www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A
zaterdag 23/03/2024 |
19:00 | St.Muide Gent | - | Kaprijke-Bentille | 3
| - | 1 |
. | St-Laureins B | - | Daring Maria-Aalter | 5
| - | 0
|
19:30 | Evergem-Center | - | Ursel | 2
| - | 3
|
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Bellem | - | Machelen a Leie A | 2
| - | 2 |
. | Mariakerke | - | Watervliet | 0
| - | 4 |
. | Vinkt A | - | VV 9000 Gent | 4
| - | 3
|
. | Hansbeke A | - | Belzele Evergem | 1 | - | 1 |
. | Waarschoot | - | Lotenhulle | 6
| - | 0
|
zaterdag 06/04/2024 |
18:00 | Machelen a Leie A | 12 | - |
9 | Waarschoot | | - | |
19:00 | St-Laureins B | 10 | - |
7 | Hansbeke A | | - | |
19:30 | VV 9000 Gent | 5 |
- | 1 | Mariakerke | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Kaprijke-Bentille | 4 | - | 9 | Ursel | | - | |
. | Lotenhulle | 4 | - | 12 | Watervliet | | - | |
. | Vinkt A | 4 | - | 0 | Bellem | | - | |
. | Daring Maria-Aalter | 3 |
- | 4 | Evergem-Center | | - | |
. | Belzele Evergem | 7 | - | 9 | St.Muide Gent | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A --> Watervliet
periode 1
10/10 |
| Watervliet | 25 |
2. | Ursel | 24 |
3. | Hansbeke A | 20 |
4. | Evergem-Center | 20 |
5. | Machelen a Leie A | 19 |
6. | Waarschoot | 19 |
7. | Kaprijke-Bentille | 15 |
8. | Mariakerke | 13 |
9. | St.Muide Gent | 11 |
10. | St-Laureins B | 10 |
11. | Vinkt A | 10 |
12. | Daring Maria-Aalter | 9 |
13. | Bellem | 9 |
14. | Lotenhulle | 7 |
15. | Belzele Evergem | 5 |
16. | VV 9000 Gent | 4 |
periode 2
10/10 |
| Watervliet | 28 |
2. | Hansbeke A | 23 |
3. | Machelen a Leie A | 21 |
4. | Bellem | 18 |
5. | Evergem-Center | 18 |
6. | Ursel | 18 |
7. | VV 9000 Gent | 17 |
8. | Kaprijke-Bentille | 15 |
9. | Waarschoot | 13 |
10. | St.Muide Gent | 13 |
11. | Belzele Evergem | 12 |
12. | St-Laureins B | 10 |
13. | Vinkt A | 8 |
14. | Mariakerke | 3 |
15. | Daring Maria-Aalter | 3 |
16. | Lotenhulle | 3 |
periode 3
6/10 |
1. | Ursel | 18 | |
2. | Machelen a Leie A | 16 | |
3. | Watervliet | 15 | |
4. | St-Laureins B | 14 | |
5. | St.Muide Gent | 13 | |
6. | Waarschoot | 12 | |
7. | Belzele Evergem | 10 | |
8. | Hansbeke A | 9 | |
9. | Evergem-Center | 6 | |
10. | VV 9000 Gent | 4 | x |
11. | Vinkt A | 4 | x |
12. | Kaprijke-Bentille | 4 | x |
13. | Bellem | 2 | x |
14. | Daring Maria-Aalter | 2 | x |
15. | Lotenhulle | 2 | x |
16. | Mariakerke | 1 | x |
Lotenhulle
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Belzele Evergem | - | Lotenhulle | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 8 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Lotenhulle | - | St.Muide Gent | 4 - | 3 | | 3 | 4 | | 5 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Vinkt A | - | Lotenhulle | 3 - | 1 | | 0 | 4 | | 9 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Lotenhulle | - | Daring Maria-Aalter | 2 - | 4 | | 0 | 4 | | 11 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Kaprijke-Bentille | - | Lotenhulle | 6 - | 1 | | 0 | 4 | | 11 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Lotenhulle | - | Machelen a Leie A | 2 - | 9 | | 0 | 4 | | 13 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Evergem-Center | - | Lotenhulle | 3 - | 1 | | 0 | 4 | | 14 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Lotenhulle | - | Waarschoot | 1 - | 5 | | 0 | 4 | | 16 | - |
9. | Za-28/10/23 | 19:00 | St-Laureins B | - | Lotenhulle | 8 - | 1 | | 0 | 4 | | 16 | - |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Lotenhulle | - | VV 9000 Gent | 4 - | 0 | | 3 | 7 | | 14 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Ursel | - | Lotenhulle | 6 - | 0 | | 0 | 7 | | 15 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Lotenhulle | - | Bellem | 1 - | 2 | | 0 | 7 | | 16 | - |
13. | Za-25/11/23 | 19:00 | Watervliet | - | Lotenhulle | 7 - | 0 | | 0 | 7 | | 16 | - |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Mariakerke | - | Lotenhulle | 7 - | 4 | | 0 | 7 | | 16 | - |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Lotenhulle | - | Hansbeke A | 0 - | 3 | | 0 | 7 | | 16 | - |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Lotenhulle | - | Evergem-Center | 1 - | 4 | | 0 | 7 | | 16 | - |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Machelen a Leie A | - | Lotenhulle | 9 - | 1 | | 0 | 7 | | 16 | - |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Lotenhulle | - | Vinkt A | 1 - | 4 | | 0 | 7 | | 16 | - |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Daring Maria-Aalter | - | Lotenhulle | 5 - | 1 | | 0 | 7 | | 16 | - |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Lotenhulle | - | Kaprijke-Bentille | 3 - | 1 | | 3 | 10 | | 16 | - |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Lotenhulle | - | Belzele Evergem | 0 - | 3 | | 0 | 10 | | 16 | - |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | VV 9000 Gent | - | Lotenhulle | 5 - | 0 | | 0 | 10 | | 16 | - |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Lotenhulle | - | St-Laureins B | 1 - | 3 | | 0 | 10 | | 16 | - |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Hansbeke A | - | Lotenhulle | 2 - | 2 | | 1 | 11 | | 16 | - |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Lotenhulle | - | Mariakerke | 0 - | 0 | | 1 | 12 | | 16 | - |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Waarschoot | - | Lotenhulle | 6 - | 0 | | 0 | 12 | | 16 | - |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Lotenhulle | - | Watervliet | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Bellem | - | Lotenhulle | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Lotenhulle | - | Ursel | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | St.Muide Gent | - | Lotenhulle | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Watervliet
1. | Za-02/09/23 | 19:00 | Watervliet | - | Bellem | 2 - | 0 | | 3 | 3 | | 3 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Hansbeke A | - | Watervliet | 2 - | 3 | | 3 | 6 | | 2 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Daring Maria-Aalter | - | Watervliet | 2 - | 4 | | 3 | 9 | | 1 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:00 | Watervliet | - | St.Muide Gent | 1 - | 0 | | 3 | 12 | | 1 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:00 | St-Laureins B | - | Watervliet | 2 - | 5 | | 3 | 15 | | 1 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:00 | Watervliet | - | Vinkt A | 2 - | 2 | | 1 | 16 | | 2 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | VV 9000 Gent | - | Watervliet | 1 - | 4 | | 3 | 19 | | 2 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:00 | Watervliet | - | Machelen a Leie A | 2 - | 1 | | 3 | 22 | | 1 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Evergem-Center | - | Watervliet | 0 - | 4 | | 3 | 25 | | 1 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:00 | Watervliet | - | Waarschoot | 0 - | 1 | | 0 | 25 | | 1 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Kaprijke-Bentille | - | Watervliet | 1 - | 4 | | 3 | 28 | | 1 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:00 | Watervliet | - | Ursel | 1 - | 0 | | 3 | 31 | | 1 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:00 | Watervliet | - | Lotenhulle | 7 - | 0 | | 3 | 34 | | 1 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Belzele Evergem | - | Watervliet | 0 - | 2 | | 3 | 37 | | 1 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Watervliet | - | Mariakerke | 2 - | 0 | | 3 | 40 | | 1 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | St.Muide Gent | - | Watervliet | 2 - | 6 | | 3 | 43 | | 1 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Watervliet | - | Daring Maria-Aalter | 9 - | 1 | | 3 | 46 | | 1 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Ursel | - | Watervliet | 2 - | 2 | | 1 | 47 | | 1 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Watervliet | - | Kaprijke-Bentille | 4 - | 0 | | 3 | 50 | | 1 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Vinkt A | - | Watervliet | 1 - | 3 | | 3 | 53 | | 1 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Watervliet | - | VV 9000 Gent | 2 - | 1 | | 3 | 56 | | 1 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Waarschoot | - | Watervliet | 1 - | 3 | | 3 | 59 | | 1 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:00 | Watervliet | - | Hansbeke A | 3 - | 0 | | 3 | 62 | | 1 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Bellem | - | Watervliet | 0 - | 3 | | 3 | 65 | | 1 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:00 | Watervliet | - | Evergem-Center | 4 - | 5 | | 0 | 65 | | 1 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Mariakerke | - | Watervliet | 0 - | 4 | | 3 | 68 | | 1 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Lotenhulle | - | Watervliet | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:00 | Watervliet | - | Belzele Evergem | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Machelen a Leie A | - | Watervliet | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Watervliet | - | St-Laureins B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
opgelet: in de onderstaande rangschikkingen werden de strafpunten van Mariakerke niet verrekend
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Ursel | 33 | +30 |
2 | Machelen a Leie A | 32 | +30 |
3 | Watervliet | 31 | +28 |
4 | Hansbeke A | 25 | +21 |
5 | Evergem-Center | 23 | +14 |
6 | St.Muide Gent | 22 | +4 |
7 | Waarschoot | 21 | +10 |
8 | Kaprijke-Bentille | 20 | +1 |
9 | Belzele Evergem | 17 | -4 |
10 | St-Laureins B | 17 | +7 |
11 | Bellem | 17 | 0 |
12 | Mariakerke | 16 | -11 |
13 | VV 9000 Gent | 13 | -4 |
14 | Lotenhulle | 10 | -21 |
15 | Vinkt A | 10 | -7 |
16 | Daring Maria-Aalter | 3 | -15 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Watervliet | 68 | +61 |
2 | Ursel | 60 | +46 |
3 | Machelen a Leie A | 56 | +46 |
4 | Hansbeke A | 52 | +41 |
5 | Evergem-Center | 44 | +23 |
6 | Waarschoot | 44 | +16 |
7 | St.Muide Gent | 37 | +1 |
8 | Kaprijke-Bentille | 34 | -14 |
9 | St-Laureins B | 34 | +2 |
10 | Bellem | 29 | -15 |
11 | Belzele Evergem | 27 | -19 |
12 | Mariakerke | 26 | -40 |
13 | VV 9000 Gent | 25 | -13 |
14 | Vinkt A | 22 | -16 |
15 | Daring Maria-Aalter | 14 | -43 |
16 | Lotenhulle | 12 | -76 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Watervliet | 37 | +33 |
2 | Hansbeke A | 27 | +20 |
3 | Ursel | 27 | +16 |
4 | Machelen a Leie A | 24 | +16 |
5 | Waarschoot | 23 | +6 |
6 | Evergem-Center | 21 | +9 |
7 | St-Laureins B | 17 | -5 |
8 | St.Muide Gent | 15 | -3 |
9 | Kaprijke-Bentille | 14 | -15 |
10 | Bellem | 12 | -15 |
11 | Vinkt A | 12 | -9 |
12 | VV 9000 Gent | 12 | -9 |
13 | Daring Maria-Aalter | 11 | -28 |
14 | Mariakerke | 10 | -29 |
15 | Belzele Evergem | 10 | -15 |
16 | Lotenhulle | 2 | -55 |