www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Antwerpen : 4de Provinciale C
zaterdag 16/03/2024 |
19:00 | Zandvliet B | - | Heibos | 2
| - | 5
|
. | Noorse | - | Putte SK | 3
| - | 2
|
19:30 | Maria t.Heide | - | Wildert | 2
| - | 9
|
. | St.Lenaarts B | - | Ekeren Donk | 3
| - | 5
|
. | Antw.Noord A | - | Sint-Job B | 1 | - | 2 |
. | sGravenw.-Schilde B | - | Brecht | 2 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Mariaburg B | - | Bucovina Loenhout | 6
| - | 2
|
. | Alberta Schilde | - | Antonia B | 4
| - | 4
|
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Sint-Job B | 3 | - |
1 | Mariaburg B | | - | |
20:00 | Brecht | 4 | - |
6 | St.Lenaarts B | | - | |
. | Heibos | 12 |
- | 8 | Alberta Schilde | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Putte SK | 7 | - | 0 | Maria t.Heide | | - | |
. | Ekeren Donk | 4 | - | 0 | Antw.Noord A | | - | |
. | Antonia B | 7 | - | 0 | sGravenw.-Schilde B | | - | |
. | Bucovina Loenhout | 9 |
- | 3 | Noorse | | - | |
. | Wildert | 7 | - | 4 | Zandvliet B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Sint-Job B | 25 |
2. | Alberta Schilde | 23 |
3. | Heibos | 23 |
4. | Ekeren Donk | 20 |
5. | Antonia B | 19 |
6. | sGravenw.-Schilde B | 16 |
7. | St.Lenaarts B | 16 |
8. | Brecht | 14 |
9. | Wildert | 14 |
10. | Mariaburg B | 12 |
11. | Noorse | 10 |
12. | Putte SK | 10 |
13. | Zandvliet B | 9 |
14. | Bucovina Loenhout | 9 |
15. | Maria t.Heide | 5 |
16. | Antw.Noord A | 3 |
periode 2
10/10 |
| Heibos | 25 |
2. | Wildert | 25 |
3. | Alberta Schilde | 23 |
4. | Antonia B | 22 |
5. | Zandvliet B | 21 |
6. | St.Lenaarts B | 19 |
7. | Ekeren Donk | 16 |
8. | Brecht | 16 |
9. | Putte SK | 15 |
10. | Bucovina Loenhout | 10 |
11. | Noorse | 10 |
12. | Sint-Job B | 8 |
13. | Maria t.Heide | 7 |
14. | sGravenw.-Schilde B | 6 |
15. | Antw.Noord A | 6 |
16. | Mariaburg B | 1 |
periode 3
5/10 |
1. | Heibos | 15 |
2. | Wildert | 13 |
3. | Sint-Job B | 12 |
4. | Alberta Schilde | 11 |
5. | sGravenw.-Schilde B | 9 |
6. | Antonia B | 8 |
7. | Brecht | 7 |
8. | Noorse | 7 |
9. | St.Lenaarts B | 6 |
10. | Bucovina Loenhout | 6 |
11. | Ekeren Donk | 5 |
12. | Mariaburg B | 4 |
13. | Putte SK | 4 |
14. | Zandvliet B | 4 |
15. | Maria t.Heide | 3 |
16. | Antw.Noord A | 0 |
verzameld uit alle reeksen