www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/03/2024
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B
zaterdag 16/03/2024 |
16:00 | Breivelde-Zottegem | - | Jong Zulte | 7
| - | 3
|
19:00 | Horebeke | - | Petegem a Schelde | 5
| - | 0
|
19:30 | Moerbeke-G'bergen | - | Oudenhove | 1
| - | 4
|
. | Boekel | - | Elene-G'berge B | 3 | - | 0 |
. | Zingem A | - | Sottegem B | 6
| - | 2
|
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Maarkedal | - | Michelbeke A | 2
| - | 7
|
16:00 | Wortegem | - | Velzeke A | 3 | - | 0 |
. | Deftinge | - | Everbeek A | 6
| - | 0
|
woensdag 20/03/2024 |
20:00 | Jong Zulte | 6 | - |
3 | Everbeek A | | - | |
zaterdag 23/03/2024 |
19:00 | Michelbeke A | 5 | - |
5 | Moerbeke-G'bergen | | - | |
19:30 | Sottegem B | 4 |
- |
4 | Maarkedal | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Oudenhove | 9 | - | 0 | Boekel | | - | |
. | Velzeke A | 1 | - | 7 | Deftinge | | - | |
. | Everbeek A | 4 | - | 3 | Horebeke | | - | |
. | Jong Zulte | 6 |
- | 9 | Wortegem | | - | |
. | Elene-G'berge B | 1 | - | 6 | Breivelde-Zottegem | | - | |
. | Petegem a Schelde | 8 | - | 10 | Zingem A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Zingem A | 22 |
2. | Horebeke | 21 |
3. | Deftinge | 21 |
4. | Maarkedal | 19 |
5. | Sottegem B | 19 |
6. | Wortegem | 17 |
7. | Michelbeke A | 16 |
8. | Velzeke A | 15 |
9. | Everbeek A | 13 |
10. | Breivelde-Zottegem | 12 |
11. | Jong Zulte | 12 |
12. | Petegem a Schelde | 10 |
13. | Oudenhove | 8 |
14. | Boekel | 5 |
15. | Elene-G'berge B | 5 |
16. | Moerbeke-G'bergen | 4 |
periode 2
10/10 |
| Wortegem | 25 |
2. | Horebeke | 23 |
3. | Zingem A | 21 |
4. | Deftinge | 19 |
5. | Maarkedal | 19 |
6. | Breivelde-Zottegem | 18 |
7. | Jong Zulte | 16 |
8. | Velzeke A | 14 |
9. | Oudenhove | 13 |
10. | Petegem a Schelde | 12 |
11. | Everbeek A | 11 |
12. | Boekel | 9 |
13. | Michelbeke A | 8 |
14. | Moerbeke-G'bergen | 7 |
15. | Sottegem B | 5 |
16. | Elene-G'berge B | 5 |
periode 3
5/10 |
1. | Zingem A | 13 |
2. | Wortegem | 12 |
3. | Oudenhove | 12 |
4. | Deftinge | 11 |
5. | Michelbeke A | 10 |
6. | Horebeke | 9 |
7. | Breivelde-Zottegem | 9 |
8. | Petegem a Schelde | 7 |
9. | Boekel | 6 |
10. | Velzeke A | 4 |
11. | Maarkedal | 4 |
12. | Sottegem B | 4 |
13. | Everbeek A* | 3 |
14. | Moerbeke-G'bergen | 3 |
15. | Elene-G'berge B | 3 |
16. | Jong Zulte* | 1 |
verzameld uit alle reeksen