www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 15/11/2023
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale E
zaterdag 11/11/2023 |
19:00 | Eendr.Zele | - | Schelde B | 2 | - | 0 | |
20:00 | PD Kruibeke | - | Daknam | 0 | - | 3 | |
zondag 12/11/2023 |
14:30 | Edeboys B | - | Laarne-Kalken B | 6
| - | 2
| |
. | Sombeke | - | Heusden Sp B | 0
| - | 5
| F1 |
. | Tielrode | - | SVH Waasmunster | 0 | - | 1 | |
. | Vos Reinaert | - | Massemen B | 0
| - | 9
| |
. | St-Pauwels | - | Destelbergen B | 2 | - | 0 | |
zaterdag 18/11/2023 |
19:00 | Massemen B | 6 | - |
6 | Sombeke | | - | |
19:30 | Schelde B | 4 | - | 3 | St-Pauwels | | - | |
zondag 19/11/2023 |
14:30 | Heusden Sp B | 6 |
- | 3 | Edeboys B | | - | |
. | Laarne-Kalken B | 3 | - | 4 | Eendr.Zele | | - | |
. | Destelbergen B | 7 | - | 1 | Meerdonk | | - | |
. | Daknam | 12 | - | 4 | Tielrode | | - | |
. | SVH Waasmunster | 10 |
- | 0 | Vos Reinaert | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale E --> Sombeke
periode 1
11/14 |
1. | Daknam | 30 | |
2. | SVH Waasmunster* | 25 | |
3. | St-Pauwels* | 21 | |
4. | Destelbergen B* | 17 | x |
5. | PD Kruibeke | 17 | x |
6. | Laarne-Kalken B | 16 | x |
7. | Massemen B* | 15 | x |
8. | Sombeke* | 15 | x |
9. | Edeboys B* | 15 | x |
10. | Heusden Sp B | 15 | x |
11. | Tielrode* | 10 | x |
12. | Eendr.Zele* | 10 | x |
13. | Schelde B* | 10 | x |
14. | Meerdonk* | 4 | x |
15. | Vos Reinaert* | 3 | x |
periode 2
0/14 |
1. | Meerdonk | 0 |
| Eendr.Zele | 0 |
| Destelbergen B | 0 |
| Sombeke | 0 |
| SVH Waasmunster | 0 |
| Daknam | 0 |
| Laarne-Kalken B | 0 |
| Massemen B | 0 |
| Heusden Sp B | 0 |
| PD Kruibeke | 0 |
| Vos Reinaert | 0 |
| St-Pauwels | 0 |
| Schelde B | 0 |
| Tielrode | 0 |
| Edeboys B | 0 |
Massemen B
1. | Za-02/09/23 | 19:00 | Massemen B | - | Eendr.Zele | 3 - | 0 | | 3 | 3 | | 4 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | St-Pauwels | - | Massemen B | 3 - | 2 | | 0 | 3 | | 5 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Daknam | - | Massemen B | 4 - | 0 | | 0 | 3 | | 11 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Massemen B | - | Heusden Sp B | 4 - | 1 | | 3 | 6 | | 10 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Laarne-Kalken B | - | Massemen B | 1 - | 4 | | 3 | 9 | | 9 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:00 | Massemen B | - | Destelbergen B | 1 - | 4 | | 0 | 9 | | 10 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | SVH Waasmunster | - | Massemen B | 2 - | 1 | | 0 | 9 | | 10 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Massemen B | - | Schelde B | 2 - | 3 | | 0 | 9 | | 11 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Massemen B | - | Meerdonk | 10 - | 3 | | 3 | 12 | | 8 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Vos Reinaert | - | Massemen B | 0 - | 9 | | 3 | 15 | | 7 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:00 | Massemen B | - | Sombeke | - | | | . | | | | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Edeboys B | - | Massemen B | - | | | . | | | | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Massemen B | - | Tielrode | - | | | . | | | | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | PD Kruibeke | - | Massemen B | - | | | . | | | | |
16. | Za-16/12/23 | 19:00 | Massemen B | - | St-Pauwels | - | | | . | | | | |
18. | Za-20/01/24 | 19:00 | Massemen B | - | Vos Reinaert | - | | | . | | | | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Meerdonk | - | Massemen B | - | | | . | | | | |
20. | Za-03/02/24 | 19:00 | Massemen B | - | Daknam | - | | | . | | | | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Heusden Sp B | - | Massemen B | - | | | . | | | | |
22. | Za-24/02/24 | 19:00 | Massemen B | - | PD Kruibeke | - | | | . | | | | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Tielrode | - | Massemen B | - | | | . | | | | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Schelde B | - | Massemen B | - | | | . | | | | |
25. | Zo-17/03/24 | 00:00 | Massemen B | - | SVH Waasmunster | - | | | . | | | | |
26. | Zo-24/03/24 | 00:00 | Eendr.Zele | - | Massemen B | - | | | . | | | | |
27. | Zo-07/04/24 | 00:00 | Massemen B | - | Edeboys B | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 00:00 | Destelbergen B | - | Massemen B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 00:00 | Massemen B | - | Laarne-Kalken B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 00:00 | Sombeke | - | Massemen B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Sombeke
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Sombeke | - | St-Pauwels | 1 - | 0 | | | 3 | 3 | | 7 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Edeboys B | - | Sombeke | 2 - | 0 | | | 0 | 3 | | 10 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Sombeke | - | Tielrode | 2 - | 1 | | | 3 | 6 | | 5 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | PD Kruibeke | - | Sombeke | 0 - | 2 | | | 3 | 9 | | 5 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Sombeke | - | SVH Waasmunster | 2 - | 1 | | | 3 | 12 | | 3 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Destelbergen B | - | Sombeke | 0 - | 1 | | | 3 | 15 | | 2 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Sombeke | - | Schelde B | 1 - | 5 | | | 0 | 15 | | 3 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Daknam | - | Sombeke | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 15 | | 4 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Sombeke | - | Laarne-Kalken B | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 15 | | 5 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Sombeke | - | Heusden Sp B | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 15 | | 8 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:00 | Massemen B | - | Sombeke | - | | | | . | | | | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Sombeke | - | Eendr.Zele | - | | | | . | | | | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Sombeke | - | Meerdonk | - | | | | . | | | | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Vos Reinaert | - | Sombeke | - | | | | . | | | | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Schelde B | - | Sombeke | - | | | | . | | | | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Sombeke | - | Destelbergen B | - | | | | . | | | | |
18. | Zo-21/01/24 | 14:30 | Heusden Sp B | - | Sombeke | - | | | | . | | | | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | SVH Waasmunster | - | Sombeke | - | | | | . | | | | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Sombeke | - | PD Kruibeke | - | | | | . | | | | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Tielrode | - | Sombeke | - | | | | . | | | | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Meerdonk | - | Sombeke | - | | | | . | | | | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Sombeke | - | Edeboys B | - | | | | . | | | | |
25. | Zo-17/03/24 | 00:00 | Laarne-Kalken B | - | Sombeke | - | | | | . | | | | |
26. | Zo-24/03/24 | 00:00 | Sombeke | - | Daknam | - | | | | . | | | | |
27. | Zo-07/04/24 | 00:00 | St-Pauwels | - | Sombeke | - | | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 00:00 | Sombeke | - | Vos Reinaert | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 00:00 | Eendr.Zele | - | Sombeke | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 00:00 | Sombeke | - | Massemen B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (6/14)
1 | St-Pauwels | 18 | +9 |
2 | SVH Waasmunster* | 13 | +13 |
3 | Daknam* | 12 | +15 |
4 | Edeboys B* | 12 | +12 |
5 | Massemen B* | 9 | +9 |
6 | Sombeke | 9 | -11 |
7 | Heusden Sp B* | 9 | +3 |
8 | PD Kruibeke | 8 | -3 |
9 | Destelbergen B** | 7 | +6 |
10 | Tielrode* | 6 | +1 |
11 | Eendr.Zele* | 6 | -2 |
12 | Schelde B* | 4 | -1 |
13 | Laarne-Kalken B* | 3 | -4 |
14 | Meerdonk* | 3 | -23 |
15 | Vos Reinaert* | 0 | -19 |
alle wedstrijden (11/28)
1 | Daknam | 30 | +35 |
2 | SVH Waasmunster* | 25 | +25 |
3 | St-Pauwels* | 21 | +7 |
4 | Destelbergen B* | 17 | +10 |
5 | PD Kruibeke | 17 | +2 |
6 | Laarne-Kalken B | 16 | +3 |
7 | Massemen B* | 15 | +15 |
8 | Sombeke* | 15 | -15 |
9 | Edeboys B* | 15 | +9 |
10 | Heusden Sp B | 15 | -1 |
11 | Tielrode* | 10 | -1 |
12 | Eendr.Zele* | 10 | -8 |
13 | Schelde B* | 10 | -10 |
14 | Meerdonk* | 4 | -37 |
15 | Vos Reinaert* | 3 | -34 |
uitwedstrijden (6/14)
1 | Daknam | 18 | +20 |
2 | Laarne-Kalken B | 13 | +7 |
3 | SVH Waasmunster* | 12 | +12 |
4 | Destelbergen B | 10 | +4 |
5 | PD Kruibeke* | 9 | +5 |
6 | Massemen B* | 6 | +6 |
7 | Heusden Sp B | 6 | -4 |
8 | Sombeke** | 6 | -4 |
9 | Schelde B* | 6 | -9 |
10 | Tielrode* | 4 | -2 |
11 | Eendr.Zele* | 4 | -6 |
12 | St-Pauwels** | 3 | -2 |
13 | Vos Reinaert* | 3 | -15 |
14 | Edeboys B* | 3 | -3 |
15 | Meerdonk* | 1 | -14 |