www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/03/2024
West-Vlaanderen : 4de Provinciale A
zaterdag 16/03/2024 |
19:00 | Houthulst B | - | Nieuwkapelle | 1 | - | 1 |
. | Lo-Reninge | - | Beaufort | 0 | - | 1 |
. | Gistel | - | Koekelare B | 1 | - | 0 |
19:30 | Nieuwpoort | - | Veurne B | 4
| - | 1
|
. | De Panne | - | Jonkershove | 1 | - | 1 |
. | Dosko Beveren B | - | Bredene B | 1
| - | 7
|
zondag 17/03/2024 |
15:00 | KVKO A | - | Bulskamp | 16
| - | 0
|
. | Adinkerke | - | Fusion Oostende | 3
| - | 1 |
zaterdag 23/03/2024 |
19:00 | Veurne B | 9 | - |
6 | Houthulst B | | - | |
. | Jonkershove | 5 | - |
10 | Lo-Reninge | | - | |
20:00 | Koekelare B | 3 |
- | 12 | De Panne | | - | |
. | Bredene B | 9 | - | 10 | KVKO A | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Beaufort | 9 | - | 0 | Adinkerke | | - | |
. | Bulskamp | 0 | - | 10 | Nieuwpoort | | - | |
. | Nieuwkapelle | 7 |
- | 4 | Gistel | | - | |
. | Fusion Oostende | 6 | - | 2 | Dosko Beveren B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
West-Vlaanderen : 4de Provinciale A --> De Panne
periode 1
10/10 |
| KVKO A | 27 |
2. | Nieuwpoort | 23 |
3. | Gistel | 23 |
4. | Lo-Reninge | 22 |
5. | Dosko Beveren B | 18 |
6. | Bredene B | 18 |
7. | Jonkershove | 16 |
8. | De Panne | 14 |
9. | Beaufort | 13 |
10. | Adinkerke | 11 |
11. | Veurne B | 10 |
12. | Fusion Oostende | 8 |
13. | Nieuwkapelle | 7 |
14. | Bulskamp | 5 |
15. | Koekelare B | 5 |
16. | Houthulst B | 3 |
periode 2
10/10 |
| KVKO A | 28 |
2. | Nieuwpoort | 27 |
3. | Bredene B | 23 |
4. | Lo-Reninge | 18 |
5. | Jonkershove | 18 |
6. | Beaufort | 18 |
7. | De Panne | 17 |
8. | Adinkerke | 16 |
9. | Gistel | 15 |
10. | Dosko Beveren B | 13 |
11. | Veurne B | 12 |
12. | Houthulst B | 8 |
13. | Nieuwkapelle | 7 |
14. | Fusion Oostende | 5 |
15. | Koekelare B | 5 |
16. | Bulskamp | 1 |
periode 3
5/10 |
1. | KVKO A | 15 |
2. | Nieuwpoort | 11 |
3. | De Panne | 11 |
4. | Gistel | 10 |
5. | Bredene B | 9 |
6. | Beaufort | 9 |
7. | Veurne B | 9 |
8. | Fusion Oostende | 9 |
9. | Nieuwkapelle | 8 |
10. | Lo-Reninge | 7 |
11. | Houthulst B | 7 |
12. | Adinkerke | 3 |
13. | Jonkershove | 3 |
14. | Dosko Beveren B | 2 |
15. | Koekelare B | 0 |
16. | Bulskamp | 0 |
Koekelare B
1. | Za-02/09/23 | 18:30 | De Panne | - | Koekelare B | 5 - | 2 | | 0 | 0 | | 12 | |
2. | Za-09/09/23 | 20:00 | Koekelare B | - | Veurne B | 4 - | 2 | | 3 | 3 | | 9 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | KVKO A | - | Koekelare B | 10 - | 0 | | 0 | 3 | | 11 | |
4. | Za-23/09/23 | 20:00 | Koekelare B | - | Adinkerke | 1 - | 4 | | 0 | 3 | | 13 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:00 | Koekelare B | - | Jonkershove | 1 - | 3 | | 0 | 3 | | 13 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Bredene B | - | Koekelare B | 6 - | 1 | | 0 | 3 | | 14 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Koekelare B | - | Houthulst B | 2 - | 2 | | 1 | 4 | | 13 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Bulskamp | - | Koekelare B | 1 - | 1 | | 1 | 5 | | 13 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Koekelare B | - | Gistel | 0 - | 6 | | 0 | 5 | | 15 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Beaufort | - | Koekelare B | 6 - | 0 | | 0 | 5 | | 15 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Koekelare B | - | Nieuwpoort | 1 - | 6 | | 0 | 5 | | 15 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Koekelare B | - | Dosko Beveren B | 0 - | 0 | | 1 | 6 | | 14 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:00 | Lo-Reninge | - | Koekelare B | 9 - | 0 | | 0 | 6 | | 15 | |
15. | Zo-10/12/23 | 17:00 | Koekelare B | - | Fusion Oostende | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 15 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:00 | Houthulst B | - | Koekelare B | 6 - | 2 | | 0 | 7 | | 15 | |
12. | Zo-07/01/24 | 14:30 | Nieuwkapelle | - | Koekelare B | 5 - | 0 | | 0 | 7 | | 15 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:00 | Koekelare B | - | Bredene B | 0 - | 1 | | 0 | 7 | | 15 | |
19. | Za-27/01/24 | 20:00 | Koekelare B | - | Bulskamp | 2 - | 1 | | 3 | 10 | | 15 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Adinkerke | - | Koekelare B | 2 - | 0 | | 0 | 10 | | 15 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Nieuwpoort | - | Koekelare B | 6 - | 0 | | 0 | 10 | | 15 | |
21. | Za-17/02/24 | 20:00 | Koekelare B | - | Lo-Reninge | 0 - | 4 | | 0 | 10 | | 15 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Fusion Oostende | - | Koekelare B | 3 - | 1 | | 0 | 10 | | 15 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Koekelare B | - | Beaufort | 0 - | 3 | | 0 | 10 | | 15 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:00 | Veurne B | - | Koekelare B | 7 - | 0 | | 0 | 10 | | 15 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:00 | Gistel | - | Koekelare B | 1 - | 0 | | 0 | 10 | | 15 | |
26. | Za-23/03/24 | 20:00 | Koekelare B | - | De Panne | - | | | . | | | | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Dosko Beveren B | - | Koekelare B | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | Koekelare B | - | KVKO A | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Koekelare B | - | Nieuwkapelle | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Jonkershove | - | Koekelare B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
De Panne
1. | Za-02/09/23 | 18:30 | De Panne | - | Koekelare B | 5 - | 2 | | 3 | 3 | | 4 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Adinkerke | - | De Panne | 1 - | 3 | | 3 | 6 | | 3 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Fusion Oostende | - | De Panne | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 6 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | De Panne | - | Veurne B | 0 - | 2 | | 0 | 7 | | 7 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:00 | Lo-Reninge | - | De Panne | 3 - | 0 | | 0 | 7 | | 9 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | De Panne | - | KVKO A | 3 - | 2 | | 3 | 10 | | 9 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | De Panne | - | Nieuwkapelle | 5 - | 2 | | 3 | 13 | | 6 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:00 | Jonkershove | - | De Panne | 3 - | 2 | | 0 | 13 | | 7 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | De Panne | - | Bulskamp | 0 - | 0 | | 1 | 14 | | 7 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Nieuwpoort | - | De Panne | 4 - | 0 | | 0 | 14 | | 8 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | De Panne | - | Houthulst B | 1 - | 1 | | 1 | 15 | | 9 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | De Panne | - | Bredene B | 0 - | 0 | | 1 | 16 | | 11 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Beaufort | - | De Panne | 5 - | 3 | | 0 | 16 | | 11 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | De Panne | - | Dosko Beveren B | 4 - | 1 | | 3 | 19 | | 10 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Nieuwkapelle | - | De Panne | 0 - | 3 | | 3 | 22 | | 9 | |
12. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Gistel | - | De Panne | 1 - | 0 | | 0 | 22 | | 10 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | De Panne | - | Fusion Oostende | 4 - | 2 | | 3 | 25 | | 8 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | De Panne | - | Gistel | 1 - | 2 | | 0 | 25 | | 9 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:00 | Veurne B | - | De Panne | 1 - | 6 | | 3 | 28 | | 9 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Bulskamp | - | De Panne | 2 - | 4 | | 3 | 31 | | 9 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | De Panne | - | Beaufort | 2 - | 0 | | 3 | 34 | | 7 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Dosko Beveren B | - | De Panne | 1 - | 2 | | 3 | 37 | | 6 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | De Panne | - | Nieuwpoort | 2 - | 2 | | 1 | 38 | | 6 | |
24. | Za-09/03/24 | 20:00 | Bredene B | - | De Panne | 1 - | 2 | | 3 | 41 | | 6 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | De Panne | - | Jonkershove | 1 - | 1 | | 1 | 42 | | 6 | |
26. | Za-23/03/24 | 20:00 | Koekelare B | - | De Panne | - | | | . | | | | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | KVKO A | - | De Panne | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | De Panne | - | Lo-Reninge | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Houthulst B | - | De Panne | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | De Panne | - | Adinkerke | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | KVKO A | 39 | +88 |
2 | Nieuwpoort | 34 | +34 |
3 | Gistel | 28 | +22 |
4 | Lo-Reninge | 27 | +24 |
5 | Dosko Beveren B | 24 | +2 |
6 | Bredene B* | 23 | +26 |
7 | De Panne | 23 | +11 |
8 | Beaufort* | 22 | +6 |
9 | Jonkershove* | 21 | +4 |
10 | Veurne B* | 19 | -2 |
11 | Adinkerke | 19 | -3 |
12 | Nieuwkapelle* | 16 | -7 |
13 | Fusion Oostende* | 15 | -5 |
14 | Koekelare B* | 9 | -21 |
15 | Houthulst B | 7 | -20 |
16 | Bulskamp* | 4 | -38 |
alle wedstrijden (25/30)
1 | KVKO A | 70 | +128 |
2 | Nieuwpoort | 61 | +52 |
3 | Bredene B | 50 | +49 |
4 | Gistel | 48 | +31 |
5 | Lo-Reninge | 47 | +28 |
6 | De Panne | 42 | +14 |
7 | Beaufort | 40 | +8 |
8 | Jonkershove | 37 | +1 |
9 | Dosko Beveren B | 33 | -12 |
10 | Veurne B | 31 | -17 |
11 | Adinkerke | 30 | -20 |
12 | Fusion Oostende | 22 | -24 |
13 | Nieuwkapelle | 22 | -40 |
14 | Houthulst B | 18 | -30 |
15 | Koekelare B | 10 | -81 |
16 | Bulskamp | 6 | -97 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | KVKO A* | 31 | +40 |
2 | Bredene B | 27 | +23 |
3 | Nieuwpoort* | 27 | +18 |
4 | Gistel* | 20 | +9 |
5 | Lo-Reninge* | 20 | +4 |
6 | De Panne* | 19 | +3 |
7 | Beaufort | 18 | +2 |
8 | Jonkershove | 16 | -3 |
9 | Veurne B | 12 | -15 |
10 | Houthulst B* | 11 | -10 |
11 | Adinkerke* | 11 | -17 |
12 | Dosko Beveren B* | 9 | -14 |
13 | Fusion Oostende | 7 | -19 |
14 | Nieuwkapelle | 6 | -33 |
15 | Bulskamp | 2 | -59 |
16 | Koekelare B | 1 | -60 |