www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 10/11/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

zondag 10/11/2019

14:30

HO Oedelem

-Spermalie2-1
.Sint-Joris-

Lombardsijde

1 -3
.Jong Male-Daring Brugge2 -2
.Lissewege-Zwevezele B1-1
.

Loppem

-SK Torhout4 -1
15:00Moerkerke-

Sint-Kruis

0-1
.Ichtegem-Oudenburg2 -2
.Gistel-

Beernem A

0-1

zaterdag 16/11/2019

19:00Spermalie6- 7Sint-Joris-
19:30SK Torhout4- 1Moerkerke-

zondag 17/11/2019

14:30Beernem A10 -4Ichtegem-
.Lombardsijde5-6Gistel-
.Sint-Kruis10-0HO Oedelem-
15:00Daring Brugge5-3Lissewege-
.Zwevezele B12 -10Loppem-
.Oudenburg12-9Jong Male-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

11/30

1.Zwevezele B2610-4.(0)
2.Loppem258
3.Sint-Kruis2373.
4.Beernem A2210.-1(0)
5.Oudenburg188-2.(0)
6.Jong Male175
7.Daring Brugge176.-3(1)
8.HO Oedelem144
9.Lissewege134
10.SK Torhout134.4
11.Sint-Joris122
12.Gistel111
13.Moerkerke103
14.Lombardsijde1061.
15.Spermalie87.2
16.Ichtegem51
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Gistel

periode 1

10/10

Zwevezele B25
2.Loppem22
3.Sint-Kruis20
4.Beernem A19
5.Oudenburg17
6.Jong Male16
7.Daring Brugge16
8.SK Torhout13
9.Lissewege12
10.Sint-Joris12
11.Gistel11
12.HO Oedelem11
13.Moerkerke10
14.Spermalie8
15.Lombardsijde7
16.Ichtegem4

periode 2

1/10

1.Loppem3
2.Lombardsijde3
3.HO Oedelem3
4.Sint-Kruis3
Beernem A3
6.Oudenburg1
Ichtegem1
Daring Brugge1
Jong Male1
10.Lissewege1
Zwevezele B1
12.Spermalie0
13.Gistel0
Moerkerke0
15.Sint-Joris0
16.SK Torhout0

periode 3

0/10

1.Oudenburg0
Sint-Kruis0
Spermalie0
Beernem A0
Loppem0
Ichtegem0
Lissewege0
Daring Brugge0
Lombardsijde0
Gistel0
SK Torhout0
Jong Male0
Zwevezele B0
Moerkerke0
HO Oedelem0
Sint-Joris0

Lombardsijde

1.Zo-01/09/1915:00Lombardsijde-Zwevezele B2 -30011
2.Zo-08/09/1915:00Daring Brugge-Lombardsijde4 -20014
3.Zo-15/09/1915:00Lombardsijde-Oudenburg3 -31114
4.Zo-22/09/1915:00Beernem A-Lombardsijde1 -11215
5.Zo-29/09/1916:00Loppem-Lombardsijde1 -11315
6.Zo-06/10/1915:00Lombardsijde-Spermalie1 -11415
7.Zo-13/10/1915:00Sint-Kruis-Lombardsijde3 -00415
8.Zo-20/10/1915:00Lombardsijde-SK Torhout1 -20416-
9.Zo-27/10/1915:00Moerkerke-Lombardsijde3 -00416-
10.Zo-03/11/1914:30Lombardsijde-HO Oedelem4 -1

3

715
11.Zo-10/11/1914:30Sint-Joris-Lombardsijde1 -3

3

1014
12.Zo-17/11/1914:30Lombardsijde-

Gistel

-.
13.Zo-24/11/1914:30Ichtegem-Lombardsijde -.
14.Zo-01/12/1914:30Lombardsijde-Jong Male -.
15.Zo-08/12/1915:00Lissewege-Lombardsijde -.
16.Zo-15/12/1900:00Zwevezele B-Lombardsijde -.
17.Zo-05/01/2000:00Lombardsijde-Daring Brugge -.
18.Zo-12/01/2000:00Oudenburg-Lombardsijde -.
19.Zo-19/01/2000:00Lombardsijde-Beernem A -.
20.Zo-26/01/2000:00Lombardsijde-Loppem -.
21.Zo-02/02/2000:00Spermalie-Lombardsijde -.
22.Zo-09/02/2000:00Lombardsijde-Sint-Kruis -.
23.Zo-16/02/2000:00SK Torhout-Lombardsijde -.
24.Zo-23/02/2000:00Lombardsijde-Moerkerke -.
25.Zo-08/03/2000:00HO Oedelem-Lombardsijde -.
26.Zo-15/03/2000:00Lombardsijde-Sint-Joris -.
27.Zo-22/03/2000:00

Gistel

-Lombardsijde -.
28.Zo-29/03/2000:00Lombardsijde-Ichtegem -.
29.Zo-05/04/2000:00Jong Male-Lombardsijde -.
30.Zo-19/04/2000:00Lombardsijde-Lissewege -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Gistel

1.Zo-01/09/1915:00Moerkerke-

Gistel

1 -4

3

32
2.Zo-08/09/1915:00

Gistel

-HO Oedelem1 -2037
3.Zo-15/09/1915:00Sint-Joris-

Gistel

3 -4

3

66
4.Zo-22/09/1915:00

Gistel

-Loppem1 -2067
5.Zo-29/09/1915:00

Gistel

-Ichtegem3 -3178
6.Zo-06/10/1915:00Jong Male-

Gistel

1 -3

3

105
7.Zo-13/10/1915:00

Gistel

-Lissewege0 -10107
8.Zo-20/10/1915:00Zwevezele B-

Gistel

3 -001011
9.Zo-27/10/1915:00

Gistel

-Daring Brugge1 -111111
10.Zo-03/11/1915:00Oudenburg-

Gistel

3 -001111
11.Zo-10/11/1915:00

Gistel

-Beernem A0 -101112
12.Zo-17/11/1914:30Lombardsijde-

Gistel

-.
13.Zo-24/11/1915:00

Gistel

-Spermalie -.
14.Zo-01/12/1914:30Sint-Kruis-

Gistel

-.
15.Zo-08/12/1915:00

Gistel

-SK Torhout -.
16.Zo-15/12/1900:00

Gistel

-Moerkerke -.
17.Zo-05/01/2000:00HO Oedelem-

Gistel

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Gistel

-Sint-Joris -.
19.Zo-19/01/2000:00Loppem-

Gistel

-.
20.Zo-26/01/2000:00Ichtegem-

Gistel

-.
21.Zo-02/02/2000:00

Gistel

-Jong Male -.
22.Zo-09/02/2000:00Lissewege-

Gistel

-.
23.Zo-16/02/2000:00

Gistel

-Zwevezele B -.
24.Zo-23/02/2000:00Daring Brugge-

Gistel

-.
25.Zo-08/03/2000:00

Gistel

-Oudenburg -.
26.Zo-15/03/2000:00Beernem A-

Gistel

-.
27.Zo-22/03/2000:00

Gistel

-Lombardsijde -.
28.Zo-29/03/2000:00Spermalie-

Gistel

-.
29.Zo-05/04/2000:00

Gistel

-Sint-Kruis -.
30.Zo-19/04/2000:00SK Torhout-

Gistel

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (6/15)

1Oudenburg*1514:4+10
2Zwevezele B*1512:2+10
3Sint-Kruis*1311:5+6
4Loppem1219:6+13
5Beernem A*1112:6+6
6HO Oedelem119:6+3
7Daring Brugge*88:6+2
8Jong Male810:9+1
9SK Torhout*78:10-2
10Lissewege715:20-5
11Moerkerke66:9-3
12Spermalie*66:11-5
13Lombardsijde*511:10+1
14Sint-Joris412:20-8
15Gistel26:10-4
16Ichtegem16:18-12

alle wedstrijden (11/30)

1Zwevezele B2621:9+12
2Loppem2544:19+25
3Sint-Kruis2321:13+8
4Beernem A2223:12+11
5Oudenburg1823:16+7
6Jong Male1717:14+3
7Daring Brugge1720:14+6
8HO Oedelem1417:19-2
9Lissewege1321:27-6
10SK Torhout1315:22-7
11Sint-Joris1224:27-3
12Gistel1117:21-4
13Moerkerke1014:21-7
14Lombardsijde1018:23-5
15Spermalie811:32-21
16Ichtegem511:28-17

uitwedstrijden (6/15)

1Loppem*1325:13+12
2Beernem A1111:6+5
3Zwevezele B119:7+2
4Sint-Kruis1010:8+2
5Jong Male*97:5+2
6Gistel*911:110
7Daring Brugge912:8+4
8Sint-Joris*812:7+5
9Lissewege*66:7-1
10SK Torhout67:12-5
11Lombardsijde57:13-6
12Moerkerke*48:12-4
13Ichtegem*45:10-5
14HO Oedelem*38:13-5
15Oudenburg39:12-3
16Spermalie25:21-16