www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 02/08/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 05/09/2020

19:00Ruddervoorde-Daring Brugge-

zondag 06/09/2020

15:00Lissewege A-KFC Damme-
.Jong Male-Aartrijke-
.Oostveld Oedelem-Zandvoorde-
.Handzame-Oudenburg-
.Sint-Kruis-Veldegem-
.De Haan-Eernegem-
16:00Koekelare A-SK Torhout-

speeldag 2

periode 1

zaterdag 12/09/2020

19:00Eernegem-Lissewege A-
19:30Zandvoorde-Handzame-
20:00SK Torhout-De Haan-

zondag 13/09/2020

15:00Veldegem-Koekelare A-
.Oudenburg-Sint-Kruis-
.Aartrijke-Oostveld Oedelem-
.Daring Brugge-Jong Male-
.KFC Damme-Ruddervoorde-

speeldag 3

periode 1

zaterdag 19/09/2020

17:00Sint-Kruis-Zandvoorde-
19:00Ruddervoorde-Eernegem-
20:00SK Torhout-Veldegem-

zondag 20/09/2020

15:00Jong Male-KFC Damme-
.Oostveld Oedelem-Daring Brugge-
.Handzame-Aartrijke-
.De Haan-Lissewege A-
16:00Koekelare A-Oudenburg-

speeldag 4

periode 1

zaterdag 26/09/2020

19:00Veldegem-De Haan-
.Eernegem-Jong Male-
20:00Zandvoorde-Koekelare A-

zondag 27/09/2020

15:00Lissewege A-Ruddervoorde-
.Oudenburg-SK Torhout-
.Aartrijke-Sint-Kruis-
.Daring Brugge-Handzame-
.KFC Damme-Oostveld Oedelem-

speeldag 5

periode 1

maandag 02/05/2022

00:00Koekelare A-Aartrijke-
.SK Torhout-Zandvoorde-
.Veldegem-Oudenburg-
.Jong Male-Lissewege A-
.Oostveld Oedelem-Eernegem-
.Handzame-KFC Damme-
.Sint-Kruis-Daring Brugge-
.De Haan-Ruddervoorde-

speeldag 6

periode 1

dinsdag 03/05/2022

00:00Eernegem-Handzame-
.Lissewege A-Oostveld Oedelem-
.Ruddervoorde-Jong Male-
.Oudenburg-De Haan-
.Zandvoorde-Veldegem-
.Aartrijke-SK Torhout-
.Daring Brugge-Koekelare A-
.KFC Damme-Sint-Kruis-

speeldag 7

periode 1

woensdag 04/05/2022

00:00Koekelare A-KFC Damme-
.SK Torhout-Daring Brugge-
.Veldegem-Aartrijke-
.Oudenburg-Zandvoorde-
.Oostveld Oedelem-Ruddervoorde-
.Handzame-Lissewege A-
.Sint-Kruis-Eernegem-
.De Haan-Jong Male-

speeldag 8

periode 1

donderdag 05/05/2022

00:00Eernegem-Koekelare A-
.Lissewege A-Sint-Kruis-
.Ruddervoorde-Handzame-
.Jong Male-Oostveld Oedelem-
.Zandvoorde-De Haan-
.Aartrijke-Oudenburg-
.Daring Brugge-Veldegem-
.KFC Damme-SK Torhout-

speeldag 9

periode 1

vrijdag 06/05/2022

00:00Koekelare A-Lissewege A-
.SK Torhout-Eernegem-
.Veldegem-KFC Damme-
.Oudenburg-Daring Brugge-
.Zandvoorde-Aartrijke-
.Handzame-Jong Male-
.Sint-Kruis-Ruddervoorde-
.De Haan-Oostveld Oedelem-

speeldag 10

periode 1

zaterdag 07/05/2022

00:00Eernegem-Veldegem-
.Lissewege A-SK Torhout-
.Ruddervoorde-Koekelare A-
.Jong Male-Sint-Kruis-
.Oostveld Oedelem-Handzame-
.Aartrijke-De Haan-
.Daring Brugge-Zandvoorde-
.KFC Damme-Oudenburg-

speeldag 11

periode 2

zondag 08/05/2022

00:00Koekelare A-Jong Male-
.SK Torhout-Ruddervoorde-
.Veldegem-Lissewege A-
.Oudenburg-Eernegem-
.Zandvoorde-KFC Damme-
.Aartrijke-Daring Brugge-
.Sint-Kruis-Oostveld Oedelem-
.De Haan-Handzame-

speeldag 12

periode 2

maandag 09/05/2022

00:00Eernegem-Zandvoorde-
.Lissewege A-Oudenburg-
.Ruddervoorde-Veldegem-
.Jong Male-SK Torhout-
.Oostveld Oedelem-Koekelare A-
.Handzame-Sint-Kruis-
.Daring Brugge-De Haan-
.KFC Damme-Aartrijke-

speeldag 13

periode 2

dinsdag 10/05/2022

00:00Koekelare A-Handzame-
.SK Torhout-Oostveld Oedelem-
.Veldegem-Jong Male-
.Oudenburg-Ruddervoorde-
.Zandvoorde-Lissewege A-
.Aartrijke-Eernegem-
.Daring Brugge-KFC Damme-
.De Haan-Sint-Kruis-

speeldag 14

periode 2

woensdag 11/05/2022

00:00Eernegem-Daring Brugge-
.Lissewege A-Aartrijke-
.Ruddervoorde-Zandvoorde-
.Jong Male-Oudenburg-
.Oostveld Oedelem-Veldegem-
.Handzame-SK Torhout-
.Sint-Kruis-Koekelare A-
.De Haan-KFC Damme-

speeldag 15

periode 2

donderdag 12/05/2022

00:00Koekelare A-De Haan-
.SK Torhout-Sint-Kruis-
.Veldegem-Handzame-
.Oudenburg-Oostveld Oedelem-
.Zandvoorde-Jong Male-
.Aartrijke-Ruddervoorde-
.Daring Brugge-Lissewege A-
.KFC Damme-Eernegem-

speeldag 16

periode 2

vrijdag 13/05/2022

00:00SK Torhout-Koekelare A-
.KFC Damme-Lissewege A-
.Daring Brugge-Ruddervoorde-
.Aartrijke-Jong Male-
.Zandvoorde-Oostveld Oedelem-
.Oudenburg-Handzame-
.Veldegem-Sint-Kruis-
.Eernegem-De Haan-

speeldag 17

periode 2

zaterdag 14/05/2022

00:00Lissewege A-Eernegem-
.De Haan-SK Torhout-
.Koekelare A-Veldegem-
.Sint-Kruis-Oudenburg-
.Handzame-Zandvoorde-
.Oostveld Oedelem-Aartrijke-
.Jong Male-Daring Brugge-
.Ruddervoorde-KFC Damme-

speeldag 18

periode 2

zondag 15/05/2022

00:00Oudenburg-Koekelare A-
.Veldegem-SK Torhout-
.Eernegem-Ruddervoorde-
.KFC Damme-Jong Male-
.Daring Brugge-Oostveld Oedelem-
.Aartrijke-Handzame-
.Zandvoorde-Sint-Kruis-
.Lissewege A-De Haan-

speeldag 19

periode 2

maandag 16/05/2022

00:00Jong Male-Eernegem-
.Ruddervoorde-Lissewege A-
.De Haan-Veldegem-
.SK Torhout-Oudenburg-
.Koekelare A-Zandvoorde-
.Sint-Kruis-Aartrijke-
.Handzame-Daring Brugge-
.Oostveld Oedelem-KFC Damme-

speeldag 20

periode 2

dinsdag 17/05/2022

00:00Aartrijke-Koekelare A-
.Zandvoorde-SK Torhout-
.Oudenburg-Veldegem-
.Lissewege A-Jong Male-
.Eernegem-Oostveld Oedelem-
.KFC Damme-Handzame-
.Daring Brugge-Sint-Kruis-
.Ruddervoorde-De Haan-

speeldag 21

periode 3

woensdag 18/05/2022

00:00Handzame-Eernegem-
.Oostveld Oedelem-Lissewege A-
.Jong Male-Ruddervoorde-
.De Haan-Oudenburg-
.Veldegem-Zandvoorde-
.SK Torhout-Aartrijke-
.Koekelare A-Daring Brugge-
.Sint-Kruis-KFC Damme-

speeldag 22

periode 3

donderdag 19/05/2022

00:00KFC Damme-Koekelare A-
.Daring Brugge-SK Torhout-
.Aartrijke-Veldegem-
.Zandvoorde-Oudenburg-
.Ruddervoorde-Oostveld Oedelem-
.Lissewege A-Handzame-
.Eernegem-Sint-Kruis-
.Jong Male-De Haan-

speeldag 23

periode 3

vrijdag 20/05/2022

00:00Koekelare A-Eernegem-
.Sint-Kruis-Lissewege A-
.Handzame-Ruddervoorde-
.Oostveld Oedelem-Jong Male-
.De Haan-Zandvoorde-
.Oudenburg-Aartrijke-
.Veldegem-Daring Brugge-
.SK Torhout-KFC Damme-

speeldag 24

periode 3

zaterdag 21/05/2022

00:00Lissewege A-Koekelare A-
.Eernegem-SK Torhout-
.KFC Damme-Veldegem-
.Daring Brugge-Oudenburg-
.Aartrijke-Zandvoorde-
.Jong Male-Handzame-
.Ruddervoorde-Sint-Kruis-
.Oostveld Oedelem-De Haan-

speeldag 25

periode 3

zondag 22/05/2022

00:00Veldegem-Eernegem-
.SK Torhout-Lissewege A-
.Koekelare A-Ruddervoorde-
.Sint-Kruis-Jong Male-
.Handzame-Oostveld Oedelem-
.De Haan-Aartrijke-
.Zandvoorde-Daring Brugge-
.Oudenburg-KFC Damme-

speeldag 26

periode 3

maandag 23/05/2022

00:00Jong Male-Koekelare A-
.Ruddervoorde-SK Torhout-
.Lissewege A-Veldegem-
.Eernegem-Oudenburg-
.KFC Damme-Zandvoorde-
.Daring Brugge-Aartrijke-
.Oostveld Oedelem-Sint-Kruis-
.Handzame-De Haan-

speeldag 27

periode 3

dinsdag 24/05/2022

00:00Zandvoorde-Eernegem-
.Oudenburg-Lissewege A-
.Veldegem-Ruddervoorde-
.SK Torhout-Jong Male-
.Koekelare A-Oostveld Oedelem-
.Sint-Kruis-Handzame-
.De Haan-Daring Brugge-
.Aartrijke-KFC Damme-

speeldag 28

periode 3

woensdag 25/05/2022

00:00Handzame-Koekelare A-
.Oostveld Oedelem-SK Torhout-
.Jong Male-Veldegem-
.Ruddervoorde-Oudenburg-
.Lissewege A-Zandvoorde-
.Eernegem-Aartrijke-
.KFC Damme-Daring Brugge-
.Sint-Kruis-De Haan-

speeldag 29

periode 3

donderdag 26/05/2022

00:00Daring Brugge-Eernegem-
.Aartrijke-Lissewege A-
.Zandvoorde-Ruddervoorde-
.Oudenburg-Jong Male-
.Veldegem-Oostveld Oedelem-
.SK Torhout-Handzame-
.Koekelare A-Sint-Kruis-
.KFC Damme-De Haan-

speeldag 30

periode 3

vrijdag 27/05/2022

00:00De Haan-Koekelare A-
.Sint-Kruis-SK Torhout-
.Handzame-Veldegem-
.Oostveld Oedelem-Oudenburg-
.Jong Male-Zandvoorde-
.Ruddervoorde-Aartrijke-
.Lissewege A-Daring Brugge-
.Eernegem-KFC Damme-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

0/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Veldegem0000000
Eernegem0000000
De Haan0000000
Daring Brugge0000000
Jong Male0000000
Sint-Kruis0000000
Oudenburg0000000
Koekelare A0000000
Lissewege A0000000
Oostveld Oedelem0000000
KFC Damme0000000
SK Torhout0000000
Ruddervoorde0000000
Handzame0000000
Zandvoorde0000000
Aartrijke0000000

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.Veldegem000
Eernegem000
De Haan000
Daring Brugge000
Jong Male000
Sint-Kruis000
Oudenburg000
Koekelare A000
Lissewege A000
Oostveld Oedelem000
KFC Damme000
SK Torhout000
Ruddervoorde000
Handzame000
Zandvoorde000
Aartrijke000

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.Veldegem000
Eernegem000
De Haan000
Daring Brugge000
Jong Male000
Sint-Kruis000
Oudenburg000
Koekelare A000
Lissewege A000
Oostveld Oedelem000
KFC Damme000
SK Torhout000
Ruddervoorde000
Handzame000
Zandvoorde000
Aartrijke000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.Veldegem000
Eernegem000
De Haan000
Daring Brugge000
Jong Male000
Sint-Kruis000
Oudenburg000
Koekelare A000
Lissewege A000
Oostveld Oedelem000
KFC Damme000
SK Torhout000
Ruddervoorde000
Handzame000
Zandvoorde000
Aartrijke000