www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 15/08/2020

vbal4

Antwerpen : 3de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 05/09/2020

19:00Berchem B-Halle-PP
20:00Kontich B-FC Turk Sp.-PP
.Mariaburg A-Wijnegem A-PP

zondag 06/09/2020

15:00Lint-Oxford Hemiksem-PP
.Wintam-Aartselaar A-PP
.Lippelo-Tor Deurne Pirates B-PP
.Schelle-Willebroekse-PP
.Burcht-Berendrecht-PP

speeldag 2

periode 1

zaterdag 12/09/2020

19:00Wijnegem A-Lint-
20:00Tor Deurne Pirates B-Schelle-

zondag 13/09/2020

15:00FC Turk Sp.-Mariaburg A-
.Halle-Kontich B-
.Berendrecht-Berchem B-
.Willebroekse-Burcht-
.Aartselaar A-Lippelo-
.Oxford Hemiksem-Wintam-

speeldag 3

periode 1

zaterdag 19/09/2020

19:00Berchem B-Willebroekse-
20:00Kontich B-Mariaburg A-

zondag 20/09/2020

15:00Halle-Berendrecht-
.Lint-FC Turk Sp.-
.Wintam-Wijnegem A-
.Lippelo-Oxford Hemiksem-
.Schelle-Aartselaar A-
.Burcht-Tor Deurne Pirates B-

speeldag 4

periode 1

zaterdag 26/09/2020

20:00Tor Deurne Pirates B-Berchem B-
.Mariaburg A-Lint-

zondag 27/09/2020

15:00FC Turk Sp.-Wintam-
.Berendrecht-Kontich B-
.Willebroekse-Halle-
.Aartselaar A-Burcht-
.Oxford Hemiksem-Schelle-
.Wijnegem A-Lippelo-

speeldag 5

periode 1

donderdag 05/05/2022

00:00Berchem B-Aartselaar A-
.Halle-Tor Deurne Pirates B-
.Berendrecht-Willebroekse-
.Wintam-Mariaburg A-
.Lippelo-FC Turk Sp.-
.Schelle-Wijnegem A-
.Burcht-Oxford Hemiksem-
.Kontich B-Lint-

speeldag 6

periode 1

vrijdag 06/05/2022

00:00FC Turk Sp.-Schelle-
.Mariaburg A-Lippelo-
.Lint-Wintam-
.Willebroekse-Kontich B-
.Tor Deurne Pirates B-Berendrecht-
.Aartselaar A-Halle-
.Oxford Hemiksem-Berchem B-
.Wijnegem A-Burcht-

speeldag 7

periode 1

zaterdag 07/05/2022

00:00Berchem B-Wijnegem A-
.Halle-Oxford Hemiksem-
.Berendrecht-Aartselaar A-
.Willebroekse-Tor Deurne Pirates B-
.Lippelo-Lint-
.Schelle-Mariaburg A-
.Burcht-FC Turk Sp.-
.Kontich B-Wintam-

speeldag 8

periode 1

zondag 08/05/2022

00:00FC Turk Sp.-Berchem B-
.Mariaburg A-Burcht-
.Lint-Schelle-
.Wintam-Lippelo-
.Tor Deurne Pirates B-Kontich B-
.Aartselaar A-Willebroekse-
.Oxford Hemiksem-Berendrecht-
.Wijnegem A-Halle-

speeldag 9

periode 1

maandag 09/05/2022

00:00Berchem B-Mariaburg A-
.Halle-FC Turk Sp.-
.Berendrecht-Wijnegem A-
.Willebroekse-Oxford Hemiksem-
.Tor Deurne Pirates B-Aartselaar A-
.Schelle-Wintam-
.Burcht-Lint-
.Kontich B-Lippelo-

speeldag 10

periode 1

dinsdag 10/05/2022

00:00FC Turk Sp.-Berendrecht-
.Mariaburg A-Halle-
.Lint-Berchem B-
.Wintam-Burcht-
.Lippelo-Schelle-
.Aartselaar A-Kontich B-
.Oxford Hemiksem-Tor Deurne Pirates B-
.Wijnegem A-Willebroekse-

speeldag 11

periode 2

woensdag 11/05/2022

00:00Berchem B-Wintam-
.Halle-Lint-
.Berendrecht-Mariaburg A-
.Willebroekse-FC Turk Sp.-
.Tor Deurne Pirates B-Wijnegem A-
.Aartselaar A-Oxford Hemiksem-
.Burcht-Lippelo-
.Kontich B-Schelle-

speeldag 12

periode 2

donderdag 12/05/2022

00:00FC Turk Sp.-Tor Deurne Pirates B-
.Mariaburg A-Willebroekse-
.Lint-Berendrecht-
.Wintam-Halle-
.Lippelo-Berchem B-
.Schelle-Burcht-
.Oxford Hemiksem-Kontich B-
.Wijnegem A-Aartselaar A-

speeldag 13

periode 2

vrijdag 13/05/2022

00:00Berchem B-Schelle-
.Halle-Lippelo-
.Berendrecht-Wintam-
.Willebroekse-Lint-
.Tor Deurne Pirates B-Mariaburg A-
.Aartselaar A-FC Turk Sp.-
.Oxford Hemiksem-Wijnegem A-
.Kontich B-Burcht-

speeldag 14

periode 2

zaterdag 14/05/2022

00:00FC Turk Sp.-Oxford Hemiksem-
.Mariaburg A-Aartselaar A-
.Lint-Tor Deurne Pirates B-
.Wintam-Willebroekse-
.Lippelo-Berendrecht-
.Schelle-Halle-
.Burcht-Berchem B-
.Kontich B-Wijnegem A-

speeldag 15

periode 2

zondag 15/05/2022

00:00Berchem B-Kontich B-
.Halle-Burcht-
.Berendrecht-Schelle-
.Willebroekse-Lippelo-
.Tor Deurne Pirates B-Wintam-
.Aartselaar A-Lint-
.Oxford Hemiksem-Mariaburg A-
.Wijnegem A-FC Turk Sp.-

speeldag 16

periode 2

maandag 16/05/2022

00:00Halle-Berchem B-
.Wijnegem A-Mariaburg A-
.Oxford Hemiksem-Lint-
.Aartselaar A-Wintam-
.Tor Deurne Pirates B-Lippelo-
.Willebroekse-Schelle-
.Berendrecht-Burcht-
.FC Turk Sp.-Kontich B-

speeldag 17

periode 2

dinsdag 17/05/2022

00:00Mariaburg A-FC Turk Sp.-
.Kontich B-Halle-
.Berchem B-Berendrecht-
.Burcht-Willebroekse-
.Schelle-Tor Deurne Pirates B-
.Lippelo-Aartselaar A-
.Wintam-Oxford Hemiksem-
.Lint-Wijnegem A-

speeldag 18

periode 2

woensdag 18/05/2022

00:00Willebroekse-Berchem B-
.Berendrecht-Halle-
.FC Turk Sp.-Lint-
.Wijnegem A-Wintam-
.Oxford Hemiksem-Lippelo-
.Aartselaar A-Schelle-
.Tor Deurne Pirates B-Burcht-
.Mariaburg A-Kontich B-

speeldag 19

periode 2

donderdag 19/05/2022

00:00Wintam-FC Turk Sp.-
.Lint-Mariaburg A-
.Kontich B-Berendrecht-
.Halle-Willebroekse-
.Berchem B-Tor Deurne Pirates B-
.Burcht-Aartselaar A-
.Schelle-Oxford Hemiksem-
.Lippelo-Wijnegem A-

speeldag 20

periode 2

vrijdag 20/05/2022

00:00Aartselaar A-Berchem B-
.Tor Deurne Pirates B-Halle-
.Willebroekse-Berendrecht-
.Mariaburg A-Wintam-
.FC Turk Sp.-Lippelo-
.Wijnegem A-Schelle-
.Oxford Hemiksem-Burcht-
.Lint-Kontich B-

speeldag 21

periode 3

zaterdag 21/05/2022

00:00Schelle-FC Turk Sp.-
.Lippelo-Mariaburg A-
.Wintam-Lint-
.Kontich B-Willebroekse-
.Berendrecht-Tor Deurne Pirates B-
.Halle-Aartselaar A-
.Berchem B-Oxford Hemiksem-
.Burcht-Wijnegem A-

speeldag 22

periode 3

zondag 22/05/2022

00:00Wijnegem A-Berchem B-
.Oxford Hemiksem-Halle-
.Aartselaar A-Berendrecht-
.Tor Deurne Pirates B-Willebroekse-
.Lint-Lippelo-
.Mariaburg A-Schelle-
.FC Turk Sp.-Burcht-
.Wintam-Kontich B-

speeldag 23

periode 3

maandag 23/05/2022

00:00Berchem B-FC Turk Sp.-
.Burcht-Mariaburg A-
.Schelle-Lint-
.Lippelo-Wintam-
.Kontich B-Tor Deurne Pirates B-
.Willebroekse-Aartselaar A-
.Berendrecht-Oxford Hemiksem-
.Halle-Wijnegem A-

speeldag 24

periode 3

dinsdag 24/05/2022

00:00Mariaburg A-Berchem B-
.FC Turk Sp.-Halle-
.Wijnegem A-Berendrecht-
.Oxford Hemiksem-Willebroekse-
.Aartselaar A-Tor Deurne Pirates B-
.Wintam-Schelle-
.Lint-Burcht-
.Lippelo-Kontich B-

speeldag 25

periode 3

woensdag 25/05/2022

00:00Berendrecht-FC Turk Sp.-
.Halle-Mariaburg A-
.Berchem B-Lint-
.Burcht-Wintam-
.Schelle-Lippelo-
.Kontich B-Aartselaar A-
.Tor Deurne Pirates B-Oxford Hemiksem-
.Willebroekse-Wijnegem A-

speeldag 26

periode 3

donderdag 26/05/2022

00:00Wintam-Berchem B-
.Lint-Halle-
.Mariaburg A-Berendrecht-
.FC Turk Sp.-Willebroekse-
.Wijnegem A-Tor Deurne Pirates B-
.Oxford Hemiksem-Aartselaar A-
.Lippelo-Burcht-
.Schelle-Kontich B-

speeldag 27

periode 3

vrijdag 27/05/2022

00:00Tor Deurne Pirates B-FC Turk Sp.-
.Willebroekse-Mariaburg A-
.Berendrecht-Lint-
.Halle-Wintam-
.Berchem B-Lippelo-
.Burcht-Schelle-
.Kontich B-Oxford Hemiksem-
.Aartselaar A-Wijnegem A-

speeldag 28

periode 3

zaterdag 28/05/2022

00:00Schelle-Berchem B-
.Lippelo-Halle-
.Wintam-Berendrecht-
.Lint-Willebroekse-
.Mariaburg A-Tor Deurne Pirates B-
.FC Turk Sp.-Aartselaar A-
.Wijnegem A-Oxford Hemiksem-
.Burcht-Kontich B-

speeldag 29

periode 3

zondag 29/05/2022

00:00Oxford Hemiksem-FC Turk Sp.-
.Aartselaar A-Mariaburg A-
.Tor Deurne Pirates B-Lint-
.Willebroekse-Wintam-
.Berendrecht-Lippelo-
.Halle-Schelle-
.Berchem B-Burcht-
.Wijnegem A-Kontich B-

speeldag 30

periode 3

maandag 30/05/2022

00:00Kontich B-Berchem B-
.Burcht-Halle-
.Schelle-Berendrecht-
.Lippelo-Willebroekse-
.Wintam-Tor Deurne Pirates B-
.Lint-Aartselaar A-
.Mariaburg A-Oxford Hemiksem-
.FC Turk Sp.-Wijnegem A-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

0/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Burcht0000000
FC Turk Sp.0000000
Mariaburg A0000000
Berchem B0000000
Wijnegem A0000000
Schelle0000000
Willebroekse0000000
Aartselaar A0000000
Tor Deurne Pirates B0000000
Kontich B0000000
Berendrecht0000000
Wintam0000000
Oxford Hemiksem0000000
Halle0000000
Lint0000000
Lippelo0000000

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.Burcht000
FC Turk Sp.000
Mariaburg A000
Berchem B000
Wijnegem A000
Schelle000
Willebroekse000
Aartselaar A000
Tor Deurne Pirates B000
Kontich B000
Berendrecht000
Wintam000
Oxford Hemiksem000
Halle000
Lint000
Lippelo000

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.Burcht000
FC Turk Sp.000
Mariaburg A000
Berchem B000
Wijnegem A000
Schelle000
Willebroekse000
Aartselaar A000
Tor Deurne Pirates B000
Kontich B000
Berendrecht000
Wintam000
Oxford Hemiksem000
Halle000
Lint000
Lippelo000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.Burcht000
FC Turk Sp.000
Mariaburg A000
Berchem B000
Wijnegem A000
Schelle000
Willebroekse000
Aartselaar A000
Tor Deurne Pirates B000
Kontich B000
Berendrecht000
Wintam000
Oxford Hemiksem000
Halle000
Lint000
Lippelo000