www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 21/01/2020

vbal4

Brabant : 4de Provinciale A

zondag 19/01/2020

14:30

Bunsbeek

-Boutersem United B4 -1
.Houtem-Oplinter B-Glabbeek B0-0
.

Atlas Linter

-Lovenjoel3 -2
.

Neerwinden

-Butsel B5 -2
.Halle VV-

Waanrode

0 -7
.Goetsenhoven-

Out-Hoegaarden B

0-2
.Heide Linter-Orsmaal2 -2

zaterdag 25/01/2020

18:00Glabbeek B7- 3Bunsbeek-
19:30Boutersem United B6-6Goetsenhoven-

zondag 26/01/2020

14:30Butsel B4 -6Atlas Linter-
.Lovenjoel6-6Heide Linter-
.Orsmaal7-10Houtem-Oplinter B-
.Waanrode9-7Neerwinden-
17:30Out-Hoegaarden B12 -4Meldert-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

17/28

1.Waanrode4112
2.Houtem-Oplinter B4110-1.(1)
3.Orsmaal378-2.(0)
4.Out-Hoegaarden B337.-4(1)
5.Atlas Linter316
6.Neerwinden3010
7.Heide Linter295
8.Meldert*277.3
9.Goetsenhoven*2032.
10.Halle VV2034.
11.Glabbeek B145
12.Bunsbeek*106.1
13.Butsel B83
14.Boutersem United B70.-3(3)
15.Lovenjoel70
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 4de Provinciale A --> Glabbeek B

Glabbeek B

1.Za-31/08/1919:30Boutersem United B-

Glabbeek B

3 -3117
2.Za-07/09/1919:30

Glabbeek B

-Orsmaal1 -2019
3.Za-14/09/1918:00

Glabbeek B

-Houtem-Oplinter B2 -30111
4.Zo-22/09/1915:00Bunsbeek-

Glabbeek B

0 -2

3

48
5.Za-28/09/1918:00

Glabbeek B

-Goetsenhoven2 -70410
6.Zo-06/10/1916:00Meldert-

Glabbeek B

3 -10411
7.Za-12/10/1918:00

Glabbeek B

-Halle VV1 -20411
8.Zo-20/10/1915:00Neerwinden-

Glabbeek B

4 -20411
9.Za-26/10/1918:00

Glabbeek B

-Atlas Linter0 -30411
10.Zo-10/11/1914:30Heide Linter-

Glabbeek B

2 -21511
11.Za-16/11/1918:00

Glabbeek B

-Lovenjoel2 -1

3

811
12.Zo-24/11/1914:30Butsel B-

Glabbeek B

1 -11911
13.Za-30/11/1918:00

Glabbeek B

-Waanrode1 -30911
15.Za-14/12/1919:30

Glabbeek B

-Out-Hoegaarden B2 -211011
16.Za-04/01/2018:00

Glabbeek B

-Boutersem United B5 -2

3

1311
17.Zo-12/01/2014:30Orsmaal-

Glabbeek B

4 -001311
18.Zo-19/01/2014:30Houtem-Oplinter B-

Glabbeek B

0 -011411
19.Za-25/01/2018:00

Glabbeek B

-Bunsbeek -.
20.Zo-02/02/2015:00Goetsenhoven-

Glabbeek B

-.
21.Zo-09/02/2016:00

Glabbeek B

-Meldert -.
22.Zo-16/02/2015:00Halle VV-

Glabbeek B

-.
23.Zo-01/03/2000:00

Glabbeek B

-Neerwinden -.
24.Zo-08/03/2000:00Atlas Linter-

Glabbeek B

-.
25.Zo-15/03/2000:00

Glabbeek B

-Heide Linter -.
26.Zo-22/03/2000:00Lovenjoel-

Glabbeek B

-.
27.Zo-29/03/2000:00

Glabbeek B

-Butsel B -.
28.Zo-05/04/2000:00Waanrode-

Glabbeek B

-.
30.Zo-03/05/2000:00Out-Hoegaarden B-

Glabbeek B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Bunsbeek

2.Zo-08/09/1915:00Bunsbeek-Out-Hoegaarden B1 -20013
3.Za-14/09/1919:30Boutersem United B-Bunsbeek1 -2

3

39
4.Zo-22/09/1915:00Bunsbeek-

Glabbeek B

0 -20311
5.Zo-29/09/1915:00Houtem-Oplinter B-Bunsbeek3 -00312
6.Zo-06/10/1915:00Bunsbeek-Orsmaal0 -20313
7.Zo-13/10/1915:00Bunsbeek-Goetsenhoven1 -30313
8.Zo-20/10/1915:00Meldert-Bunsbeek3 -10313
9.Zo-27/10/1915:00Bunsbeek-Halle VV1 -20314
10.Zo-10/11/1914:30Neerwinden-Bunsbeek3 -00314
11.Zo-17/11/1914:30Bunsbeek-Atlas Linter2 -40314
12.Zo-24/11/1914:30Heide Linter-Bunsbeek5 -00314
13.Zo-01/12/1914:30Bunsbeek-Lovenjoel2 -21414
14.Zo-08/12/1914:30Butsel B-Bunsbeek3 -4

3

712
15.Zo-15/12/1914:30Bunsbeek-Waanrode2 -60712
17.Zo-12/01/2017:30Out-Hoegaarden B-Bunsbeek4 -00713
18.Zo-19/01/2014:30Bunsbeek-Boutersem United B4 -1

3

1012
19.Za-25/01/2018:00

Glabbeek B

-Bunsbeek -.
20.Zo-02/02/2015:00Bunsbeek-Houtem-Oplinter B -.
21.Zo-09/02/2015:00Orsmaal-Bunsbeek -.
22.Zo-16/02/2015:00Goetsenhoven-Bunsbeek -.
23.Zo-01/03/2000:00Bunsbeek-Meldert -.
24.Zo-08/03/2000:00Halle VV-Bunsbeek -.
25.Zo-15/03/2000:00Bunsbeek-Neerwinden -.
26.Zo-22/03/2000:00Atlas Linter-Bunsbeek -.
27.Zo-29/03/2000:00Bunsbeek-Heide Linter -.
28.Zo-05/04/2000:00Lovenjoel-Bunsbeek -.
29.Zo-26/04/2000:00Bunsbeek-Butsel B -.
30.Zo-03/05/2000:00Waanrode-Bunsbeek -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/14)

1Houtem-Oplinter B*2325:7+18
2Meldert2031:16+15
3Waanrode**1936:9+27
4Orsmaal**1932:11+21
5Heide Linter*1933:10+23
6Out-Hoegaarden B***1840:9+31
7Atlas Linter**1819:7+12
8Neerwinden*1727:15+12
9Goetsenhoven*1118:19-1
10Halle VV*815:28-13
11Boutersem United B***712:20-8
12Glabbeek B*716:25-9
13Lovenjoel***613:26-13
14Bunsbeek*413:24-11
15Butsel B**49:27-18

alle wedstrijden (17/28)

1Waanrode4176:19+57
2Houtem-Oplinter B4146:13+33
3Orsmaal3754:29+25
4Out-Hoegaarden B3357:29+28
5Atlas Linter3141:27+14
6Neerwinden3050:28+22
7Heide Linter2951:24+27
8Meldert*2742:33+9
9Goetsenhoven*2037:41-4
10Halle VV2029:47-18
11Glabbeek B1427:42-15
12Bunsbeek*1020:46-26
13Butsel B815:63-48
14Boutersem United B725:67-42
15Lovenjoel722:84-62

uitwedstrijden (10/14)

1Waanrode*2240:10+30
2Houtem-Oplinter B**1821:6+15
3Orsmaal*1822:18+4
4Out-Hoegaarden B1517:20-3
5Neerwinden**1323:13+10
6Atlas Linter*1322:20+2
7Halle VV**1214:19-5
8Heide Linter**1018:14+4
9Goetsenhoven***919:22-3
10Meldert(4*)711:17-6
11Glabbeek B**711:17-6
12Bunsbeek***67:22-15
13Butsel B*46:36-30
14Lovenjoel19:58-49
15Boutersem United B013:47-34