zaterdag 02/09/2023 | ||||||
19:00 | Massemen B | - | Eendr.Zele | 3 | - | 0 |
20:00 | PD Kruibeke | - | Edeboys B | 2 | - | 1 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | Meerdonk | - | Vos Reinaert | 2 | - | 6 |
. | Laarne-Kalken B | - | Daknam | 1 | - | 5 |
. | Sombeke | - | St-Pauwels | 1 | - | 0 |
. | SVH Waasmunster | - | Schelde B | 7 | - | 0 |
. | Heusden Sp B | - | Destelbergen B | 3 | - | 2 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
19:00 | Eendr.Zele | - | Meerdonk | 2 | - | 0 |
. | St-Pauwels | - | Massemen B | 3 | - | 2 |
19:30 | Schelde B | - | Heusden Sp B | 2 | - | 3 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
14:30 | Vos Reinaert | - | PD Kruibeke | 0 | - | 4 |
15:00 | Tielrode | - | Laarne-Kalken B | 0 | - | 1 |
. | Edeboys B | - | Sombeke | 2 | - | 0 |
. | Daknam | - | SVH Waasmunster | 2 | - | 3 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
19:00 | Eendr.Zele | - | PD Kruibeke | 0 | - | 1 |
19:30 | Schelde B | - | Daknam | 1 | - | 2 |
. | Sombeke | - | Tielrode | 2 | - | 1 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
14:30 | Vos Reinaert | - | St-Pauwels | 2 | - | 5 |
15:00 | SVH Waasmunster | - | Heusden Sp B | 4 | - | 0 |
. | Laarne-Kalken B | - | Destelbergen B | 0 | - | 2 |
. | Meerdonk | - | Edeboys B | 2 | - | 0 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
19:00 | St-Pauwels | - | Eendr.Zele | 2 | - | 0 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
15:00 | PD Kruibeke | - | Sombeke | 0 | - | 2 |
. | Heusden Sp B | - | Laarne-Kalken B | 2 | - | 2 |
. | Edeboys B | - | Vos Reinaert | 6 | - | 0 |
. | Tielrode | - | Meerdonk | 3 | - | 0 |
. | Destelbergen B | - | Schelde B | 5 | - | 0 |
. | Daknam | - | Massemen B | 4 | - | 0 |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
19:00 | St-Pauwels | - | PD Kruibeke | 2 | - | 1 |
19:30 | Massemen B | - | Heusden Sp B | 4 | - | 1 |
. | Schelde B | - | Laarne-Kalken B | 0 | - | 1 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
14:30 | Vos Reinaert | - | Destelbergen B | 1 | - | 3 |
15:00 | Edeboys B | - | Tielrode | 2 | - | 1 |
. | Meerdonk | - | Daknam | 1 | - | 9 |
. | Sombeke | - | SVH Waasmunster | 2 | - | 1 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
20:00 | PD Kruibeke | - | Meerdonk | 2 | - | 2 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
15:00 | Destelbergen B | - | Sombeke | 0 | - | 1 |
. | Daknam | - | St-Pauwels | 4 | - | 1 |
. | SVH Waasmunster | - | Edeboys B | 4 | - | 4 |
. | Tielrode | - | Eendr.Zele | 0 | - | 1 |
. | Heusden Sp B | - | Vos Reinaert | 2 | - | 0 |
. | Laarne-Kalken B | - | Massemen B | 1 | - | 4 |
zaterdag 14/10/2023 | ||||||
19:00 | Eendr.Zele | - | SVH Waasmunster | 1 | - | 3 |
. | Massemen B | - | Destelbergen B | 1 | - | 4 |
20:00 | PD Kruibeke | - | Heusden Sp B | 1 | - | 0 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
15:00 | Meerdonk | - | Laarne-Kalken B | 0 | - | 4 |
. | St-Pauwels | - | Tielrode | 1 | - | 0 |
. | Edeboys B | - | Daknam | 0 | - | 1 |
. | Sombeke | - | Schelde B | 1 | - | 5 |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
19:30 | Schelde B | - | Meerdonk | 3 | - | 1 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
15:00 | SVH Waasmunster | - | Massemen B | 2 | - | 1 |
. | Daknam | - | Sombeke | 5 | - | 0 |
. | Tielrode | - | PD Kruibeke | 2 | - | 1 |
. | Destelbergen B | - | Edeboys B | 1 | - | 1 |
. | Heusden Sp B | - | Eendr.Zele | 2 | - | 2 |
. | Laarne-Kalken B | - | Vos Reinaert | 7 | - | 0 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
19:00 | Eendr.Zele | - | Daknam | 0 | - | 3 |
. | St-Pauwels | - | Heusden Sp B | 2 | - | 0 |
19:30 | Massemen B | - | Schelde B | 2 | - | 3 |
20:00 | PD Kruibeke | - | Destelbergen B | 2 | - | 2 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
14:30 | Vos Reinaert | - | Tielrode | 0 | - | 1 |
. | Sombeke | - | Laarne-Kalken B | 0 | - | 5 |
. | Meerdonk | - | SVH Waasmunster | 0 | - | 9 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
19:30 | Massemen B | - | Meerdonk | 10 | - | 3 |
. | Schelde B | - | Edeboys B | 1 | - | 1 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
14:30 | Heusden Sp B | - | Tielrode | 1 | - | 1 |
. | Daknam | - | Vos Reinaert | 5 | - | 1 |
. | SVH Waasmunster | - | St-Pauwels | 2 | - | 1 |
. | Laarne-Kalken B | - | PD Kruibeke | 1 | - | 3 |
. | Destelbergen B | - | Eendr.Zele | 2 | - | 0 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
19:00 | Eendr.Zele | - | Schelde B | 2 | - | 0 |
20:00 | PD Kruibeke | - | Daknam | 0 | - | 3 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
14:30 | Edeboys B | - | Laarne-Kalken B | 6 | - | 2 |
. | Sombeke | - | Heusden Sp B | 0 | - | 5 |
. | Tielrode | - | SVH Waasmunster | 0 | - | 1 |
. | Vos Reinaert | - | Massemen B | 0 | - | 9 |
. | St-Pauwels | - | Destelbergen B | 2 | - | 0 |
zaterdag 18/11/2023 | ||||||
19:00 | Massemen B | - | Sombeke | - | ||
19:30 | Schelde B | - | St-Pauwels | 2 | - | 2 |
zondag 19/11/2023 | ||||||
14:30 | Heusden Sp B | - | Edeboys B | 0 | - | 3 |
. | Laarne-Kalken B | - | Eendr.Zele | 1 | - | 1 |
. | Destelbergen B | - | Meerdonk | 4 | - | 0 |
. | Daknam | - | Tielrode | 2 | - | 2 |
. | SVH Waasmunster | - | Vos Reinaert | 3 | - | 1 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
20:00 | PD Kruibeke | - | SVH Waasmunster | 2 | - | 1 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
14:30 | St-Pauwels | - | Laarne-Kalken B | 2 | - | 1 |
. | Meerdonk | - | Heusden Sp B | 0 | - | 6 |
. | Sombeke | - | Eendr.Zele | - | ||
. | Edeboys B | - | Massemen B | 0 | - | 3 |
. | Tielrode | - | Destelbergen B | 1 | - | 5 |
. | Vos Reinaert | - | Schelde B | 2 | - | 2 |
zaterdag 02/12/2023 | ||||||
19:00 | Eendr.Zele | - | Vos Reinaert | 2 | - | 1 |
19:30 | Massemen B | - | Tielrode | 1 | - | 4 |
. | Schelde B | - | PD Kruibeke | 1 | - | 3 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
14:30 | St-Pauwels | - | Edeboys B | 2 | - | 0 |
. | Sombeke | - | Meerdonk | - | ||
. | Destelbergen B | - | SVH Waasmunster | 1 | - | 2 |
. | Heusden Sp B | - | Daknam | 1 | - | 7 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
20:00 | PD Kruibeke | - | Massemen B | 0 | - | 1 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
14:30 | SVH Waasmunster | - | Laarne-Kalken B | 2 | - | 0 |
. | Meerdonk | - | St-Pauwels | 0 | - | 5 |
. | Daknam | - | Destelbergen B | 6 | - | 0 |
. | Edeboys B | - | Eendr.Zele | 5 | - | 1 |
. | Tielrode | - | Schelde B | 6 | - | 2 |
. | Vos Reinaert | - | Sombeke | - |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
19:00 | Eendr.Zele | - | Tielrode | 1 | - | 1 |
19:30 | Massemen B | - | St-Pauwels | 3 | - | 0 |
. | Schelde B | - | Sombeke | - | ||
zondag 17/12/2023 | ||||||
14:30 | Daknam | - | Edeboys B | 4 | - | 3 |
. | Laarne-Kalken B | - | Meerdonk | 5 | - | 0 |
. | Destelbergen B | - | Vos Reinaert | 1 | - | 1 |
. | Heusden Sp B | - | PD Kruibeke | 0 | - | 2 |
zaterdag 13/01/2024 | ||||||
20:00 | PD Kruibeke | - | Eendr.Zele | 2 | - | 1 |
zondag 14/01/2024 | ||||||
14:30 | Edeboys B | - | SVH Waasmunster | 2 | - | 5 |
. | Meerdonk | - | Schelde B | 2 | - | 4 |
. | St-Pauwels | - | Daknam | 2 | - | 3 |
. | Sombeke | - | Destelbergen B | - | ||
. | Vos Reinaert | - | Laarne-Kalken B | 1 | - | 1 |
. | Tielrode | - | Heusden Sp B | 1 | - | 0 |
zondag 21/01/2024 | ||||||
00:00 | Heusden Sp B | - | Sombeke | - | ||
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
20:00 | Eendr.Zele | - | St-Pauwels | 1 | - | 2 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
14:30 | SVH Waasmunster | - | Tielrode | 1 | - | 0 |
. | Daknam | - | Meerdonk | 5 | - | 0 |
. | Laarne-Kalken B | - | Edeboys B | 4 | - | 1 |
. | Destelbergen B | - | PD Kruibeke | 2 | - | 2 |
15:00 | Massemen B | - | Vos Reinaert | 1 | - | 0 |
zaterdag 27/01/2024 | |||||||
19:00 | Eendr.Zele | - | Laarne-Kalken B | 0 | - | 2 | |
zondag 28/01/2024 | |||||||
14:30 | Daknam | - | Schelde B | 5 | - | 0 | |
. | Heusden Sp B | - | St-Pauwels | 5 | - | 0 | F1 |
. | Meerdonk | - | Massemen B | 1 | - | 10 | |
. | SVH Waasmunster | - | Sombeke | - | |||
. | Edeboys B | - | Destelbergen B | 5 | - | 1 | |
. | Tielrode | - | Vos Reinaert | 2 | - | 0 |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
19:00 | Massemen B | - | Daknam | 0 | - | 5 |
19:30 | Schelde B | - | Eendr.Zele | 3 | - | 0 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
14:30 | Vos Reinaert | - | Edeboys B | 1 | - | 3 |
15:00 | Sombeke | - | PD Kruibeke | - | ||
. | St-Pauwels | - | SVH Waasmunster | 0 | - | 2 |
. | Destelbergen B | - | Tielrode | 3 | - | 1 |
. | Laarne-Kalken B | - | Heusden Sp B | 4 | - | 1 |
zaterdag 17/02/2024 | ||||||
20:00 | PD Kruibeke | - | Schelde B | 4 | - | 1 |
zondag 18/02/2024 | ||||||
15:00 | Tielrode | - | Sombeke | - | ||
. | Heusden Sp B | - | Massemen B | 3 | - | 3 |
. | Daknam | - | Laarne-Kalken B | 2 | - | 2 |
. | SVH Waasmunster | - | Destelbergen B | 2 | - | 0 |
. | Edeboys B | - | St-Pauwels | 1 | - | 0 |
. | Meerdonk | - | Eendr.Zele | 0 | - | 3 |
zaterdag 24/02/2024 | |||||||
19:00 | Eendr.Zele | - | Edeboys B | 3 | - | 0 | |
. | St-Pauwels | - | Meerdonk | 8 | - | 0 | |
19:30 | Schelde B | - | SVH Waasmunster | 1 | - | 5 | |
zondag 25/02/2024 | |||||||
15:00 | Destelbergen B | - | Heusden Sp B | 0 | - | 5 | F1 |
. | Laarne-Kalken B | - | Tielrode | 2 | - | 3 | |
. | Massemen B | - | PD Kruibeke | 6 | - | 4 | |
maandag 01/04/2024 | |||||||
15:00 | Vos Reinaert | - | Daknam | 1 | - | 2 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
20:00 | PD Kruibeke | - | Laarne-Kalken B | 3 | - | 0 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
15:00 | Tielrode | - | Massemen B | 3 | - | 0 |
. | Meerdonk | - | Sombeke | - | ||
. | Daknam | - | Eendr.Zele | 5 | - | 1 |
. | Heusden Sp B | - | SVH Waasmunster | 0 | - | 7 |
. | Edeboys B | - | Schelde B | 1 | - | 1 |
. | St-Pauwels | - | Vos Reinaert | 4 | - | 1 |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
19:00 | Eendr.Zele | - | Heusden Sp B | 3 | - | 2 |
19:30 | Schelde B | - | Massemen B | 1 | - | 1 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
14:30 | Vos Reinaert | - | Meerdonk | 5 | - | 1 |
15:00 | SVH Waasmunster | - | PD Kruibeke | 1 | - | 2 |
. | Laarne-Kalken B | - | St-Pauwels | 2 | - | 2 |
. | Sombeke | - | Edeboys B | - | ||
. | Destelbergen B | - | Daknam | 0 | - | 4 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
19:00 | St-Pauwels | - | Schelde B | 2 | - | 1 |
19:30 | Massemen B | - | SVH Waasmunster | 1 | - | 1 |
20:00 | PD Kruibeke | - | Tielrode | 1 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
00:00 | Laarne-Kalken B | - | Sombeke | - | ||
14:00 | Vos Reinaert | - | Eendr.Zele | 3 | - | 0 |
15:00 | Daknam | - | Heusden Sp B | 4 | - | 1 |
. | Meerdonk | - | Destelbergen B | 0 | - | 3 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
19:00 | Eendr.Zele | - | Massemen B | 2 | - | 3 |
19:30 | Schelde B | - | Vos Reinaert | 7 | - | 3 |
zondag 24/03/2024 | ||||||
00:00 | Sombeke | - | Daknam | - | ||
15:00 | Tielrode | - | St-Pauwels | 4 | - | 3 |
. | Destelbergen B | - | Laarne-Kalken B | 5 | - | 0 |
. | SVH Waasmunster | - | Meerdonk | 5 | - | 0 |
. | Edeboys B | - | PD Kruibeke | 1 | - | 3 |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
19:00 | Eendr.Zele | - | Destelbergen B | 2 | - | 0 |
19:30 | Massemen B | - | Edeboys B | 1 | - | 3 |
. | Schelde B | - | Tielrode | 2 | - | 5 |
zondag 07/04/2024 | ||||||
00:00 | St-Pauwels | - | Sombeke | - | ||
14:30 | Vos Reinaert | - | Heusden Sp B | 1 | - | 0 |
15:00 | Laarne-Kalken B | - | SVH Waasmunster | 2 | - | 3 |
. | Meerdonk | - | PD Kruibeke | - |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
20:00 | PD Kruibeke | - | St-Pauwels | 2 | - | 0 |
zondag 14/04/2024 | ||||||
00:00 | Sombeke | - | Vos Reinaert | - | ||
15:00 | SVH Waasmunster | - | Eendr.Zele | 3 | - | 1 |
. | Heusden Sp B | - | Schelde B | 3 | - | 0 |
. | Destelbergen B | - | Massemen B | 0 | - | 9 |
. | Tielrode | - | Daknam | 1 | - | 3 |
. | Edeboys B | - | Meerdonk | - |
zaterdag 20/04/2024 | ||||||
19:30 | Schelde B | - | Destelbergen B | - | ||
zondag 21/04/2024 | ||||||
00:00 | Eendr.Zele | - | Sombeke | - | ||
15:00 | Edeboys B | - | Heusden Sp B | - | ||
. | Daknam | - | PD Kruibeke | - | ||
. | Massemen B | - | Laarne-Kalken B | - | ||
. | Vos Reinaert | - | SVH Waasmunster | - | ||
. | Meerdonk | - | Tielrode | - |
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Tielrode | - | Edeboys B | - | ||
. | Destelbergen B | - | St-Pauwels | - | ||
. | Laarne-Kalken B | - | Schelde B | - | ||
. | Heusden Sp B | - | Meerdonk | - | ||
00:00 | Sombeke | - | Massemen B | - | ||
15:00 | SVH Waasmunster | - | Daknam | - | ||
. | PD Kruibeke | - | Vos Reinaert | - |
24/24 | |||||||||
1. | Daknam** | 59 | 12 | 2 | |||||
2. | SVH Waasmunster** | 56 | 7 | 2 | |||||
3. | PD Kruibeke** | 45 | 10 | 2 | |||||
4. | St-Pauwels* | 38 | 4 | 1 | |||||
5. | Massemen B* | 36 | 7 | 1 | |||||
6. | Tielrode* | 34 | 7 | 1 | |||||
7. | Edeboys B** | 31 | 4 | 2 | |||||
8. | Destelbergen B** | 28 | 3 | 2 | |||||
9. | Laarne-Kalken B** | 23 | 1 | 2 | |||||
10. | Heusden Sp B* | 22 | 3 | 1 | |||||
11. | Eendr.Zele | 21 | 3 | 0 | |||||
12. | Schelde B** | 14 | 3 | 2 | |||||
13. | Vos Reinaert** | 9 | 6 | 2 | |||||
AMC | Sombeke | ||||||||
AMC | Meerdonk |
24/24 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
1. | Daknam** | 59 | 19 | +60 | 81 | 11 | +31 | 38 | |
2. | SVH Waasmunster** | 56 | 18 | +42 | 64 | 9 | +21 | 33 | |
3. | x | PD Kruibeke** | 45 | 14 | +18 | 45 | 7 | +10 | 26 |
4. | x | St-Pauwels* | 38 | 12 | +1 | 40 | 2 | -12 | 16 |
5. | x | Massemen B* | 36 | 11 | +15 | 59 | 6 | +17 | 36 |
6. | x | Tielrode* | 34 | 10 | +6 | 40 | 4 | +3 | 20 |
7. | x | Edeboys B** | 31 | 9 | +8 | 49 | 3 | -3 | 20 |
8. | x | Destelbergen B** | 28 | 8 | -11 | 39 | 4 | -6 | 19 |
9. | x | Laarne-Kalken B** | 23 | 6 | -11 | 37 | 3 | -11 | 12 |
10. | x | Heusden Sp B* | 22 | 6 | -20 | 35 | 2 | -13 | 13 |
11. | x | Eendr.Zele | 21 | 6 | -24 | 25 | 1 | -23 | 8 |
12. | x | Schelde B** | 14 | 3 | -34 | 31 | 1 | -29 | 10 |
13. | x | Vos Reinaert** | 9 | 2 | -50 | 20 | 0 | -32 | 8 |
14. | x | Sombeke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
x | Meerdonk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
13/14 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Daknam | 34 | 11 | +42 | 53 | |
2. | SVH Waasmunster | 34 | 11 | +30 | 43 |
3. | St-Pauwels | 31 | 10 | +16 | 30 |
4. | Destelbergen B | 23 | 7 | +12 | 31 |
5. | PD Kruibeke | 23 | 7 | +6 | 22 |
6. | Massemen B | 21 | 7 | +16 | 41 |
7. | Edeboys B | 18 | 5 | +9 | 29 |
8. | Tielrode | 17 | 5 | +3 | 21 |
9. | Heusden Sp B | 15 | 4 | -9 | 21 |
10. | Laarne-Kalken B | 14 | 4 | -5 | 22 |
11. | Eendr.Zele | 14 | 4 | -11 | 12 |
12. | Schelde B | 9 | 2 | -20 | 17 |
13. | Vos Reinaert | 4 | 1 | -37 | 14 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
12/14 | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | |||
1. | Daknam** | 28 | 9 | +26 | 37 | |
2. | SVH Waasmunster** | 25 | 8 | +21 | 30 | |
3. | PD Kruibeke** | 23 | 7 | +12 | 25 | |
4. | Tielrode* | x | 20 | 6 | +6 | 22 |
5. | Massemen B* | x | 18 | 5 | +6 | 28 |
6. | Edeboys B** | x | 13 | 4 | -3 | 20 |
7. | Laarne-Kalken B** | x | 12 | 3 | -2 | 19 |
8. | Heusden Sp B* | x | 10 | 3 | -5 | 20 |
9. | St-Pauwels* | x | 10 | 3 | -10 | 15 |
10. | Eendr.Zele | x | 10 | 3 | -11 | 15 |
11. | Vos Reinaert** | x | 8 | 2 | -9 | 12 |
12. | Schelde B** | x | 8 | 2 | -12 | 17 |
13. | Destelbergen B** | x | 8 | 2 | -19 | 12 |