www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 22/11/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

zaterdag 16/11/2019

19:00Spermalie-

Sint-Joris

2 -5
19:30SK Torhout-

Moerkerke

0-1

zondag 17/11/2019

14:30

Beernem A

-Ichtegem3 -1
.

Lombardsijde

-Gistel4 -3
.Sint-Kruis-HO Oedelem1-1
15:00Daring Brugge-Lissewege4 -4
.Zwevezele B-Loppem1-1
.Oudenburg-

Jong Male

0-1

zondag 24/11/2019

14:30HO Oedelem10- 3SK Torhout-
.Sint-Joris4- 4Sint-Kruis-
.Jong Male5 -10Beernem A-
.Lissewege4-2Oudenburg-
.Loppem8-4Moerkerke-
15:00Zwevezele B10-5Daring Brugge-
.Ichtegem1 -4Lombardsijde-
.Gistel2-2Spermalie-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

12/30

1.Zwevezele B278-1.(1)
2.Loppem268
3.Beernem A2510
4.Sint-Kruis248.-4(1)
5.Jong Male207
6.Oudenburg1854.
7.Daring Brugge186.2
8.Sint-Joris154
9.HO Oedelem1553.
10.Lissewege142-3.(3)
11.Moerkerke136.1
12.SK Torhout131.-2(3)
13.Lombardsijde139
14.Gistel111
15.Spermalie84
16.Ichtegem51
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Loppem

periode 1

10/10

Zwevezele B25
2.Loppem22
3.Sint-Kruis20
4.Beernem A19
5.Oudenburg17
6.Jong Male16
7.Daring Brugge16
8.SK Torhout13
9.Lissewege12
10.Sint-Joris12
11.Gistel11
12.HO Oedelem11
13.Moerkerke10
14.Spermalie8
15.Lombardsijde7
16.Ichtegem4

periode 2

2/10

1.Lombardsijde6
2.Beernem A6
3.Loppem4
4.Jong Male4
HO Oedelem4
6.Sint-Kruis4
7.Sint-Joris3
8.Moerkerke3
9.Daring Brugge2
10.Lissewege2
11.Zwevezele B2
12.Oudenburg1
13.Ichtegem1
14.Gistel0
15.Spermalie0
16.SK Torhout0

periode 3

0/10

1.Oudenburg0
Sint-Kruis0
Spermalie0
Beernem A0
Loppem0
Ichtegem0
Lissewege0
Daring Brugge0
Lombardsijde0
Gistel0
SK Torhout0
Jong Male0
Zwevezele B0
Moerkerke0
HO Oedelem0
Sint-Joris0

Loppem

1.Zo-01/09/1915:00

Loppem

-Oudenburg2 -1

3

35
2.Zo-08/09/1915:00Sint-Joris-

Loppem

4 -8

3

61
3.Zo-15/09/1915:00

Loppem

-Beernem A1 -1172
4.Zo-22/09/1915:00Gistel-

Loppem

1 -2

3

101
5.Zo-29/09/1916:00

Loppem

-Lombardsijde1 -11113
6.Zo-06/10/1915:00Ichtegem-

Loppem

1 -7

3

142
7.Zo-13/10/1915:00

Loppem

-Spermalie9 -0

3

171
8.Zo-20/10/1915:00Jong Male-

Loppem

2 -21182
9.Zo-27/10/1915:00

Loppem

-Sint-Kruis2 -21192
10.Zo-03/11/1914:30Lissewege-

Loppem

5 -6

3

222
11.Zo-10/11/1914:30

Loppem

-SK Torhout4 -1

3

252
12.Zo-17/11/1915:00Zwevezele B-

Loppem

1 -11262
13.Zo-24/11/1914:30

Loppem

-Moerkerke -.
14.Zo-01/12/1914:30

Loppem

-Daring Brugge -.
15.Zo-08/12/1914:30HO Oedelem-

Loppem

-.
16.Zo-15/12/1915:00Oudenburg-

Loppem

-.
17.Zo-05/01/2014:30

Loppem

-Sint-Joris -.
18.Zo-12/01/2000:00Beernem A-

Loppem

-.
19.Zo-19/01/2000:00

Loppem

-Gistel -.
20.Zo-26/01/2000:00Lombardsijde-

Loppem

-.
21.Zo-02/02/2000:00

Loppem

-Ichtegem -.
22.Zo-09/02/2000:00Spermalie-

Loppem

-.
23.Zo-16/02/2000:00

Loppem

-Jong Male -.
24.Zo-23/02/2000:00Sint-Kruis-

Loppem

-.
25.Zo-08/03/2000:00

Loppem

-Lissewege -.
26.Zo-15/03/2000:00SK Torhout-

Loppem

-.
27.Zo-22/03/2000:00

Loppem

-Zwevezele B -.
28.Zo-29/03/2000:00Moerkerke-

Loppem

-.
29.Zo-05/04/2000:00Daring Brugge-

Loppem

-.
30.Zo-19/04/2000:00

Loppem

-HO Oedelem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Moerkerke

1.Zo-01/09/1915:00Moerkerke-Gistel1 -40014
2.Zo-08/09/1915:00Ichtegem-Moerkerke1 -3

3

310
3.Zo-15/09/1915:00Moerkerke-Jong Male0 -20311
4.Zo-22/09/1915:00Lissewege-Moerkerke4 -20312
5.Zo-29/09/1915:00Moerkerke-Zwevezele B1 -20314
6.Zo-06/10/1915:00Daring Brugge-Moerkerke1 -11413
7.Zo-13/10/1915:00Moerkerke-Oudenburg1 -0

3

713
8.Zo-20/10/1915:00Beernem A-Moerkerke5 -20713
9.Zo-27/10/1915:00Moerkerke-Lombardsijde3 -0

3

1013
10.Za-02/11/1919:00Spermalie-Moerkerke1 -001013
11.Zo-10/11/1915:00Moerkerke-Sint-Kruis0 -101013
12.Za-16/11/1919:30SK Torhout-Moerkerke0 -1

3

1311
13.Zo-24/11/1914:30

Loppem

-Moerkerke -.
14.Zo-01/12/1915:00Moerkerke-HO Oedelem -.
15.Zo-08/12/1914:30Sint-Joris-Moerkerke -.
16.Zo-15/12/1915:00Gistel-Moerkerke -.
17.Zo-05/01/2015:00Moerkerke-Ichtegem -.
18.Zo-12/01/2000:00Jong Male-Moerkerke -.
19.Zo-19/01/2000:00Moerkerke-Lissewege -.
20.Zo-26/01/2000:00Zwevezele B-Moerkerke -.
21.Zo-02/02/2000:00Moerkerke-Daring Brugge -.
22.Zo-09/02/2000:00Oudenburg-Moerkerke -.
23.Zo-16/02/2000:00Moerkerke-Beernem A -.
24.Zo-23/02/2000:00Lombardsijde-Moerkerke -.
25.Zo-08/03/2000:00Moerkerke-Spermalie -.
26.Zo-15/03/2000:00Sint-Kruis-Moerkerke -.
27.Zo-22/03/2000:00Moerkerke-SK Torhout -.
28.Zo-29/03/2000:00Moerkerke-

Loppem

-.
29.Zo-05/04/2000:00HO Oedelem-Moerkerke -.
30.Zo-19/04/2000:00Moerkerke-Sint-Joris -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (6/15)

1Zwevezele B1613:3+10
2Oudenburg1514:5+9
3Beernem A1415:7+8
4Sint-Kruis1412:6+6
5Loppem1219:6+13
6HO Oedelem119:6+3
7Daring Brugge912:10+2
8Lombardsijde815:13+2
9Jong Male810:9+1
10SK Torhout78:11-3
11Lissewege715:20-5
12Moerkerke66:9-3
13Spermalie68:16-8
14Sint-Joris412:20-8
15Gistel26:10-4
16Ichtegem16:18-12

alle wedstrijden (12/30)

1Zwevezele B2722:10+12
2Loppem2645:20+25
3Beernem A2526:13+13
4Sint-Kruis2422:14+8
5Jong Male2018:14+4
6Oudenburg1823:17+6
7Daring Brugge1824:18+6
8Sint-Joris1529:290
9HO Oedelem1518:20-2
10Lissewege1425:31-6
11Moerkerke1315:21-6
12SK Torhout1315:23-8
13Lombardsijde1322:26-4
14Gistel1120:25-5
15Spermalie813:37-24
16Ichtegem512:31-19

uitwedstrijden (6/15)

1Loppem1426:14+12
2Jong Male128:5+3
3Sint-Joris1117:9+8
4Beernem A1111:6+5
5Zwevezele B119:7+2
6Sint-Kruis1010:8+2
7Gistel914:15-1
8Daring Brugge912:8+4
9Lissewege710:11-1
10Moerkerke79:12-3
11SK Torhout67:12-5
12Lombardsijde57:13-6
13HO Oedelem49:14-5
14Ichtegem46:13-7
15Oudenburg39:12-3
16Spermalie25:21-16