www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 17/03/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale C

    speeldag 1

    periode 1

    zaterdag 01/09/2018

    19:30

    Nazareth-Eke A

    -Michelbeke A4-3
    .FC Kluisbergen A-

    Wortegem

    1-2
    .Bevere A-Eine A1-1

    zondag 02/09/2018

    15:00St.Goriks-Sottegem B1-1
    .

    Horebeke

    -Boekel A2-1
    .

    Maarkedal

    -Oudenhove A2-1
    .Velzeke A-

    Gavere-Asper

    0-1
    .Elene-G'berge B-Zingem A3-3

    speeldag 2

    periode 1

    zaterdag 08/09/2018

    19:00Michelbeke A-Elene-G'berge B0-0
    19:30Boekel A-

    Bevere A

    2-4
    .

    Zingem A

    -St.Goriks2-0
    .

    Oudenhove A

    -Velzeke A3-1
    .Gavere-Asper-Nazareth-Eke A2-2

    zondag 09/09/2018

    15:00

    Wortegem

    -Horebeke2-0
    .

    Sottegem B

    -FC Kluisbergen A3-2
    17:30

    Eine A

    -Maarkedal1-0

    speeldag 3

    periode 1

    zaterdag 15/09/2018

    19:00Michelbeke A-Gavere-Asper2-2
    19:30Nazareth-Eke A-

    Oudenhove A

    2-3
    .FC Kluisbergen A-

    Zingem A

    0-4
    .Bevere A-

    Wortegem

    0-3

    zondag 16/09/2018

    15:00Horebeke-Sottegem B2-2
    .

    Maarkedal

    -Boekel A1-0
    .Velzeke A-

    Eine A

    0-2
    .

    Elene-G'berge B

    -St.Goriks4-0

    speeldag 4

    periode 1

    zaterdag 22/09/2018

    17:30

    Wortegem

    -Maarkedal3-1
    17:45

    Eine A

    -Nazareth-Eke A3-0
    19:30

    Zingem A

    -Horebeke4-0
    .

    Boekel A

    -Velzeke A2-1

    zondag 23/09/2018

    15:00St.Goriks-

    FC Kluisbergen A

    1-2
    .

    Gavere-Asper

    -Elene-G'berge B3-0
    .

    Oudenhove A

    -Michelbeke A3-2
    .Sottegem B-

    Bevere A

    3-7

    speeldag 5

    periode 1

    zaterdag 29/09/2018

    19:00Michelbeke A-

    Eine A

    0-3
    19:30Nazareth-Eke A-Boekel A2-2
    .Bevere A-

    Zingem A

    1-2

    zondag 30/09/2018

    15:00

    Gavere-Asper

    -Oudenhove A4-1
    .

    Horebeke

    -St.Goriks2-0
    .Maarkedal-Sottegem B2-2
    .Velzeke A-Wortegem1-1
    .Elene-G'berge B-FC Kluisbergen A1-1

    speeldag 6

    periode 1

    zaterdag 06/10/2018

    19:30Zingem A-Maarkedal1-1
    .

    FC Kluisbergen A

    -Horebeke3-1
    .Boekel A-

    Michelbeke A

    0-2
    20:00Sottegem B-Velzeke A1-1

    zondag 07/10/2018

    15:00St.Goriks-

    Bevere A

    0-6
    .

    Oudenhove A

    -Elene-G'berge B2-1
    .Eine A-Gavere-Asper1-1
    .

    Wortegem

    -Nazareth-Eke A3-2

    speeldag 7

    periode 1

    zaterdag 13/10/2018

    19:00Michelbeke A-

    Wortegem

    0-2
    19:30Bevere A-

    FC Kluisbergen A

    0-5
    .Nazareth-Eke A-

    Sottegem B

    1-3

    zondag 14/10/2018

    15:00

    Gavere-Asper

    -Boekel A3-0
    .Oudenhove A-Eine A0-0
    .

    Maarkedal

    -St.Goriks2-1
    .Velzeke A-Zingem A3-3
    .Elene-G'berge B-

    Horebeke

    0-4

    speeldag 8

    periode 1

    zaterdag 20/10/2018

    19:30Boekel A-

    Oudenhove A

    2-3
    .Zingem A-Nazareth-Eke A2-2
    .FC Kluisbergen A-

    Maarkedal

    0-2

    zondag 21/10/2018

    15:00St.Goriks-

    Velzeke A

    1-4
    .Horebeke-

    Bevere A

    0-4
    .

    Wortegem

    -Gavere-Asper1-0
    .Sottegem B-

    Michelbeke A

    0-2
    16:30

    Eine A

    -Elene-G'berge B5-2

    speeldag 9

    periode 1

    zaterdag 27/10/2018

    19:00Michelbeke A-

    Zingem A

    0-4
    19:30Nazareth-Eke A-St.Goriks2-2

    zondag 28/10/2018

    15:00

    Gavere-Asper

    -Sottegem B7-0
    .

    Oudenhove A

    -Wortegem2-0
    .

    Eine A

    -Boekel A4-1
    .Maarkedal-

    Horebeke

    1-3
    .

    Velzeke A

    -FC Kluisbergen A5-2
    .Elene-G'berge B-

    Bevere A

    1-2

    speeldag 10

    periode 1

    zondag 04/11/2018

    14:30Zingem A-

    Gavere-Asper

    0-1
    .St.Goriks-Michelbeke A2-2
    .

    FC Kluisbergen A

    -Nazareth-Eke A2-0
    .Horebeke-

    Velzeke A

    1-2
    .Bevere A-

    Maarkedal

    3-4
    .Boekel A-

    Elene-G'berge B

    0-1
    .

    Wortegem

    -Eine A4-2
    .

    Sottegem B

    -Oudenhove A3-2

    speeldag 11

    periode 2

    zaterdag 10/11/2018

    19:00Michelbeke A-

    FC Kluisbergen A

    0-2
    19:30Nazareth-Eke A-

    Horebeke

    1-2
    .Boekel A-

    Wortegem

    1-2

    zondag 11/11/2018

    14:30

    Oudenhove A

    -Zingem A4-1
    .

    Eine A

    -Sottegem B3-0
    .Velzeke A-

    Bevere A

    1-4
    .Elene-G'berge B-Maarkedal0-0
    18:00

    Gavere-Asper

    -St.Goriks3-2

    speeldag 12

    periode 2

    zaterdag 17/11/2018

    19:30

    Zingem A

    -Eine A4-0
    .FC Kluisbergen A-

    Gavere-Asper

    2-4
    .Bevere A-

    Nazareth-Eke A

    0-1

    zondag 18/11/2018

    14:30St.Goriks-

    Oudenhove A

    0-1
    .Horebeke-Michelbeke A2-2
    .

    Maarkedal

    -Velzeke A4-0
    .

    Wortegem

    -Elene-G'berge B3-1
    15:00

    Sottegem B

    -Boekel A4-1

    speeldag 13

    periode 2

    zaterdag 24/11/2018

    18:30Nazareth-Eke A-Maarkedal1-1
    19:00Michelbeke A-

    Bevere A

    1-4
    19:30Boekel A-

    Zingem A

    1-5

    zondag 25/11/2018

    14:30Gavere-Asper-

    Horebeke

    1-2
    .

    Oudenhove A

    -FC Kluisbergen A2-1
    .

    Eine A

    -St.Goriks5-2
    .

    Wortegem

    -Sottegem B2-0
    .

    Elene-G'berge B

    -Velzeke A2-0

    speeldag 14

    periode 2

    zaterdag 01/12/2018

    19:30

    Zingem A

    -Wortegem2-0
    .FC Kluisbergen A-

    Eine A

    1-2
    .Bevere A-

    Gavere-Asper

    2-3

    zondag 02/12/2018

    14:30

    St.Goriks

    -Boekel A3-1
    .Horebeke-

    Oudenhove A

    0-1
    .

    Maarkedal

    -Michelbeke A5-2
    .Velzeke A-

    Nazareth-Eke A

    2-6
    .Elene-G'berge B-Sottegem B3-3

    speeldag 15

    periode 2

    zaterdag 08/12/2018

    19:00Michelbeke A-Velzeke A1-1
    19:30Nazareth-Eke A-

    Elene-G'berge B

    2-4
    .

    Boekel A

    -FC Kluisbergen A3-1

    zondag 09/12/2018

    14:30

    Gavere-Asper

    -Maarkedal2-0
    .

    Oudenhove A

    -Bevere A2-1
    .

    Eine A

    -Horebeke1-0
    .

    Wortegem

    -St.Goriks6-2
    15:00Sottegem B-

    Zingem A

    1-2

    speeldag 16

    periode 2

    zaterdag 15/12/2018

    19:30Boekel A-

    Horebeke

    1-2
    .Zingem A-Elene-G'berge B1-1

    zondag 16/12/2018

    14:30Wortegem-FC Kluisbergen A1-1
    .

    Eine A

    -Bevere A2-0
    .Oudenhove A-Maarkedal0-0
    .

    Gavere-Asper

    -Velzeke A3-1
    15:00Sottegem B-

    St.Goriks

    0-2

    zaterdag 02/03/2019

    19:00Michelbeke A-

    Nazareth-Eke A

    1-5

    speeldag 17

    periode 2

    zaterdag 05/01/2019

    19:30Bevere A-

    Boekel A

    1-2
    .Nazareth-Eke A-

    Gavere-Asper

    2-4
    20:00FC Kluisbergen A-Sottegem B2-2

    zondag 06/01/2019

    14:30St.Goriks-

    Zingem A

    1-5
    .

    Elene-G'berge B

    -Michelbeke A5-1
    .

    Velzeke A

    -Oudenhove A1-0
    .Maarkedal-Eine A0-0
    .

    Horebeke

    -Wortegem3-1

    speeldag 18

    periode 2

    zaterdag 12/01/2019

    19:30

    Boekel A

    -Maarkedal3-1
    .

    Zingem A

    -FC Kluisbergen A3-0

    zondag 13/01/2019

    14:30

    Oudenhove A

    -Nazareth-Eke A5-1
    .

    Gavere-Asper

    -Michelbeke A3-1
    .

    Wortegem

    -Bevere A2-0
    .

    Eine A

    -Velzeke A5-0
    .St.Goriks-Elene-G'berge B1-1
    15:00Sottegem B-Horebeke1-1

    speeldag 19

    periode 2

    zaterdag 19/01/2019

    19:00Michelbeke A-

    Oudenhove A

    0-4
    19:30FC Kluisbergen A-

    St.Goriks

    1-2
    .

    Bevere A

    -Sottegem B4-2
    .Nazareth-Eke A-

    Eine A

    1-3

    zondag 20/01/2019

    15:00Horebeke-

    Zingem A

    0-2
    .Elene-G'berge B-

    Gavere-Asper

    1-3
    .

    Velzeke A

    -Boekel A4-0
    .

    Maarkedal

    -Wortegem3-1

    speeldag 20

    periode 2

    zondag 27/01/2019

    15:00Boekel A-Nazareth-Eke A2-2
    .

    Eine A

    -Michelbeke A5-1
    .Oudenhove A-

    Gavere-Asper

    0-3
    .St.Goriks-Horebeke2-2
    .

    Zingem A

    -Bevere A4-2
    .Sottegem B-

    Maarkedal

    1-2
    .

    Wortegem

    -Velzeke A1-0
    .FC Kluisbergen A-

    Elene-G'berge B

    0-1

    speeldag 21

    periode 3

    zaterdag 02/02/2019

    19:00Michelbeke A-

    Boekel A

    1-3
    19:30

    Bevere A

    -St.Goriks3-1
    .

    Nazareth-Eke A

    -Wortegem2-1

    zondag 03/02/2019

    15:00Maarkedal-

    Zingem A

    0-4
    .Horebeke-

    FC Kluisbergen A

    2-4
    .Elene-G'berge B-Oudenhove A1-1
    .

    Gavere-Asper

    -Eine A3-1
    .

    Velzeke A

    -Sottegem B4-1

    speeldag 22

    periode 3

    zaterdag 09/02/2019

    19:30Boekel A-

    Gavere-Asper

    2-4
    .FC Kluisbergen A-

    Bevere A

    1-4
    .Zingem A-

    Velzeke A

    0-1
    20:00Sottegem B-Nazareth-Eke A1-1

    zondag 10/02/2019

    15:00

    Wortegem

    -Michelbeke A3-0
    .

    Eine A

    -Oudenhove A2-0
    .

    St.Goriks

    -Maarkedal2-1
    .

    Horebeke

    -Elene-G'berge B3-0

    speeldag 23

    periode 3

    zaterdag 16/02/2019

    19:00Michelbeke A-Sottegem B1-1
    19:30Nazareth-Eke A-

    Zingem A

    0-2
    .Bevere A-

    Horebeke

    0-2

    zondag 17/02/2019

    15:00

    Velzeke A

    -St.Goriks3-2
    .Maarkedal-FC Kluisbergen A1-1
    .Elene-G'berge B-

    Eine A

    1-8
    .

    Oudenhove A

    -Boekel A1-0
    .Gavere-Asper-Wortegem2-2

    speeldag 24

    periode 3

    zaterdag 23/02/2019

    19:30

    Bevere A

    -Elene-G'berge B1-0
    .

    Zingem A

    -Michelbeke A3-1
    .

    FC Kluisbergen A

    -Velzeke A1-0
    .Boekel A-Eine A3-3

    zondag 24/02/2019

    15:00St.Goriks-

    Nazareth-Eke A

    2-3
    .Sottegem B-

    Gavere-Asper

    3-4
    .

    Wortegem

    -Oudenhove A3-2
    .Horebeke-

    Maarkedal

    0-2

    speeldag 25

    periode 3

    zaterdag 09/03/2019

    19:00Michelbeke A-

    St.Goriks

    1-2
    19:30

    Nazareth-Eke A

    -FC Kluisbergen A3-1

    zondag 10/03/2019

    15:00

    Gavere-Asper

    -Zingem A2-1
    .Velzeke A-Horebeke1-1
    .

    Maarkedal

    -Bevere A5-2
    .Elene-G'berge B-

    Boekel A

    1-4
    .Oudenhove A-Sottegem B3-3
    16:00

    Eine A

    -Wortegem3-0

    speeldag 26

    periode 3

    zaterdag 16/03/2019

    19:30

    FC Kluisbergen A

    -Michelbeke A2-1
    .Zingem A-

    Oudenhove A

    1-2
    .

    Bevere A

    -Velzeke A4-0

    zondag 17/03/2019

    15:00

    Horebeke

    -Nazareth-Eke A3-0
    .St.Goriks-

    Gavere-Asper

    0-5
    .

    Sottegem B

    -Eine A1-0
    .Wortegem-Boekel A1-1
    .Maarkedal-Elene-G'berge B0-0

    speeldag 27

    periode 3

    zaterdag 23/03/2019

    17:00Eine A-Zingem A-
    19:00Michelbeke A-Horebeke-
    19:30Nazareth-Eke A-Bevere A-
    .Boekel A-Sottegem B-

    zondag 24/03/2019

    15:00Oudenhove A-St.Goriks-
    .Velzeke A-Maarkedal-
    .Elene-G'berge B-Wortegem-
    16:00Gavere-Asper-FC Kluisbergen A-

    speeldag 28

    periode 3

    vrijdag 29/03/2019

    20:00Horebeke-Gavere-Asper-

    zaterdag 30/03/2019

    19:30Bevere A-Michelbeke A-
    .Zingem A-Boekel A-
    .FC Kluisbergen A-Oudenhove A-
    20:00Sottegem B-Wortegem-

    zondag 31/03/2019

    15:00Maarkedal-Nazareth-Eke A-
    .St.Goriks-Eine A-
    .Velzeke A-Elene-G'berge B-

    speeldag 29

    periode 3

    zaterdag 06/04/2019

    15:00Sottegem B-Elene-G'berge B-
    18:00Wortegem-Zingem A-
    .Eine A-FC Kluisbergen A-
    .Gavere-Asper-Bevere A-
    19:00Oudenhove A-Horebeke-
    .Michelbeke A-Maarkedal-
    .Boekel A-St.Goriks-
    19:30Nazareth-Eke A-Velzeke A-

    speeldag 30

    periode 3

    zondag 14/04/2019

    15:00Elene-G'berge B-Nazareth-Eke A-
    .Velzeke A-Michelbeke A-
    .Maarkedal-Gavere-Asper-
    .Bevere A-Oudenhove A-
    .Horebeke-Eine A-
    .FC Kluisbergen A-Boekel A-
    .St.Goriks-Wortegem-
    .Zingem A-Sottegem B-

    26/30

    1.Gavere-Asper64104
    2.Eine A5674
    3.Zingem A5364
    4.Wortegem5254
    5.Oudenhove A4974
    6.Maarkedal4184
    7.Horebeke3874
    8.Bevere A3764
    9.Velzeke A2944
    10.FC Kluisbergen A2874
    11.Nazareth-Eke A2894
    12.Elene-G'berge B2714
    13.Sottegem B2554
    14.Boekel A?2254
    15.St.Goriks-2034
    16.Michelbeke A-1204
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    nog te spelen wedstrijden

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    26/30

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    1.Gavere-Asper6420+44733510
    2.Eine A5617+3965255
    3.Zingem A5316+3865389
    4.Wortegem5216+1850154
    5.xOudenhove A4915+1348216
    6.xMaarkedal4111+741154
    7.xHorebeke3811+140206
    8.xBevere A3712+1060408
    9.xVelzeke A298-1537123
    10.xFC Kluisbergen A288-1139234
    11.xNazareth-Eke A287-1148254
    12.xElene-G'berge B276-1635123
    13.xSottegem B255-2042201
    14.xBoekel A226-2138163
    15.xSt.Goriks205-3434183
    16.xMichelbeke A122-4228202

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden

    periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    4

    Wortegem258+1221
    2.Gavere-Asper216+1724
    3.Eine A216+1322
    4.Oudenhove A196+320
    5.Zingem A195+1425
    6.Maarkedal175+116
    7.Bevere A165+728
    8.FC Kluisbergen A134-118
    9.Horebeke134-415
    10.Sottegem B133-918
    11.Velzeke A123+118
    12.Elene-G'berge B92-713
    Michelbeke A92-713
    14.Nazareth-Eke A71-817
    15.Boekel A41-1310
    16.St.Goriks30-198

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte doelpunten

    periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    4

    Gavere-Asper279+1629
    2.Zingem A258+1929
    3.Eine A258+1726
    4.Oudenhove A227+1119
    5.Wortegem196+619
    6.Maarkedal164+616
    7.Elene-G'berge B164+519
    8.Horebeke154+114
    9.Nazareth-Eke A113-222
    10.St.Goriks113-817
    11.Boekel A103-1015
    12.Bevere A93-218
    13.Velzeke A72-1610
    14.Sottegem B61-814
    15.FC Kluisbergen A51-911
    16.Michelbeke A20-2610

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

    6/10

    1

    2

    3

    4

    1.Gavere-Asper165+1120
    2.Bevere A124+514
    3.Eine A103+917
    4.Horebeke103+411
    5.Velzeke A10309
    6.FC Kluisbergen A103-110
    7.Nazareth-Eke A103-19
    8.Zingem A93+511
    9.Boekel A82+213
    10.Wortegem82010
    11.Maarkedal8209
    12.Oudenhove A82-19
    13.St.Goriks62-79
    14.Sottegem B61-310
    15.Elene-G'berge Bx20-143
    16.Michelbeke Ax10-95

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen