www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 15/11/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

zondag 10/11/2019

14:30

HO Oedelem

-Spermalie2-1
.Sint-Joris-

Lombardsijde

1 -3
.Jong Male-Daring Brugge2 -2
.Lissewege-Zwevezele B1-1
.

Loppem

-SK Torhout4 -1
15:00Moerkerke-

Sint-Kruis

0-1
.Ichtegem-Oudenburg2 -2
.Gistel-

Beernem A

0-1

zaterdag 16/11/2019

19:00Spermalie6- 7Sint-Joris-
19:30SK Torhout4- 1Moerkerke-

zondag 17/11/2019

14:30Beernem A10 -4Ichtegem-
.Lombardsijde5-6Gistel-
.Sint-Kruis10-0HO Oedelem-
15:00Daring Brugge5-3Lissewege-
.Zwevezele B12 -10Loppem-
.Oudenburg12-9Jong Male-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

11/30

1.Zwevezele B2610
2.Loppem258-3.(1)
3.Sint-Kruis237
4.Beernem A2210
5.Oudenburg188
6.Jong Male175
7.Daring Brugge176
8.HO Oedelem144.1
9.Lissewege134
10.SK Torhout134.-2(3)
11.Sint-Joris1222.
12.Gistel111.3
13.Moerkerke103-1.(3)
14.Lombardsijde106
15.Spermalie87-4.(0)
16.Ichtegem514.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Sint-Kruis

periode 1

10/10

Zwevezele B25
2.Loppem22
3.Sint-Kruis20
4.Beernem A19
5.Oudenburg17
6.Jong Male16
7.Daring Brugge16
8.SK Torhout13
9.Lissewege12
10.Sint-Joris12
11.Gistel11
12.HO Oedelem11
13.Moerkerke10
14.Spermalie8
15.Lombardsijde7
16.Ichtegem4

periode 2

1/10

1.Loppem3
2.Lombardsijde3
3.HO Oedelem3
4.Sint-Kruis3
Beernem A3
6.Oudenburg1
Ichtegem1
Daring Brugge1
Jong Male1
10.Lissewege1
Zwevezele B1
12.Spermalie0
13.Gistel0
Moerkerke0
15.Sint-Joris0
16.SK Torhout0

periode 3

0/10

1.Oudenburg0
Sint-Kruis0
Spermalie0
Beernem A0
Loppem0
Ichtegem0
Lissewege0
Daring Brugge0
Lombardsijde0
Gistel0
SK Torhout0
Jong Male0
Zwevezele B0
Moerkerke0
HO Oedelem0
Sint-Joris0

Sint-Kruis

1.Zo-01/09/1915:00

Sint-Kruis

-Jong Male2 -1

3

35
2.Zo-08/09/1915:00Lissewege-

Sint-Kruis

1 -3

3

63
3.Za-14/09/1917:30

Sint-Kruis

-Zwevezele B1 -1174
4.Zo-22/09/1915:00Daring Brugge-

Sint-Kruis

1 -2

3

103
5.Zo-29/09/1915:00

Sint-Kruis

-Oudenburg2 -1

3

132
6.Zo-06/10/1915:00Beernem A-

Sint-Kruis

3 -20133
7.Zo-13/10/1915:00

Sint-Kruis

-Lombardsijde3 -0

3

162
8.Za-19/10/1919:00Spermalie-

Sint-Kruis

1 -00163
9.Zo-27/10/1915:00Loppem-

Sint-Kruis

2 -21173
10.Zo-03/11/1914:30

Sint-Kruis

-SK Torhout3 -2

3

203
11.Zo-10/11/1915:00Moerkerke-

Sint-Kruis

0 -1

3

233
12.Zo-17/11/1914:30

Sint-Kruis

-HO Oedelem -.
13.Zo-24/11/1914:30Sint-Joris-

Sint-Kruis

-.
14.Zo-01/12/1914:30

Sint-Kruis

-Gistel -.
15.Zo-08/12/1915:00Ichtegem-

Sint-Kruis

-.
16.Zo-15/12/1914:30Jong Male-

Sint-Kruis

-.
17.Zo-05/01/2000:00

Sint-Kruis

-Lissewege -.
18.Zo-12/01/2000:00Zwevezele B-

Sint-Kruis

-.
19.Zo-19/01/2000:00

Sint-Kruis

-Daring Brugge -.
20.Zo-26/01/2000:00Oudenburg-

Sint-Kruis

-.
21.Zo-02/02/2000:00

Sint-Kruis

-Beernem A -.
22.Zo-09/02/2000:00Lombardsijde-

Sint-Kruis

-.
23.Zo-16/02/2000:00

Sint-Kruis

-Spermalie -.
24.Zo-23/02/2000:00

Sint-Kruis

-Loppem -.
25.Zo-08/03/2000:00SK Torhout-

Sint-Kruis

-.
26.Zo-15/03/2000:00

Sint-Kruis

-Moerkerke -.
27.Zo-22/03/2000:00HO Oedelem-

Sint-Kruis

-.
28.Zo-29/03/2000:00

Sint-Kruis

-Sint-Joris -.
29.Zo-05/04/2000:00Gistel-

Sint-Kruis

-.
30.Zo-19/04/2000:00

Sint-Kruis

-Ichtegem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

HO Oedelem

1.Zo-01/09/1915:00HO Oedelem-Sint-Joris1 -1119
2.Zo-08/09/1915:00Gistel-HO Oedelem1 -2

3

46
3.Zo-15/09/1915:00HO Oedelem-Ichtegem0 -1048
4.Zo-22/09/1915:00Jong Male-HO Oedelem2 -10410
5.Za-28/09/1919:30HO Oedelem-Lissewege2 -1

3

79
6.Zo-06/10/1915:00Zwevezele B-HO Oedelem3 -20711
7.Zo-13/10/1915:00HO Oedelem-Daring Brugge3 -1

3

1010
8.Zo-20/10/1915:00Oudenburg-HO Oedelem3 -201012
9.Zo-27/10/1915:00HO Oedelem-Beernem A1 -111112
10.Zo-03/11/1914:30Lombardsijde-HO Oedelem4 -101112
11.Zo-10/11/1914:30HO Oedelem-Spermalie2 -1

3

148
12.Zo-17/11/1914:30

Sint-Kruis

-HO Oedelem -.
13.Zo-24/11/1914:30HO Oedelem-SK Torhout -.
14.Zo-01/12/1915:00Moerkerke-HO Oedelem -.
15.Zo-08/12/1914:30HO Oedelem-Loppem -.
16.Zo-15/12/1914:30Sint-Joris-HO Oedelem -.
17.Zo-05/01/2000:00HO Oedelem-Gistel -.
18.Zo-12/01/2000:00Ichtegem-HO Oedelem -.
19.Zo-19/01/2000:00HO Oedelem-Jong Male -.
20.Zo-26/01/2000:00Lissewege-HO Oedelem -.
21.Zo-02/02/2000:00HO Oedelem-Zwevezele B -.
22.Zo-09/02/2000:00Daring Brugge-HO Oedelem -.
23.Zo-16/02/2000:00HO Oedelem-Oudenburg -.
24.Zo-23/02/2000:00Beernem A-HO Oedelem -.
25.Zo-08/03/2000:00HO Oedelem-Lombardsijde -.
26.Zo-15/03/2000:00Spermalie-HO Oedelem -.
27.Zo-22/03/2000:00HO Oedelem-

Sint-Kruis

-.
28.Zo-29/03/2000:00SK Torhout-HO Oedelem -.
29.Zo-05/04/2000:00HO Oedelem-Moerkerke -.
30.Zo-19/04/2000:00Loppem-HO Oedelem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (6/15)

1Oudenburg*1514:4+10
2Zwevezele B*1512:2+10
3Sint-Kruis*1311:5+6
4Loppem1219:6+13
5Beernem A*1112:6+6
6HO Oedelem119:6+3
7Daring Brugge*88:6+2
8Jong Male810:9+1
9SK Torhout*78:10-2
10Lissewege715:20-5
11Moerkerke66:9-3
12Spermalie*66:11-5
13Lombardsijde*511:10+1
14Sint-Joris412:20-8
15Gistel26:10-4
16Ichtegem16:18-12

alle wedstrijden (11/30)

1Zwevezele B2621:9+12
2Loppem2544:19+25
3Sint-Kruis2321:13+8
4Beernem A2223:12+11
5Oudenburg1823:16+7
6Jong Male1717:14+3
7Daring Brugge1720:14+6
8HO Oedelem1417:19-2
9Lissewege1321:27-6
10SK Torhout1315:22-7
11Sint-Joris1224:27-3
12Gistel1117:21-4
13Moerkerke1014:21-7
14Lombardsijde1018:23-5
15Spermalie811:32-21
16Ichtegem511:28-17

uitwedstrijden (6/15)

1Loppem*1325:13+12
2Beernem A1111:6+5
3Zwevezele B119:7+2
4Sint-Kruis1010:8+2
5Jong Male*97:5+2
6Gistel*911:110
7Daring Brugge912:8+4
8Sint-Joris*812:7+5
9Lissewege*66:7-1
10SK Torhout67:12-5
11Lombardsijde57:13-6
12Moerkerke*48:12-4
13Ichtegem*45:10-5
14HO Oedelem*38:13-5
15Oudenburg39:12-3
16Spermalie25:21-16