Nationaal : 2de klasse A(2023-2024)
speeldag 1
periode 1
woensdag 30/08/2023 |
18:30 | Wetteren | - | Zelzate | 2 | - | 3 |
20:00 | Oudenaarde | - | Oostkamp | 1 | - | 1 |
. | Dikkelvenne | - | RC Gent | 4 | - | 2 |
. | Olsa Brakel | - | Mandel United | 1 | - | 0 |
. | Merelbeke | - | Ninove | 3 | - | 1 |
. | Torhout | - | Harelbeke | 3 | - | 1 |
. | Gullegem | - | Sparta Petegem | 2 | - | 0 |
. | U23-Cercle Brugge B | - | Voorde-Appelterre | 2 | - | 3 |
woensdag 13/09/2023 |
20:00 | U23-Essevee B | - | Eendracht Aalst | 0 | - | 0 |
speeldag 2
periode 1
zaterdag 02/09/2023 |
19:30 | Oostkamp | - | Merelbeke | 2 | - | 2 |
20:00 | Mandel United | - | Torhout | 1 | - | 1 |
. | Ninove | - | Gullegem | 1 | - | 1 |
. | RC Gent | - | Olsa Brakel | 2 | - | 1 |
zondag 03/09/2023 |
15:00 | Harelbeke | - | Dikkelvenne | 1 | - | 1 |
. | Voorde-Appelterre | - | U23-Essevee B | 2 | - | 1 |
. | Sparta Petegem | - | Wetteren | 3 | - | 3 |
. | Zelzate | - | U23-Cercle Brugge B | 1 | - | 0 |
. | Eendracht Aalst | - | Oudenaarde | 2 | - | 0 |
speeldag 3
periode 1
zaterdag 09/09/2023 |
19:30 | Dikkelvenne | - | Merelbeke | 0 | - | 5 |
. | Oudenaarde | - | RC Gent | 2 | - | 0 |
20:00 | Torhout | - | Oostkamp | 2 | - | 3 |
zondag 10/09/2023 |
15:00 | Gullegem | - | Wetteren | 4 | - | 4 |
. | U23-Cercle Brugge B | - | U23-Essevee B | 3 | - | 0 |
. | Voorde-Appelterre | - | Mandel United | 2 | - | 1 |
. | Olsa Brakel | - | Zelzate | 2 | - | 4 |
woensdag 13/09/2023 |
20:00 | Harelbeke | - | Sparta Petegem | 2 | - | 2 |
woensdag 01/11/2023 |
15:00 | Ninove | - | Eendracht Aalst | 2 | - | 0 |
speeldag 4
periode 1
zaterdag 16/09/2023 |
18:30 | U23-Essevee B | - | Olsa Brakel | 2 | - | 1 |
20:00 | Dikkelvenne | - | Oudenaarde | 0 | - | 0 |
. | RC Gent | - | U23-Cercle Brugge B | 1 | - | 2 |
zondag 17/09/2023 |
15:00 | Sparta Petegem | - | Ninove | 2 | - | 2 |
. | Oostkamp | - | Gullegem | 2 | - | 1 |
. | Zelzate | - | Voorde-Appelterre | 1 | - | 1 |
. | Eendracht Aalst | - | Mandel United | 1 | - | 2 |
. | Wetteren | - | Harelbeke | 2 | - | 2 |
. | Merelbeke | - | Torhout | 4 | - | 1 |
speeldag 5
periode 1
zaterdag 23/09/2023 |
18:30 | U23-Essevee B | - | Dikkelvenne | 2 | - | 2 |
19:30 | Torhout | - | Ninove | 3 | - | 4 |
20:00 | Oudenaarde | - | Voorde-Appelterre | 1 | - | 3 |
. | Mandel United | - | Sparta Petegem | 2 | - | 0 |
zondag 24/09/2023 |
15:00 | Oostkamp | - | Eendracht Aalst | 0 | - | 4 |
. | Merelbeke | - | Wetteren | 1 | - | 3 |
. | Olsa Brakel | - | U23-Cercle Brugge B | 2 | - | 0 |
. | Gullegem | - | RC Gent | 3 | - | 1 |
. | Harelbeke | - | Zelzate | 1 | - | 2 |
speeldag 6
periode 1
zaterdag 30/09/2023 |
20:00 | Ninove | - | Oudenaarde | 1 | - | 1 |
. | RC Gent | - | Oostkamp | 2 | - | 3 |
. | Mandel United | - | Harelbeke | 0 | - | 2 |
zondag 01/10/2023 |
15:00 | Wetteren | - | Dikkelvenne | 0 | - | 2 |
. | Sparta Petegem | - | U23-Essevee B | 2 | - | 1 |
. | U23-Cercle Brugge B | - | Torhout | 8 | - | 1 |
. | Eendracht Aalst | - | Merelbeke | 1 | - | 0 |
. | Zelzate | - | Gullegem | 1 | - | 2 |
. | Voorde-Appelterre | - | Olsa Brakel | 0 | - | 1 |
speeldag 7
periode 1
zaterdag 07/10/2023 |
18:30 | U23-Essevee B | - | Mandel United | 0 | - | 0 |
19:30 | Dikkelvenne | - | Zelzate | 1 | - | 1 |
. | Oostkamp | - | Ninove | 1 | - | 1 |
. | Oudenaarde | - | Wetteren | 5 | - | 1 |
20:00 | Merelbeke | - | RC Gent | 1 | - | 4 |
zondag 08/10/2023 |
15:00 | Olsa Brakel | - | Torhout | 2 | - | 0 |
. | Eendracht Aalst | - | Sparta Petegem | 3 | - | 1 |
. | Gullegem | - | U23-Cercle Brugge B | 0 | - | 2 |
. | Harelbeke | - | Voorde-Appelterre | 4 | - | 0 |
speeldag 8
periode 1
zaterdag 14/10/2023 |
20:00 | Ninove | - | U23-Essevee B | 1 | - | 0 |
. | Mandel United | - | Oudenaarde | 1 | - | 2 |
zondag 15/10/2023 |
15:00 | Torhout | - | Gullegem | 0 | - | 1 |
. | U23-Cercle Brugge B | - | Merelbeke | 0 | - | 3 |
. | Wetteren | - | RC Gent | 1 | - | 1 |
. | Zelzate | - | Eendracht Aalst | 1 | - | 3 |
. | Sparta Petegem | - | Dikkelvenne | 2 | - | 3 |
. | Voorde-Appelterre | - | Oostkamp | 5 | - | 1 |
. | Olsa Brakel | - | Harelbeke | 0 | - | 0 |
speeldag 9
periode 1
zaterdag 21/10/2023 |
19:30 | Dikkelvenne | - | Torhout | 1 | - | 3 |
. | Oostkamp | - | Zelzate | 2 | - | 1 |
20:00 | RC Gent | - | U23-Essevee B | 3 | - | 0 |
. | Oudenaarde | - | U23-Cercle Brugge B | 3 | - | 0 |
. | Ninove | - | Mandel United | 4 | - | 1 |
zondag 22/10/2023 |
15:00 | Eendracht Aalst | - | Harelbeke | 1 | - | 1 |
. | Merelbeke | - | Sparta Petegem | 5 | - | 2 |
. | Gullegem | - | Voorde-Appelterre | 2 | - | 2 |
16:00 | Wetteren | - | Olsa Brakel | 1 | - | 0 |
speeldag 10
periode 1
zaterdag 28/10/2023 |
18:30 | U23-Essevee B | - | Gullegem | 0 | - | 2 |
19:30 | Torhout | - | Oudenaarde | 0 | - | 0 |
20:00 | Mandel United | - | Merelbeke | 1 | - | 0 |
zondag 29/10/2023 |
14:30 | Voorde-Appelterre | - | Eendracht Aalst | 0 | - | 1 |
. | Zelzate | - | RC Gent | 1 | - | 2 |
. | Harelbeke | - | Ninove | 1 | - | 1 |
15:00 | Sparta Petegem | - | Oostkamp | 3 | - | 2 |
. | Olsa Brakel | - | Dikkelvenne | 3 | - | 2 |
. | U23-Cercle Brugge B | - | Wetteren | 4 | - | 2 |
speeldag 11
periode 2
zaterdag 04/11/2023 |
19:30 | Oostkamp | - | Harelbeke | 3 | - | 1 |
. | Dikkelvenne | - | U23-Cercle Brugge B | 3 | - | 0 |
. | Oudenaarde | - | Zelzate | 3 | - | 0 |
20:00 | Ninove | - | Voorde-Appelterre | 3 | - | 0 |
. | RC Gent | - | Sparta Petegem | 1 | - | 0 |
zondag 05/11/2023 |
14:30 | Wetteren | - | Torhout | 4 | - | 1 |
15:00 | Gullegem | - | Mandel United | 1 | - | 2 |
. | Eendracht Aalst | - | Olsa Brakel | 1 | - | 1 |
. | Merelbeke | - | U23-Essevee B | 0 | - | 2 |
speeldag 12
periode 2
zaterdag 11/11/2023 |
18:30 | U23-Essevee B | - | Wetteren | 2 | - | 1 |
19:30 | Oudenaarde | - | Gullegem | 3 | - | 2 |
20:00 | Torhout | - | RC Gent | 2 | - | 1 |
. | Mandel United | - | Oostkamp | 0 | - | 2 |
zondag 12/11/2023 |
14:30 | Zelzate | - | Ninove | 1 | - | 3 |
. | Voorde-Appelterre | - | Dikkelvenne | 1 | - | 2 |
. | Harelbeke | - | Merelbeke | 2 | - | 0 |
. | U23-Cercle Brugge B | - | Eendracht Aalst | 0 | - | 1 |
15:00 | Olsa Brakel | - | Sparta Petegem | 3 | - | 1 |
speeldag 13
periode 2
zaterdag 18/11/2023 |
19:30 | Torhout | - | U23-Essevee B | 0 | - | 3 |
. | Dikkelvenne | - | Gullegem | 2 | - | 0 |
. | Oostkamp | - | Olsa Brakel | 2 | - | 1 |
20:00 | Merelbeke | - | Oudenaarde | 1 | - | 1 |
. | RC Gent | - | Harelbeke | 7 | - | 2 |
. | Ninove | - | U23-Cercle Brugge B | 0 | - | 2 |
zondag 19/11/2023 |
14:30 | Wetteren | - | Eendracht Aalst | 3 | - | 3 |
. | Zelzate | - | Mandel United | 1 | - | 2 |
15:00 | Sparta Petegem | - | Voorde-Appelterre | 1 | - | 1 |
speeldag 14
periode 2
zaterdag 25/11/2023 |
18:00 | U23-Essevee B | - | Oudenaarde | 3 | - | 5 |
19:30 | Oostkamp | - | Dikkelvenne | 2 | - | 1 |
20:00 | Mandel United | - | Wetteren | 1 | - | 0 |
zondag 26/11/2023 |
14:30 | Harelbeke | - | U23-Cercle Brugge B | 0 | - | 3 |
. | Voorde-Appelterre | - | RC Gent | 1 | - | 0 |
15:00 | Sparta Petegem | - | Zelzate | 1 | - | 1 |
. | Gullegem | - | Merelbeke | 4 | - | 3 |
. | Eendracht Aalst | - | Torhout | 3 | - | 1 |
. | Olsa Brakel | - | Ninove | 3 | - | 1 |
speeldag 15
periode 2
vrijdag 01/12/2023 |
20:00 | Oudenaarde | - | Olsa Brakel | 0 | - | 0 |
zaterdag 02/12/2023 |
18:30 | U23-Essevee B | - | Oostkamp | 0 | - | 0 |
19:30 | Torhout | - | Sparta Petegem | 0 | - | 0 |
20:00 | Dikkelvenne | - | Eendracht Aalst | 1 | - | 1 |
. | RC Gent | - | Ninove | 1 | - | 0 |
zondag 03/12/2023 |
14:30 | Wetteren | - | Voorde-Appelterre | 1 | - | 2 |
15:00 | U23-Cercle Brugge B | - | Mandel United | 1 | - | 4 |
. | Merelbeke | - | Zelzate | 3 | - | 0 |
. | Gullegem | - | Harelbeke | 2 | - | 1 |
speeldag 16
periode 2
zaterdag 09/12/2023 |
19:30 | Oostkamp | - | U23-Cercle Brugge B | 1 | - | 2 |
20:00 | Mandel United | - | Dikkelvenne | 0 | - | 0 |
. | Ninove | - | Wetteren | 3 | - | 0 |
zondag 10/12/2023 |
14:30 | Voorde-Appelterre | - | Merelbeke | 1 | - | 1 |
. | Zelzate | - | Torhout | 1 | - | 1 |
. | Harelbeke | - | U23-Essevee B | 2 | - | 1 |
15:00 | Olsa Brakel | - | Gullegem | 3 | - | 0 |
. | Eendracht Aalst | - | RC Gent | 0 | - | 0 |
. | Sparta Petegem | - | Oudenaarde | 2 | - | 0 |
speeldag 17
periode 2
zaterdag 16/12/2023 |
18:30 | U23-Essevee B | - | Zelzate | 1 | - | 0 |
19:30 | Torhout | - | Voorde-Appelterre | 4 | - | 1 |
. | Oudenaarde | - | Harelbeke | 0 | - | 2 |
. | Dikkelvenne | - | Ninove | 1 | - | 1 |
20:00 | RC Gent | - | Mandel United | 1 | - | 0 |
zondag 17/12/2023 |
14:30 | Wetteren | - | Oostkamp | 1 | - | 3 |
15:00 | Gullegem | - | Eendracht Aalst | 1 | - | 3 |
. | Merelbeke | - | Olsa Brakel | 2 | - | 0 |
. | U23-Cercle Brugge B | - | Sparta Petegem | 0 | - | 2 |
speeldag 18
periode 2
zaterdag 23/12/2023 |
14:30 | Dikkelvenne | - | U23-Essevee B | 2 | - | 0 |
16:00 | Wetteren | - | Gullegem | 1 | - | 4 |
zaterdag 06/01/2024 |
20:00 | Ninove | - | Torhout | 0 | - | 0 |
zondag 07/01/2024 |
14:30 | Zelzate | - | Oostkamp | 4 | - | 3 |
15:00 | Eendracht Aalst | - | Voorde-Appelterre | 1 | - | 2 |
. | Merelbeke | - | Mandel United | 1 | - | 1 |
. | Sparta Petegem | - | Harelbeke | 1 | - | 1 |
. | Olsa Brakel | - | RC Gent | 3 | - | 0 |
. | U23-Cercle Brugge B | - | Oudenaarde | 3 | - | 0 |
speeldag 19
periode 2
zaterdag 13/01/2024 |
19:30 | Oostkamp | - | Sparta Petegem | 3 | - | 1 |
20:00 | Mandel United | - | Olsa Brakel | 1 | - | 0 |
. | Ninove | - | Merelbeke | 3 | - | 2 |
. | RC Gent | - | Wetteren | 2 | - | 3 |
. | Oudenaarde | - | Dikkelvenne | 1 | - | 1 |
. | Harelbeke | - | Torhout | 2 | - | 0 |
zondag 14/01/2024 |
14:30 | Voorde-Appelterre | - | U23-Cercle Brugge B | 3 | - | 2 |
15:00 | Gullegem | - | U23-Essevee B | 1 | - | 5 |
. | Eendracht Aalst | - | Zelzate | 1 | - | 0 |
speeldag 20
periode 2
woensdag 21/02/2024 |
20:00 | Zelzate | - | Harelbeke | 2 | - | 2 |
. | U23-Cercle Brugge B | - | Gullegem | 4 | - | 2 |
. | Merelbeke | - | Eendracht Aalst | 0 | - | 2 |
. | Wetteren | - | Oudenaarde | 0 | - | 1 |
. | Dikkelvenne | - | Voorde-Appelterre | 6 | - | 2 |
. | U23-Essevee B | - | Ninove | 3 | - | 1 |
. | Olsa Brakel | - | Oostkamp | 0 | - | 2 |
. | Torhout | - | Mandel United | 2 | - | 1 |
. | Sparta Petegem | - | RC Gent | 4 | - | 0 |
speeldag 21
periode 2
zaterdag 27/01/2024 |
19:30 | Oudenaarde | - | Merelbeke | 1 | - | 4 |
20:00 | Mandel United | - | Zelzate | 0 | - | 2 |
. | Ninove | - | Oostkamp | 4 | - | 1 |
zondag 28/01/2024 |
14:30 | Harelbeke | - | RC Gent | 2 | - | 1 |
. | Voorde-Appelterre | - | Sparta Petegem | 1 | - | 4 |
15:00 | Olsa Brakel | - | U23-Essevee B | 1 | - | 2 |
. | U23-Cercle Brugge B | - | Dikkelvenne | 1 | - | 1 |
. | Gullegem | - | Torhout | 1 | - | 3 |
. | Eendracht Aalst | - | Wetteren | 0 | - | 0 |
speeldag 22
periode 2
zaterdag 03/02/2024 |
18:30 | U23-Essevee B | - | U23-Cercle Brugge B | 1 | - | 1 |
19:30 | Dikkelvenne | - | Olsa Brakel | 2 | - | 0 |
20:00 | Oostkamp | - | Oudenaarde | 2 | - | 0 |
. | RC Gent | - | Zelzate | 1 | - | 1 |
zondag 04/02/2024 |
15:00 | Voorde-Appelterre | - | Harelbeke | 3 | - | 1 |
. | Sparta Petegem | - | Merelbeke | 0 | - | 1 |
. | Wetteren | - | Mandel United | 2 | - | 1 |
. | Gullegem | - | Ninove | 1 | - | 2 |
. | Torhout | - | Eendracht Aalst | 3 | - | 2 |
speeldag 23
periode 3
vrijdag 09/02/2024 |
20:30 | Eendracht Aalst | - | U23-Essevee B | 1 | - | 0 |
zaterdag 10/02/2024 |
19:30 | Oostkamp | - | Voorde-Appelterre | 2 | - | 2 |
20:00 | Mandel United | - | Gullegem | 1 | - | 1 |
. | Ninove | - | RC Gent | 2 | - | 0 |
zondag 11/02/2024 |
15:00 | Zelzate | - | Dikkelvenne | 4 | - | 7 |
. | Sparta Petegem | - | Torhout | 1 | - | 1 |
. | Harelbeke | - | Wetteren | 0 | - | 1 |
. | Merelbeke | - | U23-Cercle Brugge B | 0 | - | 0 |
. | Olsa Brakel | - | Oudenaarde | 1 | - | 1 |
speeldag 24
periode 3
zaterdag 17/02/2024 |
15:00 | Voorde-Appelterre | - | Ninove | 3 | - | 0 |
18:30 | U23-Essevee B | - | Merelbeke | 0 | - | 1 |
19:30 | Dikkelvenne | - | Wetteren | 5 | - | 2 |
. | Torhout | - | Olsa Brakel | 1 | - | 1 |
. | Oudenaarde | - | Sparta Petegem | 1 | - | 0 |
20:00 | RC Gent | - | Eendracht Aalst | 2 | - | 3 |
zondag 18/02/2024 |
15:00 | Harelbeke | - | Mandel United | 0 | - | 1 |
. | Gullegem | - | Oostkamp | 2 | - | 1 |
. | U23-Cercle Brugge B | - | Zelzate | 1 | - | 4 |
speeldag 25
periode 3
zaterdag 24/02/2024 |
19:30 | Oostkamp | - | Torhout | 1 | - | 2 |
20:00 | RC Gent | - | Oudenaarde | 3 | - | 1 |
. | Mandel United | - | Voorde-Appelterre | 1 | - | 0 |
. | Ninove | - | Olsa Brakel | 1 | - | 0 |
zondag 25/02/2024 |
15:00 | Wetteren | - | U23-Cercle Brugge B | 0 | - | 0 |
. | Merelbeke | - | Harelbeke | 4 | - | 0 |
. | Sparta Petegem | - | Gullegem | 2 | - | 1 |
. | Eendracht Aalst | - | Dikkelvenne | 0 | - | 3 |
. | Zelzate | - | U23-Essevee B | 3 | - | 2 |
speeldag 26
periode 3
zaterdag 02/03/2024 |
18:30 | U23-Essevee B | - | Sparta Petegem | 4 | - | 1 |
19:30 | Torhout | - | Dikkelvenne | 1 | - | 0 |
. | Oudenaarde | - | Ninove | 2 | - | 0 |
20:00 | Mandel United | - | Eendracht Aalst | 0 | - | 2 |
zondag 03/03/2024 |
15:00 | Zelzate | - | Merelbeke | 1 | - | 2 |
. | Voorde-Appelterre | - | Gullegem | 0 | - | 2 |
. | Olsa Brakel | - | Wetteren | 0 | - | 1 |
. | U23-Cercle Brugge B | - | RC Gent | 2 | - | 2 |
. | Harelbeke | - | Oostkamp | 2 | - | 2 |
speeldag 27
periode 3
zaterdag 09/03/2024 |
19:30 | Oostkamp | - | Mandel United | 1 | - | 1 |
20:00 | Dikkelvenne | - | Harelbeke | 2 | - | 2 |
. | RC Gent | - | Merelbeke | 1 | - | 1 |
. | Ninove | - | Zelzate | 2 | - | 1 |
zondag 10/03/2024 |
15:00 | Voorde-Appelterre | - | Torhout | 1 | - | 1 |
. | Wetteren | - | U23-Essevee B | 1 | - | 2 |
. | Sparta Petegem | - | Olsa Brakel | 0 | - | 1 |
. | Eendracht Aalst | - | U23-Cercle Brugge B | 2 | - | 3 |
. | Gullegem | - | Oudenaarde | 1 | - | 0 |
speeldag 28
periode 3
zaterdag 16/03/2024 |
19:00 | U23-Essevee B | - | RC Gent | 1 | - | 1 |
19:30 | Torhout | - | Wetteren | 4 | - | 1 |
20:00 | Oudenaarde | - | Eendracht Aalst | 0 | - | 1 |
. | Mandel United | - | Ninove | 0 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Merelbeke | - | Dikkelvenne | 2 | - | 0 |
. | Olsa Brakel | - | Voorde-Appelterre | 0 | - | 3 |
. | U23-Cercle Brugge B | - | Oostkamp | 5 | - | 1 |
. | Harelbeke | - | Gullegem | 2 | - | 3 |
. | Zelzate | - | Sparta Petegem | 3 | - | 1 |
speeldag 29
periode 3
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Oostkamp | - | U23-Essevee B | 1 | - | 5 |
20:00 | Torhout | - | Zelzate | 0 | - | 6 |
. | RC Gent | - | Dikkelvenne | 3 | - | 2 |
. | Mandel United | - | U23-Cercle Brugge B | 0 | - | 4 |
. | Ninove | - | Harelbeke | 2 | - | 1 |
. | Gullegem | - | Olsa Brakel | 2 | - | 3 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Voorde-Appelterre | - | Oudenaarde | 0 | - | 0 |
. | Wetteren | - | Merelbeke | 2 | - | 5 |
. | Sparta Petegem | - | Eendracht Aalst | 1 | - | 6 |
speeldag 30
periode 3
zaterdag 30/03/2024 |
20:00 | Dikkelvenne | - | Sparta Petegem | 3 | - | 1 |
zaterdag 06/04/2024 |
18:30 | U23-Essevee B | - | Torhout | 3 | - | 0 |
19:30 | Oudenaarde | - | Mandel United | 1 | - | 1 |
20:00 | Merelbeke | - | Gullegem | 4 | - | 0 |
. | RC Gent | - | Voorde-Appelterre | 0 | - | 1 |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Harelbeke | - | Olsa Brakel | 1 | - | 1 |
. | Zelzate | - | Wetteren | 6 | - | 0 |
. | Eendracht Aalst | - | Oostkamp | 4 | - | 1 |
. | U23-Cercle Brugge B | - | Ninove | 2 | - | 3 |
speeldag 31
periode 3
zaterdag 13/04/2024 |
19:30 | Oostkamp | - | RC Gent | 1 | - | 3 |
. | Torhout | - | Merelbeke | 2 | - | 1 |
. | Sparta Petegem | - | U23-Cercle Brugge B | 1 | - | 2 |
20:00 | Mandel United | - | U23-Essevee B | 0 | - | 2 |
. | Ninove | - | Dikkelvenne | 1 | - | 2 |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Olsa Brakel | - | Eendracht Aalst | 2 | - | 3 |
. | Gullegem | - | Zelzate | 2 | - | 0 |
. | Harelbeke | - | Oudenaarde | 2 | - | 2 |
16:00 | Voorde-Appelterre | - | Wetteren | 2 | - | 2 |
speeldag 32
periode 3
zaterdag 20/04/2024 |
18:30 | U23-Essevee B | - | Voorde-Appelterre | | - | |
19:30 | Oudenaarde | - | Torhout | | - | |
. | Dikkelvenne | - | Mandel United | | - | |
20:00 | Merelbeke | - | Oostkamp | | - | |
. | RC Gent | - | Gullegem | | - | |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Eendracht Aalst | - | Ninove | | - | |
. | Wetteren | - | Sparta Petegem | | - | |
. | U23-Cercle Brugge B | - | Harelbeke | | - | |
16:00 | Zelzate | - | Olsa Brakel | | - | |
speeldag 33
periode 3
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Harelbeke | - | Eendracht Aalst | | - | |
. | Mandel United | - | RC Gent | | - | |
. | Olsa Brakel | - | Merelbeke | | - | |
. | Torhout | - | U23-Cercle Brugge B | | - | |
. | Gullegem | - | Dikkelvenne | | - | |
. | Voorde-Appelterre | - | Zelzate | | - | |
. | Oostkamp | - | Wetteren | | - | |
. | Oudenaarde | - | U23-Essevee B | | - | |
. | Ninove | - | Sparta Petegem | | - | |
speeldag 34
periode 3
zondag 05/05/2024 |
15:00 | Dikkelvenne | - | Oostkamp | | - | |
. | U23-Essevee B | - | Harelbeke | | - | |
. | Merelbeke | - | Voorde-Appelterre | | - | |
. | Eendracht Aalst | - | Gullegem | | - | |
. | U23-Cercle Brugge B | - | Olsa Brakel | | - | |
. | Wetteren | - | Ninove | | - | |
. | RC Gent | - | Torhout | | - | |
. | Sparta Petegem | - | Mandel United | | - | |
. | Zelzate | - | Oudenaarde | | - | |