www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 04/10/2023
Antwerpen : 4de Provinciale D
zaterdag 30/09/2023 |
19:30 | Beerzel | - | FC Putte B | 2
| - | 3
|
20:00 | Grasheide | - | Elzestraat | 0 | - | 0 |
zondag 01/10/2023 |
13:00 | Wavria B | - | Kontich B | 1
| - | 4
|
. | Bonheiden B | - | Rijmenam | 1 | - | 2 |
. | Katelijne-Waver B | - | Lint B | 5
| - | 9
|
15:00 | SC Mechelen | - | Leest | 5
| - | 4
|
. | Muizen | - | Hombeek | 1 | - | 2 |
. | VV Duffel | - | Sp.Club Duffel B | 5
| - | 0
|
zaterdag 07/10/2023 |
19:30 | Kontich B | 3 | - |
4 | Beerzel | | - | |
. | Lint B | 0 | - |
3 | Bonheiden B | | - | |
. | FC Putte B | 0 |
- | 0 | Wavria B | | - | |
20:00 | Sp.Club Duffel B | 0 | - | 6 | Grasheide | | - | |
zondag 08/10/2023 |
15:00 | Rijmenam | 4 | - | 1 | SC Mechelen | | - | |
. | Leest | 6 | - | 6 | VV Duffel | | - | |
. | Elzestraat | 6 |
- | 6 | Muizen | | - | |
. | Hombeek | 4 | - | 0 | Katelijne-Waver B | | - | |
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
Antwerpen : 4de Provinciale D --> Katelijne-Waver B
periode 1
5/10 |
1. | VV Duffel | 15 |
2. | Grasheide | 13 |
3. | Leest | 12 |
4. | SC Mechelen | 10 |
5. | Elzestraat | 10 |
6. | Hombeek | 10 |
7. | Muizen | 10 |
8. | Kontich B | 9 |
9. | Beerzel | 7 |
10. | Rijmenam | 7 |
11. | Lint B | 5 |
12. | Bonheiden B | 4 |
13. | FC Putte B | 3 |
14. | Wavria B | 0 |
15. | Sp.Club Duffel B | 0 |
16. | Katelijne-Waver B | 0 |
periode 2
0/10 |
1. | Kontich B | 0 |
| Muizen | 0 |
| Elzestraat | 0 |
| Beerzel | 0 |
| Hombeek | 0 |
| SC Mechelen | 0 |
| Grasheide | 0 |
| Leest | 0 |
| Wavria B | 0 |
| Sp.Club Duffel B | 0 |
| Katelijne-Waver B | 0 |
| FC Putte B | 0 |
| Bonheiden B | 0 |
| VV Duffel | 0 |
| Rijmenam | 0 |
| Lint B | 0 |
periode 3
0/10 |
1. | Kontich B | 0 |
| Muizen | 0 |
| Elzestraat | 0 |
| Beerzel | 0 |
| Hombeek | 0 |
| SC Mechelen | 0 |
| Grasheide | 0 |
| Leest | 0 |
| Wavria B | 0 |
| Sp.Club Duffel B | 0 |
| Katelijne-Waver B | 0 |
| FC Putte B | 0 |
| Bonheiden B | 0 |
| VV Duffel | 0 |
| Rijmenam | 0 |
| Lint B | 0 |
Hombeek
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Hombeek | - | SC Mechelen | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 10 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | FC Putte B | - | Hombeek | 1 - | 7 | | 3 | 4 | | 6 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Hombeek | - | Sp.Club Duffel B | 6 - | 1 | | 3 | 7 | | 5 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Rijmenam | - | Hombeek | 2 - | 1 | | 0 | 7 | | 8 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Muizen | - | Hombeek | 1 - | 2 | | 3 | 10 | | 6 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Hombeek | - | Katelijne-Waver B | - | | | . | | | | |
7. | Zo-15/10/23 | 13:00 | Bonheiden B | - | Hombeek | - | | | . | | | | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Hombeek | - | VV Duffel | - | | | . | | | | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Beerzel | - | Hombeek | - | | | . | | | | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Hombeek | - | Wavria B | - | | | . | | | | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Lint B | - | Hombeek | - | | | . | | | | |
12. | Zo-19/11/23 | 00:00 | Hombeek | - | Grasheide | - | | | . | | | | |
13. | Zo-26/11/23 | 00:00 | Kontich B | - | Hombeek | - | | | . | | | | |
14. | Zo-03/12/23 | 00:00 | Elzestraat | - | Hombeek | - | | | . | | | | |
15. | Zo-10/12/23 | 00:00 | Hombeek | - | Leest | - | | | . | | | | |
16. | Zo-17/12/23 | 00:00 | Hombeek | - | Rijmenam | - | | | . | | | | |
17. | Zo-14/01/24 | 00:00 | Katelijne-Waver B | - | Hombeek | - | | | . | | | | |
18. | Zo-21/01/24 | 00:00 | Hombeek | - | Lint B | - | | | . | | | | |
19. | Zo-28/01/24 | 00:00 | Hombeek | - | Muizen | - | | | . | | | | |
20. | Zo-04/02/24 | 00:00 | Wavria B | - | Hombeek | - | | | . | | | | |
21. | Zo-18/02/24 | 00:00 | Hombeek | - | Elzestraat | - | | | . | | | | |
22. | Zo-25/02/24 | 00:00 | SC Mechelen | - | Hombeek | - | | | . | | | | |
23. | Zo-03/03/24 | 00:00 | Sp.Club Duffel B | - | Hombeek | - | | | . | | | | |
24. | Zo-10/03/24 | 00:00 | Hombeek | - | Kontich B | - | | | . | | | | |
25. | Zo-17/03/24 | 00:00 | VV Duffel | - | Hombeek | - | | | . | | | | |
26. | Zo-24/03/24 | 00:00 | Hombeek | - | Beerzel | - | | | . | | | | |
27. | Zo-07/04/24 | 00:00 | Leest | - | Hombeek | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 00:00 | Hombeek | - | Bonheiden B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 00:00 | Grasheide | - | Hombeek | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 00:00 | Hombeek | - | FC Putte B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Katelijne-Waver B
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Kontich B | - | Katelijne-Waver B | 9 - | 0 | | 0 | 0 | | 15 | - |
2. | Zo-10/09/23 | 13:00 | Katelijne-Waver B | - | Muizen | 0 - | 6 | | 0 | 0 | | 16 | - |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Beerzel | - | Katelijne-Waver B | 12 - | 0 | | 0 | 0 | | 16 | - |
4. | Zo-24/09/23 | 13:00 | Katelijne-Waver B | - | Grasheide | 2 - | 4 | | 0 | 0 | | 16 | - |
5. | Zo-01/10/23 | 13:00 | Katelijne-Waver B | - | Lint B | 5 - | 9 | | 0 | 0 | | 16 | - |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Hombeek | - | Katelijne-Waver B | - | | | . | | | | |
7. | Zo-15/10/23 | 13:00 | Katelijne-Waver B | - | FC Putte B | - | | | . | | | | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Elzestraat | - | Katelijne-Waver B | - | | | . | | | | |
9. | Zo-29/10/23 | 12:30 | Katelijne-Waver B | - | Rijmenam | - | | | . | | | | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | SC Mechelen | - | Katelijne-Waver B | - | | | . | | | | |
11. | Zo-12/11/23 | 12:30 | Katelijne-Waver B | - | Leest | - | | | . | | | | |
12. | Zo-19/11/23 | 00:00 | Sp.Club Duffel B | - | Katelijne-Waver B | - | | | . | | | | |
13. | Zo-26/11/23 | 00:00 | Katelijne-Waver B | - | VV Duffel | - | | | . | | | | |
14. | Zo-03/12/23 | 00:00 | Wavria B | - | Katelijne-Waver B | - | | | . | | | | |
15. | Zo-10/12/23 | 00:00 | Katelijne-Waver B | - | Bonheiden B | - | | | . | | | | |
16. | Zo-17/12/23 | 00:00 | FC Putte B | - | Katelijne-Waver B | - | | | . | | | | |
17. | Zo-14/01/24 | 00:00 | Katelijne-Waver B | - | Hombeek | - | | | . | | | | |
18. | Zo-21/01/24 | 00:00 | Leest | - | Katelijne-Waver B | - | | | . | | | | |
19. | Zo-28/01/24 | 00:00 | Katelijne-Waver B | - | Elzestraat | - | | | . | | | | |
20. | Zo-04/02/24 | 00:00 | Grasheide | - | Katelijne-Waver B | - | | | . | | | | |
21. | Zo-18/02/24 | 00:00 | Katelijne-Waver B | - | Wavria B | - | | | . | | | | |
22. | Zo-25/02/24 | 00:00 | Bonheiden B | - | Katelijne-Waver B | - | | | . | | | | |
23. | Zo-03/03/24 | 00:00 | Katelijne-Waver B | - | SC Mechelen | - | | | . | | | | |
24. | Zo-10/03/24 | 00:00 | Muizen | - | Katelijne-Waver B | - | | | . | | | | |
25. | Zo-17/03/24 | 00:00 | Rijmenam | - | Katelijne-Waver B | - | | | . | | | | |
26. | Zo-24/03/24 | 00:00 | Katelijne-Waver B | - | Kontich B | - | | | . | | | | |
27. | Zo-07/04/24 | 00:00 | VV Duffel | - | Katelijne-Waver B | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 00:00 | Katelijne-Waver B | - | Beerzel | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 00:00 | Katelijne-Waver B | - | Sp.Club Duffel B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 00:00 | Lint B | - | Katelijne-Waver B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (3/15)
1 | SC Mechelen | 9 | +14 |
2 | VV Duffel | 9 | +12 |
3 | Grasheide | 7 | +6 |
4 | Leest* | 6 | +10 |
5 | Elzestraat* | 6 | +6 |
6 | Hombeek* | 4 | +5 |
7 | Muizen | 4 | +3 |
8 | Rijmenam* | 4 | +1 |
9 | Beerzel | 3 | +9 |
10 | Kontich B* | 3 | +7 |
11 | Bonheiden B | 1 | -4 |
12 | Lint B* | 0 | -5 |
13 | Wavria B | 0 | -6 |
14 | FC Putte B* | 0 | -7 |
15 | Sp.Club Duffel B* | 0 | -10 |
16 | Katelijne-Waver B | 0 | -12 |
alle wedstrijden (5/30)
1 | VV Duffel | 15 | +14 |
2 | Grasheide | 13 | +10 |
3 | Leest | 12 | +16 |
4 | SC Mechelen | 10 | +12 |
5 | Elzestraat | 10 | +12 |
6 | Hombeek | 10 | +11 |
7 | Muizen | 10 | +11 |
8 | Kontich B | 9 | +10 |
9 | Beerzel | 7 | +10 |
10 | Rijmenam | 7 | -4 |
11 | Lint B | 5 | -1 |
12 | Bonheiden B | 4 | -7 |
13 | FC Putte B | 3 | -23 |
14 | Wavria B | 0 | -13 |
15 | Sp.Club Duffel B | 0 | -25 |
16 | Katelijne-Waver B | 0 | -33 |
uitwedstrijden (3/15)
1 | Muizen* | 6 | +8 |
2 | Leest | 6 | +6 |
3 | Hombeek | 6 | +6 |
4 | Grasheide* | 6 | +4 |
5 | Kontich B | 6 | +3 |
6 | VV Duffel* | 6 | +2 |
7 | Lint B | 5 | +4 |
8 | Elzestraat | 4 | +6 |
9 | Beerzel* | 4 | +1 |
10 | Bonheiden B* | 3 | -3 |
11 | Rijmenam | 3 | -5 |
12 | FC Putte B | 3 | -16 |
13 | SC Mechelen* | 1 | -2 |
14 | Wavria B* | 0 | -7 |
15 | Sp.Club Duffel B | 0 | -15 |
16 | Katelijne-Waver B* | 0 | -21 |