www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
West-Vlaanderen : 4de Provinciale C
zaterdag 23/03/2024 |
18:30 | Jong Helkijn | - | Bissegem B | 3
| - | 1 |
19:00 | Jong Vijve | - | Moorsele B | 1
| - | 5
|
. | Heestert B | - | Kuurne B | 0 | - | 0 |
. | Jong Anzegem | - | Aalbeke B | 5
| - | 3
|
19:30 | Ingelmunster B | - | Bellegem | 0 | - | 2 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Marke B | - | Pittem B | 3
| - | 2
|
. | Dentergem | - | Desselgem | 4
| - | 0 |
. | Ruiselede | - | Deerlijk | 4
| - | 2
|
zaterdag 06/04/2024 |
18:00 | Ruiselede | 10 | - |
6 | Jong Anzegem | | - | |
. | Aalbeke B | 4 | - |
3 | Dentergem | | - | |
18:30 | Desselgem | 9 |
- | 3 | Kuurne B | | - | |
19:00 | Bissegem B | 6 | - | 0 | Jong Vijve | | - | |
. | Moorsele B | 10 | - | 0 | Pittem B | | - | |
. | Bellegem | 10 | - | 3 | Marke B | | - | |
19:30 | Ingelmunster B | 9 |
- | 9 | Jong Helkijn | | - | |
20:00 | Deerlijk | 1 | - | 2 | Heestert B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
West-Vlaanderen : 4de Provinciale C --> Desselgem
periode 1
10/10 |
| Jong Anzegem | 28 |
2. | Jong Helkijn | 22 |
3. | Dentergem | 21 |
4. | Moorsele B | 19 |
5. | Bissegem B | 19 |
6. | Marke B | 15 |
7. | Bellegem | 15 |
8. | Ingelmunster B | 14 |
9. | Aalbeke B | 14 |
10. | Pittem B | 12 |
11. | Desselgem | 11 |
12. | Ruiselede | 9 |
| Kuurne B | 9 |
14. | Heestert B | 7 |
15. | Deerlijk | 6 |
16. | Jong Vijve | 6 |
periode 2
10/10 |
| Moorsele B | 27 |
2. | Bellegem | 26 |
3. | Jong Helkijn | 23 |
4. | Bissegem B | 21 |
5. | Dentergem | 18 |
6. | Ruiselede | 18 |
7. | Desselgem | 17 |
8. | Jong Vijve | 11 |
9. | Marke B | 10 |
10. | Kuurne B | 9 |
11. | Deerlijk | 9 |
12. | Jong Anzegem | 8 |
13. | Aalbeke B | 8 |
14. | Ingelmunster B | 8 |
15. | Pittem B | 7 |
16. | Heestert B | 6 |
periode 3
6/10 |
1. | Bellegem | 18 | |
2. | Jong Helkijn | 15 | |
3. | Moorsele B | 13 | |
4. | Ruiselede | 11 | |
5. | Dentergem | 10 | |
6. | Bissegem B | 9 | |
7. | Jong Anzegem | 9 | |
8. | Desselgem | 9 | |
| Marke B | 9 | |
10. | Kuurne B | 8 | |
11. | Ingelmunster B | 7 | |
12. | Jong Vijve | 6 | |
13. | Heestert B | 5 | x |
14. | Aalbeke B | 4 | x |
15. | Pittem B | 3 | x |
16. | Deerlijk | 1 | x |
Desselgem
1. | Za-02/09/23 | 18:30 | Desselgem | - | Bellegem | 0 - | 0 | | 1 | 1 | | 9 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Ruiselede | - | Desselgem | 1 - | 1 | | 1 | 2 | | 9 | |
3. | Za-16/09/23 | 18:30 | Desselgem | - | Heestert B | 3 - | 4 | | 0 | 2 | | 13 | |
4. | Za-23/09/23 | 18:30 | Jong Helkijn | - | Desselgem | 7 - | 2 | | 0 | 2 | | 15 | |
5. | Za-30/09/23 | 18:30 | Desselgem | - | Moorsele B | 1 - | 2 | | 0 | 2 | | 16 | - |
6. | Zo-08/10/23 | 14:00 | Kuurne B | - | Desselgem | 1 - | 3 | | 3 | 5 | | 14 | |
7. | Za-14/10/23 | 18:30 | Desselgem | - | Aalbeke B | 5 - | 2 | | 3 | 8 | | 11 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Ingelmunster B | - | Desselgem | 2 - | 1 | | 0 | 8 | | 12 | |
9. | Za-28/10/23 | 18:30 | Desselgem | - | Dentergem | 1 - | 2 | | 0 | 8 | | 13 | |
10. | Za-04/11/23 | 20:00 | Deerlijk | - | Desselgem | 1 - | 2 | | 3 | 11 | | 11 | |
11. | Za-11/11/23 | 18:30 | Desselgem | - | Pittem B | 5 - | 2 | | 3 | 14 | | 10 | |
13. | Za-25/11/23 | 18:30 | Desselgem | - | Marke B | 3 - | 1 | | 3 | 17 | | 7 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:00 | Jong Vijve | - | Desselgem | 2 - | 2 | | 1 | 18 | | 7 | |
15. | Za-09/12/23 | 18:30 | Desselgem | - | Bissegem B | 3 - | 9 | | 0 | 18 | | 8 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Aalbeke B | - | Desselgem | 2 - | 1 | | 0 | 18 | | 9 | |
12. | Za-23/12/23 | 19:30 | Jong Anzegem | - | Desselgem | 1 - | 1 | | 1 | 19 | | 8 | |
17. | Za-13/01/24 | 18:30 | Desselgem | - | Ingelmunster B | 4 - | 1 | | 3 | 22 | | 7 | |
19. | Za-27/01/24 | 20:00 | Desselgem | - | Deerlijk | 3 - | 1 | | 3 | 25 | | 7 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:00 | Pittem B | - | Desselgem | 1 - | 3 | | 3 | 28 | | 7 | |
18. | Za-10/02/24 | 17:00 | Moorsele B | - | Desselgem | 3 - | 0 | | 0 | 28 | | 7 | |
21. | Za-17/02/24 | 18:30 | Desselgem | - | Ruiselede | 1 - | 3 | | 0 | 28 | | 9 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:00 | Bissegem B | - | Desselgem | 1 - | 2 | | 3 | 31 | | 7 | |
23. | Za-02/03/24 | 18:30 | Desselgem | - | Jong Vijve | 3 - | 2 | | 3 | 34 | | 7 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:00 | Bellegem | - | Desselgem | 1 - | 0 | | 0 | 34 | | 8 | |
25. | Za-16/03/24 | 18:30 | Desselgem | - | Jong Anzegem | 5 - | 3 | | 3 | 37 | | 7 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Dentergem | - | Desselgem | 4 - | 0 | | 0 | 37 | | 8 | |
27. | Za-06/04/24 | 18:30 | Desselgem | - | Kuurne B | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:00 | Heestert B | - | Desselgem | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Desselgem | - | Jong Helkijn | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Marke B | - | Desselgem | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Kuurne B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Kuurne B | - | Heestert B | 2 - | 1 | | 3 | 3 | | 5 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | Bellegem | - | Kuurne B | 1 - | 1 | | 1 | 4 | | 5 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Ruiselede | - | Kuurne B | 1 - | 1 | | 1 | 5 | | 6 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:00 | Kuurne B | - | Jong Vijve | 1 - | 1 | | 1 | 6 | | 8 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:00 | Bissegem B | - | Kuurne B | 1 - | 4 | | 3 | 9 | | 5 | |
6. | Zo-08/10/23 | 14:00 | Kuurne B | - | Desselgem | 1 - | 3 | | 0 | 9 | | 8 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Kuurne B | - | Marke B | 3 - | 6 | | 0 | 9 | | 9 | |
8. | Za-21/10/23 | 18:30 | Jong Helkijn | - | Kuurne B | 3 - | 2 | | 0 | 9 | | 11 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Kuurne B | - | Jong Anzegem | 1 - | 2 | | 0 | 9 | | 11 | |
10. | Za-04/11/23 | 15:15 | Aalbeke B | - | Kuurne B | 3 - | 0 | | 0 | 9 | | 12 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Kuurne B | - | Moorsele B | 2 - | 3 | | 0 | 9 | | 14 | |
12. | Do-16/11/23 | 20:00 | Pittem B | - | Kuurne B | 6 - | 2 | | 0 | 9 | | 14 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Kuurne B | - | Dentergem | 0 - | 1 | | 0 | 9 | | 15 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Ingelmunster B | - | Kuurne B | 0 - | 4 | | 3 | 12 | | 13 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Kuurne B | - | Deerlijk | 1 - | 1 | | 1 | 13 | | 13 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Marke B | - | Kuurne B | 2 - | 2 | | 1 | 14 | | 13 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Kuurne B | - | Ruiselede | 2 - | 2 | | 1 | 15 | | 14 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Kuurne B | - | Pittem B | 4 - | 3 | | 3 | 18 | | 13 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:00 | Jong Vijve | - | Kuurne B | 4 - | 1 | | 0 | 18 | | 13 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Jong Anzegem | - | Kuurne B | 3 - | 0 | | 0 | 18 | | 13 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Kuurne B | - | Ingelmunster B | 1 - | 1 | | 1 | 19 | | 13 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:00 | Deerlijk | - | Kuurne B | 2 - | 2 | | 1 | 20 | | 13 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Kuurne B | - | Aalbeke B | 1 - | 1 | | 1 | 21 | | 12 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Dentergem | - | Kuurne B | 2 - | 2 | | 1 | 22 | | 13 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Kuurne B | - | Jong Helkijn | 4 - | 2 | | 3 | 25 | | 12 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:00 | Heestert B | - | Kuurne B | 0 - | 0 | | 1 | 26 | | 12 | |
27. | Za-06/04/24 | 18:30 | Desselgem | - | Kuurne B | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Kuurne B | - | Bissegem B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Moorsele B | - | Kuurne B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Kuurne B | - | Bellegem | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Jong Helkijn | 32 | +31 |
2 | Moorsele B | 28 | +31 |
3 | Dentergem | 28 | +24 |
4 | Jong Anzegem | 25 | +8 |
5 | Bissegem B | 25 | +7 |
6 | Bellegem | 25 | +15 |
7 | Ruiselede | 24 | +4 |
8 | Ingelmunster B | 23 | +6 |
9 | Desselgem | 22 | +5 |
10 | Jong Vijve | 21 | +3 |
11 | Aalbeke B | 20 | +2 |
12 | Marke B | 19 | +2 |
13 | Pittem B | 18 | 0 |
14 | Kuurne B | 14 | -4 |
15 | Deerlijk | 13 | -19 |
16 | Heestert B | 12 | -20 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Jong Helkijn | 60 | +50 |
2 | Moorsele B | 59 | +48 |
3 | Bellegem | 59 | +38 |
4 | Dentergem | 49 | +25 |
5 | Bissegem B | 49 | +24 |
6 | Jong Anzegem | 45 | +7 |
7 | Ruiselede | 38 | -2 |
8 | Desselgem | 37 | -4 |
9 | Marke B | 34 | -9 |
10 | Ingelmunster B | 29 | -9 |
11 | Aalbeke B | 26 | -26 |
12 | Kuurne B | 26 | -11 |
13 | Jong Vijve | 23 | -19 |
14 | Pittem B | 22 | -21 |
15 | Heestert B | 18 | -41 |
16 | Deerlijk | 16 | -50 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Bellegem | 34 | +23 |
2 | Moorsele B | 31 | +17 |
3 | Jong Helkijn | 28 | +19 |
4 | Bissegem B | 24 | +17 |
5 | Dentergem | 21 | +1 |
6 | Jong Anzegem | 20 | -1 |
7 | Marke B | 15 | -11 |
8 | Desselgem | 15 | -9 |
9 | Ruiselede | 14 | -6 |
10 | Kuurne B | 12 | -7 |
11 | Ingelmunster B | 6 | -15 |
12 | Heestert B | 6 | -21 |
13 | Aalbeke B | 6 | -28 |
14 | Pittem B | 4 | -21 |
15 | Deerlijk | 3 | -31 |
16 | Jong Vijve | 2 | -22 |