www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/03/2024
Brabant-vv : 4de Provinciale E
zaterdag 16/03/2024 |
18:00 | Lubbeek B | - | RWL Sport B | 2
| - | 3
| |
19:30 | Sp.Molenbeek | - | Sparta Schaffen | 0 | - | 3 | |
. | Tielt-Winge B | - | Aarschot B | 5
| - | 0
| |
zondag 17/03/2024 |
12:45 | Baal B | - | Langdorp |
| - |
| ?? |
15:00 | Rap.Wezemaal B | - | Keiberg B | 1
| - | 3 | |
. | Werchter | - | Plenke Werchter | 1
| - | 5
| |
. | KVC Haacht A | - | Linden B | 5
| - | 0
| |
. | Deurne | - | Klimop Begijnendijk | 0 | - | 3 | |
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Keiberg B | 3 | - |
10 | KVC Haacht A | | - | |
. | Langdorp | 8 | - |
1 | Rap.Wezemaal B | | - | |
. | Sparta Schaffen | 12 |
- | 9 | Werchter | | - | |
19:45 | Klimop Begijnendijk | 7 | - | 4 | Tielt-Winge B | | - | |
20:00 | RWL Sport B | 7 | - | 3 | Baal B | | - | |
. | Plenke Werchter | 9 | - | 5 | Deurne | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Aarschot B | 0 |
- | 3 | Lubbeek B | | - | |
18:00 | Linden B | 1 | - | 7 | Sp.Molenbeek | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Plenke Werchter | 28 |
2. | KVC Haacht A | 24 |
3. | RWL Sport B | 21 |
4. | Werchter | 21 |
5. | Klimop Begijnendijk | 21 |
6. | Sp.Molenbeek | 20 |
7. | Langdorp | 19 |
8. | Sparta Schaffen | 15 |
9. | Keiberg B | 12 |
10. | Tielt-Winge B | 12 |
11. | Rap.Wezemaal B | 10 |
12. | Deurne | 10 |
13. | Lubbeek B | 10 |
14. | Linden B | 6 |
15. | Aarschot B | 3 |
16. | Baal B | 0 |
periode 2
10/10 |
| Langdorp | 25 |
2. | Werchter | 22 |
3. | Plenke Werchter | 22 |
4. | Klimop Begijnendijk | 20 |
5. | Sp.Molenbeek | 19 |
6. | KVC Haacht A | 18 |
7. | Sparta Schaffen | 17 |
8. | RWL Sport B | 15 |
9. | Keiberg B | 13 |
10. | Lubbeek B | 13 |
11. | Rap.Wezemaal B | 12 |
12. | Deurne | 10 |
13. | Aarschot B | 9 |
14. | Tielt-Winge B | 8 |
15. | Linden B | 6 |
16. | Baal B | 1 |
periode 3
5/10 |
1. | KVC Haacht A | 15 |
2. | RWL Sport B | 13 |
3. | Plenke Werchter | 12 |
4. | Sp.Molenbeek | 12 |
5. | Sparta Schaffen | 12 |
6. | Langdorp* | 10 |
7. | Werchter | 9 |
8. | Klimop Begijnendijk | 6 |
9. | Lubbeek B | 6 |
10. | Rap.Wezemaal B | 4 |
11. | Tielt-Winge B | 4 |
12. | Deurne | 4 |
13. | Keiberg B | 3 |
14. | Baal B* | 3 |
15. | Linden B | 1 |
16. | Aarschot B | 0 |
verzameld uit alle reeksen