www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
West-Vlaanderen : 2de Provinciale A
zaterdag 16/03/2024 |
19:00 | Veurne A | - | Lichtervelde | 0
| - | 4 |
. | Diksmuide B | - | Houthulst A | 4
| - | 0 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Heist A | - | Snaaskerke | 0 | - | 2 |
. | Sint-Kruis | - | Daring Brugge | 2 | - | 1 |
. | Lissewege A | - | Hooglede | 1
| - | 3 |
. | Jabbeke | - | De Haan | 2 | - | 0 |
. | Oudenburg | - | Tielt | 6
| - | 1
|
. | Jong Male | - | Koekelare A | 2
| - | 2 |
dinsdag 19/03/2024 |
20:00 | Lissewege A | 1 | - |
4 | Diksmuide B | | - | |
woensdag 20/03/2024 |
20:00 | Jabbeke | 6 | - |
2 | Sint-Kruis | | - | |
zaterdag 23/03/2024 |
18:00 | Koekelare A | 12 |
- |
3 | Lissewege A | | - | |
19:00 | Snaaskerke | 7 | - |
8 | Oudenburg | | - | |
. | Tielt | 0 | - | 4 | Diksmuide B | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Houthulst A | 9 | - | 8 | Veurne A | | - | |
. | Daring Brugge | 4 |
- | 4 | Heist A | | - | |
. | De Haan | 1 | - | 2 | Sint-Kruis | | - | |
. | Lichtervelde | 4 | - | 9 | Jong Male | | - | |
. | Hooglede | 7 | - | 4 | Jabbeke | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Jong Male | 26 |
2. | Heist A | 24 |
3. | Veurne A | 22 |
4. | Oudenburg | 19 |
5. | Lissewege A | 18 |
6. | Houthulst A | 17 |
7. | Koekelare A | 17 |
8. | Lichtervelde | 13 |
9. | Hooglede | 12 |
10. | Daring Brugge | 11 |
11. | Jabbeke | 11 |
12. | Sint-Kruis | 9 |
13. | Snaaskerke | 9 |
14. | Diksmuide B | 7 |
15. | Tielt | 6 |
16. | De Haan | 2 |
periode 2
10/10 |
| Houthulst A | 27 |
2. | Jong Male | 22 |
3. | Jabbeke | 22 |
4. | Hooglede | 17 |
5. | Sint-Kruis | 15 |
6. | Lichtervelde | 15 |
7. | Diksmuide B | 14 |
8. | Koekelare A | 14 |
| Daring Brugge | 14 |
10. | Lissewege A | 13 |
11. | Veurne A | 12 |
12. | Oudenburg | 12 |
13. | Snaaskerke | 11 |
14. | De Haan | 9 |
15. | Heist A | 8 |
16. | Tielt | 0 |
periode 3
5/10 |
1. | Lichtervelde | 12 |
2. | Koekelare A | 11 |
3. | Snaaskerke | 11 |
4. | Veurne A | 10 |
5. | Hooglede | 9 |
6. | Diksmuide B* | 9 |
7. | Jong Male | 8 |
8. | Heist A | 6 |
9. | Houthulst A | 6 |
10. | Sint-Kruis* | 6 |
11. | Oudenburg | 5 |
12. | Daring Brugge | 4 |
13. | Jabbeke* | 4 |
14. | De Haan | 4 |
15. | Tielt | 1 |
16. | Lissewege A* | 0 |
verzameld uit alle reeksen