www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 18/04/2024
West-Vlaanderen : 4de Provinciale A
zaterdag 13/04/2024 |
19:00 | Veurne B | - | Adinkerke | 0
| - | 5
|
. | Jonkershove | - | Houthulst B | 1 | - | 0 |
19:30 | De Panne | - | Lo-Reninge | 1 | - | 1 |
. | Gistel | - | Nieuwpoort | 1 | - | 2 |
20:00 | Koekelare B | - | KVKO A | 0 | - | 1 |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Bulskamp | - | Dosko Beveren B | 1
| - | 6
|
. | Nieuwkapelle | - | Beaufort | 2
| - | 2 |
. | Bredene B | - | Fusion Oostende | 3
| - | 4
|
zondag 21/04/2024 |
14:00 | KVKO A | 12 | - |
2 | Jonkershove | | - | |
15:00 | Lo-Reninge | 6 | - |
5 | Gistel | | - | |
. | Adinkerke | 4 |
- | 9 | Bredene B | | - | |
. | Houthulst B | 1 | - | 7 | De Panne | | - | |
. | Fusion Oostende | 12 | - | 3 | Veurne B | | - | |
. | Beaufort | 7 | - | 0 | Bulskamp | | - | |
. | Dosko Beveren B | 6 |
- | 10 | Nieuwpoort | | - | |
17:00 | Koekelare B | 1 | - | 5 | Nieuwkapelle | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
West-Vlaanderen : 4de Provinciale A --> Gistel
periode 1
10/10 |
| KVKO A | 27 |
2. | Nieuwpoort | 23 |
3. | Gistel | 23 |
4. | Lo-Reninge | 22 |
5. | Dosko Beveren B | 18 |
6. | Bredene B | 18 |
7. | Jonkershove | 16 |
8. | De Panne | 14 |
9. | Beaufort | 13 |
10. | Adinkerke | 11 |
11. | Veurne B | 10 |
12. | Fusion Oostende | 8 |
13. | Nieuwkapelle | 7 |
14. | Bulskamp | 5 |
15. | Koekelare B | 5 |
16. | Houthulst B | 3 |
periode 2
10/10 |
| KVKO A | 28 |
2. | Nieuwpoort | 27 |
3. | Bredene B | 23 |
4. | Lo-Reninge | 18 |
5. | Jonkershove | 18 |
6. | Beaufort | 18 |
7. | De Panne | 17 |
8. | Adinkerke | 16 |
9. | Gistel | 15 |
10. | Dosko Beveren B | 13 |
11. | Veurne B | 12 |
12. | Houthulst B | 8 |
13. | Nieuwkapelle | 7 |
14. | Fusion Oostende | 5 |
15. | Koekelare B | 5 |
16. | Bulskamp | 1 |
periode 3
8/10 |
1. | KVKO A | 24 | |
2. | Fusion Oostende | 18 | |
3. | Nieuwpoort | 17 | x |
4. | Gistel | 14 | x |
5. | Beaufort | 14 | x |
6. | De Panne | 13 | x |
7. | Bredene B | 12 | x |
8. | Lo-Reninge | 11 | x |
9. | Nieuwkapelle | 11 | x |
10. | Veurne B | 10 | x |
11. | Jonkershove | 10 | x |
12. | Houthulst B | 8 | x |
13. | Dosko Beveren B | 8 | x |
14. | Adinkerke | 7 | x |
15. | Koekelare B | 1 | x |
16. | Bulskamp | 0 | x |
Lo-Reninge
1. | Vr-01/09/23 | 20:00 | Veurne B | - | Lo-Reninge | 0 - | 4 | | 3 | 3 | | 3 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | Lo-Reninge | - | Dosko Beveren B | 3 - | 1 | | 3 | 6 | | 2 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Adinkerke | - | Lo-Reninge | 0 - | 0 | | 1 | 7 | | 5 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:00 | Lo-Reninge | - | Fusion Oostende | 1 - | 0 | | 3 | 10 | | 4 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:00 | Lo-Reninge | - | De Panne | 3 - | 0 | | 3 | 13 | | 4 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Houthulst B | - | Lo-Reninge | 3 - | 3 | | 1 | 14 | | 4 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:00 | Lo-Reninge | - | Jonkershove | 4 - | 0 | | 3 | 17 | | 3 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Gistel | - | Lo-Reninge | 1 - | 1 | | 1 | 18 | | 3 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:00 | Lo-Reninge | - | Nieuwkapelle | 3 - | 0 | | 3 | 21 | | 2 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Bredene B | - | Lo-Reninge | 2 - | 2 | | 1 | 22 | | 4 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:00 | Lo-Reninge | - | Bulskamp | 7 - | 2 | | 3 | 25 | | 3 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:00 | Lo-Reninge | - | Nieuwpoort | 1 - | 2 | | 0 | 25 | | 4 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:00 | Lo-Reninge | - | Koekelare B | 9 - | 0 | | 3 | 28 | | 3 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | KVKO A | - | Lo-Reninge | 8 - | 0 | | 0 | 28 | | 3 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Dosko Beveren B | - | Lo-Reninge | 1 - | 4 | | 3 | 31 | | 3 | |
12. | Za-06/01/24 | 19:30 | Beaufort | - | Lo-Reninge | 2 - | 0 | | 0 | 31 | | 3 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:00 | Lo-Reninge | - | Houthulst B | 2 - | 0 | | 3 | 34 | | 3 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Nieuwkapelle | - | Lo-Reninge | 1 - | 3 | | 3 | 37 | | 3 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:00 | Lo-Reninge | - | Bredene B | 1 - | 2 | | 0 | 37 | | 5 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Fusion Oostende | - | Lo-Reninge | 1 - | 2 | | 3 | 40 | | 4 | |
21. | Za-17/02/24 | 20:00 | Koekelare B | - | Lo-Reninge | 0 - | 4 | | 3 | 43 | | 4 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:00 | Lo-Reninge | - | KVKO A | 0 - | 7 | | 0 | 43 | | 4 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:00 | Lo-Reninge | - | Adinkerke | 5 - | 0 | | 3 | 46 | | 4 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Nieuwpoort | - | Lo-Reninge | 2 - | 2 | | 1 | 47 | | 4 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:00 | Lo-Reninge | - | Beaufort | 0 - | 1 | | 0 | 47 | | 5 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:00 | Jonkershove | - | Lo-Reninge | 2 - | 1 | | 0 | 47 | | 5 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:00 | Lo-Reninge | - | Veurne B | 3 - | 2 | | 3 | 50 | | 5 | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | De Panne | - | Lo-Reninge | 1 - | 1 | | 1 | 51 | | 5 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Lo-Reninge | - | Gistel | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Bulskamp | - | Lo-Reninge | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Gistel
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Gistel | - | Jonkershove | 2 - | 1 | | 3 | 3 | | 8 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Bulskamp | - | Gistel | 1 - | 4 | | 3 | 6 | | 5 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Dosko Beveren B | - | Gistel | 0 - | 2 | | 3 | 9 | | 3 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Gistel | - | Bredene B | 1 - | 1 | | 1 | 10 | | 5 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Fusion Oostende | - | Gistel | 0 - | 3 | | 3 | 13 | | 5 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Gistel | - | Beaufort | 0 - | 2 | | 0 | 13 | | 5 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Adinkerke | - | Gistel | 2 - | 4 | | 3 | 16 | | 5 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Gistel | - | Lo-Reninge | 1 - | 1 | | 1 | 17 | | 5 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Koekelare B | - | Gistel | 0 - | 6 | | 3 | 20 | | 4 | |
10. | Za-04/11/23 | 20:00 | Gistel | - | Veurne B | 4 - | 1 | | 3 | 23 | | 3 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | KVKO A | - | Gistel | 4 - | 0 | | 0 | 23 | | 4 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Gistel | - | Houthulst B | 4 - | 0 | | 3 | 26 | | 3 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Nieuwpoort | - | Gistel | 2 - | 1 | | 0 | 26 | | 4 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Gistel | - | Nieuwkapelle | 0 - | 0 | | 1 | 27 | | 4 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | Bredene B | - | Gistel | 0 - | 0 | | 1 | 28 | | 4 | |
12. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Gistel | - | De Panne | 1 - | 0 | | 3 | 31 | | 4 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:00 | Gistel | - | Dosko Beveren B | 2 - | 0 | | 3 | 34 | | 4 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | De Panne | - | Gistel | 1 - | 2 | | 3 | 37 | | 4 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Gistel | - | KVKO A | 0 - | 0 | | 1 | 38 | | 4 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Beaufort | - | Gistel | 2 - | 0 | | 0 | 38 | | 5 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:00 | Gistel | - | Adinkerke | 4 - | 0 | | 3 | 41 | | 5 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Gistel | - | Bulskamp | 9 - | 1 | | 3 | 44 | | 5 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:00 | Jonkershove | - | Gistel | 1 - | 1 | | 1 | 45 | | 5 | |
22. | Wo-13/03/24 | 20:00 | Veurne B | - | Gistel | 1 - | 0 | | 0 | 45 | | 5 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:00 | Gistel | - | Koekelare B | 1 - | 0 | | 3 | 48 | | 4 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Nieuwkapelle | - | Gistel | 1 - | 1 | | 1 | 49 | | 4 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:00 | Houthulst B | - | Gistel | 1 - | 2 | | 3 | 52 | | 4 | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Gistel | - | Nieuwpoort | 1 - | 2 | | 0 | 52 | | 4 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Lo-Reninge | - | Gistel | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Gistel | - | Fusion Oostende | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | KVKO A | 42 | +90 |
2 | Nieuwpoort | 34 | +31 |
3 | Lo-Reninge | 30 | +25 |
4 | Gistel | 28 | +21 |
5 | Dosko Beveren B | 27 | +4 |
6 | Jonkershove | 27 | +6 |
7 | Beaufort | 26 | +8 |
8 | De Panne | 24 | +11 |
9 | Bredene B | 23 | +23 |
10 | Fusion Oostende | 21 | -1 |
11 | Adinkerke | 20 | -3 |
12 | Veurne B | 20 | -7 |
13 | Nieuwkapelle | 18 | -7 |
14 | Koekelare B | 10 | -22 |
15 | Houthulst B | 7 | -21 |
16 | Bulskamp | 4 | -46 |
alle wedstrijden (28/30)
1 | KVKO A | 79 | +133 |
2 | Nieuwpoort | 67 | +53 |
3 | Bredene B | 53 | +49 |
4 | Gistel | 52 | +31 |
5 | Lo-Reninge | 51 | +28 |
6 | Beaufort | 45 | +10 |
7 | Jonkershove | 44 | +3 |
8 | De Panne | 44 | +12 |
9 | Dosko Beveren B | 39 | -8 |
10 | Adinkerke | 34 | -17 |
11 | Veurne B | 32 | -23 |
12 | Fusion Oostende | 31 | -19 |
13 | Nieuwkapelle | 25 | -40 |
14 | Houthulst B | 19 | -32 |
15 | Koekelare B | 11 | -84 |
16 | Bulskamp | 6 | -106 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | KVKO A | 37 | +43 |
2 | Nieuwpoort | 33 | +22 |
3 | Bredene B | 30 | +26 |
4 | Gistel | 24 | +10 |
5 | Lo-Reninge | 21 | +3 |
6 | De Panne | 20 | +1 |
7 | Beaufort | 19 | +2 |
8 | Jonkershove | 17 | -3 |
9 | Adinkerke | 14 | -14 |
10 | Veurne B | 12 | -16 |
11 | Houthulst B | 12 | -11 |
12 | Dosko Beveren B | 12 | -12 |
13 | Fusion Oostende | 10 | -18 |
14 | Nieuwkapelle | 7 | -33 |
15 | Bulskamp | 2 | -60 |
16 | Koekelare B | 1 | -62 |