zaterdag 02/09/2023 | ||||||
19:00 | Watervliet | - | Bellem | 2 | - | 0 |
. | St.Muide Gent | - | Vinkt A | 3 | - | 1 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | Ursel | - | Evergem-Center | 2 | - | 0 |
. | Mariakerke | - | Hansbeke A | 0 | - | 4 |
. | Waarschoot | - | Machelen a Leie A | 2 | - | 1 |
. | Kaprijke-Bentille | - | VV 9000 Gent | 4 | - | 3 |
. | Daring Maria-Aalter | - | St-Laureins B | 1 | - | 2 |
. | Belzele Evergem | - | Lotenhulle | 1 | - | 1 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
19:00 | St-Laureins B | - | Kaprijke-Bentille | 4 | - | 4 |
19:30 | VV 9000 Gent | - | Ursel | 0 | - | 2 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
15:00 | Evergem-Center | - | Waarschoot | 1 | - | 1 |
. | Hansbeke A | - | Watervliet | 2 | - | 3 |
. | Lotenhulle | - | St.Muide Gent | 4 | - | 3 |
. | Vinkt A | - | Mariakerke | 1 | - | 2 |
. | Bellem | - | Belzele Evergem | 4 | - | 1 |
. | Machelen a Leie A | - | Daring Maria-Aalter | 5 | - | 0 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
17:00 | St-Laureins B | - | Ursel | 1 | - | 1 |
19:00 | St.Muide Gent | - | Mariakerke | 4 | - | 1 |
19:30 | VV 9000 Gent | - | Machelen a Leie A | 0 | - | 2 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
15:00 | Kaprijke-Bentille | - | Evergem-Center | 2 | - | 5 |
. | Belzele Evergem | - | Hansbeke A | 1 | - | 8 |
. | Vinkt A | - | Lotenhulle | 3 | - | 1 |
. | Daring Maria-Aalter | - | Watervliet | 2 | - | 4 |
. | Waarschoot | - | Bellem | 3 | - | 0 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
19:00 | Watervliet | - | St.Muide Gent | 1 | - | 0 |
19:30 | Evergem-Center | - | VV 9000 Gent | 3 | - | 2 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
15:00 | Bellem | - | Kaprijke-Bentille | 2 | - | 2 |
. | Lotenhulle | - | Daring Maria-Aalter | 2 | - | 4 |
. | Hansbeke A | - | Vinkt A | 2 | - | 0 |
. | Ursel | - | Waarschoot | 2 | - | 1 |
. | Machelen a Leie A | - | St-Laureins B | 3 | - | 3 |
. | Mariakerke | - | Belzele Evergem | 1 | - | 0 |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
19:00 | St-Laureins B | - | Watervliet | 2 | - | 5 |
19:30 | Evergem-Center | - | Bellem | 5 | - | 1 |
. | VV 9000 Gent | - | Hansbeke A | 1 | - | 5 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
15:00 | Kaprijke-Bentille | - | Lotenhulle | 6 | - | 1 |
. | Machelen a Leie A | - | Ursel | 1 | - | 4 |
. | Waarschoot | - | St.Muide Gent | 2 | - | 2 |
. | Daring Maria-Aalter | - | Mariakerke | 2 | - | 3 |
woensdag 25/10/2023 | ||||||
20:00 | Vinkt A | - | Belzele Evergem | 0 | - | 0 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
19:00 | St.Muide Gent | - | Evergem-Center | 3 | - | 4 |
. | Watervliet | - | Vinkt A | 2 | - | 2 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
15:00 | Lotenhulle | - | Machelen a Leie A | 2 | - | 9 |
. | Bellem | - | St-Laureins B | 2 | - | 2 |
. | Belzele Evergem | - | Daring Maria-Aalter | 3 | - | 4 |
. | Hansbeke A | - | Waarschoot | 2 | - | 2 |
. | Ursel | - | Kaprijke-Bentille | 3 | - | 0 |
. | Mariakerke | - | VV 9000 Gent | 1 | - | 1 |
zaterdag 14/10/2023 | ||||||
19:00 | St-Laureins B | - | St.Muide Gent | 1 | - | 2 |
19:30 | VV 9000 Gent | - | Watervliet | 1 | - | 4 |
. | Evergem-Center | - | Lotenhulle | 3 | - | 1 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
15:00 | Waarschoot | - | Vinkt A | 3 | - | 3 |
. | Ursel | - | Mariakerke | 2 | - | 0 |
. | Kaprijke-Bentille | - | Belzele Evergem | 1 | - | 2 |
. | Machelen a Leie A | - | Bellem | 2 | - | 0 |
. | Daring Maria-Aalter | - | Hansbeke A | 3 | - | 5 |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
19:00 | St.Muide Gent | - | Daring Maria-Aalter | 0 | - | 3 |
. | Watervliet | - | Machelen a Leie A | 2 | - | 1 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
15:00 | Vinkt A | - | Kaprijke-Bentille | 0 | - | 2 |
. | Bellem | - | Ursel | 1 | - | 1 |
. | Mariakerke | - | St-Laureins B | 2 | - | 1 |
. | Belzele Evergem | - | VV 9000 Gent | 2 | - | 3 |
. | Lotenhulle | - | Waarschoot | 1 | - | 5 |
. | Hansbeke A | - | Evergem-Center | 1 | - | 3 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
19:00 | St-Laureins B | - | Lotenhulle | 8 | - | 1 |
19:30 | Evergem-Center | - | Watervliet | 0 | - | 4 |
. | VV 9000 Gent | - | Bellem | 2 | - | 6 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
14:30 | Kaprijke-Bentille | - | St.Muide Gent | 3 | - | 3 |
. | Machelen a Leie A | - | Mariakerke | 6 | - | 0 |
. | Waarschoot | - | Belzele Evergem | 3 | - | 1 |
. | Ursel | - | Hansbeke A | 2 | - | 2 |
. | Daring Maria-Aalter | - | Vinkt A | 5 | - | 6 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
19:00 | Watervliet | - | Waarschoot | 0 | - | 1 |
. | St.Muide Gent | - | Machelen a Leie A | 0 | - | 3 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
14:30 | Lotenhulle | - | VV 9000 Gent | 4 | - | 0 |
. | Hansbeke A | - | St-Laureins B | 6 | - | 2 |
. | Mariakerke | - | Bellem | 4 | - | 3 |
. | Belzele Evergem | - | Ursel | 0 | - | 4 |
. | Daring Maria-Aalter | - | Kaprijke-Bentille | 4 | - | 5 |
. | Vinkt A | - | Evergem-Center | 2 | - | 2 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
19:00 | St-Laureins B | - | Vinkt A | 3 | - | 4 |
19:30 | VV 9000 Gent | - | Daring Maria-Aalter | 6 | - | 2 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
14:30 | Machelen a Leie A | - | Hansbeke A | 0 | - | 0 |
. | Ursel | - | Lotenhulle | 6 | - | 0 |
. | Waarschoot | - | Mariakerke | 4 | - | 1 |
. | Kaprijke-Bentille | - | Watervliet | 1 | - | 4 |
. | Bellem | - | St.Muide Gent | 6 | - | 5 |
15:00 | Evergem-Center | - | Belzele Evergem | 2 | - | 0 |
zaterdag 18/11/2023 | ||||||
19:00 | St.Muide Gent | - | VV 9000 Gent | 3 | - | 1 |
. | Watervliet | - | Ursel | 1 | - | 0 |
zondag 19/11/2023 | ||||||
14:30 | Vinkt A | - | Machelen a Leie A | 1 | - | 1 |
. | Belzele Evergem | - | St-Laureins B | 5 | - | 1 |
. | Lotenhulle | - | Bellem | 1 | - | 2 |
. | Mariakerke | - | Evergem-Center | 1 | - | 5 |
. | Daring Maria-Aalter | - | Waarschoot | 3 | - | 5 |
. | Hansbeke A | - | Kaprijke-Bentille | 3 | - | 0 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
19:00 | Watervliet | - | Lotenhulle | 7 | - | 0 |
19:30 | VV 9000 Gent | - | Vinkt A | 2 | - | 2 |
. | Evergem-Center | - | Daring Maria-Aalter | 6 | - | 0 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
14:30 | Machelen a Leie A | - | Belzele Evergem | 2 | - | 1 |
. | Waarschoot | - | St-Laureins B | 0 | - | 2 |
. | Ursel | - | St.Muide Gent | 1 | - | 1 |
. | Bellem | - | Hansbeke A | 4 | - | 3 |
. | Kaprijke-Bentille | - | Mariakerke | 3 | - | 0 |
zaterdag 02/12/2023 | ||||||
19:00 | St-Laureins B | - | VV 9000 Gent | 4 | - | 4 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
14:30 | Machelen a Leie A | - | Evergem-Center | 2 | - | 1 |
. | Belzele Evergem | - | Watervliet | 0 | - | 2 |
. | Waarschoot | - | Kaprijke-Bentille | 3 | - | 4 |
. | Mariakerke | - | Lotenhulle | 7 | - | 4 |
. | Hansbeke A | - | St.Muide Gent | 4 | - | 2 |
. | Vinkt A | - | Ursel | 0 | - | 2 |
. | Daring Maria-Aalter | - | Bellem | 2 | - | 3 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
19:00 | St.Muide Gent | - | Belzele Evergem | 5 | - | 1 |
19:30 | VV 9000 Gent | - | Waarschoot | 6 | - | 3 |
. | Evergem-Center | - | St-Laureins B | 0 | - | 0 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
14:30 | Bellem | - | Vinkt A | 3 | - | 1 |
. | Ursel | - | Daring Maria-Aalter | 2 | - | 0 |
. | Kaprijke-Bentille | - | Machelen a Leie A | 3 | - | 1 |
. | Lotenhulle | - | Hansbeke A | 0 | - | 3 |
15:00 | Watervliet | - | Mariakerke | 2 | - | 0 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
19:00 | St-Laureins B | - | Bellem | 0 | - | 3 |
19:30 | Mariakerke | - | Ursel | 1 | - | 3 |
20:00 | St.Muide Gent | - | Watervliet | 2 | - | 6 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
14:30 | Hansbeke A | - | VV 9000 Gent | 1 | - | 1 |
. | Belzele Evergem | - | Kaprijke-Bentille | 3 | - | 1 |
. | Daring Maria-Aalter | - | Machelen a Leie A | 0 | - | 2 |
. | Lotenhulle | - | Evergem-Center | 1 | - | 4 |
. | Vinkt A | - | Waarschoot | 1 | - | 2 |
zaterdag 13/01/2024 | ||||||
19:30 | Evergem-Center | - | St.Muide Gent | 3 | - | 0 |
. | VV 9000 Gent | - | Belzele Evergem | 2 | - | 2 |
zondag 14/01/2024 | ||||||
14:30 | Waarschoot | - | Hansbeke A | 0 | - | 1 |
. | Kaprijke-Bentille | - | Vinkt A | 1 | - | 0 |
. | Ursel | - | St-Laureins B | 2 | - | 0 |
. | Bellem | - | Mariakerke | 1 | - | 3 |
. | Machelen a Leie A | - | Lotenhulle | 9 | - | 1 |
15:00 | Watervliet | - | Daring Maria-Aalter | 9 | - | 1 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
19:00 | St-Laureins B | - | Machelen a Leie A | 1 | - | 1 |
. | St.Muide Gent | - | Bellem | 3 | - | 1 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
14:30 | Belzele Evergem | - | Evergem-Center | 2 | - | 2 |
. | Hansbeke A | - | Ursel | 3 | - | 1 |
. | Daring Maria-Aalter | - | VV 9000 Gent | 0 | - | 1 |
. | Vinkt A | - | Watervliet | 1 | - | 3 |
15:00 | Mariakerke | - | Waarschoot | 1 | - | 2 |
. | Lotenhulle | - | Kaprijke-Bentille | 3 | - | 1 |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
19:00 | St-Laureins B | - | Belzele Evergem | 1 | - | 1 |
. | St.Muide Gent | - | Waarschoot | 3 | - | 1 |
19:30 | Evergem-Center | - | Hansbeke A | 0 | - | 1 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
14:30 | Mariakerke | - | Machelen a Leie A | 1 | - | 2 |
. | Ursel | - | Watervliet | 2 | - | 2 |
. | Lotenhulle | - | Vinkt A | 1 | - | 4 |
. | Kaprijke-Bentille | - | Daring Maria-Aalter | 1 | - | 0 |
. | Bellem | - | VV 9000 Gent | 1 | - | 2 |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
19:30 | VV 9000 Gent | - | Evergem-Center | 2 | - | 2 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
15:00 | Vinkt A | - | St-Laureins B | 1 | - | 2 |
. | Machelen a Leie A | - | St.Muide Gent | 3 | - | 0 |
. | Watervliet | - | Kaprijke-Bentille | 4 | - | 0 |
. | Daring Maria-Aalter | - | Lotenhulle | 5 | - | 1 |
. | Belzele Evergem | - | Mariakerke | 3 | - | 0 |
. | Waarschoot | - | Ursel | 0 | - | 0 |
17:00 | Hansbeke A | - | Bellem | 2 | - | 0 |
zaterdag 17/02/2024 | ||||||
19:00 | St.Muide Gent | - | Hansbeke A | 3 | - | 3 |
19:30 | Evergem-Center | - | Machelen a Leie A | 2 | - | 4 |
zondag 18/02/2024 | ||||||
15:00 | Ursel | - | Vinkt A | 4 | - | 2 |
. | Lotenhulle | - | Belzele Evergem | 0 | - | 3 |
. | Mariakerke | - | Daring Maria-Aalter | 5 | - | 2 |
. | Kaprijke-Bentille | - | St-Laureins B | 1 | - | 1 |
. | Bellem | - | Waarschoot | 2 | - | 3 |
. | Watervliet | - | VV 9000 Gent | 2 | - | 1 |
zaterdag 24/02/2024 | ||||||
19:00 | St-Laureins B | - | Evergem-Center | 2 | - | 1 |
19:30 | VV 9000 Gent | - | Lotenhulle | 5 | - | 0 |
zondag 25/02/2024 | ||||||
15:00 | Hansbeke A | - | Mariakerke | 9 | - | 0 |
. | Belzele Evergem | - | Bellem | 4 | - | 0 |
. | Waarschoot | - | Watervliet | 1 | - | 3 |
. | Machelen a Leie A | - | Kaprijke-Bentille | 5 | - | 1 |
. | Daring Maria-Aalter | - | Ursel | 0 | - | 3 |
. | Vinkt A | - | St.Muide Gent | 3 | - | 4 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
19:00 | Watervliet | - | Hansbeke A | 3 | - | 0 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
15:00 | Bellem | - | Daring Maria-Aalter | 1 | - | 1 |
. | Ursel | - | Belzele Evergem | 6 | - | 0 |
. | Mariakerke | - | St.Muide Gent | 0 | - | 4 |
. | Lotenhulle | - | St-Laureins B | 1 | - | 3 |
. | Kaprijke-Bentille | - | Waarschoot | 0 | - | 3 |
. | Machelen a Leie A | - | VV 9000 Gent | 2 | - | 0 |
woensdag 20/03/2024 | ||||||
20:00 | Evergem-Center | - | Vinkt A | 5 | - | 1 |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
19:00 | St-Laureins B | - | Mariakerke | 3 | - | 1 |
. | St.Muide Gent | - | Ursel | 1 | - | 3 |
19:30 | VV 9000 Gent | - | Kaprijke-Bentille | 1 | - | 2 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
15:00 | Waarschoot | - | Evergem-Center | 2 | - | 1 |
. | Bellem | - | Watervliet | 0 | - | 3 |
. | Vinkt A | - | Daring Maria-Aalter | 1 | - | 1 |
. | Belzele Evergem | - | Machelen a Leie A | 1 | - | 4 |
. | Hansbeke A | - | Lotenhulle | 2 | - | 2 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
19:00 | Watervliet | - | Evergem-Center | 4 | - | 5 |
19:30 | VV 9000 Gent | - | St-Laureins B | 1 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
15:00 | Machelen a Leie A | - | Vinkt A | 3 | - | 2 |
. | Lotenhulle | - | Mariakerke | 0 | - | 0 |
. | Daring Maria-Aalter | - | St.Muide Gent | 1 | - | 3 |
. | Ursel | - | Bellem | 5 | - | 1 |
. | Kaprijke-Bentille | - | Hansbeke A | 0 | - | 2 |
. | Belzele Evergem | - | Waarschoot | 2 | - | 1 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
19:00 | St.Muide Gent | - | Kaprijke-Bentille | 3 | - | 1 |
. | St-Laureins B | - | Daring Maria-Aalter | 5 | - | 0 |
19:30 | Evergem-Center | - | Ursel | 2 | - | 3 |
zondag 24/03/2024 | ||||||
15:00 | Bellem | - | Machelen a Leie A | 2 | - | 2 |
. | Mariakerke | - | Watervliet | 0 | - | 4 |
. | Vinkt A | - | VV 9000 Gent | 4 | - | 3 |
. | Hansbeke A | - | Belzele Evergem | 1 | - | 1 |
. | Waarschoot | - | Lotenhulle | 6 | - | 0 |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
18:00 | Machelen a Leie A | - | Waarschoot | - | ||
19:00 | St-Laureins B | - | Hansbeke A | - | ||
19:30 | VV 9000 Gent | - | Mariakerke | - | ||
zondag 07/04/2024 | ||||||
15:00 | Kaprijke-Bentille | - | Ursel | - | ||
. | Lotenhulle | - | Watervliet | - | ||
. | Vinkt A | - | Bellem | - | ||
. | Daring Maria-Aalter | - | Evergem-Center | - | ||
. | Belzele Evergem | - | St.Muide Gent | - |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
19:00 | St.Muide Gent | - | St-Laureins B | - | ||
. | Watervliet | - | Belzele Evergem | - | ||
19:30 | Evergem-Center | - | Kaprijke-Bentille | - | ||
zondag 14/04/2024 | ||||||
15:00 | Hansbeke A | - | Daring Maria-Aalter | - | ||
. | Waarschoot | - | VV 9000 Gent | - | ||
. | Ursel | - | Machelen a Leie A | - | ||
. | Mariakerke | - | Vinkt A | - | ||
. | Bellem | - | Lotenhulle | - |
zondag 21/04/2024 | ||||||
15:00 | Vinkt A | - | Hansbeke A | - | ||
. | Kaprijke-Bentille | - | Bellem | - | ||
. | VV 9000 Gent | - | St.Muide Gent | - | ||
. | Daring Maria-Aalter | - | Belzele Evergem | - | ||
. | Evergem-Center | - | Mariakerke | - | ||
. | Machelen a Leie A | - | Watervliet | - | ||
. | Lotenhulle | - | Ursel | - | ||
. | St-Laureins B | - | Waarschoot | - |
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Belzele Evergem | - | Vinkt A | - | ||
. | Bellem | - | Evergem-Center | - | ||
. | Ursel | - | VV 9000 Gent | - | ||
. | St.Muide Gent | - | Lotenhulle | - | ||
. | Mariakerke | - | Kaprijke-Bentille | - | ||
. | Waarschoot | - | Daring Maria-Aalter | - | ||
. | Hansbeke A | - | Machelen a Leie A | - | ||
. | Watervliet | - | St-Laureins B | - |
26/30 | |||||||||
1. | Watervliet | 68 | 9 | 4 | |||||
2. | Ursel | 60 | 12 | 4 | |||||
3. | Machelen a Leie A | 56 | 10 | 4 | |||||
4. | Hansbeke A | 52 | 5 | 4 | |||||
5. | Evergem-Center | 44 | 6 | 4 | |||||
6. | Waarschoot | 44 | 9 | 4 | |||||
7. | St.Muide Gent | 37 | 9 | 4 | |||||
8. | Kaprijke-Bentille | 34 | 3 | 4 | |||||
9. | St-Laureins B | 34 | 10 | 4 | |||||
10. | Bellem | 29 | 2 | 4 | |||||
11. | Belzele Evergem | 27 | 4 | 4 | |||||
12. | VV 9000 Gent | 25 | 1 | 4 | |||||
13. | Vinkt A | ? | 22 | 4 | 4 | ||||
14. | Mariakerke | ? | 17 | 1 | 4 | ||||
15. | Daring Maria-Aalter | - | 14 | 2 | 4 | ||||
16. | Lotenhulle | - | 12 | 2 | 4 |
Mariakerke | -9 |
26/30 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
1. | Watervliet | 68 | 22 | +61 | 86 | 12 | +33 | 47 | |
2. | Ursel | 60 | 18 | +46 | 66 | 8 | +16 | 27 | |
3. | x | Machelen a Leie A | 56 | 17 | +46 | 76 | 7 | +16 | 33 |
4. | x | Hansbeke A | 52 | 15 | +41 | 75 | 8 | +20 | 37 |
5. | x | Evergem-Center | 44 | 13 | +23 | 67 | 6 | +9 | 35 |
6. | x | Waarschoot | 44 | 13 | +16 | 59 | 7 | +6 | 30 |
7. | x | St.Muide Gent | 37 | 11 | +1 | 62 | 4 | -3 | 29 |
8. | x | Kaprijke-Bentille | 34 | 10 | -14 | 49 | 4 | -15 | 23 |
9. | x | St-Laureins B | 34 | 8 | +2 | 55 | 4 | -5 | 20 |
10. | x | Bellem | 29 | 8 | -15 | 49 | 4 | -15 | 20 |
11. | x | Belzele Evergem | 27 | 7 | -19 | 40 | 2 | -15 | 13 |
12. | x | VV 9000 Gent | 25 | 6 | -13 | 51 | 3 | -9 | 22 |
13. | x | Vinkt A | 22 | 5 | -16 | 46 | 3 | -9 | 28 |
14. | x | Mariakerke | 17 | 8 | -40 | 35 | 3 | -29 | 11 |
15. | x | Daring Maria-Aalter | 14 | 4 | -43 | 46 | 3 | -28 | 18 |
16. | x | Lotenhulle | 12 | 3 | -76 | 33 | 0 | -55 | 13 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
Mariakerke | -3 |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Watervliet | 25 | 8 | +16 | 27 | |
2. | Ursel | 24 | 7 | +17 | 23 |
3. | Hansbeke A | 20 | 6 | +20 | 37 |
4. | Evergem-Center | 20 | 6 | +7 | 26 |
5. | Machelen a Leie A | 19 | 6 | +20 | 33 |
6. | Waarschoot | 19 | 5 | +10 | 23 |
7. | Kaprijke-Bentille | 15 | 4 | +2 | 29 |
8. | Mariakerke | 13 | 5 | -10 | 14 |
9. | St.Muide Gent | 11 | 3 | -3 | 20 |
10. | St-Laureins B | 10 | 2 | -1 | 26 |
11. | Vinkt A | 10 | 2 | -4 | 18 |
12. | Daring Maria-Aalter | 9 | 3 | -7 | 28 |
13. | Bellem | 9 | 2 | -5 | 19 |
14. | Lotenhulle | 7 | 2 | -24 | 18 |
15. | Belzele Evergem | 5 | 1 | -18 | 11 |
16. | VV 9000 Gent | 4 | 1 | -20 | 13 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
Mariakerke | -3 |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Watervliet | 28 | 9 | +33 | 40 | |
2. | Hansbeke A | 23 | 7 | +13 | 21 |
3. | Machelen a Leie A | 21 | 6 | +14 | 23 |
4. | Bellem | 18 | 6 | +2 | 24 |
5. | Evergem-Center | 18 | 5 | +16 | 25 |
6. | Ursel | 18 | 5 | +11 | 19 |
7. | VV 9000 Gent | 17 | 4 | +7 | 27 |
8. | Kaprijke-Bentille | 15 | 5 | -6 | 15 |
9. | Waarschoot | 13 | 4 | -2 | 20 |
10. | St.Muide Gent | 13 | 4 | -3 | 24 |
11. | Belzele Evergem | 12 | 3 | 0 | 18 |
12. | St-Laureins B | 10 | 2 | -7 | 14 |
13. | Vinkt A | 8 | 2 | -5 | 15 |
14. | Mariakerke | 3 | 2 | -14 | 15 |
15. | Daring Maria-Aalter | 3 | 1 | -23 | 13 |
16. | Lotenhulle | 3 | 1 | -36 | 12 |
Mariakerke | -3 |
6/10 | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | |||
1. | Ursel | 18 | 6 | +18 | 24 | |
2. | Machelen a Leie A | 16 | 5 | +12 | 20 | |
3. | Watervliet | 15 | 5 | +12 | 19 | |
4. | St-Laureins B | 14 | 4 | +10 | 15 | |
5. | St.Muide Gent | 13 | 4 | +7 | 18 | |
6. | Waarschoot | 12 | 4 | +8 | 16 | |
7. | Belzele Evergem | 10 | 3 | -1 | 11 | |
8. | Hansbeke A | 9 | 2 | +8 | 17 | |
9. | Evergem-Center | 6 | 2 | 0 | 16 | |
10. | VV 9000 Gent | x | 4 | 1 | 0 | 11 |
11. | Vinkt A | x | 4 | 1 | -7 | 13 |
12. | Kaprijke-Bentille | x | 4 | 1 | -10 | 5 |
13. | Bellem | x | 2 | 0 | -12 | 6 |
14. | Daring Maria-Aalter | x | 2 | 0 | -13 | 5 |
15. | Lotenhulle | x | 2 | 0 | -16 | 3 |
16. | Mariakerke | x | 1 | 1 | -16 | 6 |