www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/02/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

18:30

Koekelare

-Ploegsteert2-1
19:00

Passendale

-Beselare1-0
19:30De Panne A-

Keiem

1-3
.Diksmuide B-

Westrozebeke

0-3

zondag 01/09/2019

15:00

Veurne A

-Dikkebus1-0
.

Houthulst A

-Staden4-0
.Proven-Geluveld3-3
.Zarren-

Brielen

0-3

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

18:30

Beselare

-Zarren4-1
19:00

Keiem

-Houthulst A3-0

zondag 08/09/2019

15:00Dikkebus-

Koekelare

2-4
.

Geluveld

-De Panne A3-1
.

Staden

-Diksmuide B4-1
.

Ploegsteert

-Passendale1-0
.Brielen-

Proven

2-3
.Westrozebeke-

Veurne A

0-1

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

17:00

Houthulst A

-Diksmuide B5-1
19:00Keiem-Geluveld0-0

zondag 15/09/2019

15:00Passendale-

Dikkebus

0-1
.Koekelare-

Westrozebeke

1-2
.Veurne A-Staden0-0
.

De Panne A

-Brielen3-0
.

Proven

-Beselare2-1
.Zarren-Ploegsteert2-2

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Diksmuide B-

Veurne A

1-5

zondag 22/09/2019

15:00Geluveld-

Houthulst A

0-4
.

Brielen

-Keiem4-3
.

Staden

-Koekelare2-1
.

Beselare

-De Panne A3-0
.Ploegsteert-

Proven

0-4
.

Dikkebus

-Zarren4-2
.

Westrozebeke

-Passendale5-0

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:00Houthulst A-

Veurne A

1-2
.Keiem-

Beselare

0-4
.

Koekelare

-Diksmuide B4-2
.Passendale-

Staden

1-5

zondag 29/09/2019

15:00

De Panne A

-Ploegsteert2-1
.

Geluveld

-Brielen4-0
.Zarren-

Westrozebeke

2-6
.

Proven

-Dikkebus3-2

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

17:00Beselare-Geluveld1-1
19:30

Diksmuide B

-Passendale3-0

zondag 06/10/2019

15:00

Staden

-Zarren3-2
.

Veurne A

-Koekelare4-0
.Brielen-

Houthulst A

1-3
.Ploegsteert-Keiem3-3
.Dikkebus-

De Panne A

1-2
.

Westrozebeke

-Proven3-1

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

18:30

Houthulst A

-Koekelare4-2
19:00Passendale-

Veurne A

1-4

zondag 13/10/2019

15:00De Panne A-

Westrozebeke

0-3
.Keiem-Dikkebus1-1
.

Geluveld

-Ploegsteert3-1
.Brielen-

Beselare

0-5
.Zarren-

Diksmuide B

1-5
.Proven-

Staden

1-3

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Diksmuide B-

Proven

2-6
.

Veurne A

-Zarren7-1

zondag 20/10/2019

15:00

Staden

-De Panne A4-1
.

Koekelare

-Passendale6-0
.

Beselare

-Houthulst A2-0
.

Ploegsteert

-Brielen1-0
.Dikkebus-

Geluveld

1-4
.

Westrozebeke

-Keiem2-1

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:00

Houthulst A

-Passendale8-0
.Proven-

Veurne A

2-5
.Keiem-Staden1-1

zondag 27/10/2019

15:00De Panne A-Diksmuide B1-1
.Geluveld-Westrozebeke3-3
.Brielen-

Dikkebus

0-1
.

Beselare

-Ploegsteert4-0
.Zarren-

Koekelare

2-3

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:00Passendale-Zarren2-2
19:30

Diksmuide B

-Keiem3-0

zondag 03/11/2019

14:30Veurne A-De Panne A1-1
.

Staden

-Geluveld5-0
.

Ploegsteert

-Houthulst A2-0
.Dikkebus-Beselare2-2
.

Westrozebeke

-Brielen7-0
15:00Koekelare-

Proven

1-2

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:00

Houthulst A

-Zarren5-2
.

Keiem

-Veurne A2-0

zondag 10/11/2019

14:30

De Panne A

-Koekelare1-0
.

Geluveld

-Diksmuide B3-2
.Brielen-

Staden

0-5
.Beselare-

Westrozebeke

0-1
.

Ploegsteert

-Dikkebus3-1
15:00

Proven

-Passendale3-1

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:00Passendale-De Panne A1-1

zondag 17/11/2019

14:30

Staden

-Beselare1-0
.Veurne A-

Geluveld

0-3
.Zarren-

Proven

0-3
.Dikkebus-

Houthulst A

0-2
.Westrozebeke-Ploegsteert2-2
15:00Diksmuide B-

Brielen

0-2
.

Koekelare

-Keiem2-0

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

18:00

Keiem

-Passendale1-0
19:00

Houthulst A

-Proven3-1

zondag 24/11/2019

14:30

De Panne A

-Zarren3-0
.

Geluveld

-Koekelare2-0
.Brielen-

Veurne A

1-5
.

Beselare

-Diksmuide B2-1
.Ploegsteert-

Staden

1-4
.Dikkebus-Westrozebeke1-1

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:00

Houthulst A

-Westrozebeke3-0
.

Proven

-De Panne A3-1
.Passendale-

Geluveld

0-4
19:30Diksmuide B-

Ploegsteert

0-4

zondag 01/12/2019

14:30

Staden

-Dikkebus4-2
.Veurne A-Beselare0-0
.Zarren-

Keiem

1-2
.

Koekelare

-Brielen2-1

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:00Keiem-

Proven

1-3

zondag 08/12/2019

14:30De Panne A-

Houthulst A

1-4
.

Geluveld

-Zarren4-0
.Brielen-Passendale2-2
.

Beselare

-Koekelare2-1
.Ploegsteert-

Veurne A

2-4
.Dikkebus-Diksmuide B1-1
.

Westrozebeke

-Staden2-1

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:00

Keiem

-De Panne A3-2

zondag 15/12/2019

14:30

Westrozebeke

-Diksmuide B3-2
.Dikkebus-Veurne A2-2
.

Beselare

-Passendale5-1
.Brielen-Zarren2-2
.

Geluveld

-Proven3-1
.

Staden

-Houthulst A3-0

zaterdag 11/04/2020

16:00Ploegsteert-Koekelare-

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:00

Houthulst A

-Keiem4-0
.Passendale-

Ploegsteert

2-4
19:30Diksmuide B-

Staden

0-1

zondag 05/01/2020

14:30De Panne A-

Geluveld

1-3
.Zarren-

Beselare

0-1
.

Veurne A

-Westrozebeke3-0
15:00

Koekelare

-Dikkebus2-0
.

Proven

-Brielen4-0

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

18:00Diksmuide B-

Houthulst A

0-2

zondag 12/01/2020

14:30

Dikkebus

-Passendale4-0
.

Brielen

-De Panne A3-2
.

Geluveld

-Keiem5-2
.Staden-

Veurne A

2-3
.

Westrozebeke

-Koekelare1-0
.

Ploegsteert

-Zarren3-2
.Beselare-Proven1-1

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:00

Houthulst A

-Geluveld4-2
.Passendale-

Westrozebeke

0-6

zondag 19/01/2020

14:30Zarren-Dikkebus1-1
.

Veurne A

-Diksmuide B8-2
.

De Panne A

-Beselare3-2
15:00Koekelare-

Staden

1-2
.

Keiem

-Brielen2-1
.

Proven

-Ploegsteert4-0

speeldag 20

periode 2

zaterdag 25/01/2020

19:30Diksmuide B-

Koekelare

1-2

zondag 26/01/2020

14:30Ploegsteert-De Panne A1-1
.

Beselare

-Keiem3-0
.Brielen-

Geluveld

1-3
.

Staden

-Passendale4-0
.

Westrozebeke

-Zarren6-0
.Dikkebus-

Proven

3-4
.

Veurne A

-Houthulst A3-0

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:00Keiem-

Ploegsteert

2-3
.Passendale-

Diksmuide B

0-1

zondag 02/02/2020

15:00Zarren-Staden3-3
.

Koekelare

-Veurne A2-0
.

Houthulst A

-Brielen4-0
.Geluveld-

Beselare

0-3
.De Panne A-

Dikkebus

1-3
.Proven-

Westrozebeke

0-2

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:00

Koekelare

-Houthulst A2-0
19:30

Diksmuide B

-Zarren4-2

zaterdag 29/02/2020

16:00Ploegsteert-Geluveld-

zondag 01/03/2020

15:00Westrozebeke-De Panne A-
.Dikkebus-Keiem-
.Beselare-Brielen-
.Veurne A-Passendale-
.Staden-Proven-

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:00Keiem-Westrozebeke0-0
.Passendale-

Koekelare

0-1
.

Proven

-Diksmuide B3-0

zondag 16/02/2020

15:00De Panne A-

Staden

0-1
.Zarren-

Veurne A

0-3
.Houthulst A-Beselare0-0
.Brielen-

Ploegsteert

3-5
.Geluveld-

Dikkebus

3-4

speeldag 24

periode 3

zaterdag 22/02/2020

19:00Passendale-

Houthulst A

0-6

zondag 23/02/2020

15:00Diksmuide B-

De Panne A

1-2
.Staden-

Keiem

0-3
.

Westrozebeke

-Geluveld3-0
.

Dikkebus

-Brielen5-0
.Ploegsteert-

Beselare

1-3
.Koekelare-

Zarren

0-1
.

Veurne A

-Proven4-0

speeldag 25

periode 3

zaterdag 07/03/2020

16:00Houthulst A-Ploegsteert-
17:00Keiem-Diksmuide B-

zondag 08/03/2020

15:00Geluveld-Staden-
.De Panne A-Veurne A-
.Zarren-Passendale-
.Beselare-Dikkebus-
.Brielen-Westrozebeke-
16:00Proven-Koekelare-

speeldag 26

periode 3

zaterdag 14/03/2020

19:00Passendale-Proven-
19:30Diksmuide B-Geluveld-

zondag 15/03/2020

15:00Veurne A-Keiem-
.Staden-Brielen-
.Westrozebeke-Beselare-
.Dikkebus-Ploegsteert-
.Zarren-Houthulst A-
16:00Koekelare-De Panne A-

speeldag 27

periode 3

zaterdag 21/03/2020

18:00Proven-Zarren-
19:00Keiem-Koekelare-
.Houthulst A-Dikkebus-
19:30De Panne A-Passendale-

zondag 22/03/2020

15:00Beselare-Staden-
.Brielen-Diksmuide B-
.Geluveld-Veurne A-
.Ploegsteert-Westrozebeke-

speeldag 28

periode 3

zaterdag 28/03/2020

18:00Koekelare-Geluveld-
.Passendale-Keiem-
19:00Proven-Houthulst A-
19:30Diksmuide B-Beselare-

zondag 29/03/2020

15:00Zarren-De Panne A-
.Veurne A-Brielen-
.Staden-Ploegsteert-
.Westrozebeke-Dikkebus-

speeldag 29

periode 3

zaterdag 04/04/2020

17:00Ploegsteert-Diksmuide B-
18:00Geluveld-Passendale-
18:30Westrozebeke-Houthulst A-
19:00Keiem-Zarren-

zondag 05/04/2020

15:00Dikkebus-Staden-
.Beselare-Veurne A-
.Brielen-Koekelare-
.De Panne A-Proven-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

15:00Houthulst A-De Panne A-
.Proven-Keiem-
.Zarren-Geluveld-
.Passendale-Brielen-
.Koekelare-Beselare-
.Veurne A-Ploegsteert-
.Diksmuide B-Dikkebus-
.Staden-Westrozebeke-

24/30

1.Veurne A*5297
2.Westrozebeke*52107
3.Staden*5177
4.Houthulst A4976
5.Proven*4467
6.Beselare*44107
7.Geluveld*4337
8.Koekelare*3697
9.Ploegsteert**3178
10.Keiem*2947
11.Dikkebus*2797
12.De Panne A*2547
13.Diksmuide B1766
14.Brielen*1407
15.Zarren846
16.Passendale*607
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

24/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Veurne A*5216+42659+1834
2.Westrozebeke*5216+40617+1427
3.Staden*5116+31587+1226
4.Houthulst A4916+39666+421
5.Proven*4414+16577+629
6.Beselare*4413+31485+1121
7.Geluveld*4313+16565+423
8.Koekelare*3612+7394-714
9.Ploegsteert**319-7414-323
10.xKeiem*298-10333-1117
11.xDikkebus*277-1424-316
12.xDe Panne A*257-14312-1014
13.xDiksmuide B175-30342-1619
14.xBrielen*144-45262-257
15.xZarren81-50291-3017
16.xPassendale*61-65120-384

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Veurne A268+2330
2.Westrozebeke258+2534
3.Staden237+1527
4.Beselare206+1926
5.Proven196+527
6.Houthulst A186+1629
7.Geluveld164+221
8.Koekelare155+324
9.Dikkebus113-415
10.Ploegsteert113-812
De Panne A113-812
12.Diksmuide B103-1019
13.Keiem102-415
14.Brielen62-2010
15.Passendale41-305
16.Zarren20-2415

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Geluveld279+2132
2.Staden248+1827
3.Houthulst A248+1527
4.Proven227+1427
5.Veurne A206+1428
6.Westrozebeke206+1022
7.Beselare175+716
8.Keiem155-813
9.Ploegsteert*144020
10.Koekelare*124010
11.De Panne A113-416
12.Brielen82-1413
13.Dikkebus71-515
14.Zarren20-228
15.Passendale20-277
16.Diksmuide B10-199

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

4/10

1

2

3

4

1.Dikkebus*93+812
2.Koekelare93+45
3.Houthulst A72+810
4.Beselare*72+56
5.Westrozebeke*72+55
6.Veurne A*62+57
7.Ploegsteert*62+19
8.Diksmuide B62-16
9.Keiem*41+25
10.Staden*41-24
11.Zarren41-46
12.De Panne A*31-23
13.Proven*31-33
14.Geluveld*00-73
15.Passendale*00-80
16.Brielen*00-113

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing