www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 10/11/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:00Spermalie-

Lissewege

1-4

zondag 01/09/2019

15:00

SK Torhout

-Ichtegem4-0
.

Loppem

-Oudenburg2-1
.HO Oedelem-Sint-Joris1-1
.Beernem A-Daring Brugge1-1
.Lombardsijde-

Zwevezele B

2-3
.

Sint-Kruis

-Jong Male2-1
.Moerkerke-

Gistel

1-4

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30

Zwevezele B

-Spermalie2-0

zondag 08/09/2019

15:00

Oudenburg

-Beernem A1-0
.Lissewege-

Sint-Kruis

1-3
.Gistel-

HO Oedelem

1-2
.Sint-Joris-

Loppem

4-8
.

Daring Brugge

-Lombardsijde4-2
.Jong Male-

SK Torhout

0-1
.Ichtegem-

Moerkerke

1-3

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

17:30Sint-Kruis-Zwevezele B1-1
20:00

SK Torhout

-Lissewege1-0

zondag 15/09/2019

15:00Sint-Joris-

Gistel

3-4
.Lombardsijde-Oudenburg3-3
.Loppem-Beernem A1-1
.Spermalie-

Daring Brugge

1-4
.Moerkerke-

Jong Male

0-2
.HO Oedelem-

Ichtegem

0-1

speeldag 4

periode 1

zondag 22/09/2019

15:00

Oudenburg

-Spermalie5-1
.Ichtegem-

Sint-Joris

1-3
.

Jong Male

-HO Oedelem2-1
.Beernem A-Lombardsijde1-1
.

Lissewege

-Moerkerke4-2
.Daring Brugge-

Sint-Kruis

1-2
.Gistel-

Loppem

1-2
.

Zwevezele B

-SK Torhout2-0

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:00Spermalie-

Beernem A

2-3
19:30

HO Oedelem

-Lissewege2-1

zondag 29/09/2019

15:00Sint-Joris-

Jong Male

0-2
.Gistel-Ichtegem3-3
.

Sint-Kruis

-Oudenburg2-1
.SK Torhout-

Daring Brugge

0-3
.Moerkerke-

Zwevezele B

1-2
16:00Loppem-Lombardsijde1-1

speeldag 6

periode 1

zondag 06/10/2019

15:00

Oudenburg

-SK Torhout2-1
.

Beernem A

-Sint-Kruis3-2
.Lombardsijde-Spermalie1-1
.Ichtegem-

Loppem

1-7
.Jong Male-

Gistel

1-3
.Lissewege-

Sint-Joris

3-8
.

Zwevezele B

-HO Oedelem3-2
.Daring Brugge-Moerkerke1-1

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30SK Torhout-

Beernem A

1-5

zondag 13/10/2019

15:00

HO Oedelem

-Daring Brugge3-1
.

Sint-Joris

-Zwevezele B2-1
.Gistel-

Lissewege

0-1
.Ichtegem-

Jong Male

1-2
.

Sint-Kruis

-Lombardsijde3-0
.

Moerkerke

-Oudenburg1-0
.

Loppem

-Spermalie9-0

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:00

Spermalie

-Sint-Kruis1-0

zondag 20/10/2019

15:00

Oudenburg

-HO Oedelem3-2
.

Beernem A

-Moerkerke5-2
.Lombardsijde-

SK Torhout

1-2
.Jong Male-Loppem2-2
.

Lissewege

-Ichtegem1-0
.

Zwevezele B

-Gistel3-0
.Daring Brugge-Sint-Joris0-0

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

20:00SK Torhout-Spermalie2-2

zondag 27/10/2019

15:00HO Oedelem-Beernem A1-1
.Sint-Joris-Oudenburg2-2
.Gistel-Daring Brugge1-1
.Ichtegem-

Zwevezele B

0-1
.

Jong Male

-Lissewege3-0
.

Moerkerke

-Lombardsijde3-0
.Loppem-Sint-Kruis2-2

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:00

Spermalie

-Moerkerke1-0
19:30

Zwevezele B

-Jong Male2-0

zondag 03/11/2019

14:30

Beernem A

-Sint-Joris2-0
.

Lombardsijde

-HO Oedelem4-1
.

Sint-Kruis

-SK Torhout3-2
.Lissewege-

Loppem

5-6
15:00

Oudenburg

-Gistel3-0
.

Daring Brugge

-Ichtegem2-1

speeldag 11

periode 2

zondag 10/11/2019

14:30

HO Oedelem

-Spermalie2-1
.Sint-Joris-

Lombardsijde

1-3
.Jong Male-Daring Brugge2-2
.Lissewege-Zwevezele B1-1
.

Loppem

-SK Torhout4-1
15:00Moerkerke-

Sint-Kruis

0-1
.Ichtegem-Oudenburg2-2
.Gistel-

Beernem A

0-1

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:00Spermalie-Sint-Joris-
19:30SK Torhout-Moerkerke-

zondag 17/11/2019

14:30Beernem A-Ichtegem-
.Lombardsijde-Gistel-
.Sint-Kruis-HO Oedelem-
15:00Daring Brugge-Lissewege-
.Zwevezele B-Loppem-
.Oudenburg-Jong Male-

speeldag 13

periode 2

zondag 24/11/2019

14:30HO Oedelem-SK Torhout-
.Sint-Joris-Sint-Kruis-
.Ichtegem-Lombardsijde-
.Jong Male-Beernem A-
.Lissewege-Oudenburg-
.Loppem-Moerkerke-
15:00Gistel-Spermalie-
.Zwevezele B-Daring Brugge-

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:00Spermalie-Ichtegem-
20:00SK Torhout-Sint-Joris-

zondag 01/12/2019

14:30Beernem A-Lissewege-
.Lombardsijde-Jong Male-
.Sint-Kruis-Gistel-
.Moerkerke-HO Oedelem-
.Loppem-Daring Brugge-
15:00Oudenburg-Zwevezele B-

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

14:30Jong Male-Spermalie-
.Sint-Joris-Moerkerke-
.Ichtegem-Sint-Kruis-
.HO Oedelem-Loppem-
15:00Gistel-SK Torhout-
.Lissewege-Lombardsijde-
.Zwevezele B-Beernem A-
.Daring Brugge-Oudenburg-

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Sint-Joris-HO Oedelem-
.Daring Brugge-Beernem A-
.Zwevezele B-Lombardsijde-
.Lissewege-Spermalie-
.Jong Male-Sint-Kruis-
.Ichtegem-SK Torhout-
.Gistel-Moerkerke-
.Oudenburg-Loppem-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Beernem A-Oudenburg-
.Loppem-Sint-Joris-
.HO Oedelem-Gistel-
.Moerkerke-Ichtegem-
.SK Torhout-Jong Male-
.Sint-Kruis-Lissewege-
.Spermalie-Zwevezele B-
.Lombardsijde-Daring Brugge-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Ichtegem-HO Oedelem-
.Gistel-Sint-Joris-
.Oudenburg-Lombardsijde-
.Daring Brugge-Spermalie-
.Zwevezele B-Sint-Kruis-
.Lissewege-SK Torhout-
.Jong Male-Moerkerke-
.Beernem A-Loppem-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Spermalie-Oudenburg-
.Lombardsijde-Beernem A-
.Loppem-Gistel-
.Sint-Joris-Ichtegem-
.HO Oedelem-Jong Male-
.Moerkerke-Lissewege-
.SK Torhout-Zwevezele B-
.Sint-Kruis-Daring Brugge-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Lissewege-HO Oedelem-
.Jong Male-Sint-Joris-
.Ichtegem-Gistel-
.Beernem A-Spermalie-
.Oudenburg-Sint-Kruis-
.Daring Brugge-SK Torhout-
.Zwevezele B-Moerkerke-
.Lombardsijde-Loppem-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00SK Torhout-Oudenburg-
.Sint-Kruis-Beernem A-
.Spermalie-Lombardsijde-
.Loppem-Ichtegem-
.Gistel-Jong Male-
.Sint-Joris-Lissewege-
.HO Oedelem-Zwevezele B-
.Moerkerke-Daring Brugge-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Daring Brugge-HO Oedelem-
.Zwevezele B-Sint-Joris-
.Lissewege-Gistel-
.Jong Male-Ichtegem-
.Lombardsijde-Sint-Kruis-
.Beernem A-SK Torhout-
.Oudenburg-Moerkerke-
.Spermalie-Loppem-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00HO Oedelem-Oudenburg-
.Moerkerke-Beernem A-
.SK Torhout-Lombardsijde-
.Sint-Kruis-Spermalie-
.Loppem-Jong Male-
.Ichtegem-Lissewege-
.Gistel-Zwevezele B-
.Sint-Joris-Daring Brugge-

speeldag 24

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00Beernem A-HO Oedelem-
.Oudenburg-Sint-Joris-
.Daring Brugge-Gistel-
.Zwevezele B-Ichtegem-
.Lissewege-Jong Male-
.Spermalie-SK Torhout-
.Lombardsijde-Moerkerke-
.Sint-Kruis-Loppem-

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Gistel-Oudenburg-
.Sint-Joris-Beernem A-
.HO Oedelem-Lombardsijde-
.Moerkerke-Spermalie-
.SK Torhout-Sint-Kruis-
.Loppem-Lissewege-
.Jong Male-Zwevezele B-
.Ichtegem-Daring Brugge-

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Spermalie-HO Oedelem-
.Lombardsijde-Sint-Joris-
.Beernem A-Gistel-
.Oudenburg-Ichtegem-
.Daring Brugge-Jong Male-
.Zwevezele B-Lissewege-
.Sint-Kruis-Moerkerke-
.SK Torhout-Loppem-

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Jong Male-Oudenburg-
.Ichtegem-Beernem A-
.Gistel-Lombardsijde-
.Sint-Joris-Spermalie-
.HO Oedelem-Sint-Kruis-
.Moerkerke-SK Torhout-
.Loppem-Zwevezele B-
.Lissewege-Daring Brugge-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00SK Torhout-HO Oedelem-
.Sint-Kruis-Sint-Joris-
.Spermalie-Gistel-
.Lombardsijde-Ichtegem-
.Beernem A-Jong Male-
.Oudenburg-Lissewege-
.Daring Brugge-Zwevezele B-
.Moerkerke-Loppem-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Zwevezele B-Oudenburg-
.Lissewege-Beernem A-
.Jong Male-Lombardsijde-
.Ichtegem-Spermalie-
.Gistel-Sint-Kruis-
.Sint-Joris-SK Torhout-
.HO Oedelem-Moerkerke-
.Daring Brugge-Loppem-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Loppem-HO Oedelem-
.Moerkerke-Sint-Joris-
.SK Torhout-Gistel-
.Sint-Kruis-Ichtegem-
.Spermalie-Jong Male-
.Lombardsijde-Lissewege-
.Beernem A-Zwevezele B-
.Oudenburg-Daring Brugge-

11/30

1.Zwevezele B2610
2.Loppem258
3.Sint-Kruis237
4.Beernem A2210
5.Oudenburg188
6.Jong Male175
7.Daring Brugge176
8.HO Oedelem144
9.Lissewege134
10.SK Torhout134
11.Sint-Joris122
12.Gistel111
13.Moerkerke103
14.Lombardsijde106
15.Spermalie87
16.Ichtegem51
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

11/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Zwevezele B268+12213+29
2.Loppem257+25444+1225
3.Sint-Kruis237+8213+210
4.Beernem A226+11233+511
5.Oudenburg185+7230-39
6.Jong Male175+3173+27
7.Daring Brugge174+6202+412
8.HO Oedelem144-2171-58
9.Lissewege134-6212-16
10.SK Torhout134-7152-57
11.Sint-Joris123-3242+512
12.Gistel113-4173011
13.Moerkerke103-7141-48
14.Lombardsijde102-5181-67
15.Spermalie82-21110-165
16.Ichtegem51-17111-55

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Zwevezele B258+1220
2.Loppem226+2240
3.Sint-Kruis206+720
4.Beernem A195+1022
5.Oudenburg175+721
6.Jong Male165+315
7.Daring Brugge164+618
8.SK Torhout134-414
9.Lissewege124-620
10.Sint-Joris123-123
11.Gistel113-317
12.HO Oedelem113-315
13.Moerkerke103-614
14.Spermalie82-2010
15.Lombardsijde71-715
16.Ichtegem41-179

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

1/10

1

2

3

4

1.Loppem31+34
2.Lombardsijde31+23
3.HO Oedelem31+12
4.Sint-Kruis31+11
Beernem A31+11
6.Oudenburg1002
Ichtegem1002
Daring Brugge1002
Jong Male1002
10.Lissewege1001
Zwevezele B1001
12.Spermalie00-11
13.Gistel00-10
Moerkerke00-10
15.Sint-Joris00-21
16.SK Torhout00-31

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Oudenburg0000
Sint-Kruis0000
Spermalie0000
Beernem A0000
Loppem0000
Ichtegem0000
Lissewege0000
Daring Brugge0000
Lombardsijde0000
Gistel0000
SK Torhout0000
Jong Male0000
Zwevezele B0000
Moerkerke0000
HO Oedelem0000
Sint-Joris0000