www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 14/05/2020

vbal4

Limburg : 2de Provinciale A

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Hamont 99-

Lindelhoeven

1-4
.Eksel-

Louwel

1-2
.Reppel-

Gruitrode

0-3
20:00

Racing Peer

-Standaard Elen3-1

zondag 01/09/2019

15:00Stokkem A-

As-Niel Utd.

0-1
.Turkse FC-

Exc.Hamont

0-4
.

Lutlommel

-Thes B4-2
.

Grote Heide

-Stal Sport2-1

speeldag 2

vrijdag 06/09/2019

20:00Thes B-

Eksel

0-2

zaterdag 07/09/2019

19:30As-Niel Utd.-

Racing Peer

0-6
.

Stal Sport

-Stokkem A4-1
20:00Louwel-

Hamont 99

2-4
.

Standaard Elen

-Turkse FC3-1

zondag 08/09/2019

15:00Lindelhoeven-Grote Heide2-2
.

Gruitrode

-Lutlommel3-2
.Exc.Hamont-

Reppel

0-4

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

19:30Hamont 99-Thes B1-1
.Eksel-Gruitrode2-2
20:00Standaard Elen-As-Niel Utd.1-1

zondag 15/09/2019

15:00

Racing Peer

-Stal Sport2-0
.Stokkem A-Lindelhoeven1-1
.Lutlommel-Exc.Hamont1-1
.Turkse FC-

Reppel

0-2
.Grote Heide-

Louwel

0-2

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

19:30Stal Sport-

Standaard Elen

3-4
.

Reppel

-Lutlommel2-1
.

As-Niel Utd.

-Turkse FC4-1
20:00Louwel-

Stokkem A

1-2

zondag 22/09/2019

15:00Exc.Hamont-

Eksel

0-1
.

Thes B

-Grote Heide4-3
.

Gruitrode

-Hamont 994-2
.

Lindelhoeven

-Racing Peer2-1

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

19:30As-Niel Utd.-Stal Sport2-2
.Eksel-

Reppel

2-3
.

Hamont 99

-Exc.Hamont4-1
20:00Standaard Elen-

Lindelhoeven

2-3
.

Racing Peer

-Louwel3-1

zondag 29/09/2019

15:00

Stokkem A

-Thes B3-0
.Turkse FC-Lutlommel0-0
.Grote Heide-Gruitrode0-0

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

18:00

Thes B

-Racing Peer1-0
19:30

Reppel

-Hamont 992-1
.Stal Sport-Turkse FC2-2
20:00

Louwel

-Standaard Elen2-0

zondag 06/10/2019

15:00Exc.Hamont-

Grote Heide

0-2
.Lutlommel-

Eksel

1-5
.

Lindelhoeven

-As-Niel Utd.3-2
.

Gruitrode

-Stokkem A4-1

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

19:30

As-Niel Utd.

-Louwel3-2
.Hamont 99-Lutlommel1-1
.

Stal Sport

-Lindelhoeven6-1
20:00Standaard Elen-Thes B2-2
.Racing Peer-Gruitrode2-2

zondag 13/10/2019

15:00Grote Heide-Reppel2-2
.Stokkem A-Exc.Hamont3-3
.

Turkse FC

-Eksel2-0

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

19:30Eksel-Hamont 992-2
.

Reppel

-Stokkem A3-2
20:00Louwel-

Stal Sport

1-2

zondag 20/10/2019

15:00Exc.Hamont-

Racing Peer

0-4
.Lutlommel-

Grote Heide

0-1
.

Lindelhoeven

-Turkse FC4-2
.Thes B-

As-Niel Utd.

1-2
.

Gruitrode

-Standaard Elen4-2

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

19:30Stal Sport-Thes B2-2
.

As-Niel Utd.

-Gruitrode4-1
20:00

Racing Peer

-Reppel4-1
.Standaard Elen-Exc.Hamont2-2

zondag 27/10/2019

15:00Lindelhoeven-

Louwel

1-3
.Grote Heide-

Eksel

1-3
.Stokkem A-Lutlommel2-2
.Turkse FC-

Hamont 99

2-8

speeldag 10

zaterdag 02/11/2019

19:30

Eksel

-Stokkem A2-1
.Reppel-Standaard Elen1-1

zondag 03/11/2019

14:30Exc.Hamont-

As-Niel Utd.

0-1
.Lutlommel-

Racing Peer

1-5
.Hamont 99-Grote Heide1-1
.

Louwel

-Turkse FC3-2
.Thes B-

Lindelhoeven

0-4
.

Gruitrode

-Stal Sport1-0

speeldag 11

zaterdag 09/11/2019

19:30

As-Niel Utd.

-Reppel2-1
.

Stal Sport

-Exc.Hamont2-1
20:00Standaard Elen-Lutlommel1-1
.

Louwel

-Thes B3-2

zondag 10/11/2019

14:30Racing Peer-

Eksel

0-2
.Lindelhoeven-Gruitrode1-1
.Stokkem A-

Hamont 99

1-2
.Turkse FC-

Grote Heide

1-3

speeldag 12

zaterdag 16/11/2019

19:30

Eksel

-Standaard Elen5-0
.

Reppel

-Stal Sport3-0
.Hamont 99-Racing Peer1-1

zondag 17/11/2019

14:30Exc.Hamont-

Lindelhoeven

0-2
.

Lutlommel

-As-Niel Utd.3-0
.Grote Heide-Stokkem A2-2
.

Thes B

-Turkse FC3-2
.Gruitrode-

Louwel

0-1

speeldag 13

zaterdag 23/11/2019

19:30

As-Niel Utd.

-Eksel3-2
.

Stal Sport

-Lutlommel2-1
20:00

Racing Peer

-Grote Heide7-0
.

Standaard Elen

-Hamont 992-1
.Louwel-Exc.Hamont2-2

zondag 24/11/2019

14:30Lindelhoeven-

Reppel

1-3
.Thes B-Gruitrode1-1
.

Turkse FC

-Stokkem A4-1

speeldag 14

zaterdag 30/11/2019

19:30

Hamont 99

-As-Niel Utd.4-1
.

Eksel

-Stal Sport4-1
.

Reppel

-Louwel2-1

zondag 01/12/2019

14:30

Exc.Hamont

-Thes B2-1
.Lutlommel-

Lindelhoeven

0-2
.

Grote Heide

-Standaard Elen4-3
.Stokkem A-

Racing Peer

0-2
.Turkse FC-

Gruitrode

0-1

speeldag 15

zaterdag 07/12/2019

19:30As-Niel Utd.-Grote Heide3-3
.Stal Sport-

Hamont 99

0-3
20:00Racing Peer-Turkse FC1-1
.Standaard Elen-

Stokkem A

1-2
.

Louwel

-Lutlommel3-1

zondag 08/12/2019

14:30Lindelhoeven-

Eksel

1-4
.

Thes B

-Reppel2-1
.

Gruitrode

-Exc.Hamont2-1

speeldag 16

zaterdag 14/12/2019

19:30Stal Sport-

Grote Heide

1-4
.

As-Niel Utd.

-Stokkem A4-3
20:00Louwel-

Eksel

0-3
.

Standaard Elen

-Racing Peer1-0

zondag 15/12/2019

14:30Gruitrode-

Reppel

0-1
.Thes B-

Lutlommel

1-2
.

Lindelhoeven

-Hamont 993-1
.

Exc.Hamont

-Turkse FC2-1

speeldag 17

zaterdag 04/01/2020

19:30Reppel-Exc.Hamont0-0
.

Eksel

-Thes B5-1
.

Hamont 99

-Louwel3-1
20:00

Racing Peer

-As-Niel Utd.6-1

zondag 05/01/2020

14:30Turkse FC-Standaard Elen1-1
.Stokkem A-Stal Sport0-0
.

Grote Heide

-Lindelhoeven2-1
.

Lutlommel

-Gruitrode4-1

speeldag 18

zaterdag 11/01/2020

18:00

Thes B

-Hamont 993-0
19:30

Reppel

-Turkse FC4-2
.Stal Sport-

Racing Peer

1-5
.As-Niel Utd.-

Standaard Elen

0-2
20:00

Louwel

-Grote Heide1-0

zondag 12/01/2020

14:30Exc.Hamont-Lutlommel3-3
.Gruitrode-

Eksel

2-3
.Lindelhoeven-Stokkem A3-3

speeldag 19

zaterdag 18/01/2020

19:30

Hamont 99

-Gruitrode5-0
.

Eksel

-Exc.Hamont3-0
20:00Standaard Elen-

Stal Sport

0-2
.

Racing Peer

-Lindelhoeven1-0

zondag 19/01/2020

14:30Lutlommel-Reppel1-1
.

Turkse FC

-As-Niel Utd.1-0
.

Stokkem A

-Louwel2-1
.Grote Heide-

Thes B

0-3

speeldag 20

zaterdag 25/01/2020

19:30Reppel-Eksel0-0
20:00

Louwel

-Racing Peer1-0

zondag 26/01/2020

14:30

Lindelhoeven

-Standaard Elen2-0
.Stal Sport-As-Niel Utd.1-1
.

Exc.Hamont

-Hamont 992-1
.Gruitrode-Grote Heide2-2
.

Thes B

-Stokkem A4-2
.Lutlommel-

Turkse FC

2-3

speeldag 21

zaterdag 01/02/2020

19:30Hamont 99-

Reppel

1-3
.

Eksel

-Lutlommel2-0
.As-Niel Utd.-Lindelhoeven2-2
20:00Standaard Elen-

Louwel

0-3
.

Racing Peer

-Thes B3-2

zondag 02/02/2020

15:00

Grote Heide

-Exc.Hamont3-1
.Turkse FC-Stal Sport0-0
.Stokkem A-

Gruitrode

1-3

speeldag 22

vrijdag 07/02/2020

19:30Thes B-

Standaard Elen

1-2

zaterdag 08/02/2020

19:30

Eksel

-Turkse FC5-0
.Reppel-Grote Heide1-1
20:00

Louwel

-As-Niel Utd.3-0

zondag 23/02/2020

15:00Gruitrode-Racing Peer1-1
.

Lindelhoeven

-Stal Sport1-0
.

Lutlommel

-Hamont 992-1
.

Exc.Hamont

-Stokkem A6-2

speeldag 23

zaterdag 15/02/2020

19:30Stal Sport-Louwel0-0
.Hamont 99-

Eksel

1-4
.

As-Niel Utd.

-Thes B2-0
20:00Standaard Elen-

Gruitrode

0-1
.Racing Peer-Exc.Hamont1-1

zondag 16/02/2020

15:00Stokkem A-

Reppel

0-2
.

Grote Heide

-Lutlommel1-0
.

Turkse FC

-Lindelhoeven3-1

speeldag 24

zaterdag 29/02/2020

15:00Gruitrode-

As-Niel Utd.

2-4
19:30

Eksel

-Grote Heide1-0
.Hamont 99-

Turkse FC

1-4
.Reppel-

Racing Peer

0-1
20:00

Louwel

-Lindelhoeven2-1

zondag 01/03/2020

15:00Exc.Hamont-

Standaard Elen

0-2
.Thes B-Stal Sport3-3
.

Lutlommel

-Stokkem A2-0

speeldag 25

zaterdag 07/03/2020

15:00

Stokkem A

-Eksel3-2
19:30As-Niel Utd.-

Exc.Hamont

2-4
.

Stal Sport

-Gruitrode1-0
20:00

Standaard Elen

-Reppel1-0
.Racing Peer-Lutlommel0-0

zondag 08/03/2020

15:00Grote Heide-

Hamont 99

1-5
.

Turkse FC

-Louwel4-1
.Lindelhoeven-Thes B0-0

speeldag 26

zondag 05/04/2020

00:00Hamont 99-Stokkem A-PP
.Reppel-As-Niel Utd.-PP
.Eksel-Racing Peer-PP
.Exc.Hamont-Stal Sport-PP
.Lutlommel-Standaard Elen-PP
.Gruitrode-Lindelhoeven-PP
.Thes B-Louwel-PP
.Grote Heide-Turkse FC-PP

speeldag 27

zondag 12/04/2020

00:00Stal Sport-Reppel-PP
.As-Niel Utd.-Lutlommel-PP
.Louwel-Gruitrode-PP
.Racing Peer-Hamont 99-PP
.Standaard Elen-Eksel-PP
.Lindelhoeven-Exc.Hamont-PP
.Stokkem A-Grote Heide-PP
.Turkse FC-Thes B-PP

speeldag 28

zondag 29/03/2020

00:00Eksel-As-Niel Utd.-PP
.Hamont 99-Standaard Elen-PP
.Reppel-Lindelhoeven-PP
.Grote Heide-Racing Peer-PP
.Lutlommel-Stal Sport-PP
.Exc.Hamont-Louwel-PP
.Gruitrode-Thes B-PP
.Stokkem A-Turkse FC-PP

speeldag 29

zondag 26/04/2020

00:00Thes B-Exc.Hamont-PP
.Louwel-Reppel-PP
.Lindelhoeven-Lutlommel-PP
.Stal Sport-Eksel-PP
.As-Niel Utd.-Hamont 99-PP
.Standaard Elen-Grote Heide-PP
.Racing Peer-Stokkem A-PP
.Gruitrode-Turkse FC-PP

speeldag 30

zondag 03/05/2020

00:00Turkse FC-Racing Peer-PP
.Stokkem A-Standaard Elen-PP
.Grote Heide-As-Niel Utd.-PP
.Hamont 99-Stal Sport-PP
.Eksel-Lindelhoeven-PP
.Lutlommel-Louwel-PP
.Reppel-Thes B-PP
.Exc.Hamont-Gruitrode-PP

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

25/25

1

2

3

4

5

6

7

Eksel5417+39659+1731
2.xRacing Peer4814+38596+1726
3.xReppel4513+13427+824
4.xLouwel4113+4425-118
5.xLindelhoeven3911+4465+222
6.xAs-Niel Utd.3811-9454-1114
7.xGruitrode37100414-516
8.xGrote Heide359-7404-222
9.xHamont 99329+7555+531
10.xStandaard Elen308-11344-818
11.xStal Sport297-8362-811
12.xThes B277-11401-1116
13.xTurkse FC267-17392-1321
14.xLutlommel266-8351-714
15.xExc.Hamont256-13362-421
16.xStokkem A215-21382-1822

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden