West-Vlaanderen : 3de Provinciale B(2020-2021)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

2/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Oostveld Oedelem62+551+44
2.Oudenburg62+341+12
3.De Haan41+47002
4.Eernegem41+14002
5.Jong Male31+360-12
6.Koekelare A31+141+23
7.Veldegem31031+22
8.Daring Brugge31030-10
9.Sint-Kruis31020-20
10.Handzame31-141+12
11.Aartrijke31-241+24
12.Ruddervoorde2003001
13.SK Torhout10-22000
14.KFC Damme10-410-40
15.Zandvoorde00-310-20
16.Lissewege A00-520-52

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Oostveld Oedelem22005 : 0+56
2.Oudenburg22004 : 1+36
3.De Haan21107 : 3+44
4.Eernegem21104 : 3+14
5.Jong Male21016 : 3+33
6.Koekelare A21014 : 3+13
7.Veldegem21013 : 303
8.Daring Brugge21013 : 303
9.Sint-Kruis21012 : 203
10.Handzame21014 : 5-13
11.Aartrijke21014 : 6-23
12.Ruddervoorde20203 : 302
13.SK Torhout20112 : 4-21
14.KFC Damme20111 : 5-41
15.Zandvoorde20021 : 4-30
16.Lissewege A20022 : 7-50