www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 26/04/2024
Antwerpen : 4de Provinciale F
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Netezonen | - | Alberta | 3
| - | 2
|
. | Zammel | - | Sint-Dimpna B | 2 | - | 1 |
. | Olen United | - | Herenthout | 1 | - | 0 |
. | Ranst B | - | Exc.Vorst | 0 | - | 3 |
. | Houtvenne B | - | Wiekevorst | 3 | - | 0 |
. | Tongerlo | - | Heultje | 2
| - | 3
|
. | Immer Oost | - | Exc.Bouwel | 0 | - | 3 |
. | Rauw | - | Laakdal | 6
| - | 1
|
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Laakdal | 1 | - |
3 | Immer Oost | | - | |
. | Heultje | 6 | - |
5 | Zammel | | - | |
. | Exc.Bouwel | 10 |
- | 8 | Rauw | | - | |
. | Wiekevorst | 10 | - | 7 | Netezonen | | - | |
. | Exc.Vorst | 4 | - | 9 | Olen United | | - | |
. | Sint-Dimpna B | 5 | - | 10 | Houtvenne B | | - | |
. | Herenthout | 7 |
- | 0 | Ranst B | | - | |
. | Alberta | 3 | - | 6 | Tongerlo | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 4de Provinciale F --> Laakdal
periode 1
10/10 |
| Houtvenne B | 28 |
2. | Heultje | 22 |
3. | Exc.Vorst | 21 |
4. | Rauw | 20 |
5. | Tongerlo | 20 |
6. | Zammel | 19 |
7. | Olen United | 18 |
8. | Exc.Bouwel | 16 |
9. | Immer Oost | 15 |
10. | Wiekevorst | 13 |
11. | Herenthout | 12 |
12. | Netezonen | 10 |
13. | Alberta | 5 |
14. | Sint-Dimpna B | 4 |
15. | Laakdal | 4 |
16. | Ranst B | 1 |
periode 2
10/10 |
| Rauw | 24 |
2. | Zammel | 21 |
3. | Tongerlo | 21 |
4. | Houtvenne B | 20 |
5. | Exc.Bouwel | 20 |
6. | Olen United | 19 |
7. | Herenthout | 18 |
8. | Immer Oost | 15 |
9. | Wiekevorst | 15 |
10. | Netezonen | 13 |
11. | Sint-Dimpna B | 10 |
12. | Heultje | 9 |
13. | Exc.Vorst | 8 |
14. | Alberta | 6 |
15. | Laakdal | 3 |
16. | Ranst B | 3 |
periode 3
9/10 |
1. | Houtvenne B | 25 | |
2. | Exc.Bouwel | 23 | |
3. | Olen United | 20 | x |
4. | Rauw | 18 | x |
5. | Netezonen | 16 | x |
6. | Wiekevorst | 16 | x |
7. | Herenthout | 16 | x |
8. | Heultje | 15 | x |
9. | Zammel | 15 | x |
10. | Tongerlo | 9 | x |
11. | Exc.Vorst | 9 | x |
12. | Sint-Dimpna B | 8 | x |
13. | Immer Oost | 6 | x |
14. | Alberta | 4 | x |
15. | Ranst B | 3 | x |
16. | Laakdal | 1 | x |
Laakdal
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Laakdal | - | Olen United | 0 - | 6 | | 0 | 0 | | 15 | - |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Immer Oost | - | Laakdal | 2 - | 1 | | 0 | 0 | | 14 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Netezonen | - | Laakdal | 4 - | 2 | | 0 | 0 | | 14 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Laakdal | - | Alberta | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 13 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Houtvenne B | - | Laakdal | 5 - | 1 | | 0 | 1 | | 13 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Laakdal | - | Ranst B | 4 - | 2 | | 3 | 4 | | 13 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Laakdal | - | Herenthout | 1 - | 3 | | 0 | 4 | | 14 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Exc.Vorst | - | Laakdal | 4 - | 0 | | 0 | 4 | | 14 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Laakdal | - | Sint-Dimpna B | 2 - | 3 | | 0 | 4 | | 15 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Heultje | - | Laakdal | 3 - | 1 | | 0 | 4 | | 15 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Laakdal | - | Rauw | 0 - | 3 | | 0 | 4 | | 15 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Wiekevorst | - | Laakdal | 6 - | 5 | | 0 | 4 | | 15 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Laakdal | - | Exc.Bouwel | 0 - | 4 | | 0 | 4 | | 15 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Zammel | - | Laakdal | 4 - | 1 | | 0 | 4 | | 15 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Laakdal | - | Tongerlo | 2 - | 6 | | 0 | 4 | | 15 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Herenthout | - | Laakdal | 3 - | 0 | | 0 | 4 | | 15 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Laakdal | - | Netezonen | 2 - | 4 | | 0 | 4 | | 15 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Laakdal | - | Wiekevorst | 0 - | 3 | | 0 | 4 | | 15 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Alberta | - | Laakdal | 0 - | 1 | | 3 | 7 | | 15 | |
18. | Do-15/02/24 | 20:00 | Sint-Dimpna B | - | Laakdal | 4 - | 1 | | 0 | 7 | | 15 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Laakdal | - | Zammel | 0 - | 6 | | 0 | 7 | | 15 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Tongerlo | - | Laakdal | 2 - | 0 | | 0 | 7 | | 15 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Laakdal | - | Heultje | 0 - | 6 | | 0 | 7 | | 15 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Exc.Bouwel | - | Laakdal | 7 - | 1 | | 0 | 7 | | 15 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Laakdal | - | Exc.Vorst | 1 - | 1 | | 1 | 8 | | 15 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Olen United | - | Laakdal | 3 - | 0 | | 0 | 8 | | 15 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Ranst B | - | Laakdal | 1 - | 0 | | 0 | 8 | | 15 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Laakdal | - | Houtvenne B | 0 - | 5 | | 0 | 8 | | 15 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Rauw | - | Laakdal | 6 - | 1 | | 0 | 8 | | 15 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Laakdal | - | Immer Oost | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Immer Oost
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Ranst B | - | Immer Oost | 0 - | 6 | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Immer Oost | - | Laakdal | 2 - | 1 | | 3 | 6 | | 2 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Immer Oost | - | Houtvenne B | 2 - | 2 | | 1 | 7 | | 3 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Olen United | - | Immer Oost | 2 - | 2 | | 1 | 8 | | 5 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Immer Oost | - | Sint-Dimpna B | 4 - | 0 | | 3 | 11 | | 4 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Herenthout | - | Immer Oost | 3 - | 1 | | 0 | 11 | | 6 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Immer Oost | - | Wiekevorst | 4 - | 0 | | 3 | 14 | | 4 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Heultje | - | Immer Oost | 2 - | 2 | | 1 | 15 | | 5 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Immer Oost | - | Exc.Vorst | 2 - | 3 | | 0 | 15 | | 8 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Rauw | - | Immer Oost | 3 - | 1 | | 0 | 15 | | 9 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Immer Oost | - | Tongerlo | 0 - | 2 | | 0 | 15 | | 11 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Exc.Bouwel | - | Immer Oost | 2 - | 0 | | 0 | 15 | | 11 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Immer Oost | - | Zammel | 3 - | 2 | | 3 | 18 | | 11 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Netezonen | - | Immer Oost | 1 - | 4 | | 3 | 21 | | 10 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Immer Oost | - | Alberta | 3 - | 2 | | 3 | 24 | | 8 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Sint-Dimpna B | - | Immer Oost | 0 - | 2 | | 3 | 27 | | 7 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Immer Oost | - | Heultje | 1 - | 0 | | 3 | 30 | | 7 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Exc.Vorst | - | Immer Oost | 2 - | 0 | | 0 | 30 | | 8 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Immer Oost | - | Olen United | 1 - | 3 | | 0 | 30 | | 8 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Tongerlo | - | Immer Oost | 2 - | 0 | | 0 | 30 | | 8 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Wiekevorst | - | Immer Oost | 2 - | 1 | | 0 | 30 | | 10 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Immer Oost | - | Rauw | 0 - | 3 | | 0 | 30 | | 10 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Houtvenne B | - | Immer Oost | 3 - | 0 | | 0 | 30 | | 11 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Immer Oost | - | Ranst B | 3 - | 0 | | 3 | 33 | | 10 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Immer Oost | - | Netezonen | 2 - | 4 | | 0 | 33 | | 11 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Zammel | - | Immer Oost | 2 - | 0 | | 0 | 33 | | 11 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Immer Oost | - | Herenthout | 1 - | 2 | | 0 | 33 | | 12 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Alberta | - | Immer Oost | 1 - | 3 | | 3 | 36 | | 10 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Immer Oost | - | Exc.Bouwel | 0 - | 3 | | 0 | 36 | | 12 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Laakdal | - | Immer Oost | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Houtvenne B | 38 | +34 |
2 | Zammel | 31 | +15 |
3 | Rauw | 31 | +26 |
4 | Tongerlo | 30 | +9 |
5 | Exc.Bouwel* | 26 | +32 |
6 | Herenthout* | 25 | +6 |
7 | Olen United | 25 | +20 |
8 | Exc.Vorst* | 23 | +7 |
9 | Immer Oost | 22 | +1 |
10 | Netezonen | 22 | -11 |
11 | Heultje* | 21 | +15 |
12 | Wiekevorst* | 21 | +1 |
13 | Sint-Dimpna B* | 14 | -4 |
14 | Alberta* | 7 | -25 |
15 | Laakdal* | 5 | -40 |
16 | Ranst B | 4 | -38 |
alle wedstrijden (29/30)
1 | Houtvenne B | 73 | +64 |
2 | Rauw | 62 | +49 |
3 | Exc.Bouwel | 59 | +58 |
4 | Olen United | 57 | +37 |
5 | Zammel | 55 | +31 |
6 | Tongerlo | 50 | +9 |
7 | Herenthout | 46 | +9 |
8 | Heultje | 46 | +29 |
9 | Wiekevorst | 44 | +4 |
10 | Netezonen | 39 | -12 |
11 | Exc.Vorst | 38 | -11 |
12 | Immer Oost | 36 | -2 |
13 | Sint-Dimpna B | 22 | -25 |
14 | Alberta | 15 | -71 |
15 | Laakdal | 8 | -79 |
16 | Ranst B | 7 | -90 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Houtvenne B* | 35 | +30 |
2 | Exc.Bouwel | 33 | +26 |
3 | Olen United* | 32 | +17 |
4 | Rauw* | 31 | +23 |
5 | Heultje | 25 | +14 |
6 | Zammel* | 24 | +16 |
7 | Wiekevorst | 23 | +3 |
8 | Herenthout | 21 | +3 |
9 | Tongerlo* | 20 | 0 |
10 | Netezonen* | 17 | -1 |
11 | Exc.Vorst | 15 | -18 |
12 | Immer Oost* | 14 | -3 |
13 | Sint-Dimpna B | 8 | -21 |
14 | Alberta | 8 | -46 |
15 | Laakdal | 3 | -39 |
16 | Ranst B* | 3 | -52 |