www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 20/04/2024
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale D
zaterdag 13/04/2024 |
19:00 | Herzele-Ressegem B | - | Sint-Antelinks B | 3
| - | 4
|
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Geraardsbergen B | - | Voorde-Appelterre B | 2
| - | 3
|
. | Gijzegem | - | Schoonaarde B | 1 | - | 2 |
. | Moorsel | - | Meldert B | 0 | - | 3 |
. | Herdersem | - | Winnik B | 2
| - | 7
|
. | Ophasselt | - | Nederhasselt B | 2 | - | 0 |
. | Nieuwerkerken | - | Neigem | 2
| - | 5
|
16:00 | Idegem | - | Koboz | 7
| - | 4
|
zaterdag 20/04/2024 |
19:00 | Winnik B | 5 | - |
1 | Gijzegem | | - | | |
zondag 21/04/2024 |
12:00 | Sint-Antelinks B | 10 | - |
6 | Nederhasselt B | | - | | |
15:00 | Meldert B | 10 |
- | 0 | Geraardsbergen B | | - | | |
. | Neigem | | - | | Herzele-Ressegem B | 5 | - | 0 | F1 |
. | Koboz | 0 | - | 8 | Ophasselt | | - | | |
. | Voorde-Appelterre B | 4 | - | 7 | Idegem | | - | | |
16:00 | Moorsel | 0 |
- | 6 | Nieuwerkerken | | - | | |
17:30 | Schoonaarde B | 12 | - | 9 | Herdersem | | - | | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale D --> Ophasselt
periode 1
10/10 |
| Winnik B | 23 |
2. | Nieuwerkerken | 22 |
3. | Schoonaarde B | 22 |
4. | Sint-Antelinks B | 20 |
5. | Idegem | 18 |
6. | Meldert B | 18 |
7. | Nederhasselt B | 18 |
8. | Ophasselt | 17 |
9. | Herdersem | 15 |
10. | Neigem | 14 |
11. | Gijzegem | 13 |
12. | Voorde-Appelterre B | 13 |
13. | Herzele-Ressegem B | 8 |
14. | Moorsel | 7 |
15. | Geraardsbergen B | 3 |
16. | Koboz | 0 |
periode 2
10/10 |
| Meldert B | 26 |
2. | Schoonaarde B | 25 |
3. | Nieuwerkerken | 24 |
4. | Voorde-Appelterre B | 24 |
5. | Gijzegem | 22 |
6. | Winnik B | 20 |
7. | Idegem | 20 |
8. | Nederhasselt B | 16 |
9. | Sint-Antelinks B | 16 |
10. | Neigem | 12 |
11. | Herdersem | 8 |
12. | Herzele-Ressegem B | 7 |
13. | Moorsel | 5 |
14. | Ophasselt | 3 |
15. | Geraardsbergen B | 3 |
16. | Koboz | 0 |
periode 3
9/10 |
1. | Meldert B* | 22 | |
2. | Schoonaarde B* | 20 | |
3. | Neigem | 19 | |
4. | Winnik B* | 17 | |
5. | Ophasselt* | 17 | |
6. | Idegem* | 16 | |
7. | Herdersem* | 15 | x |
8. | Sint-Antelinks B* | 14 | x |
9. | Nederhasselt B* | 13 | x |
10. | Nieuwerkerken* | 13 | x |
11. | Voorde-Appelterre B* | 11 | x |
12. | Gijzegem* | 4 | x |
13. | Geraardsbergen B* | 3 | x |
14. | Koboz* | 3 | x |
15. | Moorsel* | 0 | x |
16. | Herzele-Ressegem B | 0 | x |
Koboz
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Herdersem | - | Koboz | 5 - | 4 | | | 0 | 0 | | 9 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Koboz | - | Sint-Antelinks B | 1 - | 8 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
3. | Vr-15/09/23 | 19:00 | Winnik B | - | Koboz | 11 - | 0 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Koboz | - | Schoonaarde B | 0 - | 5 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Koboz | - | Idegem | 1 - | 12 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
6. | Za-07/10/23 | 19:00 | Voorde-Appelterre B | - | Koboz | 5 - | 2 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Koboz | - | Geraardsbergen B | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 0 | | 16 | - |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Ophasselt | - | Koboz | 8 - | 1 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Koboz | - | Nieuwerkerken | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 0 | | 16 | - |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Gijzegem | - | Koboz | 7 - | 0 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Koboz | - | Herzele-Ressegem B | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 0 | | 16 | - |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Neigem | - | Koboz | 8 - | 0 | F1 | | 0 | 0 | | 16 | - |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Koboz | - | Nederhasselt B | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 0 | | 16 | - |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Koboz | - | Moorsel | 0 - | 4 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Meldert B | - | Koboz | 9 - | 1 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
16. | Za-16/12/23 | 19:00 | Sint-Antelinks B | - | Koboz | 7 - | 0 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Koboz | - | Voorde-Appelterre B | 1 - | 4 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Nieuwerkerken | - | Koboz | 10 - | 1 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Koboz | - | Gijzegem | 0 - | 4 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Schoonaarde B | - | Koboz | 7 - | 0 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Moorsel | - | Koboz | 2 - | 3 | | | 3 | 3 | | 16 | - |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Koboz | - | Meldert B | 0 - | 5 | | | 0 | 3 | | 16 | - |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Koboz | - | Winnik B | 1 - | 5 | | | 0 | 3 | | 16 | - |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Nederhasselt B | - | Koboz | 7 - | 0 | | | 0 | 3 | | 16 | - |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Koboz | - | Neigem | 3 - | 9 | | | 0 | 3 | | 16 | - |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Geraardsbergen B | - | Koboz | 2 - | 0 | | | 0 | 3 | | 16 | - |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Koboz | - | Herdersem | 1 - | 2 | | | 0 | 3 | | 16 | - |
28. | Zo-14/04/24 | 16:00 | Idegem | - | Koboz | 7 - | 4 | | | 0 | 3 | | 16 | - |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Koboz | - | Ophasselt | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Herzele-Ressegem B | - | Koboz | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Ophasselt
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Ophasselt | - | Geraardsbergen B | 5 - | 4 | | | 3 | 3 | | 5 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | Herzele-Ressegem B | - | Ophasselt | 1 - | 1 | | | 1 | 4 | | 5 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:00 | Sint-Antelinks B | - | Ophasselt | 3 - | 2 | | | 0 | 4 | | 7 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Ophasselt | - | Gijzegem | 2 - | 2 | | | 1 | 5 | | 9 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Schoonaarde B | - | Ophasselt | 2 - | 0 | | | 0 | 5 | | 11 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Ophasselt | - | Neigem | 5 - | 2 | | | 3 | 8 | | 10 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:00 | Winnik B | - | Ophasselt | 6 - | 0 | | | 0 | 8 | | 11 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Ophasselt | - | Koboz | 8 - | 1 | | | 3 | 11 | | 11 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Moorsel | - | Ophasselt | 1 - | 4 | | | 3 | 14 | | 9 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Ophasselt | - | Herdersem | 7 - | 2 | | | 3 | 17 | | 8 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Meldert B | - | Ophasselt | 8 - | 0 | | | 0 | 17 | | 8 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Ophasselt | - | Idegem | 3 - | 4 | | | 0 | 17 | | 10 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Ophasselt | - | Nieuwerkerken | 2 - | 5 | | | 0 | 17 | | 12 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Gijzegem | - | Ophasselt | 3 - | 1 | | | 0 | 17 | | 12 | |
14. | Za-23/12/23 | 19:30 | Nederhasselt B | - | Ophasselt | 4 - | 0 | | | 0 | 17 | | 12 | |
13. | Zo-07/01/24 | 14:30 | Ophasselt | - | Voorde-Appelterre B | 1 - | 4 | | | 0 | 17 | | 12 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Idegem | - | Ophasselt | 3 - | 1 | | | 0 | 17 | | 12 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Ophasselt | - | Meldert B | 1 - | 5 | | | 0 | 17 | | 12 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Neigem | - | Ophasselt | 1 - | 5 | | | 3 | 20 | | 12 | |
21. | Zo-18/02/24 | 12:00 | Ophasselt | - | Winnik B | 1 - | 4 | | | 0 | 20 | | 12 | |
22. | Za-24/02/24 | 20:00 | Herdersem | - | Ophasselt | 0 - | 3 | | | 3 | 23 | | 12 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Ophasselt | - | Herzele-Ressegem B | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 26 | | 11 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Geraardsbergen B | - | Ophasselt | 0 - | 1 | | | 3 | 29 | | 11 | |
25. | Zo-17/03/24 | 16:30 | Ophasselt | - | Moorsel | 5 - | 4 | | | 3 | 32 | | 11 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Nieuwerkerken | - | Ophasselt | 1 - | 1 | | | 1 | 33 | | 12 | |
17. | Ma-01/04/24 | 15:00 | Ophasselt | - | Sint-Antelinks B | 2 - | 3 | | | 0 | 33 | | 12 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:00 | Voorde-Appelterre B | - | Ophasselt | 3 - | 3 | | | 1 | 34 | | 12 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Ophasselt | - | Nederhasselt B | 2 - | 0 | | | 3 | 37 | | 12 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Koboz | - | Ophasselt | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Ophasselt | - | Schoonaarde B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Schoonaarde B* | 39 | +52 |
2 | Meldert B* | 32 | +48 |
3 | Winnik B* | 31 | +44 |
4 | Nieuwerkerken* | 29 | +19 |
5 | Sint-Antelinks B* | 29 | +19 |
6 | Neigem | 27 | +18 |
7 | Voorde-Appelterre B* | 26 | +13 |
8 | Idegem* | 25 | +14 |
9 | Gijzegem* | 25 | +13 |
10 | Ophasselt* | 22 | +9 |
11 | Herdersem* | 22 | +6 |
12 | Nederhasselt B* | 22 | +18 |
13 | Moorsel* | 8 | -29 |
14 | Herzele-Ressegem B* | 7 | -18 |
15 | Geraardsbergen B* | 3 | -43 |
16 | Koboz* | 0 | -70 |
alle wedstrijden (29/30)
1 | Schoonaarde B* | 67 | +67 |
2 | Meldert B* | 66 | +82 |
3 | Winnik B* | 60 | +67 |
4 | Nieuwerkerken* | 59 | +41 |
5 | Idegem* | 54 | +37 |
6 | Sint-Antelinks B* | 50 | +16 |
7 | Voorde-Appelterre B* | 48 | +13 |
8 | Nederhasselt B* | 47 | +26 |
9 | Neigem | 45 | +18 |
10 | Gijzegem* | 39 | +11 |
11 | Herdersem* | 38 | -11 |
12 | Ophasselt* | 37 | -5 |
13 | Herzele-Ressegem B | 15 | -66 |
14 | Moorsel* | 12 | -69 |
15 | Geraardsbergen B* | 9 | -78 |
16 | Koboz* | 3 | -149 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Meldert B* | 34 | +34 |
2 | Nieuwerkerken* | 30 | +22 |
3 | Idegem* | 29 | +23 |
4 | Winnik B* | 29 | +23 |
5 | Schoonaarde B* | 28 | +15 |
6 | Nederhasselt B* | 25 | +8 |
7 | Voorde-Appelterre B* | 22 | 0 |
8 | Sint-Antelinks B* | 21 | -3 |
9 | Neigem* | 18 | 0 |
10 | Herdersem* | 16 | -17 |
11 | Ophasselt* | 15 | -14 |
12 | Gijzegem* | 14 | -2 |
13 | Herzele-Ressegem B | 8 | -48 |
14 | Geraardsbergen B* | 6 | -35 |
15 | Moorsel* | 4 | -40 |
16 | Koboz* | 3 | -79 |