zaterdag 02/09/2023 | ||||||
17:00 | Lochristi | - | Poesele A | 1 | - | 0 |
19:30 | Evergem 2020 | - | Lovendegem | 1 | - | 1 |
. | Maldegem | - | Laarne-Kalken A | 0 | - | 1 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | Beervelde | - | Knesselare | 0 | - | 5 |
. | Sleidinge | - | VSV Gent A | 3 | - | 0 |
. | Zaffelare | - | Merendree | 0 | - | 0 |
. | St-Laureins A | - | KFC Eeklo | 2 | - | 2 |
. | St-Kruis-Winkel | - | Assenede | 1 | - | 4 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
19:00 | Laarne-Kalken A | - | Zaffelare | 3 | - | 0 |
19:30 | KFC Eeklo | - | Evergem 2020 | 4 | - | 0 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
15:00 | Lovendegem | - | Lochristi | 3 | - | 1 |
. | Knesselare | - | St-Laureins A | 1 | - | 5 |
. | Assenede | - | Sleidinge | 0 | - | 1 |
. | Merendree | - | St-Kruis-Winkel | 2 | - | 1 |
. | VSV Gent A | - | Maldegem | 0 | - | 2 |
. | Poesele A | - | Beervelde | 6 | - | 0 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
19:30 | Evergem 2020 | - | Knesselare | 5 | - | 2 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
15:00 | St-Kruis-Winkel | - | St-Laureins A | 1 | - | 5 |
. | Zaffelare | - | KFC Eeklo | 0 | - | 3 |
. | Lochristi | - | Beervelde | 2 | - | 0 |
. | Poesele A | - | Lovendegem | 3 | - | 1 |
. | Sleidinge | - | Laarne-Kalken A | 0 | - | 2 |
. | Assenede | - | Maldegem | 3 | - | 0 |
. | VSV Gent A | - | Merendree | 1 | - | 3 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
19:00 | Laarne-Kalken A | - | VSV Gent A | 1 | - | 1 |
19:30 | KFC Eeklo | - | Sleidinge | 1 | - | 2 |
. | Maldegem | - | Zaffelare | 5 | - | 3 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
15:00 | Knesselare | - | Poesele A | 5 | - | 2 |
. | Merendree | - | Assenede | 2 | - | 0 |
. | St-Laureins A | - | Lochristi | 1 | - | 0 |
. | Beervelde | - | Evergem 2020 | 1 | - | 3 |
. | Lovendegem | - | St-Kruis-Winkel | 2 | - | 3 |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
19:00 | Laarne-Kalken A | - | KFC Eeklo | 1 | - | 1 |
19:30 | Zaffelare | - | Lochristi | 3 | - | 2 |
. | Sleidinge | - | Lovendegem | 1 | - | 0 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
15:00 | Merendree | - | Maldegem | 1 | - | 2 |
. | Poesele A | - | Evergem 2020 | 1 | - | 4 |
. | St-Kruis-Winkel | - | Beervelde | 2 | - | 0 |
. | VSV Gent A | - | Knesselare | 4 | - | 6 |
. | Assenede | - | St-Laureins A | 1 | - | 3 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
17:00 | Lochristi | - | Laarne-Kalken A | 0 | - | 2 |
19:30 | Evergem 2020 | - | St-Kruis-Winkel | 3 | - | 1 |
. | KFC Eeklo | - | Assenede | 2 | - | 1 |
. | Maldegem | - | Sleidinge | 0 | - | 2 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
15:00 | Lovendegem | - | Merendree | 2 | - | 2 |
. | Knesselare | - | Zaffelare | 2 | - | 3 |
. | St-Laureins A | - | Poesele A | 2 | - | 1 |
16:00 | Beervelde | - | VSV Gent A | 3 | - | 2 |
zaterdag 14/10/2023 | ||||||
19:00 | Laarne-Kalken A | - | Lovendegem | 4 | - | 1 |
19:30 | Sleidinge | - | Evergem 2020 | 1 | - | 2 |
. | Maldegem | - | Beervelde | 1 | - | 1 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
15:00 | Zaffelare | - | Poesele A | 2 | - | 0 |
. | Assenede | - | Lochristi | 1 | - | 1 |
. | VSV Gent A | - | St-Laureins A | 1 | - | 3 |
. | St-Kruis-Winkel | - | Knesselare | 1 | - | 1 |
. | Merendree | - | KFC Eeklo | 3 | - | 4 |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
19:30 | Evergem 2020 | - | VSV Gent A | 3 | - | 2 |
. | KFC Eeklo | - | Maldegem | 4 | - | 3 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
15:00 | Lochristi | - | St-Kruis-Winkel | 0 | - | 4 |
. | Beervelde | - | Assenede | 2 | - | 1 |
. | Lovendegem | - | Zaffelare | 3 | - | 2 |
. | Poesele A | - | Sleidinge | 3 | - | 1 |
. | Knesselare | - | Laarne-Kalken A | 1 | - | 1 |
. | St-Laureins A | - | Merendree | 3 | - | 2 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
19:00 | Laarne-Kalken A | - | St-Laureins A | 3 | - | 4 |
19:30 | Maldegem | - | Knesselare | 2 | - | 0 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
14:30 | VSV Gent A | - | KFC Eeklo | 3 | - | 2 |
. | Assenede | - | Lovendegem | 2 | - | 4 |
. | Sleidinge | - | Lochristi | 5 | - | 1 |
15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Poesele A | 4 | - | 5 |
. | Zaffelare | - | Evergem 2020 | 0 | - | 2 |
17:00 | Merendree | - | Beervelde | 7 | - | 0 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
19:30 | Evergem 2020 | - | Maldegem | 3 | - | 2 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
14:30 | St-Laureins A | - | Zaffelare | 0 | - | 2 |
. | Lochristi | - | Merendree | 3 | - | 2 |
. | Knesselare | - | Assenede | 1 | - | 1 |
. | Beervelde | - | KFC Eeklo | 2 | - | 3 |
. | Lovendegem | - | VSV Gent A | 4 | - | 2 |
15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Sleidinge | 2 | - | 0 |
. | Poesele A | - | Laarne-Kalken A | 0 | - | 4 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
19:00 | Zaffelare | - | Beervelde | 5 | - | 0 |
19:30 | KFC Eeklo | - | Lochristi | 5 | - | 3 |
. | Maldegem | - | Lovendegem | 1 | - | 2 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
14:30 | Assenede | - | Poesele A | 2 | - | 0 |
. | VSV Gent A | - | St-Kruis-Winkel | 4 | - | 2 |
. | Merendree | - | Knesselare | 4 | - | 2 |
. | Sleidinge | - | St-Laureins A | 2 | - | 1 |
. | Laarne-Kalken A | - | Evergem 2020 | 1 | - | 1 |
zaterdag 18/11/2023 | ||||||
20:00 | Evergem 2020 | - | Assenede | 3 | - | 0 |
zondag 19/11/2023 | ||||||
14:30 | Lochristi | - | VSV Gent A | 2 | - | 4 |
. | Knesselare | - | Sleidinge | 0 | - | 2 |
. | Lovendegem | - | KFC Eeklo | 3 | - | 2 |
. | St-Laureins A | - | Maldegem | 3 | - | 1 |
15:00 | Poesele A | - | Merendree | 3 | - | 0 |
. | St-Kruis-Winkel | - | Zaffelare | 1 | - | 6 |
zondag 07/01/2024 | ||||||
14:30 | Beervelde | - | Laarne-Kalken A | 0 | - | 2 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
19:30 | Maldegem | - | Lochristi | 5 | - | 3 |
. | KFC Eeklo | - | Knesselare | 3 | - | 3 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
14:30 | St-Laureins A | - | Lovendegem | 4 | - | 0 |
. | VSV Gent A | - | Poesele A | 0 | - | 1 |
. | Sleidinge | - | Beervelde | 3 | - | 3 |
. | Merendree | - | Evergem 2020 | 0 | - | 2 |
. | Laarne-Kalken A | - | St-Kruis-Winkel | 2 | - | 1 |
15:00 | Zaffelare | - | Assenede | 2 | - | 3 |
zaterdag 02/12/2023 | ||||||
19:30 | Evergem 2020 | - | St-Laureins A | 3 | - | 2 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
14:30 | Merendree | - | Laarne-Kalken A | 0 | - | 3 |
. | Knesselare | - | Lochristi | 3 | - | 2 |
. | Beervelde | - | Lovendegem | 0 | - | 7 |
. | Assenede | - | VSV Gent A | 1 | - | 2 |
15:00 | St-Kruis-Winkel | - | KFC Eeklo | 3 | - | 4 |
. | Zaffelare | - | Sleidinge | 1 | - | 2 |
. | Poesele A | - | Maldegem | 3 | - | 4 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
19:30 | KFC Eeklo | - | Poesele A | 3 | - | 1 |
. | Maldegem | - | St-Kruis-Winkel | 4 | - | 1 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
14:30 | VSV Gent A | - | Zaffelare | 0 | - | 3 |
. | Sleidinge | - | Merendree | 4 | - | 1 |
. | Lovendegem | - | Knesselare | 1 | - | 1 |
. | St-Laureins A | - | Beervelde | 9 | - | 0 |
. | Lochristi | - | Evergem 2020 | 4 | - | 1 |
16:00 | Laarne-Kalken A | - | Assenede | 1 | - | 3 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
19:30 | Evergem 2020 | - | Sleidinge | 2 | - | 1 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
14:30 | Assenede | - | KFC Eeklo | 5 | - | 0 |
. | Lochristi | - | St-Laureins A | 1 | - | 2 |
. | Knesselare | - | VSV Gent A | 1 | - | 0 |
. | Beervelde | - | Maldegem | 4 | - | 2 |
. | Lovendegem | - | Laarne-Kalken A | 2 | - | 2 |
15:00 | Poesele A | - | Zaffelare | 2 | - | 2 |
. | St-Kruis-Winkel | - | Merendree | 1 | - | 2 |
zaterdag 13/01/2024 | ||||||
18:00 | Laarne-Kalken A | - | Lochristi | 3 | - | 0 |
19:30 | Maldegem | - | Assenede | 0 | - | 2 |
. | KFC Eeklo | - | Beervelde | 1 | - | 0 |
zondag 14/01/2024 | ||||||
14:30 | St-Laureins A | - | St-Kruis-Winkel | 5 | - | 2 |
. | VSV Gent A | - | Evergem 2020 | 0 | - | 1 |
. | Sleidinge | - | Poesele A | 3 | - | 2 |
. | Merendree | - | Lovendegem | 2 | - | 1 |
15:00 | Zaffelare | - | Knesselare | 2 | - | 3 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
19:30 | Evergem 2020 | - | Laarne-Kalken A | 2 | - | 2 |
. | St-Kruis-Winkel | - | VSV Gent A | 2 | - | 1 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
14:30 | Assenede | - | Merendree | 1 | - | 4 |
. | Lovendegem | - | Sleidinge | 1 | - | 2 |
. | Knesselare | - | Maldegem | 0 | - | 0 |
15:00 | Lochristi | - | KFC Eeklo | 3 | - | 2 |
. | Beervelde | - | Zaffelare | 1 | - | 2 |
. | Poesele A | - | St-Laureins A | 2 | - | 2 |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
19:30 | KFC Eeklo | - | VSV Gent A | 3 | - | 0 |
. | Maldegem | - | St-Laureins A | 4 | - | 0 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
14:30 | Assenede | - | Evergem 2020 | 2 | - | 2 |
. | Sleidinge | - | St-Kruis-Winkel | 5 | - | 0 |
. | Laarne-Kalken A | - | Knesselare | 1 | - | 1 |
. | Beervelde | - | Merendree | 0 | - | 3 |
. | Lochristi | - | Zaffelare | 2 | - | 2 |
. | Lovendegem | - | Poesele A | 4 | - | 4 |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
19:30 | Evergem 2020 | - | Beervelde | 7 | - | 0 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
15:00 | Poesele A | - | Assenede | 2 | - | 4 |
. | Zaffelare | - | Maldegem | 2 | - | 2 |
. | St-Laureins A | - | Sleidinge | 1 | - | 1 |
. | Merendree | - | Lochristi | 4 | - | 1 |
. | St-Kruis-Winkel | - | Lovendegem | 1 | - | 1 |
. | Knesselare | - | KFC Eeklo | 3 | - | 1 |
. | VSV Gent A | - | Laarne-Kalken A | 0 | - | 3 |
zaterdag 17/02/2024 | ||||||
19:00 | Laarne-Kalken A | - | Merendree | 2 | - | 0 |
19:30 | Maldegem | - | Poesele A | 6 | - | 1 |
. | KFC Eeklo | - | Zaffelare | 3 | - | 2 |
. | Sleidinge | - | Assenede | 0 | - | 2 |
zondag 18/02/2024 | ||||||
15:00 | St-Laureins A | - | VSV Gent A | 3 | - | 1 |
. | Lovendegem | - | Evergem 2020 | 3 | - | 2 |
. | Lochristi | - | Knesselare | 0 | - | 3 |
16:00 | Beervelde | - | St-Kruis-Winkel | 2 | - | 3 |
zaterdag 24/02/2024 | ||||||
19:30 | Evergem 2020 | - | KFC Eeklo | 2 | - | 2 |
zondag 25/02/2024 | ||||||
15:00 | Merendree | - | Sleidinge | 0 | - | 5 |
. | Assenede | - | Laarne-Kalken A | 0 | - | 2 |
. | Zaffelare | - | St-Laureins A | 3 | - | 5 |
. | St-Kruis-Winkel | - | Maldegem | 1 | - | 5 |
. | Knesselare | - | Beervelde | 2 | - | 2 |
. | Poesele A | - | Lochristi | 1 | - | 2 |
. | VSV Gent A | - | Lovendegem | 1 | - | 5 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
19:00 | Laarne-Kalken A | - | Poesele A | 3 | - | 0 |
19:30 | KFC Eeklo | - | St-Kruis-Winkel | 5 | - | 0 |
. | Maldegem | - | Evergem 2020 | 2 | - | 1 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
15:00 | Lovendegem | - | Assenede | 2 | - | 1 |
. | St-Laureins A | - | Knesselare | 4 | - | 2 |
. | Merendree | - | VSV Gent A | 6 | - | 0 |
. | Sleidinge | - | Zaffelare | 2 | - | 0 |
16:00 | Beervelde | - | Lochristi | 0 | - | 4 |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
19:30 | Evergem 2020 | - | Merendree | 3 | - | 1 |
. | KFC Eeklo | - | St-Laureins A | 1 | - | 1 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
15:00 | Lochristi | - | Maldegem | 1 | - | 3 |
. | VSV Gent A | - | Sleidinge | 2 | - | 1 |
. | Knesselare | - | Lovendegem | 1 | - | 1 |
. | Zaffelare | - | Laarne-Kalken A | 1 | - | 2 |
. | Assenede | - | Beervelde | 2 | - | 0 |
. | Poesele A | - | St-Kruis-Winkel | 8 | - | 1 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
19:30 | Evergem 2020 | - | Zaffelare | 1 | - | 0 |
. | Maldegem | - | KFC Eeklo | 1 | - | 2 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
15:00 | Merendree | - | Poesele A | 2 | - | 2 |
. | Sleidinge | - | Knesselare | 3 | - | 4 |
. | St-Kruis-Winkel | - | Lochristi | 2 | - | 4 |
. | St-Laureins A | - | Laarne-Kalken A | 3 | - | 3 |
. | Lovendegem | - | Beervelde | 3 | - | 0 |
. | VSV Gent A | - | Assenede | 1 | - | 7 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
19:00 | Laarne-Kalken A | - | Maldegem | 1 | - | 2 |
19:30 | KFC Eeklo | - | Merendree | 1 | - | 2 |
zondag 24/03/2024 | ||||||
15:00 | Beervelde | - | St-Laureins A | 2 | - | 3 |
. | Lochristi | - | Sleidinge | 1 | - | 1 |
. | Zaffelare | - | Lovendegem | 1 | - | 0 |
. | Knesselare | - | Evergem 2020 | 1 | - | 2 |
. | Poesele A | - | VSV Gent A | 2 | - | 2 |
. | Assenede | - | St-Kruis-Winkel | 2 | - | 1 |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
18:30 | Merendree | - | Zaffelare | - | ||
19:30 | Evergem 2020 | - | Lochristi | - | ||
. | Sleidinge | - | Maldegem | - | ||
zondag 07/04/2024 | ||||||
15:00 | VSV Gent A | - | Beervelde | - | ||
. | Assenede | - | Knesselare | - | ||
. | Poesele A | - | KFC Eeklo | - | ||
. | Lovendegem | - | St-Laureins A | - | ||
. | St-Kruis-Winkel | - | Laarne-Kalken A | - |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
19:00 | Laarne-Kalken A | - | Sleidinge | - | ||
19:30 | Maldegem | - | Merendree | - | ||
. | KFC Eeklo | - | Lovendegem | - | ||
zondag 14/04/2024 | ||||||
15:00 | Knesselare | - | St-Kruis-Winkel | - | ||
. | St-Laureins A | - | Evergem 2020 | - | ||
. | Zaffelare | - | VSV Gent A | - | ||
. | Beervelde | - | Poesele A | - | ||
. | Lochristi | - | Assenede | - |
zondag 21/04/2024 | ||||||
15:00 | Poesele A | - | Knesselare | - | ||
. | Merendree | - | St-Laureins A | - | ||
. | St-Kruis-Winkel | - | Evergem 2020 | - | ||
. | Sleidinge | - | KFC Eeklo | - | ||
. | Lovendegem | - | Maldegem | - | ||
. | Assenede | - | Zaffelare | - | ||
. | VSV Gent A | - | Lochristi | - | ||
. | Laarne-Kalken A | - | Beervelde | - |
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Evergem 2020 | - | Poesele A | - | ||
. | Knesselare | - | Merendree | - | ||
. | Lochristi | - | Lovendegem | - | ||
. | Beervelde | - | Sleidinge | - | ||
. | St-Laureins A | - | Assenede | - | ||
. | Zaffelare | - | St-Kruis-Winkel | - | ||
. | Maldegem | - | VSV Gent A | - | ||
. | KFC Eeklo | - | Laarne-Kalken A | - |
26/30 | |||||||||
1. | St-Laureins A | 56 | 8 | 4 | |||||
2. | Evergem 2020 | 56 | 9 | 4 | |||||
3. | Laarne-Kalken A | 53 | 7 | 4 | |||||
4. | Sleidinge | 48 | 4 | 4 | |||||
5. | KFC Eeklo | 47 | 7 | 4 | |||||
6. | Maldegem | 42 | 9 | 4 | |||||
7. | Lovendegem | 40 | 7 | 4 | |||||
8. | Assenede | 39 | 9 | 4 | |||||
9. | Merendree | 39 | 7 | 4 | |||||
10. | Knesselare | 36 | 4 | 4 | |||||
11. | Zaffelare | 31 | 3 | 4 | |||||
12. | Lochristi | 27 | 7 | 4 | |||||
13. | Poesele A | ? | 26 | 5 | 4 | ||||
14. | St-Kruis-Winkel | ? | 20 | 0 | 4 | ||||
15. | VSV Gent A | - | 17 | 4 | 4 | ||||
16. | Beervelde | - | 12 | 0 | 4 |
26/30 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
1. | St-Laureins A | 56 | 17 | +34 | 76 | 8 | +11 | 36 | |
2. | Evergem 2020 | 56 | 17 | +25 | 61 | 7 | +3 | 23 | |
3. | Laarne-Kalken A | 53 | 15 | +31 | 55 | 9 | +20 | 29 | |
4. | Sleidinge | 48 | 15 | +21 | 53 | 7 | +7 | 21 | |
5. | KFC Eeklo | 47 | 14 | +15 | 64 | 5 | -3 | 28 | |
6. | x | Maldegem | 42 | 13 | +14 | 59 | 6 | +2 | 28 |
7. | x | Lovendegem | 40 | 11 | +11 | 57 | 4 | +2 | 24 |
8. | x | Assenede | 39 | 12 | +12 | 51 | 7 | +10 | 29 |
9. | x | Merendree | 39 | 12 | +8 | 55 | 5 | -2 | 22 |
10. | x | Knesselare | 36 | 9 | +2 | 54 | 5 | +3 | 33 |
11. | x | Zaffelare | 31 | 9 | 0 | 49 | 5 | +2 | 27 |
12. | x | Lochristi | 27 | 8 | -18 | 44 | 3 | -12 | 24 |
13. | x | Poesele A | 26 | 7 | -9 | 55 | 2 | -18 | 19 |
14. | x | St-Kruis-Winkel | 20 | 6 | -40 | 42 | 3 | -24 | 20 |
15. | x | VSV Gent A | 17 | 5 | -39 | 34 | 2 | -17 | 17 |
16. | x | Beervelde | 12 | 3 | -67 | 23 | 0 | -44 | 6 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
St-Laureins A | 25 | 8 | +14 | 28 | |
2. | Evergem 2020 | 25 | 8 | +11 | 26 |
3. | Laarne-Kalken A | 21 | 6 | +14 | 22 |
4. | KFC Eeklo | 20 | 6 | +9 | 26 |
5. | Sleidinge | 18 | 6 | +5 | 16 |
6. | Merendree | 14 | 4 | +8 | 24 |
7. | Lovendegem | 14 | 4 | 0 | 21 |
8. | Maldegem | 13 | 4 | -1 | 17 |
9. | St-Kruis-Winkel | 13 | 4 | -2 | 20 |
10. | Zaffelare | 13 | 4 | -5 | 15 |
11. | Poesele A | 12 | 4 | -3 | 21 |
12. | Knesselare | 12 | 3 | 0 | 24 |
13. | Lochristi | 10 | 3 | -10 | 11 |
14. | Assenede | 8 | 2 | -3 | 14 |
15. | Beervelde | 7 | 2 | -23 | 9 |
16. | VSV Gent A | 4 | 1 | -14 | 16 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Sleidinge | 23 | 7 | +13 | 25 | |
2. | Evergem 2020 | 21 | 6 | +12 | 24 |
3. | Assenede | 19 | 6 | +7 | 23 |
4. | Laarne-Kalken A | 19 | 5 | +10 | 20 |
5. | Merendree | 18 | 6 | +2 | 20 |
6. | St-Laureins A | 17 | 5 | +13 | 29 |
7. | KFC Eeklo | 16 | 5 | 0 | 24 |
8. | Knesselare | 16 | 4 | +1 | 17 |
9. | Zaffelare | 15 | 4 | +11 | 27 |
10. | Maldegem | 14 | 4 | +3 | 23 |
11. | Lovendegem | 13 | 3 | +3 | 22 |
12. | VSV Gent A | 9 | 3 | -8 | 11 |
13. | Poesele A | 9 | 2 | -4 | 20 |
14. | Lochristi | 7 | 2 | -10 | 21 |
15. | St-Kruis-Winkel | 4 | 1 | -20 | 14 |
16. | Beervelde | 4 | 1 | -33 | 8 |
6/10 | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | |||
1. | Maldegem | 15 | 5 | +12 | 19 | |
2. | St-Laureins A | 14 | 4 | +7 | 19 | |
3. | Lovendegem | 13 | 4 | +8 | 14 | |
4. | Laarne-Kalken A | 13 | 4 | +7 | 13 | |
5. | Assenede | 12 | 4 | +8 | 14 | |
6. | KFC Eeklo | 11 | 3 | +6 | 14 | |
7. | Lochristi | 10 | 3 | +2 | 12 | |
8. | Evergem 2020 | 10 | 3 | +2 | 11 | |
9. | Knesselare | 8 | 2 | +1 | 13 | |
10. | Sleidinge | 7 | 2 | +3 | 12 | |
11. | Merendree | 7 | 2 | -2 | 11 | |
12. | Poesele A | 5 | 1 | -2 | 14 | |
13. | VSV Gent A | 4 | 1 | -17 | 7 | |
14. | Zaffelare | 3 | 1 | -6 | 7 | |
15. | St-Kruis-Winkel | 3 | 1 | -18 | 8 | |
16. | Beervelde | x | 1 | 0 | -11 | 6 |