www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 20/04/2024
Antwerpen : 4de Provinciale F
zaterdag 13/04/2024 |
19:30 | Herenthout | - | Zammel | 3
| - | 3
|
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Sint-Dimpna B | - | Tongerlo | 4
| - | 1
|
. | Alberta | - | Immer Oost | 1
| - | 3 |
. | Laakdal | - | Houtvenne B | 0
| - | 5
|
. | Wiekevorst | - | Heultje | 2
| - | 2 |
. | Exc.Bouwel | - | Netezonen | 1 | - | 1 |
. | Exc.Vorst | - | Rauw | 1 | - | 1 |
. | Olen United | - | Ranst B | 8
| - | 0
|
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Netezonen | 6 | - |
4 | Alberta | | - | |
. | Zammel | 7 | - |
3 | Sint-Dimpna B | | - | |
. | Olen United | 8 |
- | 9 | Herenthout | | - | |
. | Ranst B | 3 | - | 1 | Exc.Vorst | | - | |
. | Houtvenne B | 12 | - | 6 | Wiekevorst | | - | |
. | Tongerlo | 6 | - | 6 | Heultje | | - | |
. | Immer Oost | 3 |
- | 10 | Exc.Bouwel | | - | |
. | Rauw | 7 | - | 0 | Laakdal | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 4de Provinciale F --> Houtvenne B
periode 1
10/10 |
| Houtvenne B | 28 |
2. | Heultje | 22 |
3. | Exc.Vorst | 21 |
4. | Rauw | 20 |
5. | Tongerlo | 20 |
6. | Zammel | 19 |
7. | Olen United | 18 |
8. | Exc.Bouwel | 16 |
9. | Immer Oost | 15 |
10. | Wiekevorst | 13 |
11. | Herenthout | 12 |
12. | Netezonen | 10 |
13. | Alberta | 5 |
14. | Sint-Dimpna B | 4 |
15. | Laakdal | 4 |
16. | Ranst B | 1 |
periode 2
10/10 |
| Rauw | 24 |
2. | Zammel | 21 |
3. | Tongerlo | 21 |
4. | Houtvenne B | 20 |
5. | Exc.Bouwel | 20 |
6. | Olen United | 19 |
7. | Herenthout | 18 |
8. | Immer Oost | 15 |
9. | Wiekevorst | 15 |
10. | Netezonen | 13 |
11. | Sint-Dimpna B | 10 |
12. | Heultje | 9 |
13. | Exc.Vorst | 8 |
14. | Alberta | 6 |
15. | Laakdal | 3 |
16. | Ranst B | 3 |
periode 3
8/10 |
1. | Houtvenne B | 22 | |
2. | Exc.Bouwel | 20 | |
3. | Olen United | 17 | |
4. | Wiekevorst | 16 | |
5. | Herenthout | 16 | |
6. | Rauw | 15 | x |
7. | Netezonen | 13 | x |
8. | Heultje | 12 | x |
9. | Zammel | 12 | x |
10. | Tongerlo | 9 | x |
11. | Sint-Dimpna B | 8 | x |
12. | Immer Oost | 6 | x |
13. | Exc.Vorst | 6 | x |
14. | Alberta | 4 | x |
15. | Ranst B | 3 | x |
16. | Laakdal | 1 | x |
Houtvenne B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Alberta | - | Houtvenne B | 0 - | 4 | | 3 | 3 | | 3 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Houtvenne B | - | Tongerlo | 3 - | 1 | | 3 | 6 | | 3 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Immer Oost | - | Houtvenne B | 2 - | 2 | | 1 | 7 | | 4 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Houtvenne B | - | Netezonen | 4 - | 1 | | 3 | 10 | | 3 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Houtvenne B | - | Laakdal | 5 - | 1 | | 3 | 13 | | 2 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Rauw | - | Houtvenne B | 1 - | 3 | | 3 | 16 | | 1 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Houtvenne B | - | Exc.Vorst | 2 - | 1 | | 3 | 19 | | 1 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Wiekevorst | - | Houtvenne B | 0 - | 2 | | 3 | 22 | | 1 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Houtvenne B | - | Herenthout | 4 - | 1 | | 3 | 25 | | 1 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Exc.Bouwel | - | Houtvenne B | 1 - | 2 | | 3 | 28 | | 1 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Houtvenne B | - | Sint-Dimpna B | 2 - | 1 | | 3 | 31 | | 1 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Zammel | - | Houtvenne B | 0 - | 2 | | 3 | 34 | | 1 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Houtvenne B | - | Heultje | 2 - | 1 | | 3 | 37 | | 1 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Houtvenne B | - | Olen United | 2 - | 3 | | 0 | 37 | | 1 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Ranst B | - | Houtvenne B | 1 - | 5 | | 3 | 40 | | 1 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Tongerlo | - | Houtvenne B | 0 - | 1 | | 3 | 43 | | 1 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Houtvenne B | - | Rauw | 0 - | 0 | | 1 | 44 | | 1 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Herenthout | - | Houtvenne B | 1 - | 0 | | 0 | 44 | | 1 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Houtvenne B | - | Exc.Bouwel | 1 - | 1 | | 1 | 45 | | 1 | |
18. | Wo-14/02/24 | 20:00 | Netezonen | - | Houtvenne B | 0 - | 5 | | 3 | 48 | | 1 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Olen United | - | Houtvenne B | 2 - | 2 | | 1 | 49 | | 1 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Houtvenne B | - | Ranst B | 6 - | 0 | | 3 | 52 | | 1 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Houtvenne B | - | Immer Oost | 3 - | 0 | | 3 | 55 | | 1 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Heultje | - | Houtvenne B | 0 - | 3 | | 3 | 58 | | 1 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Houtvenne B | - | Zammel | 2 - | 0 | | 3 | 61 | | 1 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Exc.Vorst | - | Houtvenne B | 1 - | 3 | | 3 | 64 | | 1 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Houtvenne B | - | Alberta | 7 - | 1 | | 3 | 67 | | 1 | + |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Laakdal | - | Houtvenne B | 0 - | 5 | | 3 | 70 | | 1 | + |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Houtvenne B | - | Wiekevorst | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Sint-Dimpna B | - | Houtvenne B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Wiekevorst
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Wiekevorst | - | Exc.Vorst | 3 - | 0 | | 3 | 3 | | 5 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Sint-Dimpna B | - | Wiekevorst | 0 - | 3 | | 3 | 6 | | 4 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Tongerlo | - | Wiekevorst | 1 - | 0 | | 0 | 6 | | 5 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Wiekevorst | - | Exc.Bouwel | 1 - | 4 | | 0 | 6 | | 8 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Netezonen | - | Wiekevorst | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 10 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Wiekevorst | - | Zammel | 1 - | 3 | | 0 | 7 | | 10 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Immer Oost | - | Wiekevorst | 4 - | 0 | | 0 | 7 | | 11 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Wiekevorst | - | Houtvenne B | 0 - | 2 | | 0 | 7 | | 11 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Olen United | - | Wiekevorst | 1 - | 2 | | 3 | 10 | | 11 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Wiekevorst | - | Alberta | 2 - | 0 | | 3 | 13 | | 10 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Ranst B | - | Wiekevorst | 1 - | 2 | | 3 | 16 | | 9 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Wiekevorst | - | Laakdal | 6 - | 5 | | 3 | 19 | | 8 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Wiekevorst | - | Rauw | 1 - | 1 | | 1 | 20 | | 9 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Heultje | - | Wiekevorst | 1 - | 2 | | 3 | 23 | | 9 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Wiekevorst | - | Herenthout | 1 - | 1 | | 1 | 24 | | 10 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Exc.Bouwel | - | Wiekevorst | 2 - | 2 | | 1 | 25 | | 9 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Wiekevorst | - | Tongerlo | 0 - | 1 | | 0 | 25 | | 10 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Laakdal | - | Wiekevorst | 0 - | 3 | | 3 | 28 | | 10 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Wiekevorst | - | Ranst B | 1 - | 2 | | 0 | 28 | | 10 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Zammel | - | Wiekevorst | 2 - | 1 | | 0 | 28 | | 11 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Wiekevorst | - | Immer Oost | 2 - | 1 | | 3 | 31 | | 9 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Alberta | - | Wiekevorst | 0 - | 2 | | 3 | 34 | | 9 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Wiekevorst | - | Sint-Dimpna B | 2 - | 1 | | 3 | 37 | | 8 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Exc.Vorst | - | Wiekevorst | 0 - | 4 | | 3 | 40 | | 7 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Wiekevorst | - | Olen United | 2 - | 0 | | 3 | 43 | | 7 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Herenthout | - | Wiekevorst | 1 - | 0 | | 0 | 43 | | 7 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Rauw | - | Wiekevorst | 2 - | 0 | | 0 | 43 | | 8 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Wiekevorst | - | Heultje | 2 - | 2 | | 1 | 44 | | 8 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Houtvenne B | - | Wiekevorst | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Wiekevorst | - | Netezonen | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Houtvenne B | 35 | +31 |
2 | Tongerlo | 30 | +10 |
3 | Zammel | 28 | +14 |
4 | Rauw | 28 | +21 |
5 | Exc.Bouwel | 26 | +32 |
6 | Herenthout | 25 | +6 |
7 | Exc.Vorst | 23 | +7 |
8 | Immer Oost | 22 | +4 |
9 | Olen United | 22 | +19 |
10 | Heultje | 21 | +15 |
11 | Wiekevorst | 21 | +1 |
12 | Netezonen | 19 | -12 |
13 | Sint-Dimpna B | 14 | -4 |
14 | Alberta | 7 | -25 |
15 | Laakdal | 5 | -40 |
16 | Ranst B | 4 | -35 |
alle wedstrijden (28/30)
1 | Houtvenne B | 70 | +61 |
2 | Rauw | 59 | +44 |
3 | Exc.Bouwel | 56 | +55 |
4 | Olen United | 54 | +36 |
5 | Zammel | 52 | +30 |
6 | Tongerlo | 50 | +10 |
7 | Herenthout | 46 | +10 |
8 | Wiekevorst | 44 | +7 |
9 | Heultje | 43 | +28 |
10 | Immer Oost | 36 | +1 |
11 | Netezonen | 36 | -13 |
12 | Exc.Vorst | 35 | -14 |
13 | Sint-Dimpna B | 22 | -24 |
14 | Alberta | 15 | -70 |
15 | Laakdal | 8 | -74 |
16 | Ranst B | 7 | -87 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Houtvenne B | 35 | +30 |
2 | Olen United | 32 | +17 |
3 | Rauw | 31 | +23 |
4 | Exc.Bouwel | 30 | +23 |
5 | Zammel | 24 | +16 |
6 | Wiekevorst | 23 | +6 |
7 | Heultje | 22 | +13 |
8 | Herenthout | 21 | +4 |
9 | Tongerlo | 20 | 0 |
10 | Netezonen | 17 | -1 |
11 | Immer Oost | 14 | -3 |
12 | Exc.Vorst | 12 | -21 |
13 | Sint-Dimpna B | 8 | -20 |
14 | Alberta | 8 | -45 |
15 | Laakdal | 3 | -34 |
16 | Ranst B | 3 | -52 |