zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:30 | Helson A | - | Park Houthalen | 1 | - | 2 | |
. | Herkol | - | Beringen | 0 | - | 1 | |
20:00 | GS Bree-Beek A | - | Turkse Rangers | 5 | - | 1 | |
. | Meeuwen A | - | Koersel A | 3 | - | 2 | |
. | Mechelen a/d Maas A | - | Gruitrode | 3 | - | 0 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
14:30 | Herk-de-Stad A | - | Hoepertingen | 3 | - | 1 | |
15:00 | Zonhoven United A | - | Achel A | 1 | - | 3 | |
. | Torpedo Hasselt A | - | Bregel Sport A | 3 | - | 4 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:30 | Boorsem A | - | Daring Huvo Jeuk | 3 | - | 1 | |
. | Kolmont | - | FC Alken A | 2 | - | 3 | |
. | Hoeselt | - | Diepenbeek A | 2 | - | 1 | |
. | Biesen A | - | Lanaken | 2 | - | 1 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Munsterbilzen | - | Vlijtingen | 0 | - | 4 | |
. | Landen A | - | Juve Hasselt | 2 | - | 0 | |
. | Kortessem | - | HO Heide Hasselt | 2 | - | 0 | |
. | Stokkem | - | sHerenelderen A | 1 | - | 2 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:30 | Thes B | - | Hamont 99 A | 3 | - | 1 | |
. | Maasland NO A | - | St.Elen A | 0 | - | 3 | |
. | Kattenbos | - | As-Niel Utd | 1 | - | 1 | |
. | Leopoldsburg | - | Lindelhoeven A | 0 | - | 1 | |
19:45 | Paal-Tervant | - | RC Peer A | 1 | - | 1 | |
20:00 | Kadijk A | - | Hechtel | 6 | - | 0 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Houthalen VV | - | Anadol | 0 | - | 2 | |
. | Heusden-Zolder | - | Turkse FC | 2 | - | 3 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:30 | Halveweg Zonhoven | - | Zonhoven United B | 0 | - | 2 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Stevoort | - | Jeugd Borgloon | 1 | - | 0 | |
. | Bolderberg | - | Herk Sport | 0 | - | 1 | |
. | Gravelo | - | Habo SK Borgloon | 3 | - | 1 | |
. | Unico Tongeren A | - | Godsheide | 0 | - | 1 | |
. | Lummen | - | Nieuwerkerken | 4 | - | 2 | |
. | Linkhout | - | Heers | 1 | - | 1 | |
. | Vechmaal | - | Velm A | 1 | - | 3 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
18:00 | Bocholt B | - | SLW Maaseik | 2 | - | 3 | |
19:30 | Wijchmaal | - | Opglabbeek A | 4 | - | 2 | |
. | Grote Brogel | - | Gestel | 3 | - | 2 | |
. | Kaulille | - | Stal Sport A | 1 | - | 1 | |
. | Achel B | - | Grote Heide | 0 | - | 0 | |
. | Ham United | - | Exc.Hamont | 1 | - | 0 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Opitter | - | Lutlommel | 2 | - | 5 | |
. | Verbr.Lommel | - | Louwel A | 1 | - | 0 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:30 | Kesselt | - | Belisia B | 1 | - | 2 | |
. | Moelingen | - | Veldwezelt | 0 | - | 3 | |
. | Wiemismeer | - | Mechelen a/d Maas B | 2 | - | 0 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Genk VV A | - | Grimbie 69 | 2 | - | 3 | |
. | Zutendaal A | - | Smeermaas | 2 | - | 1 | |
. | Future Winterslag A | - | Opoeteren | 2 | - | 4 | |
. | Umitspor A | - | Membruggen | 5 | - | 0 | F1 |
. | Vliermaal | - | Biesen B | 3 | - | 0 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
18:00 | Velm B | - | Zepperen-Brustem B | 0 | - | 3 | |
19:30 | Sp.Aalst | - | Diepenbeek B | 3 | - | 2 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
12:30 | Landen B | - | Termolen | 2 | - | 3 | |
15:00 | E.Houthalen | - | Vliermaalroot | 2 | - | 2 | |
. | EMBO | - | Zelo Halen B | 6 | - | 1 | |
. | SK Meldert | - | FC Alken B | 2 | - | 1 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
17:00 | Kadijk B | - | Heusden 06 | 2 | - | 1 | |
. | Lindelhoeven B | - | Hamont 99 B | 3 | - | 1 | |
17:30 | Helson B | - | Eksel B | 3 | - | 2 | |
19:30 | Breugel | - | Sp.Lille | 0 | - | 1 | |
. | Koersel B | - | Pelt B | 1 | - | 0 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Peer SV | - | Lommel Kolonie | 0 | - | 0 |
vrijdag 15/03/2024 | |||||||
20:00 | Herderen-Millen B | - | Unico Tongeren B | 1 | - | 5 | |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:30 | Bokrijk | - | Vroenhoven | 5 | - | 0 | |
. | Eigenbilzen | - | Genk VV B | 4 | - | 0 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
13:00 | Zutendaal B | - | Future Winterslag B | 3 | - | 1 | |
15:00 | sHerenelderen B | - | Schoonb.-Beverst B | 0 | - | 3 | |
. | Uikhoven | - | SK Tongeren B | 3 | - | 2 | |
. | Riemst | - | Boorsem B | 1 | - | 1 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
18:00 | Meeuwen B | - | Opglabbeek B | 1 | - | 1 | |
. | GS Bree-Beek B | - | Umitspor B | 7 | - | 1 | |
19:30 | Neeroeteren | - | St.Elen B | 0 | - | 3 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
13:00 | Lanklaar | - | LS Leut | 0 | - | 10 | |
15:00 | WAVO | - | Maasland NO B | 2 | - | 1 | |
. | Wijshagen | - | Ellikom | 0 | - | 2 | |
. | STA Genk | - | Louwel B | 6 | - | 1 |
DE KAMPIOENEN | ||||||||||||||||||||
|
productiefst | |||||||||||||||||||||||||||||||||
|
minste tegendoelpunten | |||||||||||||||||||||||||||||||||
|
langste reeks overwinningen | ||||||
|
langste reeks zonder nederlaag | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
minste verliespunten | |||||||||||||||||||||||||||||||||
|
minste verliespunten thuis | |||||||||||||||||||||||||||||||||
|
minste verliespunten uit | |||||||||||||||||||||||||||||||||
|
hoogste scores | ||||||||||||||||||||||||
|
het aantal ... | |||||||||||||||||
|
het aantal wedstrijden ... | |||||||||||||||||||||||||||
|