www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Baasrode | - | Hoogeinde | 0 | - | 3 | |
. | Rupelmonde | - | Melsele B | 0
| - | 6
| |
20:00 | Haasdonk B | - | Eksaarde | 0 | - | 2 | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Doorslaar B | - | Bazel | 0 | - | 3 | |
. | Wachtebeke | - | Dendermonde | 1 | - | 2 | |
. | Robur | - | Bosdam Beveren | 2 | - | 1 | |
. | Blauw Wit Temse | - | FC Sint-Niklaas |
| - |
| PP |
. | Klinge | - | Hamme-Zogge | 2 | - | 1 | |
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Hamme-Zogge | 12 | - |
9 | Bazel | | - | |
. | Melsele B | 7 | - |
5 | Haasdonk B | | - | |
20:00 | Bosdam Beveren | 5 |
- | 9 | Eksaarde | | - | |
. | FC Sint-Niklaas | 5 | - | 3 | Doorslaar B | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Dendermonde | 3 | - | 5 | Robur | | - | |
. | Hoogeinde | 6 | - | 9 | Klinge | | - | |
. | Rupelmonde | 3 |
- | 6 | Wachtebeke | | - | |
. | Blauw Wit Temse | 7 | - | 3 | Baasrode | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E --> Doorslaar B
periode 1
10/10 |
| Haasdonk B | 27 |
2. | Robur | 22 |
3. | Eksaarde | 20 |
4. | Blauw Wit Temse | 20 |
5. | Klinge | 19 |
6. | Melsele B | 18 |
7. | Hoogeinde | 16 |
8. | Dendermonde | 16 |
9. | Hamme-Zogge | 13 |
10. | Bazel | 13 |
11. | Wachtebeke | 11 |
12. | Bosdam Beveren | 10 |
13. | FC Sint-Niklaas | 8 |
14. | Baasrode | 5 |
15. | Doorslaar B | 5 |
16. | Rupelmonde | 3 |
periode 2
10/10 |
| Hamme-Zogge | 26 |
2. | Klinge | 22 |
3. | Blauw Wit Temse | 22 |
4. | Melsele B | 20 |
5. | Robur | 20 |
6. | Bazel | 18 |
7. | Eksaarde | 16 |
8. | Bosdam Beveren | 15 |
9. | Hoogeinde | 13 |
10. | Dendermonde | 12 |
11. | Haasdonk B | 12 |
12. | FC Sint-Niklaas | 12 |
13. | Wachtebeke | 11 |
14. | Baasrode | 6 |
15. | Rupelmonde | 3 |
16. | Doorslaar B | 1 |
periode 3
6/10 |
1. | Klinge | 15 | |
2. | Bazel | 15 | |
3. | Hamme-Zogge | 13 | |
4. | Melsele B | 13 | |
5. | Robur | 13 | |
6. | Blauw Wit Temse* | 10 | |
7. | Eksaarde | 9 | |
8. | Doorslaar B | 9 | |
9. | Bosdam Beveren | 7 | |
10. | Wachtebeke | 7 | |
11. | Hoogeinde | 7 | |
12. | Haasdonk B | 7 | |
13. | Dendermonde | 6 | |
14. | FC Sint-Niklaas* | 3 | |
15. | Rupelmonde | 3 | |
16. | Baasrode | 0 | x |
FC Sint-Niklaas
1. | Za-02/09/23 | 20:00 | FC Sint-Niklaas | - | Blauw Wit Temse | 0 - | 0 | | | 1 | 1 | | 9 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Dendermonde | - | FC Sint-Niklaas | 1 - | 0 | | | 0 | 1 | | 13 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:00 | FC Sint-Niklaas | - | Eksaarde | 1 - | 3 | | | 0 | 1 | | 14 | |
4. | Za-23/09/23 | 20:00 | Bosdam Beveren | - | FC Sint-Niklaas | 4 - | 0 | | | 0 | 1 | | 14 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:00 | FC Sint-Niklaas | - | Haasdonk B | 0 - | 2 | | | 0 | 1 | | 14 | |
6. | Za-07/10/23 | 20:00 | Hoogeinde | - | FC Sint-Niklaas | 5 - | 0 | | | 0 | 1 | | 14 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | FC Sint-Niklaas | - | Baasrode | 4 - | 2 | | | 3 | 4 | | 13 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Klinge | - | FC Sint-Niklaas | 0 - | 1 | | | 3 | 7 | | 12 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | FC Sint-Niklaas | - | Rupelmonde | 3 - | 3 | | | 1 | 8 | | 12 | |
10. | Za-04/11/23 | 20:00 | FC Sint-Niklaas | - | Hamme-Zogge | 2 - | 4 | | | 0 | 8 | | 13 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Melsele B | - | FC Sint-Niklaas | 2 - | 0 | | | 0 | 8 | | 14 | |
12. | Za-18/11/23 | 20:00 | FC Sint-Niklaas | - | Robur | 1 - | 6 | | | 0 | 8 | | 14 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Doorslaar B | - | FC Sint-Niklaas | 1 - | 1 | | | 1 | 9 | | 13 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:00 | FC Sint-Niklaas | - | Wachtebeke | 2 - | 1 | | | 3 | 12 | | 13 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Bazel | - | FC Sint-Niklaas | 5 - | 1 | | | 0 | 12 | | 13 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | FC Sint-Niklaas | - | Dendermonde | 2 - | 1 | | | 3 | 15 | | 13 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Eksaarde | - | FC Sint-Niklaas | 0 - | 1 | | | 3 | 18 | | 13 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Hamme-Zogge | - | FC Sint-Niklaas | 2 - | 0 | | | 0 | 18 | | 13 | |
20. | Za-03/02/24 | 20:00 | FC Sint-Niklaas | - | Bosdam Beveren | 2 - | 2 | | | 1 | 19 | | 13 | |
18. | Za-10/02/24 | 20:00 | FC Sint-Niklaas | - | Melsele B | 0 - | 0 | | | 1 | 20 | | 13 | |
21. | Za-17/02/24 | 20:00 | Haasdonk B | - | FC Sint-Niklaas | 2 - | 1 | | | 0 | 20 | | 13 | |
22. | Za-24/02/24 | 20:00 | FC Sint-Niklaas | - | Bazel | 2 - | 6 | | | 0 | 20 | | 13 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Wachtebeke | - | FC Sint-Niklaas | 6 - | 1 | | | 0 | 20 | | 13 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Rupelmonde | - | FC Sint-Niklaas | 4 - | 1 | | | 0 | 20 | | 13 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | FC Sint-Niklaas | - | Klinge | 2 - | 0 | | | 3 | 23 | | 13 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Blauw Wit Temse | - | FC Sint-Niklaas | - | | PP | | . | | | 13 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | FC Sint-Niklaas | - | Doorslaar B | - | | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Baasrode | - | FC Sint-Niklaas | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | FC Sint-Niklaas | - | Hoogeinde | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Robur | - | FC Sint-Niklaas | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Doorslaar B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Bazel | - | Doorslaar B | 5 - | 0 | | 0 | 0 | | 16 | - |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Doorslaar B | - | Robur | 3 - | 6 | | 0 | 0 | | 16 | - |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Hamme-Zogge | - | Doorslaar B | 6 - | 0 | | 0 | 0 | | 16 | - |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Doorslaar B | - | Melsele B | 0 - | 1 | | 0 | 0 | | 16 | - |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Doorslaar B | - | Wachtebeke | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 16 | - |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Klinge | - | Doorslaar B | 10 - | 2 | | 0 | 1 | | 16 | - |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Doorslaar B | - | Bosdam Beveren | 2 - | 2 | | 1 | 2 | | 15 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Baasrode | - | Doorslaar B | 5 - | 1 | | 0 | 2 | | 16 | - |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Doorslaar B | - | Eksaarde | 2 - | 4 | | 0 | 2 | | 16 | - |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Rupelmonde | - | Doorslaar B | 3 - | 4 | | 3 | 5 | | 15 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Doorslaar B | - | Hoogeinde | 0 - | 5 | | 0 | 5 | | 15 | |
12. | Za-18/11/23 | 20:00 | Haasdonk B | - | Doorslaar B | 4 - | 1 | | 0 | 5 | | 15 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Doorslaar B | - | FC Sint-Niklaas | 1 - | 1 | | 1 | 6 | | 15 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Dendermonde | - | Doorslaar B | 2 - | 0 | | 0 | 6 | | 15 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Doorslaar B | - | Blauw Wit Temse | 0 - | 6 | | 0 | 6 | | 15 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | Bosdam Beveren | - | Doorslaar B | 3 - | 0 | | 0 | 6 | | 15 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Doorslaar B | - | Klinge | 0 - | 8 | | 0 | 6 | | 15 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Doorslaar B | - | Baasrode | 2 - | 3 | | 0 | 6 | | 15 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Melsele B | - | Doorslaar B | 6 - | 3 | | 0 | 6 | | 16 | - |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Hoogeinde | - | Doorslaar B | 4 - | 2 | | 0 | 6 | | 16 | - |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Doorslaar B | - | Dendermonde | 2 - | 1 | | 3 | 9 | | 15 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Blauw Wit Temse | - | Doorslaar B | 6 - | 2 | | 0 | 9 | | 15 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Doorslaar B | - | Rupelmonde | 2 - | 1 | | 3 | 12 | | 14 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Robur | - | Doorslaar B | 2 - | 0 | | 0 | 12 | | 14 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Eksaarde | - | Doorslaar B | 1 - | 2 | | 3 | 15 | | 14 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Doorslaar B | - | Bazel | 0 - | 3 | | 0 | 15 | | 14 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | FC Sint-Niklaas | - | Doorslaar B | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Doorslaar B | - | Hamme-Zogge | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Doorslaar B | - | Haasdonk B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Wachtebeke | - | Doorslaar B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Klinge | 33 | +27 |
2 | Melsele B | 32 | +25 |
3 | Hamme-Zogge | 31 | +21 |
4 | Blauw Wit Temse* | 29 | +15 |
5 | Robur | 28 | +25 |
6 | Haasdonk B | 26 | +15 |
7 | Bazel | 25 | +10 |
8 | Bosdam Beveren | 24 | +18 |
9 | Eksaarde | 23 | +19 |
10 | Dendermonde | 22 | -2 |
11 | Hoogeinde | 20 | +8 |
12 | Wachtebeke | 18 | +3 |
13 | FC Sint-Niklaas | 16 | -9 |
14 | Doorslaar B | 9 | -27 |
15 | Rupelmonde | 7 | -32 |
16 | Baasrode | 4 | -42 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Klinge | 56 | +46 |
2 | Robur | 55 | +42 |
3 | Hamme-Zogge | 52 | +31 |
4 | Blauw Wit Temse* | 52 | +26 |
5 | Melsele B | 51 | +36 |
6 | Bazel | 46 | +19 |
7 | Haasdonk B | 46 | +16 |
8 | Eksaarde | 45 | +31 |
9 | Hoogeinde | 36 | +4 |
10 | Dendermonde | 34 | -12 |
11 | Bosdam Beveren | 32 | +14 |
12 | Wachtebeke | 29 | -13 |
13 | FC Sint-Niklaas* | 23 | -34 |
14 | Doorslaar B | 15 | -67 |
15 | Baasrode | 11 | -80 |
16 | Rupelmonde | 9 | -59 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Robur | 27 | +17 |
2 | Klinge | 23 | +19 |
3 | Blauw Wit Temse | 23 | +11 |
4 | Eksaarde | 22 | +12 |
5 | Bazel | 21 | +9 |
6 | Hamme-Zogge | 21 | +10 |
7 | Haasdonk B | 20 | +1 |
8 | Melsele B | 19 | +11 |
9 | Hoogeinde | 16 | -4 |
10 | Dendermonde | 12 | -10 |
11 | Wachtebeke | 11 | -16 |
12 | Bosdam Beveren | 8 | -4 |
13 | FC Sint-Niklaas* | 7 | -25 |
14 | Baasrode | 7 | -38 |
15 | Doorslaar B | 6 | -40 |
16 | Rupelmonde | 2 | -27 |