www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 15/05/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale A

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

18:30

Koekelare

-Ploegsteert2-1
19:00

Passendale

-Beselare1-0
19:30De Panne A-

Keiem

1-3
.Diksmuide B-

Westrozebeke

0-3

zondag 01/09/2019

15:00

Veurne A

-Dikkebus1-0
.

Houthulst A

-Staden4-0
.Proven-Geluveld3-3
.Zarren-

Brielen

0-3

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

18:30

Beselare

-Zarren4-1
19:00

Keiem

-Houthulst A3-0

zondag 08/09/2019

15:00Dikkebus-

Koekelare

2-4
.

Geluveld

-De Panne A3-1
.

Staden

-Diksmuide B4-1
.

Ploegsteert

-Passendale1-0
.Brielen-

Proven

2-3
.Westrozebeke-

Veurne A

0-1

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

17:00

Houthulst A

-Diksmuide B5-1
19:00Keiem-Geluveld0-0

zondag 15/09/2019

15:00Passendale-

Dikkebus

0-1
.Koekelare-

Westrozebeke

1-2
.Veurne A-Staden0-0
.

De Panne A

-Brielen3-0
.

Proven

-Beselare2-1
.Zarren-Ploegsteert2-2

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

19:30Diksmuide B-

Veurne A

1-5

zondag 22/09/2019

15:00Geluveld-

Houthulst A

0-4
.

Brielen

-Keiem4-3
.

Staden

-Koekelare2-1
.

Beselare

-De Panne A3-0
.Ploegsteert-

Proven

0-4
.

Dikkebus

-Zarren4-2
.

Westrozebeke

-Passendale5-0

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

19:00Houthulst A-

Veurne A

1-2
.Keiem-

Beselare

0-4
.

Koekelare

-Diksmuide B4-2
.Passendale-

Staden

1-5

zondag 29/09/2019

15:00

De Panne A

-Ploegsteert2-1
.

Geluveld

-Brielen4-0
.Zarren-

Westrozebeke

2-6
.

Proven

-Dikkebus3-2

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

17:00Beselare-Geluveld1-1
19:30

Diksmuide B

-Passendale3-0

zondag 06/10/2019

15:00

Staden

-Zarren3-2
.

Veurne A

-Koekelare4-0
.Brielen-

Houthulst A

1-3
.Ploegsteert-Keiem3-3
.Dikkebus-

De Panne A

1-2
.

Westrozebeke

-Proven3-1

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

18:30

Houthulst A

-Koekelare4-2
19:00Passendale-

Veurne A

1-4

zondag 13/10/2019

15:00De Panne A-

Westrozebeke

0-3
.Keiem-Dikkebus1-1
.

Geluveld

-Ploegsteert3-1
.Brielen-

Beselare

0-5
.Zarren-

Diksmuide B

1-5
.Proven-

Staden

1-3

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

19:30Diksmuide B-

Proven

2-6
.

Veurne A

-Zarren7-1

zondag 20/10/2019

15:00

Staden

-De Panne A4-1
.

Koekelare

-Passendale6-0
.

Beselare

-Houthulst A2-0
.

Ploegsteert

-Brielen1-0
.Dikkebus-

Geluveld

1-4
.

Westrozebeke

-Keiem2-1

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

19:00

Houthulst A

-Passendale8-0
.Proven-

Veurne A

2-5
.Keiem-Staden1-1

zondag 27/10/2019

15:00De Panne A-Diksmuide B1-1
.Geluveld-Westrozebeke3-3
.Brielen-

Dikkebus

0-1
.

Beselare

-Ploegsteert4-0
.Zarren-

Koekelare

2-3

speeldag 10

zaterdag 02/11/2019

19:00Passendale-Zarren2-2
19:30

Diksmuide B

-Keiem3-0

zondag 03/11/2019

14:30Veurne A-De Panne A1-1
.

Staden

-Geluveld5-0
.

Ploegsteert

-Houthulst A2-0
.Dikkebus-Beselare2-2
.

Westrozebeke

-Brielen7-0
15:00Koekelare-

Proven

1-2

speeldag 11

zaterdag 09/11/2019

19:00

Houthulst A

-Zarren5-2
.

Keiem

-Veurne A2-0

zondag 10/11/2019

14:30

De Panne A

-Koekelare1-0
.

Geluveld

-Diksmuide B3-2
.Brielen-

Staden

0-5
.Beselare-

Westrozebeke

0-1
.

Ploegsteert

-Dikkebus3-1
15:00

Proven

-Passendale3-1

speeldag 12

zaterdag 16/11/2019

19:00Passendale-De Panne A1-1

zondag 17/11/2019

14:30

Staden

-Beselare1-0
.Veurne A-

Geluveld

0-3
.Zarren-

Proven

0-3
.Dikkebus-

Houthulst A

0-2
.Westrozebeke-Ploegsteert2-2
15:00Diksmuide B-

Brielen

0-2
.

Koekelare

-Keiem2-0

speeldag 13

zaterdag 23/11/2019

18:00

Keiem

-Passendale1-0
19:00

Houthulst A

-Proven3-1

zondag 24/11/2019

14:30

De Panne A

-Zarren3-0
.

Geluveld

-Koekelare2-0
.Brielen-

Veurne A

1-5
.

Beselare

-Diksmuide B2-1
.Ploegsteert-

Staden

1-4
.Dikkebus-Westrozebeke1-1

speeldag 14

zaterdag 30/11/2019

19:00

Houthulst A

-Westrozebeke3-0
.

Proven

-De Panne A3-1
.Passendale-

Geluveld

0-4
19:30Diksmuide B-

Ploegsteert

0-4

zondag 01/12/2019

14:30

Staden

-Dikkebus4-2
.Veurne A-Beselare0-0
.Zarren-

Keiem

1-2
.

Koekelare

-Brielen2-1

speeldag 15

zaterdag 07/12/2019

19:00Keiem-

Proven

1-3

zondag 08/12/2019

14:30De Panne A-

Houthulst A

1-4
.

Geluveld

-Zarren4-0
.Brielen-Passendale2-2
.

Beselare

-Koekelare2-1
.Ploegsteert-

Veurne A

2-4
.Dikkebus-Diksmuide B1-1
.

Westrozebeke

-Staden2-1

speeldag 16

zaterdag 14/12/2019

19:00

Keiem

-De Panne A3-2

zondag 15/12/2019

14:30

Westrozebeke

-Diksmuide B3-2
.Dikkebus-Veurne A2-2
.

Beselare

-Passendale5-1
.Brielen-Zarren2-2
.

Geluveld

-Proven3-1
.

Staden

-Houthulst A3-0

maandag 13/04/2020

00:00Ploegsteert-Koekelare-PP

speeldag 17

zaterdag 04/01/2020

19:00

Houthulst A

-Keiem4-0
.Passendale-

Ploegsteert

2-4
19:30Diksmuide B-

Staden

0-1

zondag 05/01/2020

14:30De Panne A-

Geluveld

1-3
.Zarren-

Beselare

0-1
.

Veurne A

-Westrozebeke3-0
15:00

Koekelare

-Dikkebus2-0
.

Proven

-Brielen4-0

speeldag 18

zaterdag 11/01/2020

18:00Diksmuide B-

Houthulst A

0-2

zondag 12/01/2020

14:30

Dikkebus

-Passendale4-0
.

Brielen

-De Panne A3-2
.

Geluveld

-Keiem5-2
.Staden-

Veurne A

2-3
.

Westrozebeke

-Koekelare1-0
.

Ploegsteert

-Zarren3-2
.Beselare-Proven1-1

speeldag 19

zaterdag 18/01/2020

19:00

Houthulst A

-Geluveld4-2
.Passendale-

Westrozebeke

0-6

zondag 19/01/2020

14:30Zarren-Dikkebus1-1
.

Veurne A

-Diksmuide B8-2
.

De Panne A

-Beselare3-2
15:00Koekelare-

Staden

1-2
.

Keiem

-Brielen2-1
.

Proven

-Ploegsteert4-0

speeldag 20

zaterdag 25/01/2020

19:30Diksmuide B-

Koekelare

1-2

zondag 26/01/2020

14:30Ploegsteert-De Panne A1-1
.

Beselare

-Keiem3-0
.Brielen-

Geluveld

1-3
.

Staden

-Passendale4-0
.

Westrozebeke

-Zarren6-0
.Dikkebus-

Proven

3-4
.

Veurne A

-Houthulst A3-0

speeldag 21

zaterdag 01/02/2020

19:00Keiem-

Ploegsteert

2-3
.Passendale-

Diksmuide B

0-1

zondag 02/02/2020

15:00Zarren-Staden3-3
.

Koekelare

-Veurne A2-0
.

Houthulst A

-Brielen4-0
.Geluveld-

Beselare

0-3
.De Panne A-

Dikkebus

1-3
.Proven-

Westrozebeke

0-2

speeldag 22

zaterdag 08/02/2020

19:00

Koekelare

-Houthulst A2-0
19:30

Diksmuide B

-Zarren4-2

zaterdag 29/02/2020

16:00Ploegsteert-

Geluveld

0-3

zondag 01/03/2020

15:00

Westrozebeke

-De Panne A1-0
.

Dikkebus

-Keiem3-0
.

Beselare

-Brielen4-0
.

Veurne A

-Passendale10-0
16:00

Staden

-Proven2-1

speeldag 23

zaterdag 15/02/2020

19:00Keiem-Westrozebeke0-0
.Passendale-

Koekelare

0-1
.

Proven

-Diksmuide B3-0

zondag 16/02/2020

15:00De Panne A-

Staden

0-1
.Zarren-

Veurne A

0-3
.Houthulst A-Beselare0-0
.Brielen-

Ploegsteert

3-5
.Geluveld-

Dikkebus

3-4

speeldag 24

zaterdag 22/02/2020

19:00Passendale-

Houthulst A

0-6

zondag 23/02/2020

15:00Diksmuide B-

De Panne A

1-2
.Staden-

Keiem

0-3
.

Westrozebeke

-Geluveld3-0
.

Dikkebus

-Brielen5-0
.Ploegsteert-

Beselare

1-3
.Koekelare-

Zarren

0-1
.

Veurne A

-Proven4-0

speeldag 25

zaterdag 07/03/2020

16:00

Houthulst A

-Ploegsteert4-0
17:00Keiem-

Diksmuide B

0-2

zondag 08/03/2020

15:00Geluveld-

Staden

0-2
.De Panne A-

Veurne A

1-2
.

Zarren

-Passendale2-1
.

Beselare

-Dikkebus4-0
.Brielen-

Westrozebeke

2-5
16:00

Proven

-Koekelare4-3

speeldag 26

zondag 15/03/2020

00:00Passendale-Proven-PP
.Diksmuide B-Geluveld-PP
.Veurne A-Keiem-PP
.Staden-Brielen-PP
.Westrozebeke-Beselare-PP
.Dikkebus-Ploegsteert-PP
.Zarren-Houthulst A-PP
.Koekelare-De Panne A-PP

speeldag 27

zondag 22/03/2020

00:00Proven-Zarren-PP
.Keiem-Koekelare-PP
.Houthulst A-Dikkebus-PP
.De Panne A-Passendale-PP
.Beselare-Staden-PP
.Brielen-Diksmuide B-PP
.Geluveld-Veurne A-PP
.Ploegsteert-Westrozebeke-PP

speeldag 28

zondag 29/03/2020

00:00Veurne A-Brielen-PP
.Koekelare-Geluveld-PP
.Passendale-Keiem-PP
.Proven-Houthulst A-PP
.Diksmuide B-Beselare-PP
.Zarren-De Panne A-PP
.Staden-Ploegsteert-PP
.Westrozebeke-Dikkebus-PP

speeldag 29

zondag 05/04/2020

00:00Ploegsteert-Diksmuide B-PP
.Geluveld-Passendale-PP
.Westrozebeke-Houthulst A-PP
.Keiem-Zarren-PP
.Dikkebus-Staden-PP
.Beselare-Veurne A-PP
.Brielen-Koekelare-PP
.De Panne A-Proven-PP

speeldag 30

zondag 19/04/2020

00:00Houthulst A-De Panne A-PP
.Proven-Keiem-PP
.Zarren-Geluveld-PP
.Passendale-Brielen-PP
.Koekelare-Beselare-PP
.Veurne A-Ploegsteert-PP
.Diksmuide B-Dikkebus-PP
.Staden-Westrozebeke-PP

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

25/25

1

2

3

4

5

6

7

Veurne A5818+537710+1936
2.Westrozebeke5818+44678+1732
3.xStaden5718+34628+1428
4.xHouthulst A5217+43706+421
5.xBeselare5015+39565+1121
6.xProven4715+16627+530
7.xGeluveld4614+17596+726
8.xKoekelare*37,512,5+6,2543,754,17-8,3317,71
9.xPloegsteert*32,299,38-14,5842,714,17-7,2923,96
10.xDikkebus308-2454-716
11.xKeiem298-15333-1417
12.xDe Panne A257-16322-1114
13.xDiksmuide B206-28363-1421
14.xBrielen144-52282-297
15.xZarren112-49311-3017
16.xPassendale61-76130-495

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden