www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 14/04/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

zaterdag 01/09/2018

19:30

Nazareth-Eke A

-Michelbeke A4-3
.FC Kluisbergen A-

Wortegem

1-2
.Bevere A-Eine A1-1

zondag 02/09/2018

15:00St.Goriks-Sottegem B1-1
.

Horebeke

-Boekel A2-1
.

Maarkedal

-Oudenhove A2-1
.Velzeke A-

Gavere-Asper

0-1
.Elene-G'berge B-Zingem A3-3

speeldag 2

periode 1

zaterdag 08/09/2018

19:00Michelbeke A-Elene-G'berge B0-0
19:30Boekel A-

Bevere A

2-4
.

Zingem A

-St.Goriks2-0
.

Oudenhove A

-Velzeke A3-1
.Gavere-Asper-Nazareth-Eke A2-2

zondag 09/09/2018

15:00

Wortegem

-Horebeke2-0
.

Sottegem B

-FC Kluisbergen A3-2
17:30

Eine A

-Maarkedal1-0

speeldag 3

periode 1

zaterdag 15/09/2018

19:00Michelbeke A-Gavere-Asper2-2
19:30Nazareth-Eke A-

Oudenhove A

2-3
.FC Kluisbergen A-

Zingem A

0-4
.Bevere A-

Wortegem

0-3

zondag 16/09/2018

15:00Horebeke-Sottegem B2-2
.

Maarkedal

-Boekel A1-0
.Velzeke A-

Eine A

0-2
.

Elene-G'berge B

-St.Goriks4-0

speeldag 4

periode 1

zaterdag 22/09/2018

17:30

Wortegem

-Maarkedal3-1
17:45

Eine A

-Nazareth-Eke A3-0
19:30

Zingem A

-Horebeke4-0
.

Boekel A

-Velzeke A2-1

zondag 23/09/2018

15:00St.Goriks-

FC Kluisbergen A

1-2
.

Gavere-Asper

-Elene-G'berge B3-0
.

Oudenhove A

-Michelbeke A3-2
.Sottegem B-

Bevere A

3-7

speeldag 5

periode 1

zaterdag 29/09/2018

19:00Michelbeke A-

Eine A

0-3
19:30Nazareth-Eke A-Boekel A2-2
.Bevere A-

Zingem A

1-2

zondag 30/09/2018

15:00

Gavere-Asper

-Oudenhove A4-1
.

Horebeke

-St.Goriks2-0
.Maarkedal-Sottegem B2-2
.Velzeke A-Wortegem1-1
.Elene-G'berge B-FC Kluisbergen A1-1

speeldag 6

periode 1

zaterdag 06/10/2018

19:30Zingem A-Maarkedal1-1
.

FC Kluisbergen A

-Horebeke3-1
.Boekel A-

Michelbeke A

0-2
20:00Sottegem B-Velzeke A1-1

zondag 07/10/2018

15:00St.Goriks-

Bevere A

0-6
.

Oudenhove A

-Elene-G'berge B2-1
.Eine A-Gavere-Asper1-1
.

Wortegem

-Nazareth-Eke A3-2

speeldag 7

periode 1

zaterdag 13/10/2018

19:00Michelbeke A-

Wortegem

0-2
19:30Bevere A-

FC Kluisbergen A

0-5
.Nazareth-Eke A-

Sottegem B

1-3

zondag 14/10/2018

15:00

Gavere-Asper

-Boekel A3-0
.Oudenhove A-Eine A0-0
.

Maarkedal

-St.Goriks2-1
.Velzeke A-Zingem A3-3
.Elene-G'berge B-

Horebeke

0-4

speeldag 8

periode 1

zaterdag 20/10/2018

19:30Boekel A-

Oudenhove A

2-3
.Zingem A-Nazareth-Eke A2-2
.FC Kluisbergen A-

Maarkedal

0-2

zondag 21/10/2018

15:00St.Goriks-

Velzeke A

1-4
.Horebeke-

Bevere A

0-4
.

Wortegem

-Gavere-Asper1-0
.Sottegem B-

Michelbeke A

0-2
16:30

Eine A

-Elene-G'berge B5-2

speeldag 9

periode 1

zaterdag 27/10/2018

19:00Michelbeke A-

Zingem A

0-4
19:30Nazareth-Eke A-St.Goriks2-2

zondag 28/10/2018

15:00

Gavere-Asper

-Sottegem B7-0
.

Oudenhove A

-Wortegem2-0
.

Eine A

-Boekel A4-1
.Maarkedal-

Horebeke

1-3
.

Velzeke A

-FC Kluisbergen A5-2
.Elene-G'berge B-

Bevere A

1-2

speeldag 10

periode 1

zondag 04/11/2018

14:30Zingem A-

Gavere-Asper

0-1
.St.Goriks-Michelbeke A2-2
.

FC Kluisbergen A

-Nazareth-Eke A2-0
.Horebeke-

Velzeke A

1-2
.Bevere A-

Maarkedal

3-4
.Boekel A-

Elene-G'berge B

0-1
.

Wortegem

-Eine A4-2
.

Sottegem B

-Oudenhove A3-2

speeldag 11

periode 2

zaterdag 10/11/2018

19:00Michelbeke A-

FC Kluisbergen A

0-2
19:30Nazareth-Eke A-

Horebeke

1-2
.Boekel A-

Wortegem

1-2

zondag 11/11/2018

14:30

Oudenhove A

-Zingem A4-1
.

Eine A

-Sottegem B3-0
.Velzeke A-

Bevere A

1-4
.Elene-G'berge B-Maarkedal0-0
18:00

Gavere-Asper

-St.Goriks3-2

speeldag 12

periode 2

zaterdag 17/11/2018

19:30

Zingem A

-Eine A4-0
.FC Kluisbergen A-

Gavere-Asper

2-4
.Bevere A-

Nazareth-Eke A

0-1

zondag 18/11/2018

14:30St.Goriks-

Oudenhove A

0-1
.Horebeke-Michelbeke A2-2
.

Maarkedal

-Velzeke A4-0
.

Wortegem

-Elene-G'berge B3-1
15:00

Sottegem B

-Boekel A4-1

speeldag 13

periode 2

zaterdag 24/11/2018

18:30Nazareth-Eke A-Maarkedal1-1
19:00Michelbeke A-

Bevere A

1-4
19:30Boekel A-

Zingem A

1-5

zondag 25/11/2018

14:30Gavere-Asper-

Horebeke

1-2
.

Oudenhove A

-FC Kluisbergen A2-1
.

Eine A

-St.Goriks5-2
.

Wortegem

-Sottegem B2-0
.

Elene-G'berge B

-Velzeke A2-0

speeldag 14

periode 2

zaterdag 01/12/2018

19:30

Zingem A

-Wortegem2-0
.FC Kluisbergen A-

Eine A

1-2
.Bevere A-

Gavere-Asper

2-3

zondag 02/12/2018

14:30

St.Goriks

-Boekel A3-1
.Horebeke-

Oudenhove A

0-1
.

Maarkedal

-Michelbeke A5-2
.Velzeke A-

Nazareth-Eke A

2-6
.Elene-G'berge B-Sottegem B3-3

speeldag 15

periode 2

zaterdag 08/12/2018

19:00Michelbeke A-Velzeke A1-1
19:30Nazareth-Eke A-

Elene-G'berge B

2-4
.

Boekel A

-FC Kluisbergen A3-1

zondag 09/12/2018

14:30

Gavere-Asper

-Maarkedal2-0
.

Oudenhove A

-Bevere A2-1
.

Eine A

-Horebeke1-0
.

Wortegem

-St.Goriks6-2
15:00Sottegem B-

Zingem A

1-2

speeldag 16

periode 2

zaterdag 15/12/2018

19:30Boekel A-

Horebeke

1-2
.Zingem A-Elene-G'berge B1-1

zondag 16/12/2018

14:30Wortegem-FC Kluisbergen A1-1
.

Eine A

-Bevere A2-0
.Oudenhove A-Maarkedal0-0
.

Gavere-Asper

-Velzeke A3-1
15:00Sottegem B-

St.Goriks

0-2

zaterdag 02/03/2019

19:00Michelbeke A-

Nazareth-Eke A

1-5

speeldag 17

periode 2

zaterdag 05/01/2019

19:30Bevere A-

Boekel A

1-2
.Nazareth-Eke A-

Gavere-Asper

2-4
20:00FC Kluisbergen A-Sottegem B2-2

zondag 06/01/2019

14:30St.Goriks-

Zingem A

1-5
.

Elene-G'berge B

-Michelbeke A5-1
.

Velzeke A

-Oudenhove A1-0
.Maarkedal-Eine A0-0
.

Horebeke

-Wortegem3-1

speeldag 18

periode 2

zaterdag 12/01/2019

19:30

Boekel A

-Maarkedal3-1
.

Zingem A

-FC Kluisbergen A3-0

zondag 13/01/2019

14:30

Oudenhove A

-Nazareth-Eke A5-1
.

Gavere-Asper

-Michelbeke A3-1
.

Wortegem

-Bevere A2-0
.

Eine A

-Velzeke A5-0
.St.Goriks-Elene-G'berge B1-1
15:00Sottegem B-Horebeke1-1

speeldag 19

periode 2

zaterdag 19/01/2019

19:00Michelbeke A-

Oudenhove A

0-4
19:30FC Kluisbergen A-

St.Goriks

1-2
.

Bevere A

-Sottegem B4-2
.Nazareth-Eke A-

Eine A

1-3

zondag 20/01/2019

15:00Horebeke-

Zingem A

0-2
.Elene-G'berge B-

Gavere-Asper

1-3
.

Velzeke A

-Boekel A4-0
.

Maarkedal

-Wortegem3-1

speeldag 20

periode 2

zondag 27/01/2019

15:00Boekel A-Nazareth-Eke A2-2
.

Eine A

-Michelbeke A5-1
.Oudenhove A-

Gavere-Asper

0-3
.St.Goriks-Horebeke2-2
.

Zingem A

-Bevere A4-2
.Sottegem B-

Maarkedal

1-2
.

Wortegem

-Velzeke A1-0
.FC Kluisbergen A-

Elene-G'berge B

0-1

speeldag 21

periode 3

zaterdag 02/02/2019

19:00Michelbeke A-

Boekel A

1-3
19:30

Bevere A

-St.Goriks3-1
.

Nazareth-Eke A

-Wortegem2-1

zondag 03/02/2019

15:00Maarkedal-

Zingem A

0-4
.Horebeke-

FC Kluisbergen A

2-4
.Elene-G'berge B-Oudenhove A1-1
.

Gavere-Asper

-Eine A3-1
.

Velzeke A

-Sottegem B4-1

speeldag 22

periode 3

zaterdag 09/02/2019

19:30Boekel A-

Gavere-Asper

2-4
.FC Kluisbergen A-

Bevere A

1-4
.Zingem A-

Velzeke A

0-1
20:00Sottegem B-Nazareth-Eke A1-1

zondag 10/02/2019

15:00

Wortegem

-Michelbeke A3-0
.

Eine A

-Oudenhove A2-0
.

St.Goriks

-Maarkedal2-1
.

Horebeke

-Elene-G'berge B3-0

speeldag 23

periode 3

zaterdag 16/02/2019

19:00Michelbeke A-Sottegem B1-1
19:30Nazareth-Eke A-

Zingem A

0-2
.Bevere A-

Horebeke

0-2

zondag 17/02/2019

15:00

Velzeke A

-St.Goriks3-2
.Maarkedal-FC Kluisbergen A1-1
.Elene-G'berge B-

Eine A

1-8
.

Oudenhove A

-Boekel A1-0
.Gavere-Asper-Wortegem2-2

speeldag 24

periode 3

zaterdag 23/02/2019

19:30

Bevere A

-Elene-G'berge B1-0
.

Zingem A

-Michelbeke A3-1
.

FC Kluisbergen A

-Velzeke A1-0
.Boekel A-Eine A3-3

zondag 24/02/2019

15:00St.Goriks-

Nazareth-Eke A

2-3
.Sottegem B-

Gavere-Asper

3-4
.

Wortegem

-Oudenhove A3-2
.Horebeke-

Maarkedal

0-2

speeldag 25

periode 3

zaterdag 09/03/2019

19:00Michelbeke A-

St.Goriks

1-2
19:30

Nazareth-Eke A

-FC Kluisbergen A3-1

zondag 10/03/2019

15:00

Gavere-Asper

-Zingem A2-1
.Velzeke A-Horebeke1-1
.

Maarkedal

-Bevere A5-2
.Elene-G'berge B-

Boekel A

1-4
.Oudenhove A-Sottegem B3-3
16:00

Eine A

-Wortegem3-0

speeldag 26

periode 3

zaterdag 16/03/2019

19:30

FC Kluisbergen A

-Michelbeke A2-1
.Zingem A-

Oudenhove A

1-2
.

Bevere A

-Velzeke A4-0

zondag 17/03/2019

15:00

Horebeke

-Nazareth-Eke A3-0
.St.Goriks-

Gavere-Asper

0-5
.

Sottegem B

-Eine A1-0
.Wortegem-Boekel A1-1
.Maarkedal-Elene-G'berge B0-0

speeldag 27

periode 3

zaterdag 23/03/2019

17:00Eine A-Zingem A2-2
19:00Michelbeke A-

Horebeke

2-4
19:30

Nazareth-Eke A

-Bevere A2-1
.

Boekel A

-Sottegem B4-1

zondag 24/03/2019

15:00Oudenhove A-

St.Goriks

1-2
.Velzeke A-

Maarkedal

1-4
.

Elene-G'berge B

-Wortegem3-2
16:00

Gavere-Asper

-FC Kluisbergen A5-0

speeldag 28

periode 3

vrijdag 29/03/2019

20:00Horebeke-

Gavere-Asper

1-4

zaterdag 30/03/2019

19:30

Bevere A

-Michelbeke A6-0
.

Zingem A

-Boekel A4-1
20:00FC Kluisbergen A-Oudenhove A1-1
.

Sottegem B

-Wortegem2-0

zondag 31/03/2019

15:00Maarkedal-

Nazareth-Eke A

0-3
.St.Goriks-

Eine A

2-3
.Velzeke A-

Elene-G'berge B

1-2

speeldag 29

periode 3

zaterdag 06/04/2019

15:00

Sottegem B

-Elene-G'berge B2-0
18:00

Wortegem

-Zingem A1-0
.Eine A-FC Kluisbergen A4-4
.

Gavere-Asper

-Bevere A6-2
19:00Oudenhove A-Horebeke0-0
.Michelbeke A-

Maarkedal

2-5
.

Boekel A

-St.Goriks3-0
19:30

Nazareth-Eke A

-Velzeke A3-0

speeldag 30

periode 3

zaterdag 13/04/2019

15:00

Velzeke A

-Michelbeke A2-1

zondag 14/04/2019

15:00

Elene-G'berge B

-Nazareth-Eke A2-1
.

Maarkedal

-Gavere-Asper4-0
.Bevere A-Oudenhove A2-2
.Horebeke-

Eine A

1-3
.FC Kluisbergen A-

Boekel A

0-1
.St.Goriks-

Wortegem

3-5
.

Zingem A

-Sottegem B2-1

30/30

Gavere-Asper73990
2.Eine A6410
3.Zingem A6080
4.Wortegem581100
5.Oudenhove A5200
6.Maarkedal5000
7.Horebeke4200
8.Bevere A4110
9.Nazareth-Eke A3770
10.Elene-G'berge B3600
11.Velzeke A32021
12.Boekel A31026
13.Sottegem B3100
14.FC Kluisbergen A3008
15.St.Goriks23085
16.Michelbeke A12086

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

30/30

1

2

3

4

5

6

Gavere-Asper7323+52883911
2.xEine A6419+4277317
3.xZingem A6018+4173409
4.xWortegem5818+1858225
5.xOudenhove A5215+1252246
6.xMaarkedal5014+1454246
7.xHorebeke4212-246247
8.xBevere A4113+1171438
9.xNazareth-Eke A3710-557295
10.xElene-G'berge B369-1542144
11.xVelzeke A329-2141123
12.xBoekel A319-1747184
13.xSottegem B317-2048221
14.xFC Kluisbergen A308-1744274
15.xSt.Goriks236-3941204
16.xMichelbeke A122-5433212

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gemaakte goals op verplaatsing

6

het aantal gewonnen uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Wortegem258+1221
2.Gavere-Asper216+1724
3.Eine A216+1322
4.Oudenhove A196+320
5.Zingem A195+1425
6.Maarkedal175+116
7.Bevere A165+728
8.FC Kluisbergen A134-118
9.Horebeke134-415
10.Sottegem B133-918
11.Velzeke A123+118
12.Elene-G'berge B92-713
Michelbeke A92-713
14.Nazareth-Eke A71-817
15.Boekel A41-1310
16.St.Goriks30-198

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Gavere-Asper279+1629
2.Zingem A258+1929
3.Eine A258+1726
4.Oudenhove A227+1119
5.Wortegem196+619
6.Maarkedal164+616
7.Elene-G'berge B164+519
8.Horebeke154+114
9.Nazareth-Eke A113-222
10.St.Goriks113-817
11.Boekel A103-1015
12.Bevere A93-218
13.Velzeke A72-1610
14.Sottegem B61-814
15.FC Kluisbergen A51-911
16.Michelbeke A20-2610

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Gavere-Asper258+1935
2.Nazareth-Eke A196+518
3.Eine A185+1229
4.Maarkedal175+722
5.Boekel A175+622
6.Zingem A165+819
7.Bevere A165+625
8.Horebeke144+117
9.Wortegem144018
10.Velzeke A134-613
11.Sottegem B123-316
12.FC Kluisbergen A123-715
13.Elene-G'berge B113-1310
14.Oudenhove A112-213
15.St.Goriks93-1216
16.Michelbeke A10-2110

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing