www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 10/11/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

zondag 10/11/2019

14:30

HO Oedelem

-Spermalie2-1
.Sint-Joris-

Lombardsijde

1 -3
.Jong Male-Daring Brugge2 -2
.Lissewege-Zwevezele B1-1
.

Loppem

-SK Torhout4 -1
15:00Moerkerke-

Sint-Kruis

0-1
.Ichtegem-Oudenburg2 -2
.Gistel-

Beernem A

0-1

zaterdag 16/11/2019

19:00Spermalie6- 7Sint-Joris-
19:30SK Torhout4- 1Moerkerke-

zondag 17/11/2019

14:30Beernem A10 -4Ichtegem-
.Lombardsijde5-6Gistel-
.Sint-Kruis10-0HO Oedelem-
15:00Daring Brugge5-3Lissewege-
.Zwevezele B12 -10Loppem-
.Oudenburg12-9Jong Male-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

11/30

1.Zwevezele B26104.
2.Loppem258
3.Sint-Kruis237
4.Beernem A2210
5.Oudenburg188
6.Jong Male1752.
7.Daring Brugge176
8.HO Oedelem144-3.(1)
9.Lissewege134.3
10.SK Torhout134
11.Sint-Joris122.-2(3)
12.Gistel111-1.(3)
13.Moerkerke103.-4(3)
14.Lombardsijde106
15.Spermalie87
16.Ichtegem51.1
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Beernem A

periode 1

10/10

Zwevezele B25
2.Loppem22
3.Sint-Kruis20
4.Beernem A19
5.Oudenburg17
6.Jong Male16
7.Daring Brugge16
8.SK Torhout13
9.Lissewege12
10.Sint-Joris12
11.Gistel11
12.HO Oedelem11
13.Moerkerke10
14.Spermalie8
15.Lombardsijde7
16.Ichtegem4

periode 2

1/10

1.Loppem3
2.Lombardsijde3
3.HO Oedelem3
4.Sint-Kruis3
Beernem A3
6.Oudenburg1
Ichtegem1
Daring Brugge1
Jong Male1
10.Lissewege1
Zwevezele B1
12.Spermalie0
13.Gistel0
Moerkerke0
15.Sint-Joris0
16.SK Torhout0

periode 3

0/10

1.Oudenburg0
Sint-Kruis0
Spermalie0
Beernem A0
Loppem0
Ichtegem0
Lissewege0
Daring Brugge0
Lombardsijde0
Gistel0
SK Torhout0
Jong Male0
Zwevezele B0
Moerkerke0
HO Oedelem0
Sint-Joris0

Beernem A

1.Zo-01/09/1915:00

Beernem A

-Daring Brugge1 -1119
2.Zo-08/09/1915:00Oudenburg-

Beernem A

1 -00111
3.Zo-15/09/1915:00Loppem-

Beernem A

1 -11213
4.Zo-22/09/1915:00

Beernem A

-Lombardsijde1 -11314
5.Za-28/09/1919:00Spermalie-

Beernem A

2 -3

3

611
6.Zo-06/10/1915:00

Beernem A

-Sint-Kruis3 -2

3

99
7.Za-12/10/1919:30SK Torhout-

Beernem A

1 -5

3

125
8.Zo-20/10/1915:00

Beernem A

-Moerkerke5 -2

3

154
9.Zo-27/10/1915:00HO Oedelem-

Beernem A

1 -11165
10.Zo-03/11/1914:30

Beernem A

-Sint-Joris2 -0

3

194
11.Zo-10/11/1915:00Gistel-

Beernem A

0 -1

3

224
12.Zo-17/11/1914:30

Beernem A

-Ichtegem -.
13.Zo-24/11/1914:30Jong Male-

Beernem A

-.
14.Zo-01/12/1914:30

Beernem A

-Lissewege -.
15.Zo-08/12/1915:00Zwevezele B-

Beernem A

-.
16.Zo-15/12/1900:00Daring Brugge-

Beernem A

-.
17.Zo-05/01/2000:00

Beernem A

-Oudenburg -.
18.Zo-12/01/2000:00

Beernem A

-Loppem -.
19.Zo-19/01/2000:00Lombardsijde-

Beernem A

-.
20.Zo-26/01/2000:00

Beernem A

-Spermalie -.
21.Zo-02/02/2000:00Sint-Kruis-

Beernem A

-.
22.Zo-09/02/2000:00

Beernem A

-SK Torhout -.
23.Zo-16/02/2000:00Moerkerke-

Beernem A

-.
24.Zo-23/02/2000:00

Beernem A

-HO Oedelem -.
25.Zo-08/03/2000:00Sint-Joris-

Beernem A

-.
26.Zo-15/03/2000:00

Beernem A

-Gistel -.
27.Zo-22/03/2000:00Ichtegem-

Beernem A

-.
28.Zo-29/03/2000:00

Beernem A

-Jong Male -.
29.Zo-05/04/2000:00Lissewege-

Beernem A

-.
30.Zo-19/04/2000:00

Beernem A

-Zwevezele B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Ichtegem

1.Zo-01/09/1915:00SK Torhout-Ichtegem4 -00016-
2.Zo-08/09/1915:00Ichtegem-Moerkerke1 -30016-
3.Zo-15/09/1915:00HO Oedelem-Ichtegem0 -1

3

312
4.Zo-22/09/1915:00Ichtegem-Sint-Joris1 -30313
5.Zo-29/09/1915:00Gistel-Ichtegem3 -31413
6.Zo-06/10/1915:00Ichtegem-Loppem1 -70414
7.Zo-13/10/1915:00Ichtegem-Jong Male1 -20414
8.Zo-20/10/1915:00Lissewege-Ichtegem1 -00414
9.Zo-27/10/1915:00Ichtegem-Zwevezele B0 -10415
10.Zo-03/11/1915:00Daring Brugge-Ichtegem2 -10416-
11.Zo-10/11/1915:00Ichtegem-Oudenburg2 -21516-
12.Zo-17/11/1914:30

Beernem A

-Ichtegem -.
13.Zo-24/11/1914:30Ichtegem-Lombardsijde -.
14.Za-30/11/1919:00Spermalie-Ichtegem -.
15.Zo-08/12/1914:30Ichtegem-Sint-Kruis -.
16.Zo-15/12/1900:00Ichtegem-SK Torhout -.
17.Zo-05/01/2000:00Moerkerke-Ichtegem -.
18.Zo-12/01/2000:00Ichtegem-HO Oedelem -.
19.Zo-19/01/2000:00Sint-Joris-Ichtegem -.
20.Zo-26/01/2000:00Ichtegem-Gistel -.
21.Zo-02/02/2000:00Loppem-Ichtegem -.
22.Zo-09/02/2000:00Jong Male-Ichtegem -.
23.Zo-16/02/2000:00Ichtegem-Lissewege -.
24.Zo-23/02/2000:00Zwevezele B-Ichtegem -.
25.Zo-08/03/2000:00Ichtegem-Daring Brugge -.
26.Zo-15/03/2000:00Oudenburg-Ichtegem -.
27.Zo-22/03/2000:00Ichtegem-

Beernem A

-.
28.Zo-29/03/2000:00Lombardsijde-Ichtegem -.
29.Zo-05/04/2000:00Ichtegem-Spermalie -.
30.Zo-19/04/2000:00Sint-Kruis-Ichtegem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (6/15)

1Oudenburg*1514:4+10
2Zwevezele B*1512:2+10
3Sint-Kruis*1311:5+6
4Loppem1219:6+13
5Beernem A*1112:6+6
6HO Oedelem119:6+3
7Daring Brugge*88:6+2
8Jong Male810:9+1
9SK Torhout*78:10-2
10Lissewege715:20-5
11Moerkerke66:9-3
12Spermalie*66:11-5
13Lombardsijde*511:10+1
14Sint-Joris412:20-8
15Gistel26:10-4
16Ichtegem16:18-12

alle wedstrijden (11/30)

1Zwevezele B2621:9+12
2Loppem2544:19+25
3Sint-Kruis2321:13+8
4Beernem A2223:12+11
5Oudenburg1823:16+7
6Jong Male1717:14+3
7Daring Brugge1720:14+6
8HO Oedelem1417:19-2
9Lissewege1321:27-6
10SK Torhout1315:22-7
11Sint-Joris1224:27-3
12Gistel1117:21-4
13Moerkerke1014:21-7
14Lombardsijde1018:23-5
15Spermalie811:32-21
16Ichtegem511:28-17

uitwedstrijden (6/15)

1Loppem*1325:13+12
2Beernem A1111:6+5
3Zwevezele B119:7+2
4Sint-Kruis1010:8+2
5Jong Male*97:5+2
6Gistel*911:110
7Daring Brugge912:8+4
8Sint-Joris*812:7+5
9Lissewege*66:7-1
10SK Torhout67:12-5
11Lombardsijde57:13-6
12Moerkerke*48:12-4
13Ichtegem*45:10-5
14HO Oedelem*38:13-5
15Oudenburg39:12-3
16Spermalie25:21-16