www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Limburg : 3de Provinciale C
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Stal Sport A | - | Ham United | 2 | - | 1 |
. | Lutlommel | - | Grote Brogel | 11
| - | 0
|
20:15 | Louwel A | - | Wijchmaal | 3
| - | 1 |
20:30 | Opglabbeek A | - | Achel B | 7
| - | 0
|
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Exc.Hamont | - | Bocholt B | 5
| - | 0
|
. | Grote Heide | - | Opitter | 1 | - | 1 |
. | Gestel | - | Kaulille | 2
| - | 2 |
. | SLW Maaseik | - | Verbr.Lommel | 4
| - | 3
|
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Achel B | 5 | - |
6 | Exc.Hamont | | - | |
. | Grote Brogel | 3 | - |
4 | Verbr.Lommel | | - | |
. | Wijchmaal | 7 |
- | 7 | Stal Sport A | | - | |
. | Ham United | 10 | - | 3 | Bocholt B | | - | |
. | Kaulille | 4 | - | 12 | Lutlommel | | - | |
20:30 | Opglabbeek A | 9 | - | 6 | Louwel A | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Grote Heide | 7 |
- | 6 | Gestel | | - | |
. | Opitter | 3 | - | 9 | SLW Maaseik | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Limburg : 3de Provinciale C --> Ham United
periode 1
10/10 |
| Lutlommel | 28 |
2. | Kaulille | 21 |
3. | Opglabbeek A | 19 |
4. | Exc.Hamont | 19 |
5. | Louwel A | 19 |
6. | Grote Heide | 17 |
7. | Verbr.Lommel | 15 |
8. | Opitter | 15 |
9. | SLW Maaseik | 13 |
10. | Ham United | 12 |
11. | Bocholt B | 12 |
12. | Wijchmaal | 10 |
13. | Gestel | 8 |
14. | Achel B | 7 |
15. | Stal Sport A | 7 |
16. | Grote Brogel | 3 |
periode 2
10/10 |
| Lutlommel | 27 |
2. | Opglabbeek A | 23 |
3. | Louwel A | 20 |
4. | Bocholt B | 18 |
5. | Exc.Hamont | 16 |
6. | Kaulille | 14 |
7. | Stal Sport A | 14 |
8. | Achel B | 13 |
9. | Opitter | 13 |
10. | Ham United | 13 |
11. | Wijchmaal | 12 |
12. | Verbr.Lommel | 12 |
13. | Gestel | 11 |
14. | SLW Maaseik | 11 |
15. | Grote Heide | 9 |
16. | Grote Brogel | 1 |
periode 3
6/10 |
1. | Lutlommel | 18 | |
2. | Louwel A | 12 | |
3. | Exc.Hamont | 12 | |
4. | SLW Maaseik | 12 | |
5. | Ham United | 10 | |
6. | Stal Sport A | 10 | |
7. | Wijchmaal | 10 | |
8. | Opglabbeek A | 9 | |
9. | Grote Heide | 9 | |
10. | Verbr.Lommel | 7 | |
11. | Gestel | 7 | |
12. | Kaulille | 6 | x |
13. | Achel B | 6 | x |
14. | Bocholt B | 4 | x |
15. | Grote Brogel | 3 | x |
16. | Opitter | 1 | x |
Ham United
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Kaulille | - | Ham United | 3 - | 2 | | 0 | 0 | | 12 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Ham United | - | Lutlommel | 0 - | 6 | | 0 | 0 | | 15 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:30 | Opglabbeek A | - | Ham United | 1 - | 0 | | 0 | 0 | | 15 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Ham United | - | Opitter | 2 - | 3 | | 0 | 0 | | 15 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Grote Brogel | - | Ham United | 0 - | 4 | | 3 | 3 | | 15 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Ham United | - | Wijchmaal | 3 - | 0 | | 3 | 6 | | 10 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | SLW Maaseik | - | Ham United | 2 - | 3 | | 3 | 9 | | 8 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Ham United | - | Stal Sport A | 0 - | 3 | | 0 | 9 | | 9 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Grote Heide | - | Ham United | 4 - | 0 | | 0 | 9 | | 11 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Ham United | - | Achel B | 3 - | 2 | | 3 | 12 | | 10 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Verbr.Lommel | - | Ham United | 1 - | 2 | | 3 | 15 | | 7 | |
13. | Za-25/11/23 | 18:00 | Bocholt B | - | Ham United | 6 - | 0 | | 0 | 15 | | 10 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Exc.Hamont | - | Ham United | 5 - | 1 | | 0 | 15 | | 12 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Ham United | - | Gestel | 4 - | 2 | | 3 | 18 | | 11 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Ham United | - | SLW Maaseik | 1 - | 1 | | 1 | 19 | | 12 | |
12. | Za-06/01/24 | 19:30 | Ham United | - | Louwel A | 0 - | 2 | | 0 | 19 | | 12 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Wijchmaal | - | Ham United | 2 - | 0 | | 0 | 19 | | 13 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Ham United | - | Opglabbeek A | 1 - | 5 | | 0 | 19 | | 13 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Opitter | - | Ham United | 1 - | 3 | | 3 | 22 | | 11 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Ham United | - | Grote Brogel | 5 - | 4 | | 3 | 25 | | 10 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Ham United | - | Kaulille | 2 - | 0 | | 3 | 28 | | 8 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Achel B | - | Ham United | 0 - | 1 | | 3 | 31 | | 8 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Ham United | - | Grote Heide | 1 - | 1 | | 1 | 32 | | 8 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Gestel | - | Ham United | 3 - | 1 | | 0 | 32 | | 8 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Ham United | - | Exc.Hamont | 1 - | 0 | | 3 | 35 | | 6 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Stal Sport A | - | Ham United | 2 - | 1 | | 0 | 35 | | 7 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Ham United | - | Bocholt B | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 20:15 | Louwel A | - | Ham United | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Ham United | - | Verbr.Lommel | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Lutlommel | - | Ham United | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Bocholt B
1. | Za-02/09/23 | 18:00 | Bocholt B | - | Louwel A | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 8 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Gestel | - | Bocholt B | 0 - | 2 | | 3 | 4 | | 5 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Opitter | - | Bocholt B | 3 - | 3 | | 1 | 5 | | 6 | |
4. | Za-23/09/23 | 18:00 | Bocholt B | - | Lutlommel | 1 - | 2 | | 0 | 5 | | 10 | |
6. | Za-07/10/23 | 18:00 | Bocholt B | - | Opglabbeek A | 0 - | 2 | | 0 | 5 | | 14 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Achel B | - | Bocholt B | 2 - | 2 | | 1 | 6 | | 14 | |
8. | Za-21/10/23 | 18:00 | Bocholt B | - | Wijchmaal | 1 - | 3 | | 0 | 6 | | 15 | |
5. | Wo-25/10/23 | 20:00 | Grote Heide | - | Bocholt B | 3 - | 1 | | 0 | 6 | | 15 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | SLW Maaseik | - | Bocholt B | 0 - | 3 | | 3 | 9 | | 12 | |
10. | Za-04/11/23 | 18:00 | Bocholt B | - | Stal Sport A | 1 - | 0 | | 3 | 12 | | 11 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Grote Brogel | - | Bocholt B | 0 - | 3 | | 3 | 15 | | 8 | |
12. | Za-18/11/23 | 18:00 | Bocholt B | - | Verbr.Lommel | 6 - | 4 | | 3 | 18 | | 6 | |
13. | Za-25/11/23 | 18:00 | Bocholt B | - | Ham United | 6 - | 0 | | 3 | 21 | | 6 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Kaulille | - | Bocholt B | 0 - | 3 | | 3 | 24 | | 5 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Lutlommel | - | Bocholt B | 4 - | 1 | | 0 | 24 | | 6 | |
15. | Wo-20/12/23 | 20:00 | Bocholt B | - | Exc.Hamont | 1 - | 3 | | 0 | 24 | | 6 | |
17. | Za-13/01/24 | 18:00 | Bocholt B | - | Opitter | 6 - | 2 | | 3 | 27 | | 6 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Verbr.Lommel | - | Bocholt B | 1 - | 0 | | 0 | 27 | | 6 | |
20. | Za-03/02/24 | 18:00 | Bocholt B | - | Grote Brogel | 6 - | 0 | | 3 | 30 | | 6 | |
18. | Za-10/02/24 | 20:30 | Opglabbeek A | - | Bocholt B | 4 - | 1 | | 0 | 30 | | 6 | |
21. | Za-17/02/24 | 18:00 | Bocholt B | - | Achel B | 2 - | 2 | | 1 | 31 | | 6 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Stal Sport A | - | Bocholt B | 1 - | 3 | | 3 | 34 | | 6 | |
23. | Za-02/03/24 | 18:00 | Bocholt B | - | Gestel | 0 - | 4 | | 0 | 34 | | 6 | |
24. | Za-09/03/24 | 20:15 | Louwel A | - | Bocholt B | 6 - | 2 | | 0 | 34 | | 6 | |
25. | Za-16/03/24 | 18:00 | Bocholt B | - | SLW Maaseik | 2 - | 3 | | 0 | 34 | | 7 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Exc.Hamont | - | Bocholt B | 5 - | 0 | | 0 | 34 | | 9 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Ham United | - | Bocholt B | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Bocholt B | - | Kaulille | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Wijchmaal | - | Bocholt B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Bocholt B | - | Grote Heide | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Lutlommel | 39 | +51 |
2 | Louwel A | 30 | +25 |
3 | Exc.Hamont | 29 | +28 |
4 | Opglabbeek A | 29 | +26 |
5 | Kaulille | 24 | +9 |
6 | Grote Heide | 22 | +10 |
7 | Verbr.Lommel | 21 | +2 |
8 | Opitter | 21 | +1 |
9 | Stal Sport A | 20 | +1 |
10 | Wijchmaal | 20 | -1 |
11 | Ham United | 20 | -6 |
12 | Achel B | 18 | +1 |
13 | Bocholt B | 17 | +7 |
14 | SLW Maaseik | 17 | -5 |
15 | Gestel | 15 | +2 |
16 | Grote Brogel | 3 | -45 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Lutlommel | 73 | +84 |
2 | Opglabbeek A | 51 | +43 |
3 | Louwel A | 51 | +34 |
4 | Exc.Hamont | 47 | +25 |
5 | Kaulille | 41 | +14 |
6 | SLW Maaseik | 36 | -4 |
7 | Ham United | 35 | -18 |
8 | Grote Heide | 35 | +8 |
9 | Bocholt B | 34 | +2 |
10 | Verbr.Lommel | 34 | -7 |
11 | Wijchmaal | 32 | -20 |
12 | Stal Sport A | 31 | -17 |
13 | Opitter | 29 | -34 |
14 | Gestel | 26 | -9 |
15 | Achel B | 26 | -15 |
16 | Grote Brogel | 7 | -86 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Lutlommel | 34 | +33 |
2 | Opglabbeek A | 22 | +17 |
3 | Louwel A | 21 | +9 |
4 | SLW Maaseik | 19 | +1 |
5 | Exc.Hamont | 18 | -3 |
6 | Bocholt B | 17 | -5 |
7 | Kaulille | 17 | +5 |
8 | Ham United | 15 | -12 |
9 | Verbr.Lommel | 13 | -9 |
10 | Grote Heide | 13 | -2 |
11 | Wijchmaal | 12 | -19 |
12 | Gestel | 11 | -11 |
13 | Stal Sport A | 11 | -18 |
14 | Achel B | 8 | -16 |
15 | Opitter | 8 | -35 |
16 | Grote Brogel | 4 | -41 |