www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/09/2019

vbal4

Antwerpen : 3de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30

Willebroekse

-Leest United3-2
20:00Kontich B-

FC Putte

2-3
.Hooikt-Hombeek0-0

zondag 01/09/2019

15:00

FCM Hallaar

-Branst3-2
.

Bonheiden

-Schelle2-1
.Nielse-

Tisselt

1-7
.

Hove Sp.

-Aartselaar A2-0
.Katelijne A-KSK Wavria A2-2

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30FC Putte-

Katelijne A

1-3

zondag 08/09/2019

15:00

Branst

-Kontich B3-1
.Hombeek-

Willebroekse

0-2
.Leest United-

FCM Hallaar

2-7
.

Schelle

-Nielse1-0
.Aartselaar A-

Bonheiden

1-2
.Tisselt-

Hooikt

0-2
.

KSK Wavria A

-Hove Sp.1-0

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30

Willebroekse

-Tisselt1-0
20:00Hooikt-

Schelle

1-3
.

Kontich B

-Leest United2-0

zondag 15/09/2019

15:00Katelijne A-Hove Sp.0-0
.

Bonheiden

-KSK Wavria A1-0
.

FCM Hallaar

-Hombeek3-1
.Nielse-

Aartselaar A

0-4
.

FC Putte

-Branst3-1

speeldag 4

periode 1

zondag 22/09/2019

15:00

KSK Wavria A

-Nielse4-0
.Leest United-

FC Putte

1-4
.Tisselt-FCM Hallaar3-3
.Hove Sp.-

Bonheiden

1-3
.

Hombeek

-Kontich B1-0
.Schelle-

Willebroekse

2-7
.

Aartselaar A

-Hooikt2-0
.Branst-

Katelijne A

1-2

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30FC Putte-Hombeek-
20:00Kontich B-Tisselt-
.Hooikt-KSK Wavria A-

zondag 29/09/2019

15:00FCM Hallaar-Schelle-
.Willebroekse-Aartselaar A-
.Branst-Leest United-
.Nielse-Hove Sp.-
.Katelijne A-Bonheiden-

speeldag 6

periode 1

zondag 06/10/2019

15:00KSK Wavria A-Willebroekse-
.Hove Sp.-Hooikt-
.Bonheiden-Nielse-
.Leest United-Katelijne A-
.Tisselt-FC Putte-
.Schelle-Kontich B-
.Aartselaar A-FCM Hallaar-

zondag 02/02/2020

00:00Hombeek-Branst-

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30FC Putte-Schelle-
20:00Kontich B-Aartselaar A-
.Hooikt-Bonheiden-

zondag 13/10/2019

15:00Branst-Tisselt-
.Leest United-Hombeek-
.Willebroekse-Hove Sp.-
.FCM Hallaar-KSK Wavria A-
.Katelijne A-Nielse-

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Schelle-Branst-

zondag 20/10/2019

15:00KSK Wavria A-Kontich B-
.Hove Sp.-FCM Hallaar-
.Bonheiden-Willebroekse-
.Nielse-Hooikt-
.Hombeek-Katelijne A-
.Tisselt-Leest United-
.Aartselaar A-FC Putte-

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30FC Putte-KSK Wavria A-
20:00Kontich B-Hove Sp.-

zondag 27/10/2019

15:00Branst-Aartselaar A-
.Leest United-Schelle-
.Hombeek-Tisselt-
.Willebroekse-Nielse-
.FCM Hallaar-Bonheiden-
.Katelijne A-Hooikt-

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

00:00KSK Wavria A-Branst-
.Hove Sp.-FC Putte-
.Bonheiden-Kontich B-
.Nielse-FCM Hallaar-
.Hooikt-Willebroekse-
.Tisselt-Katelijne A-
.Schelle-Hombeek-
.Aartselaar A-Leest United-

speeldag 11

periode 2

zondag 10/11/2019

00:00Kontich B-Nielse-
.FC Putte-Bonheiden-
.Branst-Hove Sp.-
.Leest United-KSK Wavria A-
.Hombeek-Aartselaar A-
.Tisselt-Schelle-
.FCM Hallaar-Hooikt-
.Katelijne A-Willebroekse-

speeldag 12

periode 2

zondag 17/11/2019

00:00KSK Wavria A-Hombeek-
.Hove Sp.-Leest United-
.Bonheiden-Branst-
.Nielse-FC Putte-
.Hooikt-Kontich B-
.Willebroekse-FCM Hallaar-
.Schelle-Katelijne A-
.Aartselaar A-Tisselt-

speeldag 13

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00Kontich B-Willebroekse-
.FC Putte-Hooikt-
.Branst-Nielse-
.Leest United-Bonheiden-
.Hombeek-Hove Sp.-
.Tisselt-KSK Wavria A-
.Schelle-Aartselaar A-
.Katelijne A-FCM Hallaar-

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00KSK Wavria A-Schelle-
.Hove Sp.-Tisselt-
.Bonheiden-Hombeek-
.Nielse-Leest United-
.Hooikt-Branst-
.Willebroekse-FC Putte-
.FCM Hallaar-Kontich B-
.Katelijne A-Aartselaar A-

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00Kontich B-Katelijne A-
.FC Putte-FCM Hallaar-
.Branst-Willebroekse-
.Leest United-Hooikt-
.Hombeek-Nielse-
.Tisselt-Bonheiden-
.Schelle-Hove Sp.-
.Aartselaar A-KSK Wavria A-

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00FC Putte-Kontich B-
.Aartselaar A-Hove Sp.-
.Schelle-Bonheiden-
.Tisselt-Nielse-
.Hombeek-Hooikt-
.Leest United-Willebroekse-
.Branst-FCM Hallaar-
.KSK Wavria A-Katelijne A-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Hove Sp.-KSK Wavria A-
.Katelijne A-FC Putte-
.Kontich B-Branst-
.FCM Hallaar-Leest United-
.Willebroekse-Hombeek-
.Hooikt-Tisselt-
.Nielse-Schelle-
.Bonheiden-Aartselaar A-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Leest United-Kontich B-
.Branst-FC Putte-
.KSK Wavria A-Bonheiden-
.Aartselaar A-Nielse-
.Schelle-Hooikt-
.Tisselt-Willebroekse-
.Hombeek-FCM Hallaar-
.Hove Sp.-Katelijne A-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Nielse-KSK Wavria A-
.Bonheiden-Hove Sp.-
.Katelijne A-Branst-
.FC Putte-Leest United-
.Kontich B-Hombeek-
.FCM Hallaar-Tisselt-
.Willebroekse-Schelle-
.Hooikt-Aartselaar A-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Tisselt-Kontich B-
.Hombeek-FC Putte-
.Leest United-Branst-
.Hove Sp.-Nielse-
.KSK Wavria A-Hooikt-
.Aartselaar A-Willebroekse-
.Schelle-FCM Hallaar-
.Bonheiden-Katelijne A-

speeldag 21

periode 3

zondag 06/10/2019

15:00Branst-Hombeek-

zondag 02/02/2020

00:00Willebroekse-KSK Wavria A-
.Hooikt-Hove Sp.-
.Nielse-Bonheiden-
.Katelijne A-Leest United-
.FC Putte-Tisselt-
.Kontich B-Schelle-
.FCM Hallaar-Aartselaar A-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Aartselaar A-Kontich B-
.Schelle-FC Putte-
.Tisselt-Branst-
.Hombeek-Leest United-
.Bonheiden-Hooikt-
.Hove Sp.-Willebroekse-
.KSK Wavria A-FCM Hallaar-
.Nielse-Katelijne A-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Kontich B-KSK Wavria A-
.FCM Hallaar-Hove Sp.-
.Willebroekse-Bonheiden-
.Hooikt-Nielse-
.Katelijne A-Hombeek-
.Leest United-Tisselt-
.Branst-Schelle-
.FC Putte-Aartselaar A-

speeldag 24

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00Hove Sp.-Kontich B-
.KSK Wavria A-FC Putte-
.Aartselaar A-Branst-
.Schelle-Leest United-
.Tisselt-Hombeek-
.Nielse-Willebroekse-
.Bonheiden-FCM Hallaar-
.Hooikt-Katelijne A-

speeldag 25

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Branst-KSK Wavria A-
.FC Putte-Hove Sp.-
.Kontich B-Bonheiden-
.FCM Hallaar-Nielse-
.Willebroekse-Hooikt-
.Katelijne A-Tisselt-
.Hombeek-Schelle-
.Leest United-Aartselaar A-

speeldag 26

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Nielse-Kontich B-
.Bonheiden-FC Putte-
.Hove Sp.-Branst-
.KSK Wavria A-Leest United-
.Aartselaar A-Hombeek-
.Schelle-Tisselt-
.Hooikt-FCM Hallaar-
.Willebroekse-Katelijne A-

speeldag 27

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Hombeek-KSK Wavria A-
.Leest United-Hove Sp.-
.Branst-Bonheiden-
.FC Putte-Nielse-
.Kontich B-Hooikt-
.FCM Hallaar-Willebroekse-
.Katelijne A-Schelle-
.Tisselt-Aartselaar A-

speeldag 28

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Willebroekse-Kontich B-
.Hooikt-FC Putte-
.Nielse-Branst-
.Bonheiden-Leest United-
.Hove Sp.-Hombeek-
.KSK Wavria A-Tisselt-
.Aartselaar A-Schelle-
.FCM Hallaar-Katelijne A-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Schelle-KSK Wavria A-
.Tisselt-Hove Sp.-
.Hombeek-Bonheiden-
.Leest United-Nielse-
.Branst-Hooikt-
.FC Putte-Willebroekse-
.Kontich B-FCM Hallaar-
.Aartselaar A-Katelijne A-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Katelijne A-Kontich B-
.FCM Hallaar-FC Putte-
.Willebroekse-Branst-
.Hooikt-Leest United-
.Nielse-Hombeek-
.Bonheiden-Tisselt-
.Hove Sp.-Schelle-
.KSK Wavria A-Aartselaar A-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

4/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Willebroekse124+9132+79
2.Bonheiden124+582+35
3.FCM Hallaar103+8161+510
4.FC Putte93+4112+47
5.Katelijne A82+372+35
6.KSK Wavria A72+470-12
7.Aartselaar A62+371+24
8.Schelle62-371+14
9.Tisselt41+3101+57
10.Hove Sp.41-130-10
11.Hooikt41-23102
12.Hombeek41-320-21
13.Branst31-270-33
14.Kontich B31-250-31
15.Leest United00-1150-32
16.Nielse00-1510-50

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

4/10

1

2

3

4

1.Willebroekse124+913
2.Bonheiden124+58
3.FCM Hallaar103+816
4.FC Putte93+411
5.Katelijne A82+37
6.KSK Wavria A72+47
7.Aartselaar A62+37
8.Schelle62-37
9.Tisselt41+310
10.Hove Sp.41-13
11.Hooikt41-23
12.Hombeek41-32
13.Branst31-27
14.Kontich B31-25
15.Leest United00-115
16.Nielse00-151

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Bonheiden0000
Tisselt0000
Willebroekse0000
Katelijne A0000
Branst0000
FC Putte0000
Hooikt0000
FCM Hallaar0000
Aartselaar A0000
Nielse0000
Schelle0000
KSK Wavria A0000
Hombeek0000
Kontich B0000
Leest United0000
Hove Sp.0000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Bonheiden0000
Tisselt0000
Willebroekse0000
Katelijne A0000
Branst0000
FC Putte0000
Hooikt0000
FCM Hallaar0000
Aartselaar A0000
Nielse0000
Schelle0000
KSK Wavria A0000
Hombeek0000
Kontich B0000
Leest United0000
Hove Sp.0000