www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 22/11/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

zaterdag 16/11/2019

19:00Spermalie-

Sint-Joris

2 -5
19:30SK Torhout-

Moerkerke

0-1

zondag 17/11/2019

14:30

Beernem A

-Ichtegem3 -1
.

Lombardsijde

-Gistel4 -3
.Sint-Kruis-HO Oedelem1-1
15:00Daring Brugge-Lissewege4 -4
.Zwevezele B-Loppem1-1
.Oudenburg-

Jong Male

0-1

zondag 24/11/2019

14:30HO Oedelem10- 3SK Torhout-
.Sint-Joris4- 4Sint-Kruis-
.Jong Male5 -10Beernem A-
.Lissewege4-2Oudenburg-
.Loppem8-4Moerkerke-
15:00Zwevezele B10-5Daring Brugge-
.Ichtegem1 -4Lombardsijde-
.Gistel2-2Spermalie-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

12/30

1.Zwevezele B278.-2(1)
2.Loppem268.-3(0)
3.Beernem A25102.
4.Sint-Kruis248
5.Jong Male207-4.(0)
6.Oudenburg185.1
7.Daring Brugge186-1.(1)
8.Sint-Joris154
9.HO Oedelem155
10.Lissewege142
11.Moerkerke136
12.SK Torhout131
13.Lombardsijde139.3
14.Gistel111
15.Spermalie84.4
16.Ichtegem51
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Lissewege

periode 1

10/10

Zwevezele B25
2.Loppem22
3.Sint-Kruis20
4.Beernem A19
5.Oudenburg17
6.Jong Male16
7.Daring Brugge16
8.SK Torhout13
9.Lissewege12
10.Sint-Joris12
11.Gistel11
12.HO Oedelem11
13.Moerkerke10
14.Spermalie8
15.Lombardsijde7
16.Ichtegem4

periode 2

2/10

1.Lombardsijde6
2.Beernem A6
3.Loppem4
4.Jong Male4
HO Oedelem4
6.Sint-Kruis4
7.Sint-Joris3
8.Moerkerke3
9.Daring Brugge2
10.Lissewege2
11.Zwevezele B2
12.Oudenburg1
13.Ichtegem1
14.Gistel0
15.Spermalie0
16.SK Torhout0

periode 3

0/10

1.Oudenburg0
Sint-Kruis0
Spermalie0
Beernem A0
Loppem0
Ichtegem0
Lissewege0
Daring Brugge0
Lombardsijde0
Gistel0
SK Torhout0
Jong Male0
Zwevezele B0
Moerkerke0
HO Oedelem0
Sint-Joris0

Lissewege

1.Za-31/08/1919:00Spermalie-

Lissewege

1 -4

3

32
2.Zo-08/09/1915:00

Lissewege

-Sint-Kruis1 -3038
3.Za-14/09/1920:00SK Torhout-

Lissewege

1 -0039
4.Zo-22/09/1915:00

Lissewege

-Moerkerke4 -2

3

68
5.Za-28/09/1919:30HO Oedelem-

Lissewege

2 -10610
6.Zo-06/10/1915:00

Lissewege

-Sint-Joris3 -80612
7.Zo-13/10/1915:00Gistel-

Lissewege

0 -1

3

911
8.Zo-20/10/1915:00

Lissewege

-Ichtegem1 -0

3

127
9.Zo-27/10/1915:00Jong Male-

Lissewege

3 -00129
10.Zo-03/11/1914:30

Lissewege

-Loppem5 -60129
11.Zo-10/11/1914:30

Lissewege

-Zwevezele B1 -11139
12.Zo-17/11/1915:00Daring Brugge-

Lissewege

4 -411410
13.Zo-24/11/1914:30

Lissewege

-Oudenburg -.
14.Zo-01/12/1914:30Beernem A-

Lissewege

-.
15.Zo-08/12/1914:30

Lissewege

-Lombardsijde -.
16.Zo-15/12/1914:30

Lissewege

-Spermalie -.
17.Zo-05/01/2014:30Sint-Kruis-

Lissewege

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Lissewege

-SK Torhout -.
19.Zo-19/01/2000:00Moerkerke-

Lissewege

-.
20.Zo-26/01/2000:00

Lissewege

-HO Oedelem -.
21.Zo-02/02/2000:00Sint-Joris-

Lissewege

-.
22.Zo-09/02/2000:00

Lissewege

-Gistel -.
23.Zo-16/02/2000:00Ichtegem-

Lissewege

-.
24.Zo-23/02/2000:00

Lissewege

-Jong Male -.
25.Zo-08/03/2000:00Loppem-

Lissewege

-.
26.Zo-15/03/2000:00Zwevezele B-

Lissewege

-.
27.Zo-22/03/2000:00

Lissewege

-Daring Brugge -.
28.Zo-29/03/2000:00Oudenburg-

Lissewege

-.
29.Zo-05/04/2000:00

Lissewege

-Beernem A -.
30.Zo-19/04/2000:00Lombardsijde-

Lissewege

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Oudenburg

1.Zo-01/09/1915:00Loppem-Oudenburg2 -10012
2.Zo-08/09/1915:00Oudenburg-Beernem A1 -0

3

39
3.Zo-15/09/1915:00Lombardsijde-Oudenburg3 -3147
4.Zo-22/09/1915:00Oudenburg-Spermalie5 -1

3

76
5.Zo-29/09/1915:00Sint-Kruis-Oudenburg2 -1077
6.Zo-06/10/1915:00Oudenburg-SK Torhout2 -1

3

106
7.Zo-13/10/1915:00Moerkerke-Oudenburg1 -00108
8.Zo-20/10/1915:00Oudenburg-HO Oedelem3 -2

3

135
9.Zo-27/10/1915:00Sint-Joris-Oudenburg2 -21146
10.Zo-03/11/1915:00Oudenburg-Gistel3 -0

3

175
11.Zo-10/11/1915:00Ichtegem-Oudenburg2 -21185
12.Zo-17/11/1915:00Oudenburg-Jong Male0 -10186
13.Zo-24/11/1914:30

Lissewege

-Oudenburg -.
14.Zo-01/12/1915:00Oudenburg-Zwevezele B -.
15.Zo-08/12/1915:00Daring Brugge-Oudenburg -.
16.Zo-15/12/1915:00Oudenburg-Loppem -.
17.Zo-05/01/2014:30Beernem A-Oudenburg -.
18.Zo-12/01/2000:00Oudenburg-Lombardsijde -.
19.Zo-19/01/2000:00Spermalie-Oudenburg -.
20.Zo-26/01/2000:00Oudenburg-Sint-Kruis -.
21.Zo-02/02/2000:00SK Torhout-Oudenburg -.
22.Zo-09/02/2000:00Oudenburg-Moerkerke -.
23.Zo-16/02/2000:00HO Oedelem-Oudenburg -.
24.Zo-23/02/2000:00Oudenburg-Sint-Joris -.
25.Zo-08/03/2000:00Gistel-Oudenburg -.
26.Zo-15/03/2000:00Oudenburg-Ichtegem -.
27.Zo-22/03/2000:00Jong Male-Oudenburg -.
28.Zo-29/03/2000:00Oudenburg-

Lissewege

-.
29.Zo-05/04/2000:00Zwevezele B-Oudenburg -.
30.Zo-19/04/2000:00Oudenburg-Daring Brugge -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (6/15)

1Zwevezele B1613:3+10
2Oudenburg1514:5+9
3Beernem A1415:7+8
4Sint-Kruis1412:6+6
5Loppem1219:6+13
6HO Oedelem119:6+3
7Daring Brugge912:10+2
8Lombardsijde815:13+2
9Jong Male810:9+1
10SK Torhout78:11-3
11Lissewege715:20-5
12Moerkerke66:9-3
13Spermalie68:16-8
14Sint-Joris412:20-8
15Gistel26:10-4
16Ichtegem16:18-12

alle wedstrijden (12/30)

1Zwevezele B2722:10+12
2Loppem2645:20+25
3Beernem A2526:13+13
4Sint-Kruis2422:14+8
5Jong Male2018:14+4
6Oudenburg1823:17+6
7Daring Brugge1824:18+6
8Sint-Joris1529:290
9HO Oedelem1518:20-2
10Lissewege1425:31-6
11Moerkerke1315:21-6
12SK Torhout1315:23-8
13Lombardsijde1322:26-4
14Gistel1120:25-5
15Spermalie813:37-24
16Ichtegem512:31-19

uitwedstrijden (6/15)

1Loppem1426:14+12
2Jong Male128:5+3
3Sint-Joris1117:9+8
4Beernem A1111:6+5
5Zwevezele B119:7+2
6Sint-Kruis1010:8+2
7Gistel914:15-1
8Daring Brugge912:8+4
9Lissewege710:11-1
10Moerkerke79:12-3
11SK Torhout67:12-5
12Lombardsijde57:13-6
13HO Oedelem49:14-5
14Ichtegem46:13-7
15Oudenburg39:12-3
16Spermalie25:21-16