www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 21/11/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

zaterdag 16/11/2019

19:00Spermalie-

Sint-Joris

2 -5
19:30SK Torhout-

Moerkerke

0-1

zondag 17/11/2019

14:30

Beernem A

-Ichtegem3 -1
.

Lombardsijde

-Gistel4 -3
.Sint-Kruis-HO Oedelem1-1
15:00Daring Brugge-Lissewege4 -4
.Zwevezele B-Loppem1-1
.Oudenburg-

Jong Male

0-1

zaterdag 23/11/2019

19:30Zwevezele B10- 5Daring Brugge-

zondag 24/11/2019

14:30HO Oedelem10- 3SK Torhout-
.Sint-Joris4 -4Sint-Kruis-
.Jong Male5-10Beernem A-
.Lissewege4-2Oudenburg-
.Loppem8-4Moerkerke-
15:00Ichtegem1 -4Lombardsijde-
.Gistel2-2Spermalie-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

12/30

1.Zwevezele B2784.
2.Loppem268
3.Beernem A2510
4.Sint-Kruis248
5.Jong Male207.2
6.Oudenburg185
7.Daring Brugge186
8.Sint-Joris154-2.(3)
9.HO Oedelem155.-3(3)
10.Lissewege1423.
11.Moerkerke136-4.(0)
12.SK Torhout131
13.Lombardsijde139
14.Gistel111.-1(3)
15.Spermalie84
16.Ichtegem511.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Lombardsijde

periode 1

10/10

Zwevezele B25
2.Loppem22
3.Sint-Kruis20
4.Beernem A19
5.Oudenburg17
6.Jong Male16
7.Daring Brugge16
8.SK Torhout13
9.Lissewege12
10.Sint-Joris12
11.Gistel11
12.HO Oedelem11
13.Moerkerke10
14.Spermalie8
15.Lombardsijde7
16.Ichtegem4

periode 2

2/10

1.Lombardsijde6
2.Beernem A6
3.Loppem4
4.Jong Male4
HO Oedelem4
6.Sint-Kruis4
7.Sint-Joris3
8.Moerkerke3
9.Daring Brugge2
10.Lissewege2
11.Zwevezele B2
12.Oudenburg1
13.Ichtegem1
14.Gistel0
15.Spermalie0
16.SK Torhout0

periode 3

0/10

1.Oudenburg0
Sint-Kruis0
Spermalie0
Beernem A0
Loppem0
Ichtegem0
Lissewege0
Daring Brugge0
Lombardsijde0
Gistel0
SK Torhout0
Jong Male0
Zwevezele B0
Moerkerke0
HO Oedelem0
Sint-Joris0

Ichtegem

1.Zo-01/09/1915:00SK Torhout-Ichtegem4 -00016-
2.Zo-08/09/1915:00Ichtegem-Moerkerke1 -30016-
3.Zo-15/09/1915:00HO Oedelem-Ichtegem0 -1

3

312
4.Zo-22/09/1915:00Ichtegem-Sint-Joris1 -30313
5.Zo-29/09/1915:00Gistel-Ichtegem3 -31413
6.Zo-06/10/1915:00Ichtegem-Loppem1 -70414
7.Zo-13/10/1915:00Ichtegem-Jong Male1 -20414
8.Zo-20/10/1915:00Lissewege-Ichtegem1 -00414
9.Zo-27/10/1915:00Ichtegem-Zwevezele B0 -10415
10.Zo-03/11/1915:00Daring Brugge-Ichtegem2 -10416-
11.Zo-10/11/1915:00Ichtegem-Oudenburg2 -21516-
12.Zo-17/11/1914:30Beernem A-Ichtegem3 -10516-
13.Zo-24/11/1915:00Ichtegem-

Lombardsijde

-.
14.Za-30/11/1919:00Spermalie-Ichtegem -.
15.Zo-08/12/1915:00Ichtegem-Sint-Kruis -.
16.Zo-15/12/1915:00Ichtegem-SK Torhout -.
17.Zo-05/01/2015:00Moerkerke-Ichtegem -.
18.Zo-12/01/2000:00Ichtegem-HO Oedelem -.
19.Zo-19/01/2000:00Sint-Joris-Ichtegem -.
20.Zo-26/01/2000:00Ichtegem-Gistel -.
21.Zo-02/02/2000:00Loppem-Ichtegem -.
22.Zo-09/02/2000:00Jong Male-Ichtegem -.
23.Zo-16/02/2000:00Ichtegem-Lissewege -.
24.Zo-23/02/2000:00Zwevezele B-Ichtegem -.
25.Zo-08/03/2000:00Ichtegem-Daring Brugge -.
26.Zo-15/03/2000:00Oudenburg-Ichtegem -.
27.Zo-22/03/2000:00Ichtegem-Beernem A -.
28.Zo-29/03/2000:00

Lombardsijde

-Ichtegem -.
29.Zo-05/04/2000:00Ichtegem-Spermalie -.
30.Zo-19/04/2000:00Sint-Kruis-Ichtegem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Lombardsijde

1.Zo-01/09/1915:00

Lombardsijde

-Zwevezele B2 -30011
2.Zo-08/09/1915:00Daring Brugge-

Lombardsijde

4 -20014
3.Zo-15/09/1915:00

Lombardsijde

-Oudenburg3 -31114
4.Zo-22/09/1915:00Beernem A-

Lombardsijde

1 -11215
5.Zo-29/09/1916:00Loppem-

Lombardsijde

1 -11315
6.Zo-06/10/1915:00

Lombardsijde

-Spermalie1 -11415
7.Zo-13/10/1915:00Sint-Kruis-

Lombardsijde

3 -00415
8.Zo-20/10/1915:00

Lombardsijde

-SK Torhout1 -20416-
9.Zo-27/10/1915:00Moerkerke-

Lombardsijde

3 -00416-
10.Zo-03/11/1914:30

Lombardsijde

-HO Oedelem4 -1

3

715
11.Zo-10/11/1914:30Sint-Joris-

Lombardsijde

1 -3

3

1014
12.Zo-17/11/1914:30

Lombardsijde

-Gistel4 -3

3

1313
13.Zo-24/11/1915:00Ichtegem-

Lombardsijde

-.
14.Zo-01/12/1914:30

Lombardsijde

-Jong Male -.
15.Zo-08/12/1914:30Lissewege-

Lombardsijde

-.
16.Zo-15/12/1915:00Zwevezele B-

Lombardsijde

-.
17.Zo-05/01/2014:30

Lombardsijde

-Daring Brugge -.
18.Zo-12/01/2000:00Oudenburg-

Lombardsijde

-.
19.Zo-19/01/2000:00

Lombardsijde

-Beernem A -.
20.Zo-26/01/2000:00

Lombardsijde

-Loppem -.
21.Zo-02/02/2000:00Spermalie-

Lombardsijde

-.
22.Zo-09/02/2000:00

Lombardsijde

-Sint-Kruis -.
23.Zo-16/02/2000:00SK Torhout-

Lombardsijde

-.
24.Zo-23/02/2000:00

Lombardsijde

-Moerkerke -.
25.Zo-08/03/2000:00HO Oedelem-

Lombardsijde

-.
26.Zo-15/03/2000:00

Lombardsijde

-Sint-Joris -.
27.Zo-22/03/2000:00Gistel-

Lombardsijde

-.
28.Zo-29/03/2000:00

Lombardsijde

-Ichtegem -.
29.Zo-05/04/2000:00Jong Male-

Lombardsijde

-.
30.Zo-19/04/2000:00

Lombardsijde

-Lissewege -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (6/15)

1Zwevezele B1613:3+10
2Oudenburg1514:5+9
3Beernem A1415:7+8
4Sint-Kruis1412:6+6
5Loppem1219:6+13
6HO Oedelem119:6+3
7Daring Brugge912:10+2
8Lombardsijde815:13+2
9Jong Male810:9+1
10SK Torhout78:11-3
11Lissewege715:20-5
12Moerkerke66:9-3
13Spermalie68:16-8
14Sint-Joris412:20-8
15Gistel26:10-4
16Ichtegem16:18-12

alle wedstrijden (12/30)

1Zwevezele B2722:10+12
2Loppem2645:20+25
3Beernem A2526:13+13
4Sint-Kruis2422:14+8
5Jong Male2018:14+4
6Oudenburg1823:17+6
7Daring Brugge1824:18+6
8Sint-Joris1529:290
9HO Oedelem1518:20-2
10Lissewege1425:31-6
11Moerkerke1315:21-6
12SK Torhout1315:23-8
13Lombardsijde1322:26-4
14Gistel1120:25-5
15Spermalie813:37-24
16Ichtegem512:31-19

uitwedstrijden (6/15)

1Loppem1426:14+12
2Jong Male128:5+3
3Sint-Joris1117:9+8
4Beernem A1111:6+5
5Zwevezele B119:7+2
6Sint-Kruis1010:8+2
7Gistel914:15-1
8Daring Brugge912:8+4
9Lissewege710:11-1
10Moerkerke79:12-3
11SK Torhout67:12-5
12Lombardsijde57:13-6
13HO Oedelem49:14-5
14Ichtegem46:13-7
15Oudenburg39:12-3
16Spermalie25:21-16