www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 15/09/2019

vbal4

Nationaal : 2de Nationale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Zwevezele-

Mandel United

0-2
.Oudenaarde-Sparta Petegem1-1
20:00Sint-Niklaas-

Gullegem

1-3

zondag 01/09/2019

15:00Harelbeke-Ronse2-2
.

Merelbeke

-Temse2-0
.Westhoek-

Knokke

1-4
.Hamme -

RC Gent

1-2
.Menen-

Dikkelvenne

1-2

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30

Gullegem

-Zwevezele2-1
20:00

Ronse

-Hamme 2-1
.Dikkelvenne-

Oudenaarde

0-1
.Mandel United-Merelbeke2-2
.

RC Gent

-Westhoek2-0

zondag 08/09/2019

15:00Sparta Petegem-

Harelbeke

1-2
.

Knokke

-Sint-Niklaas2-1
.

Temse

-Menen1-0

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30

Oudenaarde

-Harelbeke3-1
.

Westhoek

-Ronse2-1
20:00Sint-Niklaas-

RC Gent

1-3
.Dikkelvenne-Temse1-1

zondag 15/09/2019

15:00Hamme -

Sparta Petegem

1-3
.Merelbeke-Gullegem0-0
.Menen-

Mandel United

1-5
.Zwevezele-Knokke1-1

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Gullegem-Menen-
20:00Temse-Oudenaarde-
.RC Gent-Zwevezele-
.Ronse-Sint-Niklaas-
.Mandel United-Dikkelvenne-

zondag 22/09/2019

15:00Knokke-Merelbeke-
.Sparta Petegem-Westhoek-
.Harelbeke-Hamme -

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

17:00Menen-Knokke-
19:30Dikkelvenne-Gullegem-
.Zwevezele-Ronse-
20:00Sint-Niklaas-Sparta Petegem-
.Temse-Mandel United-
.Oudenaarde-Hamme -

zondag 29/09/2019

15:00Merelbeke-RC Gent-
.Westhoek-Harelbeke-

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

20:00Mandel United-Oudenaarde-
.Ronse-Merelbeke-
.RC Gent-Menen-

zondag 06/10/2019

15:00Knokke-Dikkelvenne-
.Hamme -Westhoek-
.Gullegem-Temse-
.Harelbeke-Sint-Niklaas-
.Sparta Petegem-Zwevezele-

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30Oudenaarde-Westhoek-
.Zwevezele-Harelbeke-
20:00Temse-Knokke-
.Sint-Niklaas-Hamme -
.Mandel United-Gullegem-
.Dikkelvenne-RC Gent-

zondag 13/10/2019

15:00Merelbeke-Sparta Petegem-
.Menen-Ronse-

speeldag 8

periode 1

zondag 20/10/2019

00:00Ronse-Dikkelvenne-
.RC Gent-Temse-
.Westhoek-Sint-Niklaas-
.Sparta Petegem-Menen-
.Hamme -Zwevezele-
.Harelbeke-Merelbeke-
.Knokke-Mandel United-
.Gullegem-Oudenaarde-

speeldag 9

periode 1

zondag 27/10/2019

00:00Mandel United-RC Gent-
.Oudenaarde-Sint-Niklaas-
.Temse-Ronse-
.Menen-Harelbeke-
.Dikkelvenne-Sparta Petegem-
.Zwevezele-Westhoek-
.Gullegem-Knokke-
.Merelbeke-Hamme -

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

00:00Westhoek-Merelbeke-
.Ronse-Mandel United-
.RC Gent-Gullegem-
.Hamme -Menen-
.Sparta Petegem-Temse-
.Knokke-Oudenaarde-
.Harelbeke-Dikkelvenne-
.Sint-Niklaas-Zwevezele-

speeldag 11

periode 2

zondag 10/11/2019

00:00Mandel United-Sparta Petegem-
.Oudenaarde-Zwevezele-
.Temse-Harelbeke-
.Menen-Westhoek-
.Knokke-RC Gent-
.Merelbeke-Sint-Niklaas-
.Dikkelvenne-Hamme -
.Gullegem-Ronse-

speeldag 12

periode 2

zondag 17/11/2019

00:00Sint-Niklaas-Menen-
.Ronse-Knokke-
.RC Gent-Oudenaarde-
.Sparta Petegem-Gullegem-
.Zwevezele-Merelbeke-
.Harelbeke-Mandel United-
.Westhoek-Dikkelvenne-
.Hamme -Temse-

speeldag 13

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00Oudenaarde-Merelbeke-
.Mandel United-Hamme -
.Temse-Westhoek-
.RC Gent-Ronse-
.Menen-Zwevezele-
.Dikkelvenne-Sint-Niklaas-
.Knokke-Sparta Petegem-
.Gullegem-Harelbeke-

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00Oudenaarde-Ronse-
.Sint-Niklaas-Temse-
.Zwevezele-Dikkelvenne-
.Merelbeke-Menen-
.Sparta Petegem-RC Gent-
.Harelbeke-Knokke-
.Westhoek-Mandel United-
.Hamme -Gullegem-

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00Mandel United-Sint-Niklaas-
.Temse-Zwevezele-
.Ronse-Sparta Petegem-
.RC Gent-Harelbeke-
.Dikkelvenne-Merelbeke-
.Knokke-Hamme -
.Menen-Oudenaarde-
.Gullegem-Westhoek-

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Mandel United-Zwevezele-
.Temse-Merelbeke-
.Ronse-Harelbeke-
.RC Gent-Hamme -
.Knokke-Westhoek-
.Sparta Petegem-Oudenaarde-
.Dikkelvenne-Menen-
.Gullegem-Sint-Niklaas-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Oudenaarde-Dikkelvenne-
.Sint-Niklaas-Knokke-
.Merelbeke-Mandel United-
.Zwevezele-Gullegem-
.Menen-Temse-
.Harelbeke-Sparta Petegem-
.Hamme -Ronse-
.Westhoek-RC Gent-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Mandel United-Menen-
.RC Gent-Sint-Niklaas-
.Ronse-Westhoek-
.Temse-Dikkelvenne-
.Sparta Petegem-Hamme -
.Knokke-Zwevezele-
.Harelbeke-Oudenaarde-
.Gullegem-Merelbeke-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Oudenaarde-Temse-
.Sint-Niklaas-Ronse-
.Zwevezele-RC Gent-
.Dikkelvenne-Mandel United-
.Merelbeke-Knokke-
.Menen-Gullegem-
.Hamme -Harelbeke-
.Westhoek-Sparta Petegem-

speeldag 20

periode 2

zondag 02/02/2020

00:00Hamme -Oudenaarde-
.Gullegem-Dikkelvenne-
.Mandel United-Temse-
.RC Gent-Merelbeke-
.Knokke-Menen-
.Sparta Petegem-Sint-Niklaas-
.Harelbeke-Westhoek-
.Ronse-Zwevezele-

speeldag 21

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Oudenaarde-Mandel United-
.Sint-Niklaas-Harelbeke-
.Temse-Gullegem-
.Westhoek-Hamme -
.Menen-RC Gent-
.Dikkelvenne-Knokke-
.Zwevezele-Sparta Petegem-
.Merelbeke-Ronse-

speeldag 22

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00RC Gent-Dikkelvenne-
.Ronse-Menen-
.Sparta Petegem-Merelbeke-
.Westhoek-Oudenaarde-
.Knokke-Temse-
.Harelbeke-Zwevezele-
.Hamme -Sint-Niklaas-
.Gullegem-Mandel United-

speeldag 23

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00Mandel United-Knokke-
.Oudenaarde-Gullegem-
.Temse-RC Gent-
.Sint-Niklaas-Westhoek-
.Menen-Sparta Petegem-
.Zwevezele-Hamme -
.Dikkelvenne-Ronse-
.Merelbeke-Harelbeke-

speeldag 24

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Sint-Niklaas-Oudenaarde-
.RC Gent-Mandel United-
.Ronse-Temse-
.Hamme -Merelbeke-
.Sparta Petegem-Dikkelvenne-
.Westhoek-Zwevezele-
.Harelbeke-Menen-
.Knokke-Gullegem-

speeldag 25

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Oudenaarde-Knokke-
.Mandel United-Ronse-
.Temse-Sparta Petegem-
.Dikkelvenne-Harelbeke-
.Gullegem-RC Gent-
.Merelbeke-Westhoek-
.Zwevezele-Sint-Niklaas-
.Menen-Hamme -

speeldag 26

periode 3

zaterdag 21/03/2020

00:00Westhoek-Menen-

zondag 22/03/2020

00:00Sint-Niklaas-Merelbeke-
.Ronse-Gullegem-
.RC Gent-Knokke-
.Hamme -Dikkelvenne-
.Harelbeke-Temse-
.Sparta Petegem-Mandel United-
.Zwevezele-Oudenaarde-

speeldag 27

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Mandel United-Harelbeke-
.Oudenaarde-RC Gent-
.Temse-Hamme -
.Dikkelvenne-Westhoek-
.Gullegem-Sparta Petegem-
.Merelbeke-Zwevezele-
.Knokke-Ronse-
.Menen-Sint-Niklaas-

speeldag 28

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Ronse-RC Gent-
.Sint-Niklaas-Dikkelvenne-
.Sparta Petegem-Knokke-
.Zwevezele-Menen-
.Harelbeke-Gullegem-
.Merelbeke-Oudenaarde-
.Hamme -Mandel United-
.Westhoek-Temse-

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Menen-Merelbeke-
.Knokke-Harelbeke-
.Gullegem-Hamme -
.Dikkelvenne-Zwevezele-
.Mandel United-Westhoek-
.Temse-Sint-Niklaas-
.Ronse-Oudenaarde-
.RC Gent-Sparta Petegem-

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Sint-Niklaas-Mandel United-
.Westhoek-Gullegem-
.Hamme -Knokke-
.Zwevezele-Temse-
.Oudenaarde-Menen-
.Sparta Petegem-Ronse-
.Harelbeke-RC Gent-
.Merelbeke-Dikkelvenne-

3/30

1.RC Gent9Ovl
2.Mandel United7Wvl
3.Knokke7Wvl
4.Gullegem7Wvl
5.Oudenaarde7Ovl
6.Merelbeke5Ovl
7.Sparta Petegem4Ovl
8.Ronse4Ovl
9.Dikkelvenne4Ovl
10.Harelbeke4Wvl
11.Temse4Ovl
12.Westhoek3Wvl
13.Zwevezele1Wvl
14.Hamme 0Ovl
15.Sint-Niklaas0Ovl
16.Menen0Wvl

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

3/30

1

2

3

4

5

6

7

1.RC Gent93+572+35
2.Mandel United72+692+67
3.Knokke72+471+35
4.Gullegem72+351+23
5.Oudenaarde72+351+11
6.Merelbeke51+24002
7.Sparta Petegem41+151+24
8.Ronse41050-13
9.Dikkelvenne41031+12
10.Harelbeke41-151-13
11.Temse41-120-21
12.Westhoek31-430-20
13.Zwevezele10-320-11
14.Hamme 00-430-11
15.Sint-Niklaas00-530-11
16.Menen00-620-10

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

3

1.RC Gent93+5
2.Mandel United72+6
3.Knokke72+4
4.Oudenaarde72+3
Gullegem72+3
6.Merelbeke51+2
7.Sparta Petegem41+1
8.Ronse410
Dikkelvenne410
10.Temse41-1
Harelbeke41-1
12.Westhoek31-4
13.Zwevezele10-3
14.Hamme 00-4
15.Sint-Niklaas00-5
16.Menen00-6

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.Oudenaarde000
Knokke000
Mandel United000
Sparta Petegem000
Temse000
RC Gent000
Ronse000
Menen000
Sint-Niklaas000
Westhoek000
Dikkelvenne000
Harelbeke000
Hamme 000
Gullegem000
Merelbeke000
Zwevezele000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.Oudenaarde000
Knokke000
Mandel United000
Sparta Petegem000
Temse000
RC Gent000
Ronse000
Menen000
Sint-Niklaas000
Westhoek000
Dikkelvenne000
Harelbeke000
Hamme 000
Gullegem000
Merelbeke000
Zwevezele000