-

Sint-Niklaas

1-2
15:00

Gullegem

-Harelbeke3-1
.

Knokke

-Sparta Petegem4-2

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30Sparta Petegem-RC Gent3-3
.

Zwevezele

-Dikkelvenne5-2
20:00Oudenaarde-

Ronse

2-3
.Sint-Niklaas-

Temse

1-4

zondag 01/12/2019

14:30Merelbeke-

Menen

0-1
15:00Hamme -

Gullegem

0-2
.Westhoek-

Mandel United

1-3
.Harelbeke-

Knokke

1-3

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

20:00Temse-

Zwevezele

0-4
.Mandel United-

Sint-Niklaas

1-3
.RC Gent-

Harelbeke

1-2
.Ronse-Sparta Petegem1-1

zondag 08/12/2019

14:30Menen-

Oudenaarde

1-2
15:00Dikkelvenne-

Merelbeke

0-1
.

Knokke

-Hamme 1-0
.

Gullegem

-Westhoek2-1

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:00

Gullegem

-Sint-Niklaas2-0
19:30Dikkelvenne-

Menen

0-2
20:00

RC Gent

-Hamme 2-1
.Temse-Merelbeke0-0
.

Mandel United

-Zwevezele2-1

zondag 15/12/2019

15:00Sparta Petegem-

Oudenaarde

3-4
.

Ronse

-Harelbeke2-1
.

Knokke

-Westhoek3-0

speeldag 17

periode 2

vrijdag 20/12/2019

20:00Harelbeke-

Sparta Petegem

1-4

zaterdag 21/12/2019

19:00Zwevezele-

Gullegem

0-3
20:00

Oudenaarde

-Dikkelvenne2-1

zondag 22/12/2019

14:30Menen-Temse1-1
15:00Hamme -

Ronse

2-5
.Westhoek-

RC Gent

1-2
18:00

Merelbeke

-Mandel United3-1

zaterdag 04/01/2020

20:00Sint-Niklaas-

Knokke

0-2

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

20:00Temse-

Dikkelvenne

0-2
.

Mandel United

-Menen3-1
.

RC Gent

-Sint-Niklaas2-0

zondag 12/01/2020

15:00

Ronse

-Westhoek3-0
.

Harelbeke

-Oudenaarde2-1
.Gullegem-Merelbeke1-1
.

Sparta Petegem

-Hamme 3-2
.

Knokke

-Zwevezele2-1

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30Oudenaarde-Temse1-1
20:00Sint-Niklaas-

Ronse

2-3

zondag 19/01/2020

14:30

Dikkelvenne

-Mandel United3-2
.Menen-

Gullegem

0-3
.Merelbeke-

Knokke

0-2
.Zwevezele-RC Gent1-1
15:00

Hamme

-Harelbeke3-0
.

Westhoek

-Sparta Petegem1-0

speeldag 20

periode 2

zondag 02/02/2020

15:00Sparta Petegem-Sint-Niklaas-
.Hamme -Oudenaarde-
.Harelbeke-Westhoek-
.Ronse-Zwevezele-
.Mandel United-Temse-
.RC Gent-Merelbeke-
.Knokke-Menen-
.Gullegem-Dikkelvenne-

speeldag 21

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:30Zwevezele-Sparta Petegem-
20:00Oudenaarde-Mandel United-
.Temse-Gullegem-
.Sint-Niklaas-Harelbeke-

zondag 09/02/2020

15:00Westhoek-Hamme -
.Menen-RC Gent-
.Dikkelvenne-Knokke-
.Merelbeke-Ronse-

speeldag 22

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:30Harelbeke-Zwevezele-
20:00RC Gent-Dikkelvenne-
.Ronse-Menen-

zondag 16/02/2020

15:00Sparta Petegem-Merelbeke-
.Westhoek-Oudenaarde-
.Knokke-Temse-
.Hamme -Sint-Niklaas-
.Gullegem-Mandel United-

speeldag 23

periode 3

zaterdag 22/02/2020

19:30Zwevezele-Hamme -
.Oudenaarde-Gullegem-
20:00Mandel United-Knokke-
.Sint-Niklaas-Westhoek-
.Temse-RC Gent-

zondag 23/02/2020

15:00Menen-Sparta Petegem-
.Merelbeke-Harelbeke-
.Dikkelvenne-Ronse-

speeldag 24

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Sint-Niklaas-Oudenaarde-
.RC Gent-Mandel United-
.Ronse-Temse-
.Hamme -Merelbeke-
.Sparta Petegem-Dikkelvenne-
.Westhoek-Zwevezele-
.Harelbeke-Menen-
.Knokke-Gullegem-

speeldag 25

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Oudenaarde-Knokke-
.Mandel United-Ronse-
.Temse-Sparta Petegem-
.Dikkelvenne-Harelbeke-
.Gullegem-RC Gent-
.Merelbeke-Westhoek-
.Zwevezele-Sint-Niklaas-
.Menen-Hamme -

speeldag 26

periode 3

zaterdag 21/03/2020

00:00Westhoek-Menen-

zondag 22/03/2020

00:00Sint-Niklaas-Merelbeke-
.Ronse-Gullegem-
.RC Gent-Knokke-
.Hamme -Dikkelvenne-
.Harelbeke-Temse-
.Sparta Petegem-Mandel United-
.Zwevezele-Oudenaarde-

speeldag 27

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Mandel United-Harelbeke-
.Oudenaarde-RC Gent-
.Temse-Hamme -
.Dikkelvenne-Westhoek-
.Gullegem-Sparta Petegem-
.Merelbeke-Zwevezele-
.Knokke-Ronse-
.Menen-Sint-Niklaas-

speeldag 28

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Ronse-RC Gent-
.Sint-Niklaas-Dikkelvenne-
.Sparta Petegem-Knokke-
.Zwevezele-Menen-
.Harelbeke-Gullegem-
.Merelbeke-Oudenaarde-
.Hamme -Mandel United-
.Westhoek-Temse-

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Menen-Merelbeke-
.Knokke-Harelbeke-
.Gullegem-Hamme -
.Dikkelvenne-Zwevezele-
.Mandel United-Westhoek-
.Temse-Sint-Niklaas-
.Ronse-Oudenaarde-
.RC Gent-Sparta Petegem-

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Sint-Niklaas-Mandel United-
.Westhoek-Gullegem-
.Hamme -Knokke-
.Zwevezele-Temse-
.Oudenaarde-Menen-
.Sparta Petegem-Ronse-
.Harelbeke-RC Gent-
.Merelbeke-Dikkelvenne-

19/30

1.Knokke50Wvl12
2.Ronse38Ovl12
3.Oudenaarde38Ovl7
4.Gullegem36Wvl10
5.RC Gent34Ovl10
6.Mandel United33Wvl6
7.Zwevezele30Wvl1
8.Harelbeke29Wvl3
9.Sparta Petegem29Ovl6
10.Dikkelvenne21Ovl6
11.Temse20Ovl3
12.Merelbeke17Ovl5
13.Menen16Wvl4
14.Sint-Niklaas14Ovl0
15.Westhoek13Wvl3
16.Hamme 12Ovl3
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

19/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Knokke5016+30436+1218
2.Ronse3812+16386+822
3.Oudenaarde3812+9435-117
4.Gullegem3610+11325+916
5.RC Gent3410+9335+417
6.Mandel United3310+17435+820
7.Zwevezele309+13355+1123
8.Harelbeke299-5255-214
9.Sparta Petegem298+7394+520
10.Dikkelvenne216-6264015
11.Temse205-13182-411
12.Merelbeke174-11212-611
13.xMenen164-13243-111
14.xSint-Niklaas144-22173-108
15.xWesthoek134-26161-167
16.xHamme 123-16271-715

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

Knokke237+15
2.RC Gent206+6
3.Harelbeke206+4
4.Sparta Petegem196+7
5.Ronse196+6
6.Oudenaarde196+5
7.Mandel United175+11
8.Zwevezele175+10
9.Gullegem164+2
10.Dikkelvenne123-1
11.Temse113-9
12.Merelbeke92-8
13.Menen72-9
14.Westhoek62-16
15.Hamme 61-7
16.Sint-Niklaas41-16

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

9/10

1

2

3

Knokke279+15
2.Gullegem206+9
3.Ronse196+10
4.Oudenaarde196+4
5.Mandel United165+6
6.RC Gent144+3
7.Zwevezele134+3
8.Sint-Niklaas103-6
9.Sparta Petegem1020
10.Dikkelvenne93-5
11.Harelbeke93-9
12.Temse92-4
Menen92-4
14.Merelbeke82-3
15.Westhoek72-10
16.Hamme 62-9

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.Oudenaarde000
Knokke000
Mandel United000
Sparta Petegem000
Temse000
RC Gent000
Ronse000
Menen000
Sint-Niklaas000
Westhoek000
Dikkelvenne000
Harelbeke000
Hamme 000
Gullegem000
Merelbeke000
Zwevezele000