www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 15/10/2019

vbal4

Limburg

1ste Provinciale

zaterdag 12/10/2019

19:30

Halen

-Leopoldsburg4-0
.Bregel-

Schoonbeek-Beverst

0-1
.

Meeuwen

-Zepperen Brustem4-3
.

Achel

-Zonhoven United2-1
20:00Park Houthalen-

FC Alken A

1-3

zondag 13/10/2019

14:30

Herk-de-Stad A

-Koersel3-1
15:00Herkol-

GS Bree-Beek

1-2
.Mechelen a/d Maas A-

Torpedo Hasselt

1-3

7/30

  • 1.

    Koersel

    18
  • 2.

    Schoonbeek-Beverst

    18
  • 3.

    Achel

    15
  • 4.

    GS Bree-Beek

    14
  • 5.

    Torpedo Hasselt

    13
  • 6.

    Zonhoven United

    13
  • 7.

    Park Houthalen

    11
  • 8.

    Bregel

    10
  • 9.

    Herk-de-Stad A

    10
  • 10.

    FC Alken A

    8
  • 11.

    Zepperen Brustem

    8
  • 12.

    Herkol

    8
  • 13.

    Halen

    6
  • 14.

    Meeuwen

    6
  • 15.

    Mechelen a/d Maas A

    1
  • 16.

    Leopoldsburg

    1

2de Provinciale A

zaterdag 12/10/2019

19:30

As-Niel Utd.

-Louwel3-2
.Hamont 99-Lutlommel1-1
.

Stal Sport

-Lindelhoeven6-1
20:00Standaard Elen-Thes B2-2
.Racing Peer-Gruitrode2-2

zondag 13/10/2019

15:00Grote Heide-Reppel2-2
.Stokkem A-Exc.Hamont3-3
.

Turkse FC

-Eksel2-0

7/30

  • 1.

    Reppel

    16
  • 2.

    Gruitrode

    15
  • 3.

    Lindelhoeven

    14
  • 4.

    Racing Peer

    13
  • 5.

    As-Niel Utd.

    11
  • 6.

    Eksel

    10
  • 7.

    Louwel

    9
  • 8.

    Grote Heide

    9
  • 9.

    Stal Sport

    8
  • 10.

    Hamont 99

    8
  • 11.

    Standaard Elen

    8
  • 12.

    Stokkem A

    8
  • 13.

    Thes B

    8
  • 14.

    Lutlommel

    6
  • 15.

    Exc.Hamont

    5
  • 16.

    Turkse FC

    5

2de Provinciale B

zaterdag 12/10/2019

19:30

Vlijtingen

-Paal-Tervant A1-0

zondag 13/10/2019

15:00

Bolderberg

-Hoepertingen2-0
.Daring Huvo Jeuk-Kolmont1-1
.

Herderen-Millen

-Henis4-1
.Landen A-Thor Hasselt2-2
.

Munsterbilzen

-Zutendaal A2-0
.Biesen-

Hoeselt VV

0-1
.

Heusden-Zolder

-sHerenelderen1-0

7/30

  • 1.

    Herderen-Millen

    16
  • 2.

    Bolderberg

    14
  • 3.

    Kolmont

    14
  • 4.

    Thor Hasselt

    14
  • 5.

    Paal-Tervant A

    13
  • 6.

    Heusden-Zolder

    12
  • 7.

    Hoeselt VV

    11
  • 8.

    Landen A*

    11
  • 9.

    sHerenelderen

    9
  • 10.

    Henis

    8
  • 11.

    Munsterbilzen

    7
  • 12.

    Vlijtingen

    6
  • 13.

    Daring Huvo Jeuk

    6
  • 14.

    Hoepertingen

    4
  • 15.

    Zutendaal A*

    3
  • 16.

    Biesen

    3

3de Provinciale A

zaterdag 12/10/2019

19:30Neeroeteren-

Opglabbeek

2-5
20:00

Lanaken

-Genk VV2-1

zondag 13/10/2019

15:00SLW Maaseik-Mechelen a/d Maas B0-0
.Houthalen VV-

Racing Boxberg

0-4
.Opitter-Maasland NO1-1
.Umitspor-

Boorsem

2-3
.Opoeteren-

Calcio Genk

1-4
.Bokrijk-

Grimbie 69

3-10

7/30

  • 1.

    Racing Boxberg

    21
  • 2.

    Boorsem

    19
  • 3.

    Opglabbeek

    16
  • 4.

    Houthalen VV

    16
  • 5.

    Mechelen a/d Maas B

    14
  • 6.

    Maasland NO

    12
  • 7.

    Grimbie 69

    10
  • 8.

    Umitspor

    10
  • 9.

    Calcio Genk

    9
  • 10.

    SLW Maaseik

    8
  • 11.

    Neeroeteren

    8
  • 12.

    Genk VV

    5
  • 13.

    Lanaken

    5
  • 14.

    Bokrijk

    3
  • 15.

    Opitter

    2
  • 16.

    Opoeteren

    0

3de Provinciale B

zondag 13/10/2019

15:00Eendr.Zelem-

Sparta Lille

1-3
.Meldert-

Ham United

1-2
.Kattenbos-Wijchmaal1-1
.

Gestel

-Kaulille3-1
.Kadijk-

Breugel

1-3
.

Peer

-Linkhout1-0
.Anadol-Hechtel2-2
.Verbr.Lommel-

Lummen

4-7

7/30

  • 1.

    Hechtel

    19
  • 2.

    Anadol

    16
  • 3.

    Kadijk

    13
  • 4.

    Peer

    12
  • 5.

    Meldert

    11
  • 6.

    Verbr.Lommel

    10
  • 7.

    Gestel

    10
  • 8.

    Ham United

    9
  • 9.

    Wijchmaal

    9
  • 10.

    Sparta Lille

    9
  • 11.

    Linkhout

    7
  • 12.

    Lummen

    7
  • 13.

    Kattenbos

    7
  • 14.

    Breugel

    5
  • 15.

    Kaulille

    5
  • 16.

    Eendr.Zelem

    4

3de Provinciale C

zaterdag 12/10/2019

19:30

HO Heide Hasselt

-Sporting Aalst3-1
.Kesselt-Nieuwerkerken1-1

zondag 13/10/2019

15:00

Godsheide

-Heers4-2
.

Rutten

-Habo SK Borgloon1-0
.Stevoort-Herk Sport2-2
.

Diepenbeek A

-Gravelo1-0
.

Vliermaal

-Veldwezelt2-1
.Vechmaal-Membruggen3-3

7/30

  • 1.

    Vliermaal

    19
  • 2.

    Diepenbeek A

    18
  • 3.

    Gravelo

    15
  • 4.

    Godsheide

    14
  • 5.

    Membruggen

    11
  • 6.

    Vechmaal

    11
  • 7.

    HO Heide Hasselt

    10
  • 8.

    Nieuwerkerken

    9
  • 9.

    Kesselt

    9
  • 10.

    Stevoort

    8
  • 11.

    Herk Sport

    8
  • 12.

    Sporting Aalst

    8
  • 13.

    Rutten

    5
  • 14.

    Heers

    4
  • 15.

    Veldwezelt

    3
  • 16.

    Habo SK Borgloon

    3

4de Provinciale A

zaterdag 12/10/2019

16:00Heis Sport-

Rekem

3-4
19:30Smeermaas-Riemst1-1
.

Moelingen

-Kanne5-0
.Bilzen-Waltwilder B-

Diepenbeek B

1-2

zondag 13/10/2019

15:00Uikhoven-Wiemismeer1-1
.Piringen-

Eigenbilzen

2-4
.Heur-Tongeren B-Zutendaal B2-2
.

Jekervallei

-Vroenhoven2-1

7/30

  • 1.

    Heis Sport

    18
  • 2.

    Riemst

    16
  • 3.

    Jekervallei

    15
  • 4.

    Diepenbeek B

    15
  • 5.

    Eigenbilzen

    14
  • 6.

    Bilzen-Waltwilder B

    13
  • 7.

    Smeermaas

    11
  • 8.

    Wiemismeer

    11
  • 9.

    Heur-Tongeren B

    10
  • 10.

    Piringen

    9
  • 11.

    Zutendaal B

    8
  • 12.

    Moelingen

    6
  • 13.

    Rekem

    5
  • 14.

    Kanne

    4
  • 15.

    Vroenhoven

    3
  • 16.

    Uikhoven

    1

4de Provinciale B

zaterdag 12/10/2019

19:30Paal-Tervant B-

Zonhoven United B

3-4

zondag 13/10/2019

15:00

Leut

-Lommel Kolonie5-2
.Grote Brogel-

Turkse Rangers

2-5
.

Lanklaar

-E.Houthalen3-2
.

Sporting Winterslag

-Ellikom7-1
.

Voorshoven

-Stokkem B2-1
.

Halveweg Zonhoven

-Molenbeersel4-0
.

Waterloos

-Wijshagen5-2

10/32

  • 1.

    Paal-Tervant B*

    21
  • 2.

    Sporting Winterslag*

    21
  • 3.

    Turkse Rangers

    20
  • 4.

    Waterloos

    19
  • 5.

    Molenbeersel*

    17
  • 6.

    Wijshagen*

    16
  • 7.

    Grote Brogel*

    15
  • 8.

    Halveweg Zonhoven

    15
  • 9.

    Leut**

    15
  • 10.

    E.Houthalen*

    15
  • 11.

    Stokkem B*

    14
  • 12.

    Lommel Kolonie*

    13
  • 13.

    Zonhoven United B

    9
  • 14.

    Termolen*

    7
  • 15.

    Voorshoven

    6
  • 16.

    Lanklaar*

    6
  • 17.

    Ellikom

    3

4de Provinciale C

zaterdag 12/10/2019

20:00

FC Alken B

-Landen B5-2

zondag 13/10/2019

15:00Herkenrode-

Jeugd Borgloon

0-1
.

Jong St.Truiden

-Vliermaalroot6-1
.

Loksbergen

-EMBO2-1
.Amandina-

BS Sport

0-2
.Kortessem-

Velm

1-2
.

Heusden 06

-Herk-de-Stad B6-2
.Inter Hasselt-

Gingelom

0-8

7/30

  • 1.

    Jong St.Truiden

    21
  • 2.

    Jeugd Borgloon

    21
  • 3.

    Velm

    16
  • 4.

    Kortessem

    15
  • 5.

    Heusden 06

    13
  • 6.

    BS Sport

    12
  • 7.

    FC Alken B

    12
  • 8.

    Herkenrode

    12
  • 9.

    Herk-de-Stad B

    9
  • 10.

    Loksbergen

    9
  • 11.

    Amandina

    8
  • 12.

    Landen B

    6
  • 13.

    EMBO

    5
  • 14.

    Gingelom

    4
  • 15.

    Vliermaalroot

    1
  • 16.

    Inter Hasselt

    0
productiefst
4CVelm40
4CJong St.Truiden35
4BGrote Brogel33
4CFC Alken B32
4AHeis Sport31
4BTurkse Rangers31
3ARacing Boxberg30
4BPaal-Tervant B30
4CHeusden 0629
4ADiepenbeek B28
4BWaterloos28
minste tegendoelpunten
4CJeugd Borgloon1
2BPaal-Tervant A5
3ARacing Boxberg5
3CVliermaal5
3CDiepenbeek A5
3CGravelo5
1Schoonbeek-Beverst6
1Bregel6
4CJong St.Truiden6
1Achel7
2ARacing Peer7
2BBolderberg7
3AOpglabbeek7
3AHouthalen VV7
3BWijchmaal7
geen enkele wedstrijd verloren
2AGruitrode
3ARacing Boxberg
3ABoorsem
3BHechtel
3CVliermaal
4CJong St.Truiden
4CJeugd Borgloon
langste reeks overwinningen
3ARacing Boxberg7
4BPaal-Tervant B7
4CJeugd Borgloon7
4CJong St.Truiden7
1Koersel6
3ABoorsem6
3BHechtel6
4AHeis Sport6
4BSporting Winterslag6
2AReppel5
3AHouthalen VV5
3CVliermaal5
4BE.Houthalen5
langste reeks zonder nederlaag
4BTurkse Rangers8
2AGruitrode7
3ABoorsem7
3ARacing Boxberg7
3BHechtel7
3CVliermaal7
4BPaal-Tervant B7
4CJeugd Borgloon7
4CJong St.Truiden7
1Koersel6
2AReppel6
2ALindelhoeven6
2BThor Hasselt6
3AHouthalen VV6
4AHeis Sport6
4BSporting Winterslag6
4CVelm6
minste verliespunten
3ARacing Boxberg0
4CJong St.Truiden0
4CJeugd Borgloon0
3ABoorsem2
3BHechtel2
3CVliermaal2
1Schoonbeek-Beverst3
1Koersel3
3CDiepenbeek A3
4AHeis Sport3
2BHerderen-Millen5
2AReppel5
3AOpglabbeek5
3AHouthalen VV5
3BAnadol5
4ARiemst5
4CVelm5
minste verliespunten uit
3ARacing Boxberg0
3ABoorsem0
4AHeis Sport0
4AEigenbilzen0
4CJong St.Truiden0
4CJeugd Borgloon0
4CVelm0
4CKortessem0
2AReppel2
2BThor Hasselt2
3AHouthalen VV2
3BHechtel2
3BKadijk2
3BMeldert2
3CVliermaal2
4ABilzen-Waltwilder B2
hoogste scores
4CInter Hasselt -Velm1-22
3ABokrijk -Grimbie 693-10
4BGrote Brogel -Lanklaar11-2
4CFC Alken B -Inter Hasselt12-1
3BVerbr.Lommel -Lummen4-7
4CHeusden 06 -Vliermaalroot10-1
3ARacing Boxberg -Neeroeteren9-1
4ADiepenbeek B -Uikhoven8-2
4BTermolen -Lommel Kolonie5-5
4CJeugd Borgloon -Gingelom10-0