www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Brabant-vv : 4de Provinciale A
zaterdag 23/03/2024 |
19:00 | Beersel Drogenb.B | - | Lembeek | 0
| - | 8
|
. | Huizingen B | - | Kester-Gooik B | 1 | - | 0 |
19:30 | Tollembeek | - | Rhode-De Hoek B | 3
| - | 4
|
. | Herne B | - | Schepdaal B | 1 | - | 1 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Lennik B | - | Oetingen B | 1 | - | 1 |
. | Groot-Dilbeek B | - | Brussels Academy | 3
| - | 2
|
. | Eizeringen A | - | Zuun B | 4
| - | 1
|
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Oetingen B | 3 | - |
10 | Eizeringen A | | - | |
. | Zuun B | 6 | - | 5 | Schepdaal B | | - | |
. | Rhode-De Hoek B | 10 |
- | 3 | Beersel Drogenb.B | | - | |
. | Galmaarden B | 3 | - | 0 | Herne B | | - | |
. | Tollembeek | 2 | - | 6 | Huizingen B | | - | |
20:00 | Kester-Gooik B | 7 | - | 12 | Groot-Dilbeek B | | - | |
zondag 07/04/2024 |
14:00 | Brussels Academy | 6 |
- | 5 | Lembeek | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-vv : 4de Provinciale A --> Schepdaal B
periode 1
-/- |
| Tollembeek | 10/10 | 24 |
2. | Huizingen B | 9/9 | 23 |
3. | Rhode-De Hoek B | 10/10 | 23 |
4. | Lembeek | 9/9 | 22 |
5. | Groot-Dilbeek B | 10/10 | 22 |
6. | Eizeringen A | 9/9 | 18 |
7. | Oetingen B | 10/10 | 17 |
8. | Schepdaal B | 9/9 | 16 |
9. | Brussels Academy | 9/9 | 14 |
10. | Kester-Gooik B | 9/9 | 10 |
11. | Herne B | 10/10 | 10 |
12. | Galmaarden B | 9/9 | 7 |
13. | Lennik B | 9/9 | 4 |
14. | Beersel Drogenb.B | 9/9 | 3 |
15. | Zuun B | 9/9 | 0 |
periode 2
-/- |
| Lembeek | 10/10 | 26 |
2. | Groot-Dilbeek B | 9/9 | 24 |
3. | Kester-Gooik B | 9/9 | 23 |
4. | Eizeringen A | 10/10 | 21 |
5. | Huizingen B | 9/9 | 20 |
6. | Tollembeek | 8/8 | 19 |
7. | Rhode-De Hoek B | 9/9 | 17 |
8. | Herne B | 9/9 | 13 |
9. | Oetingen B | 8/8 | 11 |
10. | Brussels Academy | 10/10 | 11 |
11. | Schepdaal B | 9/9 | 10 |
12. | Zuun B | 10/10 | 6 |
13. | Lennik B | 10/10 | 6 |
14. | Galmaarden B | 10/10 | 4 |
15. | Beersel Drogenb.B | 10/10 | 3 |
periode 3
-/- |
1. | Eizeringen A | 6/9 | 20 | |
2. | Groot-Dilbeek B | 6/9 | 20 | |
3. | Lembeek | 6/9 | 14 | |
4. | Kester-Gooik B | 6/10 | 12 | |
5. | Huizingen B | 6/10 | 11 | |
6. | Rhode-De Hoek B | 5/9 | 11 | |
7. | Tollembeek | 6/10 | 7 | x |
8. | Beersel Drogenb.B | 5/9 | 7 | |
9. | Schepdaal B | 6/10 | 5 | x |
10. | Brussels Academy | 4/9 | 4 | |
11. | Oetingen B | 5/10 | 4 | x |
12. | Lennik B | 6/9 | 4 | x |
13. | Zuun B | 5/9 | 3 | x |
14. | Galmaarden B | 5/9 | 1 | x |
15. | Herne B | 5/9 | 1 | x |
Zuun B
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Zuun B | - | Rhode-De Hoek B | 2 - | 7 | | 0 | 0 | | 15 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Zuun B | - | Herne B | 1 - | 2 | | 0 | 0 | | 13 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:00 | Huizingen B | - | Zuun B | 10 - | 2 | | 0 | 0 | | 14 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Zuun B | - | Brussels Academy | 1 - | 3 | | 0 | 0 | | 14 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:00 | Schepdaal B | - | Zuun B | 4 - | 1 | | 0 | 0 | | 14 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Zuun B | - | Oetingen B | 0 - | 1 | | 0 | 0 | | 15 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Tollembeek | - | Zuun B | 4 - | 0 | | 0 | 0 | | 15 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Zuun B | - | Eizeringen A | 3 - | 7 | | 0 | 0 | | 15 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Galmaarden B | - | Zuun B | 3 - | 1 | | 0 | 0 | | 15 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Zuun B | - | Lembeek | 0 - | 3 | | 0 | 0 | | 15 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Lennik B | - | Zuun B | 5 - | 2 | | 0 | 0 | | 15 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Zuun B | - | Beersel Drogenb.B | 1 - | 5 | | 0 | 0 | | 15 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Groot-Dilbeek B | - | Zuun B | 7 - | 2 | | 0 | 0 | | 15 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Zuun B | - | Kester-Gooik B | 2 - | 3 | | 0 | 0 | | 15 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Oetingen B | - | Zuun B | 6 - | 0 | | 0 | 0 | | 15 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Zuun B | - | Tollembeek | 1 - | 7 | | 0 | 0 | | 15 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Zuun B | - | Galmaarden B | 3 - | 2 | | 3 | 3 | | 15 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:00 | Lembeek | - | Zuun B | 3 - | 0 | | 0 | 3 | | 15 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:00 | Brussels Academy | - | Zuun B | 1 - | 3 | | 3 | 6 | | 14 | |
22. | Za-24/02/24 | 20:00 | Kester-Gooik B | - | Zuun B | 4 - | 2 | | 0 | 6 | | 15 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Zuun B | - | Groot-Dilbeek B | 2 - | 7 | | 0 | 6 | | 15 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Rhode-De Hoek B | - | Zuun B | 4 - | 1 | | 0 | 6 | | 15 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Zuun B | - | Lennik B | 3 - | 0 | | 3 | 9 | | 15 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Eizeringen A | - | Zuun B | 4 - | 1 | | 0 | 9 | | 15 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Zuun B | - | Schepdaal B | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Herne B | - | Zuun B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Zuun B | - | Huizingen B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Beersel Drogenb.B | - | Zuun B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Schepdaal B
1. | Za-02/09/23 | 19:00 | Schepdaal B | - | Herne B | 7 - | 6 | | 3 | 3 | | 3 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Rhode-De Hoek B | - | Schepdaal B | 4 - | 1 | | 0 | 3 | | 8 | |
4. | Zo-24/09/23 | 16:00 | Schepdaal B | - | Groot-Dilbeek B | 1 - | 1 | | 1 | 4 | | 9 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:00 | Kester-Gooik B | - | Schepdaal B | 1 - | 2 | | 3 | 7 | | 8 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:00 | Schepdaal B | - | Zuun B | 4 - | 1 | | 3 | 10 | | 8 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:00 | Schepdaal B | - | Beersel Drogenb.B | 9 - | 1 | | 3 | 13 | | 6 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:00 | Huizingen B | - | Schepdaal B | 4 - | 2 | | 0 | 13 | | 6 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:00 | Schepdaal B | - | Lennik B | 1 - | 1 | | 1 | 14 | | 6 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Oetingen B | - | Schepdaal B | 3 - | 0 | | 0 | 14 | | 8 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:00 | Schepdaal B | - | Brussels Academy | 0 - | 1 | | 0 | 14 | | 9 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Lembeek | - | Schepdaal B | 1 - | 1 | | 1 | 15 | | 10 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:00 | Schepdaal B | - | Eizeringen A | 1 - | 1 | | 1 | 16 | | 11 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Tollembeek | - | Schepdaal B | 8 - | 1 | | 0 | 16 | | 11 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Schepdaal B | - | Galmaarden B | 7 - | 3 | | 3 | 19 | | 10 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:00 | Beersel Drogenb.B | - | Schepdaal B | 0 - | 5 | | 3 | 22 | | 9 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:00 | Schepdaal B | - | Lembeek | 1 - | 3 | | 0 | 22 | | 10 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Groot-Dilbeek B | - | Schepdaal B | 9 - | 2 | | 0 | 22 | | 11 | |
18. | Do-15/02/24 | 19:30 | Lennik B | - | Schepdaal B | 2 - | 2 | | 1 | 23 | | 10 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:00 | Schepdaal B | - | Tollembeek | 0 - | 3 | | 0 | 23 | | 10 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Galmaarden B | - | Schepdaal B | 2 - | 5 | | 3 | 26 | | 9 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:00 | Schepdaal B | - | Oetingen B | 1 - | 2 | | 0 | 26 | | 9 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Eizeringen A | - | Schepdaal B | 2 - | 1 | | 0 | 26 | | 9 | |
25. | Zo-17/03/24 | 16:00 | Schepdaal B | - | Huizingen B | 2 - | 2 | | 1 | 27 | | 10 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Herne B | - | Schepdaal B | 1 - | 1 | | 1 | 28 | | 10 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Zuun B | - | Schepdaal B | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:00 | Schepdaal B | - | Kester-Gooik B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Brussels Academy | - | Schepdaal B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Schepdaal B | - | Rhode-De Hoek B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/14)
1 | Groot-Dilbeek B* | 32 | +32 |
2 | Lembeek | 32 | +28 |
3 | Eizeringen A | 31 | +26 |
4 | Huizingen B* | 28 | +21 |
5 | Kester-Gooik B* | 25 | +33 |
6 | Rhode-De Hoek B* | 23 | +18 |
7 | Tollembeek* | 22 | +23 |
8 | Oetingen B* | 19 | +13 |
9 | Brussels Academy** | 17 | +2 |
10 | Schepdaal B* | 16 | +9 |
11 | Herne B* | 14 | -9 |
12 | Galmaarden B* | 10 | -18 |
13 | Lennik B* | 9 | -14 |
14 | Zuun B* | 6 | -28 |
15 | Beersel Drogenb.B* | 6 | -46 |
alle wedstrijden (25/28)
1 | Groot-Dilbeek B | 62 | +58 |
2 | Lembeek | 59 | +53 |
3 | Eizeringen A | 55 | +44 |
4 | Huizingen B* | 50 | +34 |
5 | Rhode-De Hoek B* | 48 | +33 |
6 | Tollembeek* | 46 | +43 |
7 | Kester-Gooik B* | 42 | +33 |
8 | Oetingen B** | 30 | +1 |
9 | Brussels Academy** | 28 | -10 |
10 | Schepdaal B* | 28 | -5 |
11 | Herne B* | 23 | -21 |
12 | Lennik B | 14 | -43 |
13 | Beersel Drogenb.B* | 12 | -100 |
14 | Galmaarden B* | 11 | -52 |
15 | Zuun B* | 9 | -68 |
uitwedstrijden (13/14)
1 | Groot-Dilbeek B | 30 | +26 |
2 | Lembeek* | 27 | +25 |
3 | Rhode-De Hoek B* | 25 | +15 |
4 | Tollembeek* | 24 | +20 |
5 | Eizeringen A* | 24 | +18 |
6 | Huizingen B* | 22 | +13 |
7 | Kester-Gooik B* | 17 | 0 |
8 | Schepdaal B* | 12 | -14 |
9 | Brussels Academy* | 11 | -12 |
10 | Oetingen B** | 11 | -12 |
11 | Herne B* | 9 | -12 |
12 | Beersel Drogenb.B* | 6 | -54 |
13 | Lennik B | 5 | -29 |
14 | Zuun B* | 3 | -40 |
15 | Galmaarden B* | 1 | -34 |