www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 14/05/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale D

speeldag 1

woensdag 28/08/2019

18:30Hofstade-

Sint-Antelinks A

1-2
.

Zandbergen

-Haaltert1-0
.

Gijzegem

-S.Moorsel2-1
.Bonanza A-

Herzele-Ressegem

1-6
.Doggen-Aaigem2-2
19:30

Moerbeke-G'bergen

-Erembodegem0-7
.

Baardegem

-Herdersem1-0
20:00Everbeek-Mere0-0

vrij: Deftinge

speeldag 2

zondag 01/09/2019

15:00

Mere

-Zandbergen2-1
.Sint-Antelinks A-

Gijzegem

1-4
.S.Moorsel-

Baardegem

2-4
.

Aaigem

-Everbeek1-0
.Herdersem-

Doggen

2-3
.Erembodegem-

Bonanza A

1-3
.Haaltert-Deftinge2-2
.Herzele-Ressegem-

Hofstade

2-5

vrij: Moerbeke-G'bergen

speeldag 3

woensdag 04/09/2019

18:30

Mere

-Aaigem3-0
.

Hofstade

-Erembodegem4-1
.

Zandbergen

-Deftinge1-0
.Gijzegem-Herzele-Ressegem2-2
.

Doggen

-S.Moorsel3-1
19:30

Moerbeke-G'bergen

-Haaltert0-8
.

Baardegem

-Sint-Antelinks A4-1
20:00

Everbeek

-Herdersem5-2

vrij: Bonanza A

speeldag 4

zondag 08/09/2019

15:00

Haaltert

-Bonanza A2-0
.

Erembodegem

-Gijzegem2-0
.Herzele-Ressegem-Baardegem0-0
.Sint-Antelinks A-

Doggen

1-2
.Herdersem-

Mere

0-3
.Aaigem-

Zandbergen

0-3
16:00S.Moorsel-

Everbeek

0-2
17:00Deftinge-
Moerbeke-G'bergen
5-0

vrij: Hofstade

speeldag 5

zondag 15/09/2019

15:00Zandbergen-
Moerbeke-G'bergen
15-0
.

Baardegem

-Erembodegem3-2
.

Doggen

-Herzele-Ressegem3-1
.Bonanza A-Deftinge2-2
.

Hofstade

-Haaltert6-4
.

Mere

-S.Moorsel3-2
.

Everbeek

-Sint-Antelinks A2-0
.Aaigem-

Herdersem

2-4

vrij: Gijzegem

speeldag 6

zondag 22/09/2019

15:00

S.Moorsel

-Aaigem2-0
.

Herdersem

-Zandbergen2-1
.

Haaltert

-Gijzegem9-2
.Deftinge-

Hofstade

0-1
.Herzele-Ressegem-

Everbeek

2-3
.Erembodegem-

Doggen

1-2
.

Sint-Antelinks A

-Mere2-0
.

Moerbeke-G'bergen

-Bonanza A0-8

vrij: Baardegem

speeldag 7

zondag 29/09/2019

15:00Everbeek-

Erembodegem

1-2
.

Mere

-Herzele-Ressegem3-0
.Aaigem-

Sint-Antelinks A

1-3
.

Herdersem

-S.Moorsel3-0
.Hofstade-
Moerbeke-G'bergen
18-0
.Gijzegem-

Deftinge

0-4
.

Baardegem

-Haaltert5-0
.

Zandbergen

-Bonanza A3-1

vrij: Doggen

speeldag 8

zaterdag 05/10/2019

20:00Erembodegem-Mere2-2

zondag 06/10/2019

15:00Haaltert-Doggen1-1
.Deftinge-Baardegem1-1
.

Moerbeke-G'bergen

-Gijzegem0-11
.

Bonanza A

-Hofstade3-2
.S.Moorsel-

Zandbergen

2-3
.Sint-Antelinks A-

Herdersem

1-3
.Herzele-Ressegem-

Aaigem

1-3

vrij: Everbeek

speeldag 9

zondag 13/10/2019

15:00Everbeek-

Haaltert

0-2
.Aaigem-Erembodegem1-1
.Herdersem-

Herzele-Ressegem

0-3
.S.Moorsel-

Sint-Antelinks A

0-4
.

Gijzegem

-Bonanza A2-1
.Baardegem-
Moerbeke-G'bergen
-
.

Doggen

-Deftinge3-1
.Zandbergen-

Hofstade

0-2

vrij: Mere

speeldag 10

zondag 20/10/2019

15:00Haaltert-

Mere

0-1
.Deftinge-Everbeek1-1
.

Moerbeke-G'bergen

-Doggen-
.Bonanza A-

Baardegem

0-5
.

Hofstade

-Gijzegem4-1
.

Sint-Antelinks A

-Zandbergen3-0
.Herzele-Ressegem-S.Moorsel0-0
.Erembodegem-

Herdersem

0-3

vrij: Aaigem

speeldag 11

zondag 27/10/2019

15:00Everbeek-
Moerbeke-G'bergen
-
.Mere-

Deftinge

0-1
.Aaigem-Haaltert1-1
.S.Moorsel-Erembodegem1-1
.Sint-Antelinks A-

Herzele-Ressegem

0-6
.Doggen-

Bonanza A

2-3
.Zandbergen-Gijzegem2-2
16:00Baardegem-

Hofstade

0-3

vrij: Herdersem

speeldag 12

zondag 03/11/2019

14:30Haaltert-

Herdersem

1-2
.

Deftinge

-Aaigem2-0
.

Moerbeke-G'bergen

-Mere-
.Bonanza A-Everbeek1-1
.Hofstade-

Doggen

0-1
.Gijzegem-

Baardegem

1-5
.

Herzele-Ressegem

-Zandbergen4-2
15:00

Erembodegem

-Sint-Antelinks A3-2

vrij: S.Moorsel

speeldag 13

zondag 10/11/2019

14:30Mere-Bonanza A1-1
.Aaigem-
Moerbeke-G'bergen
-
.Herdersem-Deftinge1-1
.S.Moorsel-

Haaltert

0-4
.Herzele-Ressegem-

Erembodegem

1-3
.Doggen-Gijzegem1-1
.Zandbergen-Baardegem3-3
17:00Everbeek-

Hofstade

2-3

vrij: Sint-Antelinks A

speeldag 14

zondag 17/11/2019

14:30

Haaltert

-Sint-Antelinks A4-1
.Deftinge-S.Moorsel0-0
.

Moerbeke-G'bergen

-Herdersem-
.Bonanza A-

Aaigem

0-2
.

Hofstade

-Mere2-1
.Gijzegem-

Everbeek

1-3
15:00Baardegem-Doggen2-2
.

Erembodegem

-Zandbergen1-0

vrij: Herzele-Ressegem

speeldag 15

zaterdag 23/11/2019

19:30Everbeek-

Baardegem

0-3

zondag 24/11/2019

14:30

Mere

-Gijzegem3-0
.Aaigem-

Hofstade

1-4
.

Herdersem

-Bonanza A3-2
.S.Moorsel-
Moerbeke-G'bergen
-
.

Sint-Antelinks A

-Deftinge4-1
.

Herzele-Ressegem

-Haaltert2-0
.Zandbergen-Doggen1-1

vrij: Erembodegem

speeldag 16

zaterdag 30/11/2019

19:30Baardegem-

Mere

0-2

zondag 01/12/2019

14:30Haaltert-

Erembodegem

0-2
.Deftinge-Herzele-Ressegem1-1
.

Moerbeke-G'bergen

-Sint-Antelinks A-
.Bonanza A-S.Moorsel2-2
.

Hofstade

-Herdersem2-0
.Gijzegem-

Aaigem

1-2

zondag 19/04/2020

00:00Doggen-Everbeek-PP

vrij: Zandbergen

speeldag 17

zaterdag 07/12/2019

19:30

Everbeek

-Zandbergen3-2

zondag 08/12/2019

14:30

Mere

-Doggen2-0
.Aaigem-

Baardegem

1-4
.

Herdersem

-Gijzegem3-0
.S.Moorsel-

Hofstade

0-6
.

Sint-Antelinks A

-Bonanza A2-1
.Herzele-Ressegem-
Moerbeke-G'bergen
-
15:00Erembodegem-

Deftinge

1-2

vrij: Haaltert

speeldag 18

zondag 15/12/2019

14:30Mere-

Everbeek

0-1
.Herzele-Ressegem-Bonanza A1-1
.

Sint-Antelinks A

-Hofstade4-2
.S.Moorsel-

Gijzegem

0-2
.

Herdersem

-Baardegem2-1
.Aaigem-Doggen1-1
.Haaltert-

Zandbergen

2-5
15:00Erembodegem-
Moerbeke-G'bergen
-

vrij: Deftinge

speeldag 19

zaterdag 04/01/2020

19:30

Baardegem

-S.Moorsel2-0

zondag 05/01/2020

14:30

Deftinge

-Haaltert2-0
.

Zandbergen

-Mere3-2
.Everbeek-

Aaigem

0-2
.Doggen-Herdersem1-1
.Gijzegem-Sint-Antelinks A2-2
.Hofstade-

Herzele-Ressegem

1-2
.Bonanza A-Erembodegem2-2

vrij: Moerbeke-G'bergen

speeldag 20

zaterdag 11/01/2020

20:00Erembodegem-

Hofstade

1-2

zondag 12/01/2020

14:30

Herdersem

-Everbeek1-0
.Aaigem-Mere0-0
.Haaltert-
Moerbeke-G'bergen
-
.

Herzele-Ressegem

-Gijzegem2-1
.Sint-Antelinks A-

Baardegem

0-2
.S.Moorsel-

Doggen

0-4
.

Deftinge

-Zandbergen3-2

vrij: Bonanza A

speeldag 21

zondag 19/01/2020

15:00

Bonanza A

-Haaltert2-0
.

Moerbeke-G'bergen

-Deftinge-
.

Zandbergen

-Aaigem2-0
.

Mere

-Herdersem2-1
.

Everbeek

-S.Moorsel9-0
.

Doggen

-Sint-Antelinks A2-1
.

Baardegem

-Herzele-Ressegem4-0
.Gijzegem-Erembodegem2-2

vrij: Hofstade

speeldag 22

zondag 26/01/2020

15:00

Sint-Antelinks A

-Everbeek3-0
.S.Moorsel-Mere1-1
.Herdersem-Aaigem2-2
.

Deftinge

-Bonanza A1-0
.

Haaltert

-Hofstade1-0
.Erembodegem-Baardegem1-1
.Herzele-Ressegem-

Doggen

0-1
.

Moerbeke-G'bergen

-Zandbergen-

vrij: Gijzegem

speeldag 23

zaterdag 01/02/2020

19:30Everbeek-Herzele-Ressegem1-1

zondag 02/02/2020

00:00Bonanza A-
Moerbeke-G'bergen
-
15:00

Gijzegem

-Haaltert6-2
.

Hofstade

-Deftinge3-1
.

Zandbergen

-Herdersem6-4
.

Aaigem

-S.Moorsel2-0
.Mere-

Sint-Antelinks A

3-5
.

Doggen

-Erembodegem4-0

vrij: Baardegem

speeldag 24

zondag 09/02/2020

00:00

Moerbeke-G'bergen

-Hofstade-

zaterdag 22/02/2020

15:30S.Moorsel-

Herdersem

1-11
18:30Herzele-Ressegem-

Mere

1-2
19:30Erembodegem-

Everbeek

1-2

zondag 23/02/2020

15:00

Sint-Antelinks A

-Aaigem5-1
.Deftinge-Gijzegem1-1
.Haaltert-

Baardegem

2-5
16:00Bonanza A-

Zandbergen

0-1

vrij: Doggen

speeldag 25

zondag 16/02/2020

00:00Gijzegem-
Moerbeke-G'bergen
-
15:00

Doggen

-Haaltert2-1
.

Hofstade

-Bonanza A2-0
.

Zandbergen

-S.Moorsel7-1
.Herdersem-

Sint-Antelinks A

1-6
.

Mere

-Erembodegem5-0

zondag 12/04/2020

00:00Aaigem-Herzele-Ressegem-PP
.Baardegem-Deftinge-PP

vrij: Everbeek

speeldag 26

zondag 01/03/2020

00:00

Moerbeke-G'bergen

-Baardegem-
15:00

Sint-Antelinks A

-S.Moorsel5-0F1
.Haaltert-Everbeek0-0
.Erembodegem-Aaigem1-1
.

Herzele-Ressegem

-Herdersem6-2
.Bonanza A-

Gijzegem

1-4
.

Deftinge

-Doggen1-0
.Hofstade-Zandbergen1-1

vrij: Mere

speeldag 27

zaterdag 07/03/2020

19:30Everbeek-

Deftinge

1-3

zondag 08/03/2020

00:00Doggen-
Moerbeke-G'bergen
-
15:00

Mere

-Haaltert3-0
.

Gijzegem

-Hofstade4-2
.

Zandbergen

-Sint-Antelinks A2-1
.S.Moorsel-

Herzele-Ressegem

0-4
.Herdersem-Erembodegem2-2
16:00

Baardegem

-Bonanza A1-0

vrij: Aaigem

speeldag 28

zondag 15/03/2020

00:00

Moerbeke-G'bergen

-Everbeek-
.Deftinge-Mere-PP
.Haaltert-Aaigem-PP
.Erembodegem-S.Moorsel-PP
.Herzele-Ressegem-Sint-Antelinks A-PP
.Hofstade-Baardegem-PP
.Bonanza A-Doggen-PP
.Gijzegem-Zandbergen-PP

vrij: Herdersem

speeldag 29

zondag 22/03/2020

00:00Mere-
Moerbeke-G'bergen
-PP
.Baardegem-Gijzegem-PP
.Everbeek-Bonanza A-PP
.Herdersem-Haaltert-PP
.Aaigem-Deftinge-PP
.Doggen-Hofstade-PP
.Zandbergen-Herzele-Ressegem-PP
.Sint-Antelinks A-Erembodegem-PP

vrij: S.Moorsel

speeldag 30

zondag 29/03/2020

00:00

Moerbeke-G'bergen

-Aaigem-PP
.Hofstade-Everbeek-PP
.Bonanza A-Mere-PP
.Deftinge-Herdersem-PP
.Haaltert-S.Moorsel-PP
.Erembodegem-Herzele-Ressegem-PP
.Gijzegem-Doggen-PP
.Baardegem-Zandbergen-PP

vrij: Sint-Antelinks A

speeldag 31

zondag 05/04/2020

00:00Herdersem-
Moerbeke-G'bergen
-
.Mere-Hofstade-PP
.Everbeek-Gijzegem-PP
.Sint-Antelinks A-Haaltert-PP
.S.Moorsel-Deftinge-PP
.Aaigem-Bonanza A-PP
.Doggen-Baardegem-PP
.Zandbergen-Erembodegem-PP

vrij: Herzele-Ressegem

speeldag 32

woensdag 15/04/2020

00:00Gijzegem-Mere-PP
.Hofstade-Aaigem-PP
.Bonanza A-Herdersem-PP
.Deftinge-Sint-Antelinks A-PP
.Haaltert-Herzele-Ressegem-PP
.Doggen-Zandbergen-PP
.Baardegem-Everbeek-PP
20:00

Moerbeke-G'bergen

-S.Moorsel-

vrij: Erembodegem

speeldag 33

zondag 01/12/2019

14:30

Everbeek

-Doggen2-1

zondag 19/04/2020

00:00Sint-Antelinks A-
Moerbeke-G'bergen
-
.Erembodegem-Haaltert-PP
.Herzele-Ressegem-Deftinge-PP
.S.Moorsel-Bonanza A-PP
.Herdersem-Hofstade-PP
.Aaigem-Gijzegem-PP
.Mere-Baardegem-PP

vrij: Zandbergen

speeldag 34

zondag 26/04/2020

00:00

Moerbeke-G'bergen

-Herzele-Ressegem-
.Zandbergen-Everbeek-PP
.Doggen-Mere-PP
.Baardegem-Aaigem-PP
.Gijzegem-Herdersem-PP
.Hofstade-S.Moorsel-PP
.Bonanza A-Sint-Antelinks A-PP
.Deftinge-Erembodegem-PP

vrij: Haaltert

25/25

Baardegem***53,41
2.Hofstade**50
3.Doggen**46,74
4.Mere*45,83
5.Zandbergen*41,67
6.Sint-Antelinks A40
7.Deftinge***39,77
8.Herdersem37
9.Everbeek*36,46
10.Herzele-Ressegem*34,37
11.Gijzegem**29,35
12.Aaigem**27,17
13.Erembodegem*27,08
14.Haaltert*22,92
15.Bonanza A**19,56
16.S.Moorsel8
AMCMoerbeke-G'bergen0

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

25/25

1

2

3

4

5

6

7

Baardegem***53,4115,91+37,563,647,95+23,8638,64
2.xHofstade**5016,30+28,2663,048,70+15,2234,78
3.xDoggen**46,7413,04+17,3945,656,52+5,4320,65
4.xMere*45,8313,54+21,8845,834,17+3,1214,58
5.xZandbergen*41,6712,5+12,554,174,17-2,0821,88
6.xSint-Antelinks A4013+12595+328
7.xDeftinge***39,7710,23+6,8235,234,55020,45
8.xHerdersem3711+3555+533
9.xEverbeek*36,4610,42+7,2940,625,21+2,0813,54
10.xHerzele-Ressegem*34,379,38+9,38505,21+10,4227,08
11.xGijzegem**29,357,61-15,2244,573,26-11,9619,57
12.xAaigem**27,176,52-17,3928,264,35-6,5216,30
13.xErembodegem*27,086,25-13,5434,383,12-8,3318,75
14.xHaaltert*22,926,25-13,5439,582,08-16,6714,58
15.xBonanza A**19,564,35-22,8329,352,17-8,7014,13
16.xS.Moorsel81-68160-317
17.xMoerbeke-G'bergen0000000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden