www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 20/04/2024
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E
zaterdag 13/04/2024 |
19:30 | Baasrode | - | FC Sint-Niklaas | 3
| - | 1 |
20:00 | Haasdonk B | - | Rupelmonde | 1 | - | 2 |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Wachtebeke | - | Bosdam Beveren | 1 | - | 0 |
. | Klinge | - | Blauw Wit Temse | 4
| - | 0 |
. | Bazel | - | Dendermonde | 6
| - | 0
|
. | Doorslaar B | - | Hamme-Zogge | 1
| - | 4
|
. | Robur | - | Melsele B | 1 | - | 0 |
. | Eksaarde | - | Hoogeinde | 4
| - | 1
|
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Melsele B | 5 | - |
6 | Klinge | | - | |
. | Hamme-Zogge | 9 | - |
4 | Wachtebeke | | - | |
. | Blauw Wit Temse | 10 |
- | 7 | Robur | | - | |
. | Dendermonde | 3 | - | 9 | Eksaarde | | - | |
. | Rupelmonde | 4 | - | 0 | Baasrode | | - | |
. | Doorslaar B | 6 | - | 5 | Haasdonk B | | - | |
. | Bosdam Beveren | 4 |
- | 9 | Bazel | | - | |
. | FC Sint-Niklaas | 7 | - | 4 | Hoogeinde | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E --> Robur
periode 1
10/10 |
| Haasdonk B | 27 |
2. | Robur | 22 |
3. | Eksaarde | 20 |
4. | Blauw Wit Temse | 20 |
5. | Klinge | 19 |
6. | Melsele B | 18 |
7. | Hoogeinde | 16 |
8. | Dendermonde | 16 |
9. | Hamme-Zogge | 13 |
10. | Bazel | 13 |
11. | Wachtebeke | 11 |
12. | Bosdam Beveren | 10 |
13. | FC Sint-Niklaas | 8 |
14. | Baasrode | 5 |
15. | Doorslaar B | 5 |
16. | Rupelmonde | 3 |
periode 2
10/10 |
| Hamme-Zogge | 26 |
2. | Klinge | 22 |
3. | Blauw Wit Temse | 22 |
4. | Melsele B | 20 |
5. | Robur | 20 |
6. | Bazel | 18 |
7. | Eksaarde | 16 |
8. | Bosdam Beveren | 15 |
9. | Hoogeinde | 13 |
10. | Dendermonde | 12 |
11. | Haasdonk B | 12 |
12. | FC Sint-Niklaas | 12 |
13. | Wachtebeke | 11 |
14. | Baasrode | 6 |
15. | Rupelmonde | 3 |
16. | Doorslaar B | 1 |
periode 3
8/10 |
1. | Bazel | 21 | |
2. | Robur | 19 | |
3. | Klinge | 18 | |
4. | Hamme-Zogge | 16 | |
5. | Blauw Wit Temse | 16 | |
6. | Eksaarde | 15 | |
7. | Melsele B | 14 | x |
8. | Wachtebeke | 11 | x |
9. | Hoogeinde | 10 | x |
10. | Doorslaar B | 9 | x |
11. | Haasdonk B | 8 | x |
12. | Bosdam Beveren | 7 | x |
13. | Rupelmonde | 7 | x |
14. | FC Sint-Niklaas | 6 | x |
15. | Dendermonde | 6 | x |
16. | Baasrode | 3 | x |
Blauw Wit Temse
1. | Za-02/09/23 | 20:00 | FC Sint-Niklaas | - | Blauw Wit Temse | 0 - | 0 | | 1 | 1 | | 9 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Blauw Wit Temse | - | Hamme-Zogge | 3 - | 2 | | 3 | 4 | | 6 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Blauw Wit Temse | - | Bazel | 3 - | 2 | | 3 | 7 | | 3 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Dendermonde | - | Blauw Wit Temse | 4 - | 2 | | 0 | 7 | | 8 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Blauw Wit Temse | - | Eksaarde | 4 - | 3 | | 3 | 10 | | 5 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Wachtebeke | - | Blauw Wit Temse | 1 - | 2 | | 3 | 13 | | 5 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Blauw Wit Temse | - | Klinge | 3 - | 1 | | 3 | 16 | | 2 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Haasdonk B | - | Blauw Wit Temse | 2 - | 0 | | 0 | 16 | | 5 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Blauw Wit Temse | - | Bosdam Beveren | 4 - | 4 | | 1 | 17 | | 5 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Baasrode | - | Blauw Wit Temse | 0 - | 3 | | 3 | 20 | | 4 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Blauw Wit Temse | - | Rupelmonde | 2 - | 0 | | 3 | 23 | | 3 | |
12. | Za-18/11/23 | 20:00 | Hoogeinde | - | Blauw Wit Temse | 1 - | 2 | | 3 | 26 | | 3 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Robur | - | Blauw Wit Temse | 1 - | 1 | | 1 | 27 | | 3 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Blauw Wit Temse | - | Melsele B | 3 - | 2 | | 3 | 30 | | 2 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Doorslaar B | - | Blauw Wit Temse | 0 - | 6 | | 3 | 33 | | 1 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Blauw Wit Temse | - | Wachtebeke | 3 - | 2 | | 3 | 36 | | 1 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Bazel | - | Blauw Wit Temse | 2 - | 4 | | 3 | 39 | | 1 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Blauw Wit Temse | - | Hoogeinde | 0 - | 1 | | 0 | 39 | | 1 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Rupelmonde | - | Blauw Wit Temse | 2 - | 1 | | 0 | 39 | | 2 | |
18. | Za-10/02/24 | 14:30 | Blauw Wit Temse | - | Dendermonde | 4 - | 1 | | 3 | 42 | | 2 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Hamme-Zogge | - | Blauw Wit Temse | 4 - | 2 | | 0 | 42 | | 5 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Blauw Wit Temse | - | Doorslaar B | 6 - | 2 | | 3 | 45 | | 5 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Bosdam Beveren | - | Blauw Wit Temse | 0 - | 3 | | 3 | 48 | | 3 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Blauw Wit Temse | - | Haasdonk B | 1 - | 1 | | 1 | 49 | | 4 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Melsele B | - | Blauw Wit Temse | 1 - | 3 | | 3 | 52 | | 4 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Blauw Wit Temse | - | Baasrode | 3 - | 1 | | 3 | 55 | | 3 | |
26. | Wo-10/04/24 | 20:00 | Blauw Wit Temse | - | FC Sint-Niklaas | 3 - | 1 | | 3 | 58 | | 2 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Klinge | - | Blauw Wit Temse | 4 - | 0 | | 0 | 58 | | 3 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Blauw Wit Temse | - | Robur | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Eksaarde | - | Blauw Wit Temse | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Robur
1. | Zo-03/09/23 | 16:00 | Robur | - | Dendermonde | 0 - | 2 | | 0 | 0 | | 14 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Doorslaar B | - | Robur | 3 - | 6 | | 3 | 3 | | 9 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Robur | - | Wachtebeke | 3 - | 0 | | 3 | 6 | | 5 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Bazel | - | Robur | 0 - | 3 | | 3 | 9 | | 2 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Robur | - | Klinge | 2 - | 3 | | 0 | 9 | | 7 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Baasrode | - | Robur | 0 - | 4 | | 3 | 12 | | 7 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Robur | - | Rupelmonde | 5 - | 0 | | 3 | 15 | | 4 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Bosdam Beveren | - | Robur | 0 - | 1 | | 3 | 18 | | 2 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Robur | - | Hoogeinde | 3 - | 0 | | 3 | 21 | | 2 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Eksaarde | - | Robur | 2 - | 2 | | 1 | 22 | | 2 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Robur | - | Haasdonk B | 5 - | 3 | | 3 | 25 | | 2 | |
12. | Za-18/11/23 | 20:00 | FC Sint-Niklaas | - | Robur | 1 - | 6 | | 3 | 28 | | 2 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Robur | - | Blauw Wit Temse | 1 - | 1 | | 1 | 29 | | 2 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Robur | - | Hamme-Zogge | 0 - | 1 | | 0 | 29 | | 3 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Melsele B | - | Robur | 3 - | 1 | | 0 | 29 | | 3 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Rupelmonde | - | Robur | 0 - | 1 | | 3 | 32 | | 2 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Robur | - | Baasrode | 9 - | 0 | | 3 | 35 | | 2 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Klinge | - | Robur | 0 - | 1 | | 3 | 38 | | 2 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Robur | - | Bazel | 4 - | 2 | | 3 | 41 | | 1 | |
18. | Za-10/02/24 | 20:00 | Haasdonk B | - | Robur | 1 - | 1 | | 1 | 42 | | 1 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Wachtebeke | - | Robur | 0 - | 0 | | 1 | 43 | | 2 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Robur | - | Eksaarde | 3 - | 1 | | 3 | 46 | | 2 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Hamme-Zogge | - | Robur | 2 - | 0 | | 0 | 46 | | 5 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Robur | - | Doorslaar B | 2 - | 0 | | 3 | 49 | | 2 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Hoogeinde | - | Robur | 2 - | 5 | | 3 | 52 | | 2 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Robur | - | Bosdam Beveren | 2 - | 1 | | 3 | 55 | | 2 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Dendermonde | - | Robur | 0 - | 7 | | 3 | 58 | | 1 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Robur | - | Melsele B | 1 - | 0 | | 3 | 61 | | 1 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Blauw Wit Temse | - | Robur | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Robur | - | FC Sint-Niklaas | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Klinge | 36 | +31 |
2 | Blauw Wit Temse | 35 | +19 |
3 | Melsele B | 33 | +25 |
4 | Robur | 31 | +26 |
5 | Hamme-Zogge | 31 | +20 |
6 | Bazel | 28 | +16 |
7 | Eksaarde | 26 | +22 |
8 | Haasdonk B | 26 | +14 |
9 | Bosdam Beveren | 24 | +15 |
10 | Hoogeinde | 23 | +9 |
11 | Dendermonde | 22 | -9 |
12 | Wachtebeke | 21 | +4 |
13 | FC Sint-Niklaas | 19 | -7 |
14 | Doorslaar B | 9 | -30 |
15 | Rupelmonde | 8 | -32 |
16 | Baasrode | 7 | -40 |
alle wedstrijden (28/30)
1 | Robur | 61 | +50 |
2 | Klinge | 59 | +49 |
3 | Blauw Wit Temse | 58 | +26 |
4 | Hamme-Zogge | 55 | +33 |
5 | Bazel | 52 | +26 |
6 | Melsele B | 52 | +35 |
7 | Eksaarde | 51 | +37 |
8 | Haasdonk B | 47 | +15 |
9 | Hoogeinde | 39 | +2 |
10 | Dendermonde | 34 | -25 |
11 | Wachtebeke | 33 | -12 |
12 | Bosdam Beveren | 32 | +10 |
13 | FC Sint-Niklaas | 26 | -36 |
14 | Doorslaar B | 15 | -72 |
15 | Baasrode | 14 | -80 |
16 | Rupelmonde | 13 | -58 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Robur | 30 | +24 |
2 | Eksaarde | 25 | +15 |
3 | Bazel | 24 | +10 |
4 | Hamme-Zogge | 24 | +13 |
5 | Klinge | 23 | +18 |
6 | Blauw Wit Temse | 23 | +7 |
7 | Haasdonk B | 21 | +1 |
8 | Melsele B | 19 | +10 |
9 | Hoogeinde | 16 | -7 |
10 | Dendermonde | 12 | -16 |
11 | Wachtebeke | 12 | -16 |
12 | Bosdam Beveren | 8 | -5 |
13 | FC Sint-Niklaas | 7 | -29 |
14 | Baasrode | 7 | -40 |
15 | Doorslaar B | 6 | -42 |
16 | Rupelmonde | 5 | -26 |