www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/02/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Limburg : 2de Provinciale B

    speeldag 1

    periode 1

    zaterdag 01/09/2018

    19:30

    KVV Hoeselt A

    -Bolderberg3-0
    .

    Kolmont

    -EMBO4-1
    20:00Thor Hasselt-

    Halen

    0-3

    zondag 02/09/2018

    15:00

    Schoonbeek-Beverst

    -Bregel4-2
    .

    Henis

    -Munsterbilzen3-1
    .Heers-

    Gravelo

    2-3
    .Biesen-Landen1-1
    .Zutendaal A-sHerenelderen0-0

    speeldag 2

    periode 1

    zaterdag 08/09/2018

    19:30Gravelo-

    Biesen

    0-1
    .

    Halen

    -Schoonbeek-Beverst2-0
    .

    Bregel

    -Henis2-1

    zondag 09/09/2018

    15:00

    Bolderberg

    -Thor Hasselt2-1
    .

    sHerenelderen

    -KVV Hoeselt A3-0
    .

    EMBO

    -Zutendaal A2-0
    .Landen-Kolmont2-2
    .

    Munsterbilzen

    -Heers3-2

    speeldag 3

    periode 1

    zaterdag 15/09/2018

    19:30KVV Hoeselt A-EMBO1-1
    .

    Kolmont

    -Gravelo2-1
    20:00Thor Hasselt-

    Schoonbeek-Beverst

    0-3

    zondag 16/09/2018

    15:00Bolderberg-sHerenelderen0-0
    .

    Henis

    -Halen2-0
    .Heers-Bregel1-1
    .Biesen-Munsterbilzen2-2
    .Zutendaal A-

    Landen

    2-4

    speeldag 4

    periode 1

    zaterdag 22/09/2018

    19:30

    Halen

    -Heers4-0
    .Bregel-Biesen1-1

    zondag 23/09/2018

    15:00

    Schoonbeek-Beverst

    -Henis4-1
    .sHerenelderen-

    Thor Hasselt

    1-2
    .EMBO-

    Bolderberg

    1-4
    .

    Landen

    -KVV Hoeselt A4-0
    .

    Gravelo

    -Zutendaal A2-0
    .Munsterbilzen-Kolmont1-1

    speeldag 5

    periode 1

    zaterdag 29/09/2018

    19:30

    Kolmont

    -Bregel3-1
    .

    KVV Hoeselt A

    -Gravelo3-0

    zondag 30/09/2018

    15:00Bolderberg-

    Landen

    0-4
    .

    sHerenelderen

    -EMBO2-0
    .Heers-

    Schoonbeek-Beverst

    0-7
    .Biesen-Halen3-3
    .

    Zutendaal A

    -Munsterbilzen3-1
    .

    Thor Hasselt

    -Henis2-0

    speeldag 6

    periode 1

    zaterdag 06/10/2018

    19:30Halen-

    Kolmont

    1-2
    .Bregel-

    Zutendaal A

    2-3

    zondag 07/10/2018

    15:00

    Schoonbeek-Beverst

    -Biesen2-0
    .

    Henis

    -Heers6-1
    .EMBO-

    Thor Hasselt

    0-1
    .Landen-

    sHerenelderen

    1-3
    .Gravelo-Bolderberg1-1
    .Munsterbilzen-KVV Hoeselt A1-1

    speeldag 7

    periode 1

    zaterdag 13/10/2018

    19:30Kolmont-Schoonbeek-Beverst0-0
    .KVV Hoeselt A-

    Bregel

    0-2
    20:00

    Thor Hasselt

    -Heers2-1

    zondag 14/10/2018

    15:00Bolderberg-

    Munsterbilzen

    2-3
    .EMBO-

    Landen

    0-8
    .

    Biesen

    -Henis2-0
    .Zutendaal A-

    Halen

    0-3
    16:00

    sHerenelderen

    -Gravelo3-1

    speeldag 8

    periode 1

    zaterdag 20/10/2018

    19:30

    Munsterbilzen

    -sHerenelderen4-2
    .

    Gravelo

    -EMBO4-1
    .

    Halen

    -KVV Hoeselt A4-1

    zondag 21/10/2018

    15:00Schoonbeek-Beverst-

    Zutendaal A

    2-4
    .

    Henis

    -Kolmont2-1
    .Heers-Biesen1-1
    .

    Landen

    -Thor Hasselt2-0
    .

    Bregel

    -Bolderberg3-0

    speeldag 9

    periode 1

    zaterdag 27/10/2018

    19:30

    Kolmont

    -Heers5-1
    .KVV Hoeselt A-

    Schoonbeek-Beverst

    0-3
    20:00Thor Hasselt-Biesen1-1

    zondag 28/10/2018

    15:00

    Bolderberg

    -Halen3-1
    .sHerenelderen-

    Bregel

    0-1
    .EMBO-

    Munsterbilzen

    2-4
    .

    Landen

    -Gravelo5-0
    .Zutendaal A-

    Henis

    0-4

    speeldag 10

    periode 1

    zaterdag 03/11/2018

    19:30Gravelo-Thor Hasselt0-0
    .

    Halen

    -sHerenelderen3-1

    zondag 04/11/2018

    14:30

    Schoonbeek-Beverst

    -Bolderberg4-0
    .

    Henis

    -KVV Hoeselt A3-1
    .Heers-

    Zutendaal A

    1-6
    .Biesen-

    Kolmont

    2-3
    .Munsterbilzen-

    Landen

    0-2
    .

    Bregel

    -EMBO5-1

    speeldag 11

    periode 2

    zaterdag 10/11/2018

    19:30KVV Hoeselt A-Heers2-2
    20:00

    Thor Hasselt

    -Kolmont2-0

    zondag 11/11/2018

    14:30Bolderberg-

    Henis

    0-3
    .sHerenelderen-

    Schoonbeek-Beverst

    0-2
    .EMBO-

    Halen

    0-4
    .Landen-

    Bregel

    3-4
    .Gravelo-

    Munsterbilzen

    1-3
    .Zutendaal A-Biesen1-1

    speeldag 12

    periode 2

    zaterdag 17/11/2018

    19:30

    Bregel

    -Gravelo3-1
    .Kolmont-Zutendaal A0-0
    .Munsterbilzen-

    Thor Hasselt

    1-2
    .

    Halen

    -Landen2-0

    zondag 18/11/2018

    14:30

    Schoonbeek-Beverst

    -EMBO5-1
    .

    Henis

    -sHerenelderen4-3
    .Heers-

    Bolderberg

    0-2
    .

    Biesen

    -KVV Hoeselt A3-2

    speeldag 13

    periode 2

    zaterdag 24/11/2018

    19:30Munsterbilzen-Bregel2-2
    .KVV Hoeselt A-Kolmont1-1
    20:00

    Thor Hasselt

    -Zutendaal A1-0

    zondag 25/11/2018

    14:30

    Bolderberg

    -Biesen2-0
    .

    sHerenelderen

    -Heers2-1
    .EMBO-

    Henis

    0-3
    .

    Landen

    -Schoonbeek-Beverst1-0
    .Gravelo-

    Halen

    0-5

    speeldag 14

    periode 2

    zaterdag 01/12/2018

    19:30

    Kolmont

    -Bolderberg3-2
    20:00Thor Hasselt-Bregel2-2

    zondag 02/12/2018

    14:30Halen-

    Munsterbilzen

    0-1
    .

    Schoonbeek-Beverst

    -Gravelo3-2
    .

    Henis

    -Landen6-1
    .

    Heers

    -EMBO4-0
    .Biesen-

    sHerenelderen

    0-2
    .

    Zutendaal A

    -KVV Hoeselt A3-2

    speeldag 15

    periode 2

    zaterdag 08/12/2018

    18:30Munsterbilzen-

    Schoonbeek-Beverst

    2-3
    19:30KVV Hoeselt A-

    Thor Hasselt

    0-1
    .

    Bregel

    -Halen4-2

    zondag 09/12/2018

    14:30

    Bolderberg

    -Zutendaal A2-0
    .

    sHerenelderen

    -Kolmont3-1
    .EMBO-

    Biesen

    0-4
    .

    Landen

    -Heers4-1
    .Gravelo-Henis3-3

    speeldag 16

    periode 2

    zaterdag 15/12/2018

    19:30

    Halen

    -Thor Hasselt3-1
    .Bregel-

    Schoonbeek-Beverst

    2-3

    zondag 16/12/2018

    14:30Bolderberg-KVV Hoeselt A1-1
    .Munsterbilzen-Henis2-2
    .Gravelo-Heers2-2
    .

    Landen

    -Biesen4-1
    .

    sHerenelderen

    -Zutendaal A2-0
    .EMBO-Kolmont1-1

    speeldag 17

    periode 2

    zaterdag 05/01/2019

    19:30

    Kolmont

    -Landen5-2
    .KVV Hoeselt A-

    sHerenelderen

    1-2
    20:00Thor Hasselt-Bolderberg1-1

    zondag 06/01/2019

    14:30

    Schoonbeek-Beverst

    -Halen4-1
    .

    Zutendaal A

    -EMBO1-0
    .

    Biesen

    -Gravelo3-0
    .Heers-

    Munsterbilzen

    0-5
    .Henis-

    Bregel

    2-4

    speeldag 18

    periode 2

    zaterdag 12/01/2019

    19:30Gravelo-

    Kolmont

    1-3
    .

    Bregel

    -Heers4-0

    zondag 13/01/2019

    14:30EMBO-

    KVV Hoeselt A

    1-3
    .Halen-Henis2-2
    .Munsterbilzen-Biesen3-3
    .

    Landen

    -Zutendaal A4-2
    .

    Schoonbeek-Beverst

    -Thor Hasselt5-0

    zondag 03/03/2019

    15:00sHerenelderen-Bolderberg-

    speeldag 19

    periode 2

    zaterdag 19/01/2019

    19:30

    KVV Hoeselt A

    -Landen1-0
    .

    Kolmont

    -Munsterbilzen3-1
    20:00

    Thor Hasselt

    -sHerenelderen2-1

    zondag 20/01/2019

    14:30Heers-

    Halen

    0-8
    .

    Henis

    -Schoonbeek-Beverst2-1
    .Bolderberg-EMBO1-1
    .Zutendaal A-Gravelo2-2
    .Biesen-

    Bregel

    2-5

    speeldag 20

    periode 2

    zaterdag 26/01/2019

    19:30

    Halen

    -Biesen4-0

    zondag 27/01/2019

    14:30Gravelo-

    KVV Hoeselt A

    0-1
    .

    Landen

    -Bolderberg4-1
    .EMBO-

    sHerenelderen

    2-7
    .

    Schoonbeek-Beverst

    -Heers2-0
    .

    Bregel

    -Kolmont3-0
    .

    Munsterbilzen

    -Zutendaal A5-1
    .

    Henis

    -Thor Hasselt5-2

    speeldag 21

    periode 3

    zaterdag 02/02/2019

    19:30KVV Hoeselt A-

    Munsterbilzen

    0-2
    .Kolmont-

    Halen

    1-3
    20:00

    Thor Hasselt

    -EMBO5-0F1

    zondag 03/02/2019

    15:00Biesen-Schoonbeek-Beverst1-1
    .

    Heers

    -Henis4-2
    .sHerenelderen-Landen1-1
    .

    Bolderberg

    -Gravelo3-1
    .Zutendaal A-

    Bregel

    2-4

    speeldag 22

    periode 3

    zaterdag 09/02/2019

    19:30

    Bregel

    -KVV Hoeselt A4-0

    zondag 10/02/2019

    14:30Halen-Zutendaal A2-2
    15:00Heers-Thor Hasselt2-2
    .

    Schoonbeek-Beverst

    -Kolmont5-0
    .Munsterbilzen-

    Bolderberg

    0-2
    .

    Landen

    -EMBO10-0
    .Gravelo-sHerenelderen-PP

    zondag 03/03/2019

    15:00Henis-Biesen-

    speeldag 23

    periode 3

    zaterdag 16/02/2019

    19:30KVV Hoeselt A-

    Halen

    0-2
    .

    Kolmont

    -Henis4-0
    20:00

    Thor Hasselt

    -Landen2-1

    zondag 17/02/2019

    15:00Zutendaal A-Schoonbeek-Beverst1-1
    .Biesen-Heers1-1
    .EMBO-

    Gravelo

    0-1
    .sHerenelderen-

    Munsterbilzen

    0-2
    .

    Bolderberg

    -Bregel5-1

    speeldag 24

    periode 3

    zaterdag 23/02/2019

    19:30Halen-Bolderberg-
    .Gravelo-Landen-
    .Bregel-sHerenelderen-
    .Schoonbeek-Beverst-KVV Hoeselt A-

    zondag 24/02/2019

    15:00Munsterbilzen-EMBO-
    .Heers-Kolmont-
    .Henis-Zutendaal A-
    .Biesen-Thor Hasselt-

    speeldag 25

    periode 3

    zaterdag 09/03/2019

    19:30Kolmont-Biesen-
    20:00Thor Hasselt-Gravelo-

    zondag 10/03/2019

    15:00sHerenelderen-Halen-
    .Bolderberg-Schoonbeek-Beverst-
    .KVV Hoeselt A-Henis-
    .Zutendaal A-Heers-
    .Landen-Munsterbilzen-
    .EMBO-Bregel-

    speeldag 26

    periode 3

    zaterdag 16/03/2019

    19:30Kolmont-Thor Hasselt-
    .Munsterbilzen-Gravelo-
    .Halen-EMBO-
    .Bregel-Landen-

    zondag 17/03/2019

    15:00Heers-KVV Hoeselt A-
    .Henis-Bolderberg-
    .Schoonbeek-Beverst-sHerenelderen-
    .Biesen-Zutendaal A-

    speeldag 27

    periode 3

    zaterdag 23/03/2019

    19:30KVV Hoeselt A-Biesen-
    20:00Thor Hasselt-Munsterbilzen-

    zondag 24/03/2019

    15:00Landen-Halen-
    .EMBO-Schoonbeek-Beverst-
    .sHerenelderen-Henis-
    .Bolderberg-Heers-
    .Zutendaal A-Kolmont-
    .Gravelo-Bregel-

    speeldag 28

    periode 3

    zaterdag 30/03/2019

    19:30Halen-Gravelo-
    .Bregel-Munsterbilzen-
    .Kolmont-KVV Hoeselt A-

    zondag 31/03/2019

    15:00Biesen-Bolderberg-
    .Heers-sHerenelderen-
    .Henis-EMBO-
    .Schoonbeek-Beverst-Landen-
    .Zutendaal A-Thor Hasselt-

    speeldag 29

    periode 3

    zondag 07/04/2019

    00:00Munsterbilzen-Halen-
    .Gravelo-Schoonbeek-Beverst-
    .Landen-Henis-
    .EMBO-Heers-
    .sHerenelderen-Biesen-
    .Bolderberg-Kolmont-
    .KVV Hoeselt A-Zutendaal A-
    .Bregel-Thor Hasselt-

    speeldag 30

    periode 3

    zondag 14/04/2019

    00:00Thor Hasselt-KVV Hoeselt A-
    .Zutendaal A-Bolderberg-
    .Kolmont-sHerenelderen-
    .Biesen-EMBO-
    .Heers-Landen-
    .Henis-Gravelo-
    .Schoonbeek-Beverst-Munsterbilzen-
    .Halen-Bregel-

    23/30

    1.Schoonbeek-Beverst5187
    2.Bregel4697
    3.Halen45107
    4.Landen4277
    5.Henis*3968
    6.Kolmont3937
    7.Thor Hasselt3877
    8.Munsterbilzen3697
    9.sHerenelderen**3349
    10.Bolderberg*3298
    11.Biesen*2528
    12.Zutendaal A2427
    13.KVV Hoeselt A2037
    14.Gravelo*1748
    15.Heers1257
    16.EMBO607
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    nog te spelen wedstrijden

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    23/30

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    1.Schoonbeek-Beverst5116+4264246
    2.Bregel4614+2462296
    3.Halen4514+3562357
    4.Landen4213+3468244
    5.Henis*3912+1656213
    6.Kolmont3911+945153
    7.Thor Hasselt3811-232124
    8.Munsterbilzen3610+1049257
    9.sHerenelderen**3310+1038214
    10.Bolderberg*329-234133
    11.xBiesen*255-633132
    12.xZutendaal A246-1433183
    13.xKVV Hoeselt A205-1924122
    14.xGravelo*174-2326122
    15.xHeers122-4727120
    16.xEMBO61-671560

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden

    periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    Landen237
    2.Schoonbeek-Beverst227
    3.Kolmont216
    4.Halen196
    5.Henis186
    6.Bregel175
    7.Munsterbilzen154
    8.Thor Hasselt144
    sHerenelderen144
    10.Zutendaal A134
    11.Biesen122
    12.Gravelo113
    Bolderberg113
    14.KVV Hoeselt A82
    15.EMBO41
    16.Heers20

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    Schoonbeek-Beverst248
    2.Bregel237
    3.Henis216
    4.Halen196
    5.sHerenelderen*186
    6.Thor Hasselt175
    7.Landen155
    8.Kolmont154
    Munsterbilzen154
    10.KVV Hoeselt A123
    Bolderberg*123
    12.Biesen113
    13.Zutendaal A92
    14.Heers51
    15.Gravelo30
    16.EMBO20

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

    3/10

    1

    2

    1.Bolderberg93
    2.Thor Hasselt72
    Halen72
    4.Bregel62
    Munsterbilzen62
    6.Schoonbeek-Beverst51
    Heers51
    8.Landen41
    9.Kolmont31
    Gravelo*31
    11.Biesen*20
    Zutendaal A20
    13.sHerenelderen*10
    14.Henis*00
    KVV Hoeselt A00
    EMBO00

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing